درباره بست فارسی

معرفی بهترین سایت ایران

رپورتاژ آگهی رایگان یکی از مهمترین خدمات سایت بست فارسی می باشد که شما می توانید کسب و کار اینترنتی خود را به عنوان بهترین سایت ایران در حوزه های مختلف و در قسمت ثبت رپورتاژ آگهی رایگان ثبت کنید تا ما شما را به دیگران معرفی کنیم. ابتدا توضیحاتی در مورد سایت Bestfarsi.ir برای شما بازگو خواهم کرد.

بست فارسی اولین مرکز معرفی سایت های برتر ایران است که توسط وحید قمصری از بهمن ماه سال 1397 راه اندازی شد و تا به امروز عملکرد بسیار شگفت انگیزی از خود در این زمینه نشان داده است. ما در سایت Bestfarsi قصد داریم شما را با بهترین برندهای موفق ایران در حوزه های مختلف کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم تا بتوانید از دست آوردهای آنها نهایت استفاده را داشته باشید.

هدف کلی سایت بست فارسی چیست؟

وحید قمصری برای پاسخ به این سؤال بیان کرده است که: در ابتدای کار خود، همیشه مشکلات زیادی در رابطه با پیدا کردن بهترین مطالب در اینترنت برای الگو گرفتن داشته است. همچنین مدت زمان زیادی لازم بود تا جستجو های لازم انجام شود؛ به دنبال همین موضوع، او ایده راه اندازی سایتی را ارائه کرد که به معرفی بهترین سایت های ایران می پردازد.

همچنین بر اساس آمارهای به دست آمده متوجه می شویم که صاحبان وب سایت ها برای اینکه منابع معتبری برای تولید محتوا پیدا کنند، بیشتر وقت خود را به جستجو در گوگل اختصاص می دهند و در آخر هم ممکن است نتوانند بهترین مطالب مورد نظر خود را پیدا کنند (در واقع این همان عاملی است که ایده اصلی وحید قمصری را ایجاد کرد).

بنابراین مهمترین و اصلی ترین هدفی که این وب سایت دنبال می کند، این است که در کمترین زمان، لیست بهترین سایت های ایران را برای شما معرفی و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

بست فارسی به معرفی چه سایت هایی می پردازد؟

این وب سایت با به کارگیری تیم مختصصین و تحلیل گران خود، تمامی وب سایت های برتر ایرانی را مورد بررسی قرار داده و آن ها را در دسته های مختلف برای شما ارائه می کند؛ مثلا:

  • 10 تا از بهترین سایت های گردشگری ایران
  • 10 تا از بهترین سایت های دانلود فیلم
  • 10 تا از بهترین سایت های دانلود موزیک و …

نکته جالبی که در روند کاری این مجموعه وجود دارد این است که از لیست های 10 تایی برای معرفی بهترین سایت های ایران استفاده می کند. علت این کار بر اساس دو دلیل انجام شده است. اولین دلیل این است که تحقیقات نشان می دهد انسان ها موجودات بصری هستند و اعداد رند به نظرشان جذاب آمده و به خوبی در خاطر می سپارند. کاربران عزیز می توانند جدیدترین مطالب در زمینه های مختلف را هم در قالب Top Ten و در قسمت مقالات مشاهده نمایند.

دومین علت این است که شما با داشتن لیست Top Ten ها می توانید مطمئن باشید که اطلاعات کاملی در مورد موضوع مدنظر خود کسب کرده اید. نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که ایده کلی بست فارسی برای اولین بار است که در کشور ما اجرا شده و این خود یک افتخار فوق العاده ای برای این مجموعه می باشد. پیدا کردن ده سایت برتر در هر زمینه ای با استفاده از رتبه الکسا آن ها و قانونی بودن سایت انجام می گردد.

حال این سوال پیش می آید که رتبه الکسا چیست و چه کاربردی دارد؟

الکسا نام یک سایت بسیار معتبر جهانی است که توسط شرکت آمازون ارائه شده است. رنک یا رتبه در الکسا را می توان یکی از مهم ترین عوامل برای برای تعیین شاخص عملکرد یک سایت در نظر گرفت.

با استفاده از مطالب این مجموعه، علاوه بر اینکه با 10 برند برتر در هر زمینه کسب و کاری آشنا می شوید، بلکه به راحتی می توانید با تحلیل هایی که در مورد کلمات کلیدی، ترافیک سایت، چگونگی تبلیغات و … انجام می پذیرد آشنا شوید.

مزایای کلی استفاده از Top Ten ها

  • اگر تازه کسب و کارتان را شروع کرده اید یا چند سالی از کارتان گذشته و به جایگاهی نرسیده اید، می توانید با یک بررسی کلی متوجه شوید که سایت های رقیب چه برنامه هایی برای خود در نظر دارند (مثلا چه شرکتی برایشان تبلیغات می کند و یا کلمات کلیدی هدفشان کدام اند).
  • اگر حالا در جایگاهی هستید که فکر می کنید جزو لیست بهترین سایت های ایران هستید، می توانید در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان سایت بست فارسی، خود را معرفی کرده و اگر شرایطش را داشته باشید، جزو برترین ها قرار بگیرید.

وحید قمصری با اضافه کردن ویژگی ثبت رپورتاژ آگهی رایگان به وب سایت خود، توانسته است کمک زیادی به آن دسته از سایت هایی کند که عملکرد خوبی داشته ولی نتوانسته اند به خوبی دیده شوند. به هرحال امیدواریم شما نیز با استفاده از این سایت و خدمات رایگانش، قدم بزرگی برای موفقیت در کسب و کار خود برداشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا