رپورتاژ

سقف متحرک استخر

وقتی صحبت از تفریح می‌ شود، ممکن است شما به یاد محیط‌های سربازی بیفتید که دارای استخر و امکانات متعددی هستند و باعث می‌شوند شما از لحظات خود لذت ببرید. شما می‌توانید در زیر یک سقف متحرک پارچه‌ای و در یک روز گرم تابستانی اسموتی خنک خود را بنوشید و دیگر نباید نگران آفتابی باشید که بر شما می‌تابد. استفاده از سقف متحرک استخر که یکی از تفریح‌های بسیار دوست‌داشتنی در تابستان است به شما کمک می‌کند لحظات زیبایی را برای خود و اطرافیانتان خلق نمایید. طراحی اختصاصی سقف متحرک پارچه ای و چادری می­تواند فضایی متفاوت را به محیط شما ببخشد.

سقف متحرک استخر,محصولات فضای باز,سقف متحرک استخر

حفظ دمای آب و جلوگیری از تبخیر آب

به عنوان محصولات فضای باز، سقف متحرک باز و بسته شونده به حفظ دمای آب کمک می‌کند. اگر در یک روز گرم تابستانی آب در معرض مستقیم نور خورشید باشد باعث می‌شود دمای آب بسیار بالا برود و در نتیجه شنا کردن در استخر برای شما بسیار دشوار می‌گردد.

سقف متحرک مدرن برای استخر دمای آب را متعادل نگه می‌دارد و می‌تواند به شما کمک کند در یک آب با دمای مناسب شنا کنید و از شنا کردن خود لذت ببرید. در ساعاتی که احساس می‌کنید هوا بسیار گرم است می‌توانید سقف متحرک استخر را ببندید و در ساعتی که دما پایین می‌آید می‌توانید سقف را باز کنید.

انتقال نور مناسب به محیط

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود افراد برای استفاده از سقف متحرک مدرن اقدام نمایند انتقال نور مناسب به محیط است. این مسئله زمانی اهمیت زیادی دارد که استخر در محیط‌ها و فضاهایی قرار گرفته است که تابش خورشید بسیار مستقیم است و همین امر می‌تواند نور زیادی را به فضای داخل استخر بتاباند.

سقف متحرک در استخر می‌تواند تابش نور خورشید به داخل استخر را کنترل نماید و در نتیجه فضای استخر قابلیت استفاده بیشتری خواهد داشت.

کاهش هزینه‌ های نگهداری از استخر

شاید برای شما جالب باشد که بدانید استفاده از سقف متحرک استخر هزینه‌های نگهداری از آن را کاهش می‌دهد. به طور مثال، شما می‌توانید در یک روز برفی که بارش برف بسیار شدید است سقف متحرک را ببندید و در نتیجه این سقف از نفوذ برف به داخل استخر جلوگیری می‌نماید و این مسئله باعث می‌شود ساختار داخلی آن حفظ شود.

همچنین، زمانی­که سقف بسته می‌شود دیگر نور خورشید باعث پوسیدگی ساختار آن نمی‌شود و این مسئله بسیار ارزشمند است.

امکان استفاده از استخر در تمامی فصول

ممکن است شما تصمیم بگیرید در یک روز بارانی به استخر بروید و شنا کنید. با توجه به این موضوع که شنا کردن در یک روز برفی و یا بارانی می‌تواند دشوار باشد، اگر از سقف متحرک استخر استفاده نکنید، هرگز نمی‌توانید در باران به استخر بروید.

اما با استفاده از سقف متحرک باز و بسته شونده به عنوان بخشی از محصولات فضای باز مهم نیست که هوا بارانی است و یا برفی، باید بدانید شما می‌توانید هر زمان که اراده کردید فضای استخر را آماده سازید و در آن شنا کنید و این مسئله بسیار ارزشمند است.

سقف متحرک استخر,محصولات فضای باز,سقف متحرک استخر

خصوصی‌سازی استخر

استفاده از سقف متحرک استخر به خصوصی‌سازی استخر کمک می‌کند. تمامی افراد تمایل دارند در فضایی شنا کنند که محیط کاملا برای آنها مهیا شده است. به ویژه اگر استخر در محیطی قرار گرفته است که دیگران نیز بر محیط استخر اشراف داشته باشند، استفاده از این سقف می‌تواند بسیار مفید باشد و حس خصوصی­بودن ملک را افزایش می‌دهد.

زمانی­که شما سقف متحرک پارچه ای را استفاده می‌کنید، مدت زیادی این سقف قابل استفاده خواهد بود و این مسئله باعث می‌شود با صرف هزینه‌های مناسب برای مدت زیادی ملک و استخر خود را خصوصی نمایید. همچنین، زمانی­که می‌خواهید محیط شما پابلیک باشد، به راحتی می‌توانید سقف را حرکت دهید.

انواع سقف متحرک استخر

سقف متحرک دارای انواع مختلفی است و افراد می‌توانند با توجه به سلیقه و بودجه‌ای که دارند یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهند.

سقف متحرک چادری

سقف متحرک چادری یکی از پرکاربرد‌ترین سقف‌هایی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. این سقف از برزنت ساخته شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی دارد. سقف‌های متحرک چادری از سقف‌های دیگر ارزان قیمت‌تر هستند، اما طول عمر آنها بسیار زیاد است.

در نتیجه، شما می‌توانید بدون نگرانی این سقف را سفارش دهید و از ویژگی‌های خاص آن بهره‌مند شوید.

سقف متحرک شیشه‌ای

نوع دیگری از سقف متحرک استخر در بازار موجود است که در ساختار آن شیشه به کار رفته است. این سقف‌ها بر چهارچوب‌های فلزی (از جمله آلومینیوم) سوار می‌شوند و زیبایی بصری خاصی را در محیط به وجود می‌آورند. استفاده از سقف‌های شیشه‌ای محیط را لوکس می‌کند و باعث می‌شود فضا بسیار زیبا به نظر برسد.

نکات مهم در اجرای سقف متحرک در استخر

اجرای سقف متحرک پارچه ای نیازمند دانش فنی و زیبایی شناختی است. به همین دلیل، تنها شرکت‌هایی که در این زمینه دانش و تخصص کافی را دارند باید کار اجرایی را انجام دهند. شرکت ماهوت یکی از شرکت‌هایی است که تا به حال پروژه‌های زیادی را در سراسر کشور اجرا کرده است که از پروژه‌های مهم آن می‌توان به پروژه آسیایی هتل اسپیناس و پروژه سقف متحرک خانه صدوقی یزد اشاره کرد.

برای اجرای سقف های متحرک استخر به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد مزایای سقف متحرک استخر در اختیار شما قرار دهیم. اجرای این سقف مزایای زیادی دارد که از مهمترین آنها می‌توان به امکان استفاده در تمامی فصول سال، سازگار در شرایط جوی گوناگون، خصوصی سازی محیط استخر و حفظ دمای آب و کاهش سرعت تبخیر آب اشاره کرد.

شرکت ماهوت از شرکت‌های معتبری است که با دانش فنی و اختصاصی که در زمینه اجرای سقف‌های متحرک دارد به شما کمک می‌کند فضای خصوصی خود را خلق کنید. استفاده از محصولات فضای باز مجموعه سازه های پارچه ای و چادری ماهوت ، باعث می­شود امکاناتی عالی، با قیمت مناسب را در اختیار داشته باشید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا