سفر و گردشگری

10 تا از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما ایران

خلاصه نوشته
 • رزرو بلیط هواپیما، از جمله روش های خرید بلیط به صورت آنلاین است که این روزها بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما آن را ارائه می دهند. خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین مزایای بسیاری دارد خصوصا برای آن دسته از افرادی به دلیل شرایط کاری و زندگی مدام در حال سفر هستند.

بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما

این روزها کمتر کسی برای خرید غذای آماده، گرفتن تاکسی و یا حتی پرداخت بیمه و کارهایی از این دست به روش های سنتی روی می آورد. ماهیت اینترنت و پر رنگ شدن آن سبب شده است که تمامی کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام دهیم. یکی از همین کسب و کارهای اینترنتی که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند، بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به صورت آنلاین هستند.

ارزانترین سایت بلیط هواپیما,بهترين سايت خريد بليط هواپيما,بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما,

پیش از رایج شدن این سایت ها، مردم برای رزرو بلیط هواپیما به آژانس هواپیمایی رجوع می کردند که این کار نه تنها وقت آن ها را تلف می کرد بلکه معایب بسیاری هم داشت. اما اکنون می توان تنها با چند کلیک ساده آن هم هنگامی که بر روی کاناپه لم داده و لیوان چای به دست دارید، از بهترین سایت خرید بلیط هواپیما، بلیط مسافرتی خود را خریداری نمایید. بیشتر آژانس های هواپیمایی و مسافرتی یک اپلیکشن مخصوص یا سایت راه اندازی کرده اند که با ارتقاء آن قصد پیشرفت بیشتر در صنعت گردشگری و کسب و کار خود را دارند. حال در این میان هر یک از این سایت ها مخصوص خدماتی خاص هستند. برای مثال برخی از این سایت ها تخصص شان فروش بلیط های لحظه آخری است و برخی دیگر هم لقب ارزانترین سایت بلیط هواپیما را به خود اختصاص داده اند.

بهترین سایت بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما,

سیستم رزرواسیون آنلاین سایت های معرفی شده در این مقاله، خرید بلیط، رزرو هتل به همراه دیگر خدمات سفر را نیز برای شما مخاطبان عزیز فراهم آورده اند تا بتوانید با توجه به نیازتان، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را به صورت همزمان انجام دهید.

یکی از ویژگی های مهم در فروشگاه های اینترنتی، توجه به انگیزه مخاطبانی است که به عنوان خریدار و مصرف کننده به سایت های فروشگاهی مراجعه خواهند کرد. این سایت ها باید از لحاظ فنی و کیفی بستری را فراهم نمایند تا مخاطبانش انگیزه لازم را برای خرید از این فروشگاه ها داشته باشند.

از جمله ویژگی های ایجاد انگیزه در کاربران سایت، ذکر این مورد است که قیمت های رزرو بلیط مناسب باشد و به طور اختصاصی تر ارائه خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت صورت پذیرد.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما,

چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم؟

می توان اینگونه بیان کرد که بلیط هواپیما ارزان قیمت داخلی و خارجی در انواع بلیط های چارتری و سیستمی پیدا خواهد شد. یعنی این امکان وجود دارد، شما بتوانید بلیط ارزان هواپیما را در بلیط های سیستمی هم پیدا نمایید که حتی ارزان تر از بلیط های چارتری باشد.

اینکه در خرید بلیط اینترنتی هواپیما چه نوع بلیطی ارزانتر از دیگری است بستگی به زمان و مناسبت آن هم دارد و این شرایط هاست که تعیین کننده نوع بلیط ارزانتر از دیگر بلیط ها خواهد شد. مثلاً در برخی تعطیلات خاص یا مناسبت ها، بلیط ارزان هواپیما در مورد بلیط چارتر و سیستمی فرقی نخواهد کرد.

معمولاً اکثر چارتر کننده ها تلاش می کنند تا در مواقعی از سال که سفرها کمتر انجام می شود، بهای صندلی های خود را کاهش دهند تا هواپیما در هنگام پرواز صندلی خالی نداشته باشد. در بعضی از اوقات هم در زمانیکه نزدیک به پرواز هواپیما است نرخ بلیط ها به شدت کاهش می یابد. در سایت هایی که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم می توانید در منو جستجو به ارزانترین پرواز در تاریخ خاص دسترسی داشته باشید.

بهترین سایت فروش بلیط هواپیما,بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما,

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما کدام است؟

عوامل گوناگونی نظیر نوع کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهنده بلیط و … در تعیین قیمت فروش بلیط هواپیما نقش بسزایی دارند. مثلا برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد بهتر است هنگام جستجو، بلیط ها را در شرایط یکسان مقایسه شود نه اینکه از ابتدا به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما مشهد باشید!

برای بسیاری از مسافران وجود بلیط ارزان هواپیما در سایت ها نقش پررنگی در آن سایت خواهد داشت چرا که اکثر مسافران همیشگی هواپیما در جستجوی آن می باشند.

بست فارسی این تضمین را به شما میدهد که اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید، بتوانید با بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما، سایت بلیط هواپیما چارتر و ارزانترین سایت بلیط هواپیما آشنایی پیدا کنید.

مردم کشور عزیزمان به مانند مردم سراسر دنیا نیازمند دسترسی آسان برای خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خود می باشند و با وجود فرهنگ تجارت الکترونیک و افزایش سایت ها در این حوزه بست فارسی قصد دارد در این مقاله به تحلیل و معرفی بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما ایران در سال 98 بپردازد. با ما همراه باشید.

خرید بلیط اینترنتی هواپیما,رزرو بلیط هواپیما,سایت رزرو بلیط هواپیما,

علی بابا بدون شک بزرگترین و بهترین سایت خرید بلیط هواپیما ایران است که فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است. این سایت حاصل همکاری نزدیک “آژانس سفرهای علی بابا” و “شرکت فرانگر” بوده است. هیچ فرقی ندارد که شما عازم کجا باشید، با علی بابا این حق را دارید که سفری باکیفیت، آسان و مطمئن و دلچسب را تجربه نمایید. سایت علی‌ بابا، به عنوان رتبه یک فروش بلیط سفر در کنار شماست تا تجربه‌ ای فوق العاده از یک سفر به‌ یادماندنی را ایجاد نماید.

نخستین خدمات شرکت علی بابا که به مخاطبانش عرضه کرده است، فروش بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی بوده است و پس از مدت زمانی، بلیط هواپیمای خارجی، بلیط قطار و بلیط اتوبوس هم به سبد محصولاتش اضافه کرد.

وب‌ سایت علی‌ بابا، نخستین موتور جستجوی پروازهای داخلی با امکان خرید آنلاین بود که برای اولین بار در ایران، امکانی فراهم کرد تا مسافران بتوانند در هر ساعت از شبانه‌ روز، در میان تمام ایرلاین‌ ها و تمام مسیرهای پرواز جستجو نمایند، همه‌ ی پروازهای موجود برای تاریخ و مقصد مورد نظر خود را مشاهده کنند، پرواز دلخواه خود را انتخاب کرده و با پرداخت اینترنتی هزینه، بلیط الکترونیکی خود را دریافت نمایند.

سفر باید راحت باشد، مطمئن و باصرفه (مالی و زمانی) و تمام این موارد در رزرو بلیط هواپیمایی علی بابا خلاصه می شود.

برخی از امکانات اپلیکیشن علی‌ بابا

 • خرید تمامی بلیط های مسافرتی مانند داخلی و خارجی و بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما.
 • امکان رزرو هتل از سراسر ایران به صورت آنلاین.
 • امکان پرداخت ریالی به صورت آنلاین و با تمامی کارت های شتاب.
 • دارای تقویم قیمتی که با آن کاربران می توانند ارزان ترین پروازهای هفته را انتخاب کنند.
 • قابلیت استرداد انواع بلیط های پروازی داخلی و خارجی.

علی بابا دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بیش از 500 هزار کاربر آن را از کافه بازار دانلود کرده اند.

معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما,معرفی بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,ارزانترین سایت بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، فلایتیو، دیجی کالا، اِلی گشت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.20
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:30
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: علی بابا، بلیط هواپیما، alibaba، خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار

امکانات سایت علی بابا

 • دسته بندی هواپیما، قطار، اتوبوس
 • دسته بندی تور (ترکیه، گرجستان، عمارات، مالزی، تایلند، آذرباییجان، اسپانیا، فرانسه و…)
 • دسته بندی هتل (خارجی)
 • تب پروازهای داخلی و خارجی

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترين سايت خريد بليط هواپيما,بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت بلیط هواپیما,

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی الی گشت بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما در کشور است که در روز 23 آذر ماه 1379 زمانیکه روزنامه رسمی کشور به شماره 31170/32 در پایتخت منتشر شد توجه مخاطبان را به خود جلب نمود. پس از آن مخاطبان نام الی گشت را در روزنامه رسمی کشور، برشورها، مجله ها، تابلوهای سطح شهر، کتابچه های راهنما و سایت ها مشاهده کردند.

مدیریت شرکت الی گشت با باور این شعار “کیفیت مسیر ماست نه مقصد” خط و مشی خود را با اطمینان از جلب رضایت مخاطبانش از برآورده سازی خدمات مطلوب و مناسب پایه ریزی کرده و برای این منظور اهداف بزرگی را مد نظر قرار داده است.

الی گشت در آغاز، فعالیت هایش را به منظور خدمات رسانی به مسافران در زمینه بلیط های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای محدود آسیایی که به وسیله شرکت های دیگر طراحی می شد شروع کرد و با گذشت زمانی کم هم اکنون با تکیه بر الطاف الهی و بهره گیری از پرسنلی متعهد و کارآمد و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش گرفتن عموم آژانس های مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه آژانس مسافرتی معرفی گردد. در حال حاضر الی گشت بیش از 600 آژانس در پایتخت و 1000 آژانس در شهرستان های کشور دارد که همگی به صورت آنلاین از خدمات گسترده شرکت استفاده می کنند.

شرکت الی گشت توانست با پیشرفت صنعت گردشگری به سمت حضور آنلاین، سایت فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور خارجی را با امکان رزرو آنلاین بیش از 200 هزار هتل و 900 ایرلاین معتبر بین المللی در 1200 شهر در سراسر دنیا، برای مخاطبانش به صورت ریالی فراهم کند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین تاکسی اینترنتی های ایران

الی گشت یکی از برترین سایت های گردشگری در ایران است که علاوه بر فعالیت خود به صورت آنلاین، اطلاعاتی کامل و جامع در مورد هر جاذبه گردشگری داخلی و خارجی که فکرش را بکنید، در اختیار کاربران قرار داده است.

الی گشت دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بر اساس آمار بیش از 20 هزار نفر، اپلیکیشن الی گشت را در کافه بازار دانلود کرده اند.

برخی از خدمات اپلیکیشن الی گشت

 • رزرو بلیط هواپیما
 • قابلیت رزرو بلیط هواپیما آن هم از 900 ایرلاین مختلف معتبری که در بیش از 70 کشور دنیا وجود دارد.
 • ارائه نتایج جستجو با فیلترهای قیمت، ساعت حرکت پرواز و نام ایرلاین ها.
 • قابلیت رزرو هتل و تورهای گردشگری در هنگام خرید و رزرو بلیط
 • قابلیت مشاهده قوانین برای کاربران که شامل شرایط کنسلی و مقدار بار مجازی است که در هر پرواز حمل می شود.
 • قابلیت دریافت آنی بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین.

خرید تور مسافرتی

 • می توان بلیط هواپیما و هتل را همراه با خدمات تور به صورت مستقیم و همزمان با مناسب ترین قیمت رزرو نمود.
 • می توان انواع پکیج های آماده که دارای بهترین شرایط و قیمت هستند و راهنمای فارسی زبان و برنامه های طی سفر به همراه آن ها وجود دارد را مشاهده نمود.
 • می توان از خدمات مرتبط با سفر مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، گشت شهری و بیمه مسافرتی را رزرو نمود و از آن ها استفاده کرد.

خرید بیمه مسافرتی

 • می توان برای تمامی مقاصد دنیا انواع بیمه مسافرتی که سطوح پوششی و مدت زمان مختلف دارند را خریداری نمود.
 • بیمه نامه های مسافرتی را می توان به صورت آنلاین رزرو و خریداری کرد. همچنین بیمه نامه به صورت آنی برای شما صادر می گردد.

بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، ویکی پدیا، لست سکند، کجارو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %57.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.37
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:31
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: الی گشت، eligasht، گوگل مپ، بلیط چارتر اسپارتا، بلیط قطار

امکانات سایت الی گشت

 • دسته بندی مسیرهای پروازی
 • دسته بندی رزرو آنلاین هتل
 • دسته بندی ترکیبی (رزرو همزمان پرواز و هتل)
 • دسته بندی تور پکیج
 • دسته بندی بیمه مسافرتی
 • دسته بندی قطار
 • دسته بندی مجله گردشگری (اخبار، سفر، گردشگری، آموزشی)
 • دسته بندی مشاور سفر
 • تب مجله گردشگری و توریستی

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما,بهترین سایت فروش بلیط هواپیما,

اسنپ تریپ سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی است، متشکل از مجموعه جوانان پرتلاشی که عاشق سفر و گردش بوده و به همین سبب با بیشتر نقاط زیبای این مرزو بوم آشنایی دارند. این مجموعه در ابتدا کارشان را با سایت “پین‌ تاپین” آغاز کردند و با تلاش فراوان و ایده های جدید باعث شدند تا گروه‌ اینترنتی‌ ایران، سرمایه‌ گذار استارتاپ‌ های موفق اسنپ، اسنپ‌ فود و اسکانو، از همان روزهای اول آنها را به‌ عنوان یکی از زیرمجموعه‌ هایش انتخاب نماید.

سایت اسنت تریپ فعالیت های رسمی خود را از سال 1394 آغاز کرد. این سایت از همان ابتدا امکان رزرو هتل و همچنین معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای کشور را برای کاربرانش فراهم کرده است تا آنها لذت واقعی سفر را احساس کنند.

اسنپ تریپ بهترین سایت خرید بلیط هواپیما ارزان بوده و قیمت خود را برای مشتریانش تضمین می کند.

اسنپ تریپ دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بیش از 100 هزار نصب فعال در کافه بازار داشته است.

بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما,خرید بلیط اینترنتی هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اقامت 24، هتل یار، ایران هتل، جاباما
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %44.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.56
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:08
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: اسنپ تریپ، snapptrip، رزرو هتل، هتل داریوش کیش، هتل مشهد

امکانات سایت اسنپ تریپ

 • دسته بندی هتل داخلی
 • دسته بندی بلیط هواپیما
 • دسته بندی بلیط اتوبوس
 • دسته بندی بلاگ
 • تب جستجو و رزرو هتل
 • تب شهر های مسافرپسند
 • تب هتلی که همیشه می‌خواستید، با قیمتی ارزان ‌تر

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” بیست و نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

رزرو بلیط هواپیما,سایت رزرو بلیط هواپیما,معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما,

سایت مِستر بلیط معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما در ایران است که فعالیت خود را از بهمن ماه سال 1394 آغاز کرده است و در شروع کار تنها وب سایتی برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما بوده است. ولی بعد از مدتی فعالیت و دیدن علاقه مندی، همچنین درخواست مشتریانش، خدمات رزرو بلیط قطار و اتوبوس را برای اولین بار در ایران به مجموعه خود اضافه کرد. در این سایت می توانید علاوه بر جستجوی کاملترین پروازهای داخلی، ارزانترین قیمت ها را نیز پیدا نمایید، که این موضوع باعث جذب مخاطبان بیشتر در این سایت شده است.

مِستر بلیط دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بالغ بر 200 هزار نصب فعال در کافه بازار داشته است.

معرفی بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,ارزانترین سایت بلیط هواپیما,بهترين سايت خريد بليط هواپيما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، فلایتیو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %21.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.27
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:20
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط اتوبوس، بلیط هواپیما، مستر بلیط، بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس

امکانات سایت مِستربلیط

 • دسته بندی هواپیما
 • دسته بندی اتوبوس
 • دسته بندی قطار
 • دسته بندی مسیر

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما,

سایت سپهر 360 بهترین سایت فروش بلیط هواپیما در کشور است که از سال 1393 راه اندازی شد و به صورت سیستمی و چارتری فعالیت دارد. وب سایت 360 امکانی را فراهم نموده است که کاربران می توانند انواع بلیط سیستمی و چارتری تمامی ایرلاین ها را مشاهده نماید و با مقایسه آن ها بهترین بلیط را انتخاب کنند. علاوه بر این شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی نیز می توانند بدون هیچگونه سرمایه گذاری اضافه ای بلیط های هواپیما خود را در سایت 360 درجه قرار دهند و بفروشند.

سایت سپهر 360 درجه در واقع یکی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت در ایران است. علت ارزان بودن بلیط های هواپیما این سایت در مقایسه با سایر سایت ها روشی است که این سایت استفاده می کند. سایت 360 درجه تمامی واسطه ها بین فروشندگان بلیط ( ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی) و خریداران بلیط را حذف نموده و باعث شده که بلیط با پایین ترین قیمت ممکن به دست کاربران برسد. این وب سایت در فروش بلیط ها هیچ نقشی ندارد ودرآمدی از این روش نخواهد داشت و فقط با استفاده از تبلیغات درآمدزایی خواهد کرد.

از جمله ایرلاین های داخلی و خارجی که هم اکنون می توانید بلیط پروازهای آن ها را بر روی سایت 360 درجه مشاهده نمایید می توان به ایران ایر، کیش ایر، ماهان، ترکیش و قطر ایرویز اشاره نمود. در هنگام مراجعه به این سایت می توانید نوع بلیط سیستمی یا چارتری و ایرلانی که مد نظرتان است را مشخص نمایید و لیست بلیط ها ی مرتبط با مقصد مورد نظرتان را مشاهده کنید.

برای استفاده از امکانات این سایت و مشاهده بخش های آن نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد و با رفتن به بخش بازدیدهای من می توانید تمامی اطلاعات مربوط به پروازی که انتخاب نموده اید مانند ایرلاین و شماره پرواز، تاریخ و ساعت آن، مشخصات و نام سایت ارائه دهنده بلیط و … را مشاهده نمایید.

اپلیکیشن سپهر 360 در دو نسخه اندروید و آیفون ارائه شده است و بالغ بر 200 هزار نصب فعال در کافه بازار دارد.

برخی از خدمات اپلیکیشن سپهر 360

 • نرخ بلیط های چارتری و سیستمی تمامی پروازها را تا چند ماه آینده در اختیار کاربران قرار می دهد.
 • حذف نمودن واسطه ها و متصل کردن چارتر کنندگان و نماینگان فروش بلیط به کاربران.
 • بر فعالیت های ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی که بلیط های خود را در سایت قرار می دهند نظارت می کند و شکایت های احتمالی را پیگیری می نماید.
 • فیلترینگ هایی بر اساس ایرلاین، ساعت پرواز، کلاس های پروازی و شماره پرواز در سایت به منظور استفاده راحت تر کاربران قرار داده است.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ترکیه، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ره بال آسمان، تاپ تورز، چارتر 724، تک ستاره پاسداران
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %20.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.11
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 12:34
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: sepehr360، سپهر 360، سپهر ۳۶۰، سپهر360، sepehr 360

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” چهل و سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما,بهترین سایت فروش بلیط هواپیما,بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,

چارتر 724 فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نمود و نخستین و قدرتمند ترین موتور جستجوی ایران در زمینه بلیط هواپیما است و فعالیت بسیار گسترده ای در زمینه گردشگری دارد که همین موارد است تا این سایت به بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما در کشور تبدیل شود. چارتر 724 در طی سال های فعالیت خود خدمات متنوعی عرضه نموده است و امروزه بالغ بر 2600 آژانس مسافرتی مجهز به نرم افزارهای فروش شرکت چارتر 724 هستند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های رزرو هتل خارجی

با استفاده از جستجو گر تی چارتر می توانید اطلاعات کاملی در رابطه با بلیط های سیستمی و چارتری هواپیما، قطار و همچنین خدمات گردشگری که آژانس های مسافرتی داخل و کشورهای همسایه ایران ارائه می دهند به دست آورید. علاوه بر این با استفاده از این جستجوگر می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما یا قطار را رزرو نمایید یا مناسب ترین بلیط از نظر زمانی به تاریخ مورد نظر خود را رزرو کنید.

اپلیکیشن تی چارتر را می توان از کافه بازار دانلود نمود و تا به حال بالغ بر 50 هزار نصب فعال در این برنامه به ثبت رسیده است.

بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما,خرید بلیط اینترنتی هواپیما,رزرو بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، سپهر 360، تاپ تورز، محراب سیر کیش، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %17.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 9.23
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 12:14
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: چارتر 724، charter724، چارتر ۷۲۴، چارتر724، charter 724

 امکانات سایت چارتر 724

 • دسته بندی مخصوص آژانس مسافرتی
 • دسته بندی هتل داخلی
 • دسته بندی بلیط چارتر مخصوص مسافر
 • تب مسیر های پرتردد

سایت رزرو بلیط هواپیما,معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما,معرفی بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,

فلایتیو یکی دیگر از بهترین سایت ها برای خرید بلیط هواپیما می باشد که فعالیتش را به صورت تخصصی از بهمن ماه سال 1394 آغاز کرد. از خدمات سایت فلایتیو می توان به پرواز به بیش از 5 هزار شهر و رزرو بیش از ۳۲۰ هزار هتل اشاره داشت.

شرکت فلایتیو با همه ایرلاین های داخلی و خارجی قرارداد دارد، این شرکت دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته قوی هستند که می توانند در هر تایمی، سوالات مشتریان و خریدارانش را پاسخ دهد. یکی از اهداف فلایتیو تبدیل شدن به بزرگترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و هتل در کشور و خاورمیانه است، و با شناخت کافی از این شرکت متوجه می شوید که این هدف برای آنها دور از ذهن نیست.

فلایتیو دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بالغ بر 50 هزار نصب فعال در کافه بازار دارد.

برخی از خدمات اپلیکیشن فلایتیو

 • پروازهای 900 ایرلاین و 5000 مقصد پروازی را ارائه می دهد.
 • فراهم نمودن امکان رزرو پروازهای خارجی و داخلی.
 • امکان رزرو راحت و رایگان تمامی پروازها به صورت رفت و برگشت یا یک طرفه.
 • با مشخص نمودن تاریخ رفت و برگشت می توان در کوتاه ترین زمان ممکن بلیط مورد نظر را رزرو نمود.
 • امکان مشاهده لیست پروازها بر اساس فیلترینگ مورد نظرتان.
 • می توان از تقویم قیمتی سایت استفاده نمود و ارزان ترین بلیط که به تاریخ مورد نظر شما نزدیک تر است را رزرو کرد.

ارزانترین سایت بلیط هواپیما,بهترين سايت خريد بليط هواپيما,بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، مدیااد، شاپرک، قاصدک 24
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.35
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:33
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، فلایتیو، flightio، بلیط قطار

امکانات سایت فلایتیو

 • دسته بندی پرواز داخلی، خارجی
 • دسته بندی رزرو هتل
 • دسته بندی قطار و اتوبوس
 • تب برترین مقاصد گردشری

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما,

بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما، سایتی با نام قاصدک 24 است که از سال 1395 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. در سایت قاصدک 24 مشتریان می توانند بر اساس میزان قیمت، ظرفیت، نوع کلاس پرواز، نوع هواپیما، نوع پرواز در بین انواع پروازهای سیستمی و چارتری جستجو کنند و بهترین پرواز را انتخاب نمایند.

قاصدک 24 دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد و بیش از 10 هزار نصب فعال در کافه بازار می باشد.

برخی ویژگی های اپلیکیشن قاصدک 24

 • فراهم نمودن امکان رزرو آنلاین انواع بلیط هواپیما داخلی از برترین ایرلاین ها.
 • کاربران می تواند انواع بلیط های چارتری و سیستمی در تمامی کلاس ها را با هم مقایسه و بهترین را رزرو نمایند.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، آلمان، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، نت شهر، فلایتیو، علی بابا، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:54
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، خرید بلیط اتوبوس

امکانات سایت قاصدک 24

 • دسته بندی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس
 • دسته بندی واریز ویژه
 • تب پرواز داخلی، خارجی
 • تب قطار، اتوبوس
 • تب هتل
 • تب بیمه مسافرتی
 • تب مقالات
 • تب جدید ترین اخبار

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت فروش بلیط هواپیما,بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما,

تاپ تورز در سال 1384 با هدف خدمت به صنعت گردشگری  ایران راه اندازی شد و با استفاده از سیستم های متمرکز الکترونیکی شرایطی را فراهم نموده است که مسافران بتوانند به راحتی و به صورت اینترنتی خرید بلیط سفر و سایر خدمات مرتبط به سفر را انجام دهند. این سایت به دو زبان انگلیسی و فارسی در دسترس کاربران قرار دارد.

برخی از خدمات تاپ تورز

 • امکان رزرو بلیط هواپیما پرواز های داخلی و خارجی کشور.
 • نماینده انحصاری پرواز ایرباس ماهان جزیره کیش.
 • اخد ویزای تمامی کشورها.
 • اجرا کننده تورهای مسافرتی خارجی، داخلی و همچنین تورهای ورودی.
 • هماهنگی و برگزاری تورهای فرهنگی، بین المللی، زیارتی، نمایشگاهی، سیاحتی و تفریحی.

خرید بلیط اینترنتی هواپیما,رزرو بلیط هواپیما,سایت رزرو بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: سپهر 360، گوگل، چارتر 724، شاپرک، محراب سیر کیش
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %16.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.84
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:27
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تاپ تورز، تاپ تورز کیش، ttgroup، top tours، toptours

امکانات سایت تاپ تورز

 • دسته بندی گردش کارت اعتباری
 • دسته بندی خدمات هتل (هتل های تاپ تورز، پکیج هتل‌های گرجستان، پکیج هتل های دبی و …)
 • دسته بندی تور های مسافرتی (خارجی، داخلی)
 • دسته بندی خدمات ویزا (خدمات سفارت، اخذ ویزای امارات در کمترین زمان، ویزای تمام کشورها)
 • دسته بندی خدمات گردشگری (خدمات گردشگری کیش، گشت تفریحی، بیمه مسافرتی، مراکز دیدنی)
 • دسته بندی اخبار
 • تب سامانه رزرواسیون
 • تب گردش کارت اعتباری
 • تب صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی (ایران و جهان)
 • تب رزرواسیون هتل در سراسر جهان
 • تب تورهای انفرادی و گروهی
 • تب پارک دلفین کیش
 • تب کلاسیک شو
 • تب صدور بیمه نامه‌های مسافرتی
 • تب اخذ ویزا و وقت سفارت

معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما,معرفی بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما,ارزانترین سایت بلیط هواپیما,

ره بال آسمان با بهره گیری از کادری مجرب فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نمود و خدماتی را در زمینه رزرو بلیط، رزرو تور آخر لحظه ای، ویزا و رزرو هتل ارائه می دهد. تمامی کاربران می توانند از طریق سیستم  رزرواسیون آنلاین شرکت “ره بال آسمان” برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما سیستمی و چارتری تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی، رزرو بلیط های لحظه آخری اقدام نمایند. همچنین مشتریان می توانند از طریق سیستم اتوماسیون یا همان پاسخگویی آنلاین این شرکت با پرسنل تمامی بخش ها از جمله بخش پروازی های سیستمی و چارتری، تورهای داخلی و خارجی، صدور ویزا و گواهینامه بین المللی و بخش قطار ارتباط برقرار نمایند.

سایت شرکت ره بال آسمان به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی در اختیار کاربران قرار گرفته است و دارای بیش از 10 هزار نصب فعال در کافه بازار می باشد.

کاربران با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن شرکت ره بال آسمان می توانند به راحتی انواع بلیط لحظه آخری، چارتری، سیستمی و بلیط های ارزان قیمت از برترین ایرلاین ها را با خیالی راحت در کوتاه ترین زمان ممکن رزرو نمایند. همچنین آن ها می توانند انواع بلیط هتل های داخلی و خارجی ایران از جمله هتل کیش، هتل مشهد، هتل تبریز، هتل استانبول، هتل دبی و … را پیش از سفر رزرو نمایند تا سفر لذت بخش تری را تجربه کنند.

بهترين سايت خريد بليط هواپيما,بهترین سایت برای خرید بلیط هواپیما,بهترین سایت بلیط هواپیما,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: سپهر 360، گوگل، شاپرک، چارتر 724
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %15.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 12.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 32:59
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ره بال آسمان، رهبال آسمان، رهبال، ره بال، ره بال آسمان مشهد

امکانات سایت ره بال آسمان

 • دسته بندی بلیط پرواز (داخلی، خارجی)
 • دسته بندی رزرو هتل (داخلی، خارجی)
 • دسته بندی بلیط اتوبوس، قطار
 • دسته بندی بیمه مسافرتی

این سایت با کلمه کلیدی “سایت بلیط هواپیما” پنجاه و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت خرید بلیط هواپیما در کشور کدام است؟

مشاهده نتایج

بهترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما,بهترین سایت خرید بلیط هواپیما, Loading ...

13 واکنش کاربران به این مقاله

 1. سایت علی بابا همیشه به نظرم از عالی ترین سایت های رزرو قطار و هواپیما بوده و هستش

 2. سلام پیشنهاد میکنم که درباره تورها هم اطلاعات بگذارید
  برای مثال مسافر بجای اینکه بلیط هواپیما جداگانه از یک سایت، هتل جداگانه از سایت دیگر خریداری کند و بعد در سفر فکر کند که چطور برنامه ریزی گشت و دیدن از جاهای دیدنی را با هزینه های بالای بلیط ورودی و کرایه رفت و آمد را داشته باشد و در این بین خیلی از تفریحات را از دست بدهد. و یا اینکه در جمع کل نهایی هزینه زیادی را بپردازد. بهتر است که همه کارهای تور را از صفر تا صد به یک آژانس مسافرتی یا هواپیمایی با تجربه و مجری اصلی بسپارد. مثلا برای تور ایرانگردی فارا گشت برنامه ریزی دقیقی شده است تا مسافر با بهینه ترین قیمت تور را رزرو کند که در کنار برنامه ریزی دقیق مسافرتی و لیدرهای با تجربه محلی از نظر زمان بندی هم در بهترین شرایط قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره تورهای ایرانگردی پیشنهاد میکنم سایت
  faragasht.com را ببینید. اگر برنامه و قیمت تورهای مسافرتی طبق سلیقه شما بود، رزرو سفرتان اوکی کنید.

 3. سایتهای معتبر و خوبی را معرفی کردین.
  البته سایتهای زیادی هم هستن که قیمت بلیط هواپیما را با قیمت ارزانتر ارائه میدهند
  مانند سایت آنیل پرواز
  anilparvaz.ir

 4. سلام
  من از اکثر این سایت ها خرید داشتم
  یه سایت دیگه هست به اسم “فلای تودی” که خوشبختانه توی لیست بهترین ها نیست
  متاسفانه تا به خدمات پس از فروش برنخوردین نمی دونین چقد این مسئله مهمه و در این زمینه فلای تودی افتضاحه و کاری میکنه که از هر نوع خرید اینترنتی پشیمون شی
  پاسخگویی بسیار سخت
  دروغگویی و سرکار گذاشتن مکرر
  و …

  1. سپاس از نظر شما عزیز. لطفا اگر سایتی هست که بین بهترین ها بوده و ما در لیست نداریم معرفی بفرمایید.

 5. به نظرم سایت فی بلیط یک بار مراجعه کنید این سایت موتور جستجو هست و همه این سایت ها رو پوشش میده و ارزونترین قیمت ارائه میده

  feebilit.com

 6. مطلب خوبی بود
  ولی به نظر من بهترین سایته رزرو بلیط در ایران تیکیتو هست که اصلا بهش اشاره نکرده بودید

 7. شرکت ره بال آسمان برای خرید بلیط هواپیما و رزرو بلیط قطار و هتل عالیه
  پیشتبانیشون هم خیلی خوبه
  جز آژانس های با وجدان و قدیمی ایران هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا