تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی

خلاصه نوشته
 • سایت های کلیکی زیادی در دنیا مشغول به فعالیت هستید که برخی از آن ها علاوه بر درآمد از طریق تبلیغات کلیکی، روش های دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهند. برخی از بهترین سایت های کلیکی دنیا در روش های پرداخت متفاوت عمل کرده و کاربران می توانند پول خود را به صورت بیت کوین هم دریافت کنند.

بهترین سایت های کسب درآمد کلیکی دنیا

قطعا هیچ یک از ما دست رد به سینه پول و درآمد بیشتر نمی زنیم! و به جرعت می توان گفت کسی نیست که بگوید از پول بدش می آید. پول یکی از مهم ترین دارایی هایی است که وجود آن در زندگی ضرورت داشته و نبودش هزار و یک مشکل را به زندگی مان می افزاید! اما از طرف دیگر پول در آوردن هم سختی های خاص خودش را دارد. شاید بسیاری از مردم فکر می کنند که باید برای کسب درآمد به بیرون از منزل رفته و به سراغ سخت ترین کارها بروند، در حالیکه با پیشرفت روز افزون دنیای تکنولوژی همه چیز شکلی دیگر به خود گرفته است حتی پول در آوردن!

در چند سال اخیر کسب درآمد از طریق اینترنت و دنیای آنلاین بسیار رواج یافته است و یکی جدیدترین تکینک های کسب درآمد آنلاین، تکینک کسب در آمد از طریق تبلیغات کلیلی بر روی سایت هایی با همین نام است. شاید تصور چندانی از اینگونه شغل ها نداشته باشید اما باید بگوییم که اگر به اندازه کافی در مورد این شغل و یا سایر شغل های اینترنتی کسب کنید، می توانید بدون هیچ دردسری در طول روز زیر باد کولر لم داده و چای به دست چند ساعتی را کار کرده و پول در بیاورید. حال اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین سایت های کلیکی جهان به دست آورید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ساختار و نحوه کار با سایت های کلیکی به چه صورت است؟

شاید اولین باری باشد که نام سایت های کلیکی به گوش تان می خورد و وقتی که از نحوه فعالیت های شان مطلع می شوید، به شک و گمان می افتید که نکند جزء همان سایت های کلاهبرداری باشد! پیش از هر چیز باید توضیح مختصری در مورد نحوه کار این سایت ها بدهیم. سایت های کلیکی تبلیغات به سایت هایی گفته می شود که به کاربران در ازای هر کلیک بر روی تبلیغات درج شده، پول پرداخت می کند. از طرف دیگر این سایت ها، یک بستر بسیار مناسب برای آن دسته از مدیران و وبمسترهایی می باشد که نیاز دارند در حیطه فعالیتی خود بهتر و بیشتر دیده شوند و بازدید های سایت شان را افزایش دهند. در واقع سایت های کلیکی کمک موثری به وب سایت هایی می کنند که به دنبال افزایش رنک در گوگل و همچنین بهبود در زمینه سئو می باشند. پس با تمام این تفاسیر می توان گفت که این وب سایت ها چه برای کسانی که قصد درج تبلیغات دارند و چه برای کسانی که قصد کلیک بر روی تبلیغات و در آمد از آن دارند نفع دارد.

سایت های کلیکی معتبر به گونه ای طراحی شده اند که کاربران می توانند علاوه بر کسب درآمد خودشان، کاری کنند که اقوام و آشنایان شان هم وارد این کار شده و از آن سود ببرند! در چنین روشی شما باید یک لینک معرف از سایت گرفته و آن را به دوستان خود بدهید تا از طریق لینک شما سایت را باز کرده و سایت به شما امتیاز و سود بیشتری بدهد. به طور کلی این چرخه ادامه دارد و کاربران می توانند با معرفی یکدیگر سود خود را افزایش دهند.

در مقالات پیشین بهترین سایت های تبلیغات کلیکی ایران را به شما معرفی کردیم و در این مقاله به معرفی بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی در سال ۲۰۲۲ خواهیم پرداخت.

بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت تبلیغات کلیکی باکس ورتیس

۱۰. سایت تبلیغات کلیکی خارجی Buxvertise

وب سایت Buxvertise  یک سایت کلیکی معتبر هندی است که در این حوزه فعالیت می کند و جزء آن دسته از سایت هایی است که به هر آی پی، اجازه داشتن بیشتر از یک اکانت را نمی دهد. در این وب سایت به صورت روزانه در میان کاربران قرعه کشی انجام شده  و به برندگان جوایز خوبی اهدا می شود. برای قرعه کشی هم شرایطی قرار داده شده است که همه کاربران بتوانند در آن شرکت کنند، مثلا با هر کلیک در یک روز بر روی ۱۵ تبلیغ شانس خود را در برنده شدن افزایش می دهند. این وب سایت توصیه می کند کاربرانی که در آن عضو هستند از آن در مکان هایی مانند مدارس و ادارات استفاده نکنند.

برای فعال ماندن در وب سایت Buxvertise شرایط خاصی وجود دارد که در صورت رعایت نکردن آن ها، اکانت شما غیر فعال خواهد شد! مثلا اگر در طول روز بر روی ۶ تبلیغ کلیک نکنید و یا در ۹۰ روز متوالی در اکانت خود فعالیتی نداشته باشید قطعا حساب شما باطل شده و موجودی تان هم توسط سایت ضبط می گردد. برای افزایش درآمد بیشتر از این وب سایت می توانید یک لینک معرف گرفته و آن را برای دوستان و آشنایان تان ارسال کرده تا با ورودشان به سایت از طریق لینک شما، امتیاز و درآمدتان را افزایش دهند.

معایب سایت کلیکی Buxvertise

 • یکی از معایب این وب سایت پرداخت کم بابت هر کلیک است و از طرف دیگر تعداد تبلیغاتی هم که در آن منتشر می شود بسیار کم است.
بهترین سایت های کسب درآمد کلیکی,بهترین سایت های کلیکی جهان,بهترین سایت های کلیکی دنیا
سایت مای فری شیر

۹. سایت تبلیغات کلیکی MyFreeShares

وب سایت MyFreeShares از جمله سایت های معتبر کلیکی خارجی هندی در جهان است که فعالیت در آن مزایای خوبی برای تان خواهد داشت. این وب سایت هیچگونه محدودیت و فیلتری بر روی آی پی ایران نگذاشته و کاربران ایرانی می توانند به راحتی در آن عضو شوند. شما در سایت مای فری شیر می توانید علاوه بر درآمد از طریق تبلیغات کلیکی از راه های دیگری هم درآمد داشته باشید و یا در قرعه کشی ها و مسابقات مختلف شرکت کنید.

در این وب سایت تبلیغات زیادی در طول روز منتشر می شود به همین خاطر مبلغ پرداختی بابت هر کلیک از سوی کاربران هم بیشتر است اما از مبلغ پرداختی سایت نمی توانید بهره ای ببرید و باید آن را در ازای انتشار تبلیغات خرج کنید! با اینکه سایت MyFreeShares فعالیت خود را در ۱۵ سال پیش یعنی در سال ۲۰۰۵ آغاز نمود باز هم در فهرست بهترین سایت های کلیکی جهان در سال ۲۰۲۰ جای دارد و علت آن هم استفاده بروز بودن و اعتمادی است که کاربران به آن دارند. محیط این سایت تا حدودی پیچیده است و به همین دلیل شاید وقتی که برای اولین بار وارد آن می شود تا حدودی سردرگم تان کند.

معایب سایت کلیکی MyFreeShares

 • نداشتن تالار گفتگوی آنلاین برای کاربران.
 • در این وب سایت تنها در صورت انتشار تبلیغات برای کسب و کار خودتان می توانید پولی که به شما پرداخت کرده را در همین راستا خرچ کنید!

مزایای سایت کلیکی MyFreeShares

 • دارای تبلیغات بالا در طول روز.
 • ارزش تبلیغات منتشر شده در مقایسه با دیگر سایت های کلیکی.
 • دارای اسکریپت های بسیار متنوع.
بهترین سایت های کلیکی معتبر,سایت تبلیغات کلیکی,سایت تبلیغات کلیکی خارجی
سایت معتبر کلیکی تایم باکس

۸. سایت کلیکی معتبر Time bucks

از دیگر بهترین سایت های کلیکی معتبر و با سابقه طولانی خارجی در زمینه تبلیغات کلیکی می توانیم به سایت Time bucks که یک سایت برزیلی است اشاره کنیم. این سایت علاوه بر دیدن تبلیغات در سایت با دیدن فیلم های مختلف در یوتیوب به کاربران خود پول پرداخت می کند. تایم باکس در ازای هر عضویتی که از سوی شما معرفی شده و صورت بگیرد مبلغ ۱ دلار به عنوان پاداش پرداخت می کند. متاسفانه این وب سایت برای ایرانی ها مناسب نیست، چراکه آی پی ایران در آن فیلتر می باشد. این سایت برای تشویق مخاطبین به دیدن تبلیغات کلیکی قرعه کشی ها و مسابقه های زیادی ارائه می دهد که برای افزایش شانس بیشتر در آن باید فعالیت چشمگیری داشته باشید. برای مثال یکی از راه های افزایش امتیاز در تایم باکس این است که اپلیکیشن آن را نصب کرده و بدون اینکه حتی در آن فعالیت داشته باشید، در ازای هر یک دقیقه امتیاز کسب نمایید!

معایب سایت کلیکی Time bucks

 • این سایت با IP ایران کار نمی کند و کاربران ایرانی نمی توانند در آن فعالیتی داشته باشند!

مزایای سایت کلیکی Time bucks

 • دارای تبلیغات فراوان در طول روز.
 • روش های متفاوت برای افزایش درآمد.
 • سابقه ای طولانی در زمینه تبلیغات کلیکی.
سایت کلیکی معتبر,بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی
سایت تبلیغات کلیکی کانتی پلی

۷. سایت تبلیغات کلیکی خارجی Cointiply

سایت Cointiply یکی از جدیدترین و بهترین سایت های کسب درآمد کلیکی در ۲۰۲۰ است که در آن می توانید علاوه بر درآمد از طریق تبلیغات کلیکی، از روش های دیگری هم پول در بیاورید. محیط وب سایت کانتی پلی بسیار کاربر پسند است اما از پیچیدگی های خاصی برخوردار می باشد که ممکن است در لحظه ورود شما را گیج و سردرگم کند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که پیش از انجام هرگونه فعالیتی، ابتدا به قسمت آموزشی سایت رفته و هر آنچه که نیاز است در مورد نحوه عضویت و نحوه درآمدزایی در مورد این سایت بدانید را بیاموزید. اگر به در آمد بیت کوین علاقه بیشتری دارید، می توانید با فعالیت در این سایت حق پرداختی خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید و سپس تمامی آن ها را به کیف پول مجازی خود انتقال دهید.

برای افزایش در آمد در کانتی پلی باید روزانه بیش از ۳ بار به آن سر بزنید، زیرا تبلیغات در طول ساعات روز به یک باره در آن سرازیر نمی شود! پیشنهاد می کنیم که اپلیکیشن سایت را دانلود و نصب کرده و در طول روز با دیدن ویدئو های مختلف اعتبار و امتیازتان را افزایش دهید.

یکی دیگر از راه های افزایش امتیاز این است که از قسمت فاست سایت استفاده کنید و هر بار که به سایت وارد می شوید، Loyalty خود را افزایش دهید.

مزایای سایت کلیکی Cointiply

 • امکان استفاده از روش های فاست و بیت کوین برای درآمد بیشتر.
 • روش های پرداختی مختلف مانند پرداخت بیت کوین به جای دلار.
 • دارای اپلیکیشن موبایلی.
 • تبلیغات زیاد در مقایسه با سایت های رقیب.
بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی کلیک سنس

۶. سایت تبلیغات کلیکی Clixsense

وب سایت Clixsense در سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را آغاز نمود. این سایت علاوه بر تبلیغات کلیکی در زمینه GPT هم کار می کند. این عبارت مخفف کلمه Get pid to می باشد و کارایی آن در زمینه کارهای شخصی در داخل سایت است. یعنی زمانی که شما در سایت فعالیتی انجام می دهید در ازای کارهای تان مبلغی پول پرداخت می کند. کلیک سنس یکی از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی است که می توانید با کلیک بر روی هر تبلیغ از آن روزانه ۱ تا ۲ دلار دریافت کنید و اگر فعالیت خود را افزایش دهید، می توانید روزانه حدود ۱۰ تا ۵۰ دلار در بیاورید. البته به جزء تبلیغات کلیکی راه های درآمدی دیگری هم در این سایت وجود دارد. در کلیک سنس هم می توانید با اشتراک لینک مخصوص خودتان به دیگران و معرفی آن امتیاز و درآمدتان را افزایش دهید

معایب سایت کلیکی Clixsense

 • متاسفانه وب سایت کلیک سنس برای کاربران ایرانی مناسب نیست! زیرا با IP ایران کار نمی کند!
بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی استار کلیکز

۵. سایت کلیکی معتبر Star clicks

استار کلیکز هم از جمله بهترین سایت های تبلیغات کلیکی ۲۰۲۰ است که برخلاف اکثر سایت های خارجی که IP های ایرانی را مسدود می کنند، برای ایرانی ها بسیار مناسب است، چراکه هیچگونه محدودیتی از لحاظ آی پی در آن وجود ندارد. یکی از ویژگی های مهم این سایت این است که در مقایسه با سایر سایت های کلیکی هزینه بیشتری پرداخت می کند و با این حساب شما می توانید درآمد خوبی در طول روز از آن کسب کنید. در سایت استارباکس می توانید مبلغ قابل برداشت خود را به صورت دلار یا بیت کوین دریافت کنید. این سایت در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را آغاز کرد.

یکی از نکات مهم در زمین عضویت و فعالیت در استارباکس این است که در حین برداشت پول های تان باید حتما تایید هویت انجام دهید و مدارک خود را که شامل شناسنامه و پاسپورت می شود را برای سایت اسکن کنید. علت این تایید هویت این است که به هر کاربر اجازه داشتن بیش از یک اکانت کاربری داده نمی شود. برای اینکه بتوانید در استارباکس درآمدی با حداقل ۵۰ دلار در طول هفته داشته باشید، باید حتما سطح خود را ارتقاء دهید و برای خود زیر مجموعه پیدا کنید، در غیر این صورت موفق به کسب درآمد بیشتر نخواهید شد.

معایب سایت کلیکی Starclicks

 • عدم محدودیت برداشت بالا برای کاربرانی استاندارد.
 • تعویق و عدم پرداخت سریع در صورت درخواست کاربران تا حدود ۲ هفته.
 • نداشتن اپلیکیشن نسخه موبایلی.

مزایای سایت کلیکی Starclicks

 • یک سایت کلیکی بدون محدودیت IP برای کاربران ایرانی.
 • دریافت وجه به صورت دلار یا بیت کوین.
بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی بی تی سی کلیک

۴. سایت تبلیغات کلیکی خارجی BTC Click

سایت BTC Click برای کسانی مناسب است که می خواهند در حین کسب درآمد کمی هم فعالیت ذهنی شان را بالا ببرند! آن هم به این صورت که بعد از دیدن هر تبلیغ کلیکی ابتدا باید یک مسئله یا معادله ریاضی حل کنید تا مبلغ هر کلیک به اکانت کاربری تان اضافه شود. با این حال این وب سایت محبوبیت بسیاری در میان کاربران در سراسر دنیا دارد، چراکه با تمام سختی ها و حل کردن معادلات ریاضی بسیار سختش، تمامی پرداختی های خود را به موقع انجام می دهد. شما می توانید مبلغ داخل حساب کاربری تان را تبدیل به بیت کوین کنید و با دیدن هر تبلیغ کلیکی در آمد داشته باشید.

بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی اد بی تی سی

۳. سایت کلیکی Adbtc

وب سایت Adbtc یکی دیگر از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی است و بیشترین کاربرانی که در آن فعالیت می کنند، کاربران ونزوئلایی و ایرانی هستند. این سایت در مقایسه با دیگر سایت های کلیکی، جدیدتر بوده و برای کسانی که می خواهند دلارهای شان را به صورت بیت کوین دریافت کنند بسیار مناسب است. شما می توانید در Adbtc علاوه بر دیدن تبلیغات کلیکی، از راه افزایش ریفرال هم درآمد داشته باشید.

مزایای سایت Adbtc

 • دارای تبلیغات زیاد.
 • پرداخت به موقع و منصفانه برای تبلیغات.
 • روش های پرداختی متنوع مانند تبدیل دلار به بیت کوین.
بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی اوجو

۲. سایت تبلیغات کلیکی Ojooo

سایت کلیکی اوجو یکی دیگر از بهترین سایت های کلیکی جهان است که در سال های اخیر سعی بر تغییر استراتژی خود در جهت بهبود عملکردش داشته است. محیط و فضای این سایت کمی پیچیده می باشد به همین دلیل ممکن است که در هنگام ورود کمی سردرگم شوید. برای فعالیت و کسب درآمد از سایت اوجو باید حتما در آن عضو شوید و برای عضویت هم مبلغی بپردازید. شما می توانید علاوه بر دیدن تبلیغات کلیکی فعالیت های دیگری انجام دهید، مانند جمع کردن کارت های هدیه آمازون. به طول کلی نحوه عملکرد سایت اوجو بسیار گسترده است و پس از اینکه کمی در آن فعالیت کنید متوجه تمامی قسمت ها و نحوه فعالیت شان خواهید شد. این سایت در گذشته دارای محدودیت IP برای ایرانی ها بود که اکنون با تلاش گروهی از کاربران فیلتر برای آی پی ایران حذف شد.

جدا از آن هر آی پی سرور می تواند تنها یک اکانت کاربری برای خود در اوجو بسازد. اگر این مجموعه متوجه شوند که یک کاربر بیش از یک اکانت دارد، فعالیت های او را متوقف کرده و حق عضویت او را مسدود می کنند. پرداخت اوجو به موقع بوده و در صورت تمایل می توانید پول خود را به صورت بیت کوین دریافت نمایید. برای اینکه درآمد شما در این سایت افزایش یابد، باید به چند نکته اساسی توجه کنید. مثلا از قابلیت اوجو گیرد که جوایزش همیشه واقعی است استفاده کنید و یا در طول روز بیش از ۳ بار به این سایت سر بزنید، چراکه برخی از تبلیغات در چند ساعت متوالی به سایت افزوده می شوند. ارتقاء حساب کاربری و حق عضویت تان هم از دیگر روش های افزایش درآمد در اوجو می باشد.

معایب سایت کلیکی Ojooo

 • تعداد تبلیغات کلیکی در نسخه دسکتاپ خیلی کم است در صورتیکه در نسخه اپلیکیشن موبایلی تعداد بسیار زیاد است.

مزایای سایت کلیکی Ojooo

 • روش هایی جدا از تبلیغات کلیکی برای افزایش در آمد.
 • پرداخت به موقع و سریع.
 • تبدیل پرداخت از دلار به بیت کوین.
 • دارای سیستم آپگرید و سطح کاربری پیشرفته.
 • دارای اپلیکیشن موبایل.
بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی,بهترین سایت های تبلیغات کلیکی خارجی
سایت کلیکی نئو باکس

۱. سایت کلیکی معتبر NeoBux

اگر به دنبال بهترین سایت تبلیغات کلیکی خارجی ۲۰۲۰ می گردید، نئو باکس یکی دیگر از این وب سایت های معتبر است. نئو باکس جزء قدیمی ترین وب سایت های تبلیغاتی می باشد که از سال ۲۰۰۷ تا کنون فعالیت دارد و توانسته با پرداخت منظم اعتماد کاربران بسیاری را از سراسر جهان کسب کند. در این وب سایت علاوه بر کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی می توانید، کارهای دیگری هم انجام دهید اما تمرکز اصلی آن تنها بر روی تبلیغات کلیکی می باشد. در وب سایت نئو باکس هر کاربر با یک آی پی نمی تواند بیش از ۱ اکانت برای خود بسازد و این محدودیت ها تا حدی پیشرفته شده است که اگر متوجه شوند کاربری بیش از یک حساب کاربری بر روی سایت دارد، جلوی تمام فعالیت هایش را گرفته و اکانت او را مسدود می سازند. پس با این وجود بهتر است که از قوانین این سایت پیروی کرده و تمرکز خود را بر روی درآمد از راه تبلیغات کلیکی بگذارید، چراکه این وب سایت تعهد بسیاری در زمینه پرداخت به موقع و گارانتی تبلیغات دارد.

معایب سایت کلیکی NeoBux

 • یکی از نقاط ضعف وب سایت نئوباکس نداشتن اپلیکیشن موبایل است و نبود امکانات برای فعالیت با تلفن همراه است.
 • ریفرال های اجاره ای و عدم پرداخت به موقع یکی دیگر از معایب این وب سایت می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا