سبک زندگی و روانشناسی

10 تا از بهترین سایت های آموزش موفقیت در زندگی

خلاصه نوشته
 • هدف يکی از ويژگی های رسیدن به موفقیت است، با پیدا کردن راه درست می توانیم به موفقيت دست یابیم. بهترین سایت های موفقیت در زندگی و موفقیت مالی را به شما معرفی خواهیم کرد تا منبع مورد نظر خود را در این مسیر پیدا کرده و با آن به جلو حرکت نمایید.

موفقیت چیست و موفق کیست؟

هیچ فردی جز خودش متوجه نمیشود که در آینده یا حال چقدر موفق است، چراکه موفقیت یک حس درونی بوده و تا فرد به آن باور نداشته باشد نمی تواند بگوید که من فردی موفق هستم. بنابر این به حرف های دیگران اهمیت ندهیم و سعی کنیم که به نظرات اطرافیانمان نسبت به خود فقط یک لبخند بزنیم. مشاهد می کنیم کسانی که درباره ما قضاوت می کنند خودشان چگونه زندگی می کنند و در کجای راه می باشند. در مسیر موفقیت فراز و نشیب ها زیادی دیده میشود، اما باید نسبت به آنها بی توجه باشیم تا به آنچه در ذهن خود می پرورانیم برسیم.

اکثراً صاحب نظران موفقیت را مثلثى طلایى می دانند که سه ضلع آن شامل: نظم و آرامش، برنامه ریزى و دقت و سرعت عمل و زمان شناسى می باشد.

این حقیقت دارد که هر فردی ناخداى کشتى زندگى خودش است و زمانى به موفقیت خواهد رسید که خوب فکر کرده و هدفش را تعیین کند، خوب حرکت نماید و با تغییرات زندگی سازگار شود، خوب برنامه ریزى کرده و به آن عمل کند.

بیشتر انسانها به همان اندازه خوشبخت هستند که خود می خواهند.

آبراهام لینکلن

بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,

تعریف موفقیت چیست؟

موفقیت، کلمه ای است که هر کسی برای رسیدن به آن، اهداف و معیارهای متفاوتی دارد! اما به طور کلی اگر بخواهیم پیش از هر چیزی این کلمه را بررسی کنیم و معنی اش را شرح دهیم، باید بگوییم که هیچ استانداری برای تعریف کلی از موفقیت وجود ندارد. ممکن است شما موفقیت را در تحصیل و دیگری در زندگی اجتماعی یا اقتصادی اش ببیند و همین موضوع سبب شده تا هرکسی با قالب بندی های ذهنی خودش یک تعریف کاملا متفاوت از موفقیت داشته باشد. در این میان راه های زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد که با توجه به ماهیت اینترنت و نقش مهم آن در زندگی های مان، مراجعه به بهترین سایت های موفقیت اولین گزینه برای تقویت انگیزه و پیدا کردن خودمان است.

موفقیت چیست؟ موفقیت یعنی پیشبرد تمام فاکتورهای فرد از جمله: سلامتی، معنویت، ثروت، آرامش، عشق و خدمت به دیگران.

همه انسانها باید وجودشان را از باورهای مثبت پر کنند و همیشه خود را فردی ببیند که آرزوهای بزرگ دارد. همچنین باید افکار منفی را از رسیدن به خواسته ها و اهدافش دور کنند. این افکار از کودکی درون ذهنمان جا خشک کرده و ما را به سمتی پیش هدایت می کند که نمی خواهیم.

بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,

تاثیر مطالعه مقالات موفقیت و انگیزشی در زندگی

بسیاری از افرادی که خواهان موفقیت هستند، همیشه به این موضوع اشاره می کنند که به هیچ وجه وقت برای مطالعه ندارند! و یا معتقد اند که خواندن چند کتاب هیچ تاثیری بر موفقیت نخواهد داشت و هیچ جای تعجبی هم نیست که این دست از افراد هیچگاه در زندگی شان موفق نخواهند شد! رسیدن به موفقیت تنها هدف گذاری نیست! شما باید برای رسیدن به هدف های تان سخت تلاش کنید و برای این تلاش باید همیشه مطالعه و دانش کافی داشته باشید، چراکه بدون علم نمی توان هیچ کاری را از پیش برد. دانش کافی در زمینه موفقیت به شما کمک شایانی برای رسیدن به پله های طرقی خواهد کرد و برای این منظور هم مطالعه مقالات بروزی که در سایت های موفقیت قرار دارند، بهترین گزینه است. شما باید در وهله اول دانش کافی را به دست بیاورید و سپس به سوی مسیر خود قدم بردارید.

سایت های موفقیت,موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,

بهترین سایت های موفقیت و انگیزشی

جدای از اینکه در چه مقطع تحصیلی هستیم یا چه موقعیت اجتماعی داریم و یا اینکه چند سال سن داریم، همگی میل شدیدی به موفقیت داشته و دوست داریم طعم لذت رسیدن به چیزی که انتظارش را کشیده و برایش سخت تلاش کرده ایم را بچشیم. کلمه موفقیت و معنای آن در زندگی هر کسی متفاوت است و گاهی نمی توان بر اساس یک سری الگوریتم ها و هرم هایی که راه های رسیدن به موفقیت را تعیین می کنند به اهداف خود رسید! و دلیل آن هم کاملا مشخص است، زندگی هیچکس شبیه به دیگری نیست! از همین رو گاهی در زندگی پیش می آید که ندانیم چه مسیری درست تر است و یا احساس کنیم که گرفتار بیراهه شده ایم و هیچ راهی برای رسیدن به خواسته های مان که منجر به موفقیت می شوند وجود ندارد. اینجاست که باید به سراغ کسانی برویم که به قول معروف چندین پیراهن بیشتر از ما پاره کرده اند و سرد و گرم روزگار را به خوشی و ناخوشی چشیده اند. لابد فکر می کنید که منظور ما از افراد موفق این است که بروید و چند کتابی که آن ها نوشته اند را بخوانید! نه اشتباه نکنید گاهی بهتر است که از کسانی راهنمایی بگیریم که مدام بتوانیم با آن ها در ارتباط باشیم و یا در نسشت ها و فعالیت های شان در زمینه موفقیت شرکت کنیم برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید به یکی از بهترین سایت موفقیت ایران مراجعه کنید، چراکه این روزها سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که می توانید با مشاوران و کارشناسان شان مستقیما در ارتباط باشید.

بهترین سایت های آموزش موفقیت به شما کمک می کنند، بتوانید از تجربیات افرادی که بارها زمین خورده اند و تسلیم سختی های زندگی نشده اند استفاده کنید و به قول معروف راه و چاه های زندگی آن ها را سر لوحه کارهای خود قرار دهید تا به هدف اصلی تان دست یابید. از جمله مهم ترین ویژگی این سایت ها، این است که نه تنها می توانید بسیاری از مقالات انگیزشی را مطالعه کنید، بلکه می توانید بسیاری از کتاب های موفقیتی در حوزه کار و هوش مالی را که بنا به هر دلیلی به آن ها دسترسی ندارید، به صورت رایگان دانلود نمایید.

سایت های انگیزشی، دانش اولیه و مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهند تا پس از آن بتوانید عملکرد خود را به شیوه موثر تری انجام دهید و در نهایت تمامی مشکلات و موانعی که بر سر راه تان قرار دارد را با استفاده از ابزارهایی که از پیش به شما معرفی شده، حل نمایید.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,

آی موفقیت یکی از بهترین سایت ها در زمینه راز موفقیت، ثروت و قانون جذب بوده که کار خود را از سال 1396 آغاز کرده و در زمینه ویدیو های موفقیت، کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی و مقالات فعالیت میکند.

آی موفقیت کلیه کتاب های مربوط به موفقیت را ترجمه و به صورت پادکست در آورده است.

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای:ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های:گوگل، سلام دانلود، آپارات، دیبا مووی، فیلم تو مووی
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %69.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:41
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: راهنمای درون، دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی، دانلود فیلم راز،آرزوی تو دستور توست، دانلود فیلم لوسی

امکانات سایت آی موفقیت

 • دسته بندی اساتید موفقیت (بیش از 20 استاد)
 • دسته بندی فیلم های انگیزشی
 • دسته بندی مقالات موفقیت
 • دسته بندی فروشگاه موفقیت (کتاب الکترونیکی، محصولات و کتاب صوتی، محصولات تصویری)
 • تب دانلود رایگان بهترین فیلم های انگیزشی دنیا
 • تب جشواره بزرگ آی موفقیت
 • تب جدید ترین کتب الکترونیکی
 • تب جدید ترین کتب صوتی
 • تب جدید ترین محصولات تصویری
 • تب محصولات پر فروش و محبوب
 • تب جدید ترین بروز رسانی محصولات

ما در این مقاله سعی کرده ایم تا به تحلیل و معرفی بهترین سایت های آموزش موفقیت ایران در سال 98 بپردازیم.

سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,سایت های موفقیت,

سایت بیشتر از یک یکی از بهترین سایت های انگیزشی ایران است که در زمینه موفقیت فعالیت داشته و توسط چندین نفر، در زمینه آموزشی و مهارت های زندگی مدیریت می شود. سایت بیشتر از یک فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده است. آموزش سبک زندگی یکی از مهم ترین اصول برای زندگی درست و سالم است که برای به دست آوردن چنین زندگی حتما باید در زمینه های مختلف روان شناسی و موفقیت تحقیق و مطالعه داشت تا سطح آگاهی بالاتر برود. هر کسی توانایی این را دارد که برای داشتن زندگی زیباتر تلاش کند و زندگی را برای خود و دیگران زیباتر نماید.

یکی از ویژگی های سایت بیشتر از یک، این است که تمامی آموزش های آن در زمینه های مختلف موفقیت و سبک زندگی، رایگان هستند و به صورت فایل ها و پکیج های مختلف ارائه می شوند. همچنین در این سایت دوره های آموزشی مختلفی شامل آموزش در زمینه مهارت های ارتباطی، شیوه های فن بیان و سخنرانی و اعتماد به نفس در جمع هم برگزار می شود. موسسه مرتبط با وب سایت بیشتر از یک توانسته است که در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد.

فعالیت های محمد پیام بهرام پور در زمینه موفقیت

 • محمد پیام بهرام پور بیش از 9 جلد کتاب نوشته و منتشر کرده است که حدود 7 جلد از کتاب هایش بسیار پرفروش بوده اند
 • برگزاری نشست ها و فعالیت های مختلف از جمله کارگاه آموزشی در زمینه موفقیت برای بیش از 15000 نفر
 • نوشتن 100 ها مقاله مختلف در زمینه آموزش سبک زندگی
 • برگزاری آموزش های غیر حضوری از طریق رسانه های مختلف
 • اجرای برنامه های آموزشی در برنامه های تلویزیونی و در شبکه های استانی مانند یزد،همدان و رادیو
 • یکی برترین مشاوران که در زمینه اقتصادی فعالیت دارد
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خارجی آموزش و تربیت کودکان

موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یاهو، اینستاگرام، شاپرک، آپارات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %31.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.51
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:31
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: جملات انگیزشی، بیشتر از یک، زبان بدن، به نام خدا

امکانات سایت بیشتر از یک نفر

 • دسته بندی محصولات (حضوری، غیر حضوری و کتاب)
 • دسته بندی مقالات (فن بیان و سخنرانی، مهارت های ارتباطی، کسب و کار، توسعه فردی)
 • دسته بندی ماجراهای کاربران
 • دسته بندی سوالات کاربران
 • تب محصولات رایگان
 • تب آخرین ماجراها، آخرین سوالات، تب آخرین مقالات، تب آزمون ها و آخرین اخبار
 • وجود بیش از 15 استاد در این مجموعه

بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,

گروه تحقیقاتی عباس منش، بهترین سایت آموزش موفقیت ایران است که به منظور تحقیق و پژوهش برای پیدا کردن راهکاری عملی و کاربردی در زمینه تجربه زندگی فوق العاده در تمام جنبه‌ های مادی و معنوی بنیان نهاده شد. این سایت توسط استاد سیدحسین عباس منش در سال ۱۳۸۴ آغاز به کار کرده و توانسته به پیشرفت های چشمگیر در زمینه موفقیت در زندگی دست یابد. تجربه ایشان به زمانی بر میگردد که شرایط سخت و بسیار دشواری در زندگی داشت و در همین هنگام تصمیم به ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود کرده و متعهد شد که هرگز به شیوه گذشته زندگی نکند.

استاد سیدحسین عباس منش برای تجربه کسب کردن در زمینه خوشبختی، آرامش، ثروت، موفقیت و ایجاد یک تحول عظیم، تأثیرگزارترین کتابها در زمینه موفقیت فردی را بررسی کرد و ضمن بکارگیری آموزه‌ ها، موفق به شناخت قوانینی شد که خداوند برای هدایت جهان گیتی و گسترش آن مقرر کرده است.

ایشان با تطبیق دادن خود به این باورها توانست در تمام جنبه‌ های زندگی خود اعم از مالی، معنوی، ارتباطات و… تحولی بزرگ در زندگیش ایجاد کند و اکنون این آموزه ها را در سایت عباس منش با هموطنانش به اشتراک گذاشته است.

ناشر کتاب های “چگونه فکر خدا را بخوانیم” و “رویاهایی که رؤیا نیستند”.

برخی از دوره های استاد عباس منش

 • برگزارکننده دوره‌ های ۲۱ جلسه ای موفقیت در تمام جنبه های زندگی
 • برگزارکننده کارگاه‌ های ۷ جلسه ای با عنوان “قانون جذب به زبان ساده “
 • برگزارکننده کارگاه‌ های موفقیت مالی تحت عنوان “کارگاه روانشناسی ثروت”
 • برگزارکننده کارگاه عملی – کاربردی در زمینه آموزش مهارت‌ های زندگی با عنوان “دوره قانون آفرینش “
 • تهیه محصولات فوق العاده تأثیر گذار مانند ” کارگاه غیرحضوری روانشناسی ثروت “، “کارگاه غیرحضوری قانون آفرینش”
 • تولید دوره روانشناسی ثروت
 • برگزارکننده دوره روانشناسی ثروت۲ در کشور امارات متحده عربی و …
 • دوره عشق و مودت در روابط
 • راهنمای عملی دستیابی به آرزوها
 • دوره شگفت انگیز روانشناسی ثروت۳ با عنوان “کسب و کار”

سایت موفقیت,سایت های موفقیت,موفقیت چیست,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، استرالیا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، دیجی کالا، ورزش 3، یاهو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.51
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:04
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: عباس منش، راهنمای درون، abasmanesh، عباسمنش، قانون درخواست

امکانات سایت گروه تحقیقاتی عباس منش

 • دسته بندی فایلهای دانلودی (محبوب ترین دانلود ها، معرفی دوره ها توسط استاد، شیوه استفاده از امکانات سایت و …)
 • دسته بندی دوره های آموزشی
 • دسته بندی سئولات متداول
 • دسته بندی جواب های متداول
 • دسته بندی امکان خرید خارج از ایران با درگاه “paypal”
 • تب 7 عضو برتر در ماه گذشته
 • تب 100 عضو برتر در 6 ماه گذشته

بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,

سایت سوخت جت، بهترین سایت موفقیت و انگیزشی در کشور است که با هدف گسترش کسب و کار برای جوانان تصمیم گرفت تا یک محیط جدید را فراهم آورد، تا آنها بتوانند با یکدیگر یک بنیان فکری تشکیل داده و در نهایت کار آفرینی کنند. این سایت در سال 1392 فعالیت خود را شروع کرد و می توان گفت که تا به امروز جوانان بسیاری با کمک مشاوران زبده این سایت توانسته اند کسب کار مناسبی را برای خود راه اندازی نمایند. بدون شک یکی از مهمترین بنیان های اصلی هر کشور، چرخش مالی و مسائل اقصادی است که تاثیر بسیار زیادی بر روی هر عاملی که فکرش را بکنید دارد. از این رو می توان گفت قوی ترین چیزی که باعث گردش این چرخه عظیم می شود، کار آفرینان هستند. با بیانی دیگر می توان گفت که هر کشوری از لحاظ اقتصادی با کار آفرینان خود استوار است و این کار آفرینان هستند که می توانند یک کشور را از لحاظ اقتصادی به یک ابر قدت تبدیل کنند. وب سایت سوخت جت هم با هدف پیشرفت اقتصادی کشور و دادن انگیزه بیشتر به جوانان برای رفتن به سوی هدف کسب و کاری موفق، فعالیت می کند.

از مهم ترین مزایای وب سایت سوخت جت می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که خودش هم زمینه های مختلفی را برای جوانان فراهم کرده تا کسب و کار و در آمدی داشته باشند. تولید فایل های صوتی مانند پادکست های آموزشی، گرافیست و طراحی، فنی و تولید محتوا از جمله کارهایی است که تیم پشتیانی این سایت برای مخاطبانش ارائه داده است.

بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، یاهو، اینستاگرام، بیشتر از یک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %52.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.76
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:34
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: سوخت جت، آموزش کسب و کار، جملات انگیزشی، کسب درآمد، موفقیت

امکانات سایت پروژه سوخت جت

 • دسته بندی مقالات (مقاله های ویژه، مطالب انگیزشی، معرفی کتاب، مسیر کارآفرینی و …)
 • دسته بندی دانلود (پادکست سوخت جت، خلاصه کتاب و کلیپ انگیزشی و آموزشی)
 • دسته بندی بخش VIP ( دروس سکوی پرتاب، دانلود های ویژه مشترکین و …)
 • دسته بندی رایگان ها
 • دسته بندی محصولات
 • تب آخرین مقالات، مقالات برگزیده، محبوب ترین های ماه
 • تب جملات قصار از افراد تاریخ ساز
 • تب آخرین محصولات فروشگاه
 • تب آرشیو کامل مقاله های انگیزشی

سایت های موفقیت,موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,

وب سایت رویال مایند که یکی دیگر از وب سایت های موفق در زمینه موفقیت است، متشکل شده از گروهی شامل نویسنده های زبده، مترجم هایی که مسلط به چندین زبان زنده دنیا هستند و همچنین محقق هایی که در زمینه موفقیت شخصی، معنوی و شغلی تحقیقاتی به عمل آورده اند می باشد. متاسفانه این روزها شاهد محتواهای تکراری و مطالبی ترجمه شده ای که بسیار ناقص هستند شده ایم و همین ها سبب شده اند تا گروهی از جوانان دست به کار شوند و یک وب سایت با کیفیت را راه اندازی نمایند. این گروه در ابتدای فعالیت های شان در محیط تلگرام حضور پر رنگ تری داشتند و کار خود را در سال 1394 آغاز نمودند. پس از مدتی و در کوتاه ترین زمان ممکن موفق شدند تا خودشان را به مردم ثابت کنند و بیش از 1000 مخاطب در کانال تلگرامی خود داشته باشند. سایت رویال مایند محتوایی بر اساس برترین کتاب های موفقیت و سمینارهایی که بزرگترین افراد جهان برگزار می کنند، تا راز موفقیت شخصی یا شغلی خود را برای همگان آشکار نمایند، را به کاربران خود ارائه می دهد. در این سایت زندگینامه افراد موفقی همچون آنتونی رابینز، لس براون، والتر باند، جک کانلفید،برایان تریسی، دارن هاردی، باب پراکتور و…. منتشر می شود. این سایت بهترین سایت موفقیت ایران می باشد.

بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، اینستاگرام، آپارات، سوخت جت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %25.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:37
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: رویال مایند، royalmind، ماورای طبیعی شدن، گرنت کاردان، کتاب ماورای طبیعی شدن

امکانات سایت رویال مایند

 • دسته بندی محتوای ویژه
 • دسته بندی ماورای طبیعی شدن
 • دسته بندی پارادایم شیفت
 • دسته بندی کلوپ سحرخیزان فوق موفق
 • دسته بندی تالار گفتگو
 • دسته بندی فروشگاه
 • ضمانت کیفیت محصولات
 • 30 روز ضمانت بازگشت محصولات
 • ارسال رایگان محصولات
 • پشتیبانی 7 روز هفته
 • طراحی زیبای سایت
 • تب نتایج دوستان
 • تب محتوای رایگان

سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,سایت های موفقیت,

یوکن نام مجله‌ ای تصویری است که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است، تلاش این گروه این است که هر آنچه افراد موفق درباره موفقیت از گذشته تا به امروز تجربه کرده‌ اند را به راحت ترین شکل در اختیار مخاطب قرار دهند. وب سایت یوکن از جمله سایت های موفقیت در کشور است که با استفاده از تکنیک های نوین، راههای رسیدن به اهداف را در قالب متن، پادکست و ویدئوی آموزشی به مخاطبانش ارائه خواهد داد تا متوجه شوند که آنها هم قدرت این را دارند تا به هر آنچه در زندگیشان می خواهند برسند.

وب سایت یوکن دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

خدمات سایت یوکن

 • برگزارکننده دوره های “توسعه فردی”
 • برگزارکننده دوره های “مدیریت”

موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، لینکدین، چطور، اینستاگرام، متمم
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %57.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:56
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: برایان تریسی، تجربه یک شکست در کارآفرینی، تربیت کودک، امید کردستانی، sketch آموزش

امکانات سایت یوکن

 • دسته بندی خلاقیت (مجموعه تد، فکر برتر، پازل، دانستنی ها و گردشگری)
 • دسته بندی کسب و کار (بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، کارآفرینی، رفتار سازمانی، مدیریت، برندینگ، استارتاپ)
 • دسته بندی توسعه فردی (مدیریت شخصی، مدیریت تیمی، اعتماد به نفس، مدیریت زمان، مثبت اندیشی)
 • دسته بندی مسیر موفقیت (بیوگرافی، برندهای موفق، زنان موفق، تقویم تاریخ، یوکن تی وی)
 • دسته بندی انگیزشی
 • دسته بندی ویدیو
 • دسته بندی آکادمی. (آموزش های سئو، موفقیت شغلی، توسعه فردی، مدیریت و …)
 • تب پربازدیدترین مقالات
 • تب پربازدید ترین ویدیو ها
 • تب تازه ها
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های فال و طالع بینی

بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,

یکی از برترین سایت های موفقیت، سایت حسین عزت خواه است که اکنون در سال 98 چهار سال از آغاز فعالیت هایش در زمینه موفقیت، کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون میگذرد.

حسین عزت خواه اکثراً زندگی پر فراز و نشیبی داشته و مهمترین دغدغه خود را رسیدن به موفقیت می دانسته، موفقیت به معنای یادگیری بیشتر از توانایی که هر روز باید از آنها استفاده کرد و روزانه حتی یک سانتیمتر به جلوتر رفت. زمانیکه نخستین گام تغییر باورها و یا نگرش را در خودت برداری یا تصمیم بگیری که به یکی از آرزوها یا رویاهایت و یا اهدافت در زندگی برسی، با یک چالش جدید روبرو خواهی شد و احساس میکنی که در جنبه های شخصیتی باید بهتر شوی تا به موفقیت در زندگی و کسب و کار برسی و سایت عزت خواه به تمام این موارد اشاره میکند.

خدمات سایت عزت خواه دات کام

 • برگزارکننده دوره “آربی اکسترا”
 • برگزارکننده دوره “جامع فروش در آمازون”
 • برگزارکننده دوره الان وقتشه “موفقیت در زندگی”
 • برگزارکننده دوره پارسال زندگی “موفقیت در کسب و کار”
 • برگزارکننده دوره “الان وقتشه”

سایت موفقیت,سایت های موفقیت,موفقیت چیست,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، کانادا، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: مدیا اد، گوگل، ورزش3، یاهو، بانی مد
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %52.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.1
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:03
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فروش در آمازون، حسین عزت خواه، عزت خواه، ezzatkhah، لایف استایل

امکانات سایت عزت خواه دات کام

 • دسته بندی الان وقتشه ( ویدیو های انگیزشی)
 • دسته بندی بیزینس تایم
 • دسته بندی هیرو تایم
 • دسته بندی محصولات
 • دسته بندی مقالات (کتاب ها، آمازون، موفقیت، کسب و کار، مهارت های ارتباطی، رشد و توسعه فردی)
 • دسته بندی راهنمای خرید
 • تب دانلود های رایگان
 • تب محصولات
 • تب مقالات

بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,

تیم آموزشی ماهان تیموری یکی از برترین و بهترین سایت موفقیت مالی ایران است فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده و به‌ صورت تخصصی در زمینه های آموزش، ایجاد و رشد کسب‌ و کار پرداخته است. اکنون در سال 98 با آموزش دادن به صدها نفر در سرتاسر ایران، نتایج ارزشمندی کسب نموده و افراد زیادی را با انگیزه دادن از بیکاری به شخصی کارآفرینی تبدیل کرده است.

خدمات سایت ماهان تیموری

 • برگزارکننده همایش‌ های آموزشی
 • تألیف کتاب‌ های مختلف در حوزه ی موفقیت شخصی و کسب‌ و کار
 • ارائه مشاوره حضوری در زمینه کسب و کار
 • ترجمه کتاب‌ های تألیفی
 • تولید دوره های آموزشی

تیم آموزشی ماهان تیموری دارای اپلیکیشن هوش مالی در نسخه اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آپارات، ماهان تیموری، اینستاگرام، اثر گذاری
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %41.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:03
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ماهان تیموری، هوش مالی، جلیل تواضع، کسب و کار اینترنتی، ماهان تیموری هوش مالی

امکانات سایت ماهان تیموری

 • دسته بندی ماهان تیموری (ماهان تیموری کیست؟، درباره ما، سوالات متداول و …)
 • دسته بندی هوش مالی پلاس (هوش مالی پلاس چیست؟، دانلود اپلیکیشن هوش مالی و …)
 • دسته بندی آموزشگاه آنلاین (فوت کوزه گری، استارتو، باهوش شو، زودبوک)
 • دسته بندی فروشگاه (آموزشی، انگیزشی)
 • دسته بندی دوره ویژه بیزنس کوچینگ
 • تب نتایج خانواده ماهان تیموری
 • تب هوش مالی چیست؟
 • تب ثبت نام دوره هوش مالی پلاس

سایت های موفقیت,موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,

سایت پرورش افکار بهترین سایت انگیزشی قانون جذب ایران است که متعلق به امیر شریفی می باشد، این سایت از سال 1395 فعالیتش را به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه قانون جذب آغاز کرد. امیر شریفی از جمله کسانی است که با وجود سختی های بسیار توانسته است مسیر موفقیت در زندگی و موفقیت در کسب و کارش را فوق العاده طی کند و آرزویش این است که تمام این مراحل را برای هموطنانش بازگو نماید. وی اطمینان دارد هرکس می توانید بهترین ها را با قانون جذب برای خودش رقم بزند. یکی از موفقیت های بزرگ امیر شریفی سایت پرورش افکار است که از بهترین سایت های آموزش موفقیت در زندگی است و در 3 ماه اول روزانه 20 هزار بازدید داشته است.

خدمات سایت پرورش افکار

 • برگزارکننده دوره قانون جذب “کارشناس جذب شوید”
 • برگزارکننده دوره هرگز تسلیم نشو
 • برگزارکننده راز میلیونرهای خودساخته
 • برگزارکننده سمینارهایی مربوط به قانون جذب

وب سایت پرورش افکار دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ویکی پدیا، الکسا، بیتوته، آپارات
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %61.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.4
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:36
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: قانون جذب چیست؟، امیر شریفی، قانون جذب، قانون فرکانس، پرورش افکار

امکانات سایت پرورش افکار

 • دسته بندی قانون جذب
 • دسته بندی دوره آموزش قانون جذب
 • دسته بندی موفقیت و رشد فردی
 • دسته بندی بیوگرافی بزرگان (شامل مهمترین افراد موفق دنیا)
 • تب مقالات ثروت
 • تب مقالات سلامت
 • تب مقالات روابط
 • تب بیوگرافی بزرگان
 • تب قانون جذب
 • تب موفقیت در زندگی
 • تب موفقیت و رشد فردی

سایت آموزش موفقیت,سایت موفقیت,سایت های موفقیت,

وب سایت جادوی باور فعالیت خود را در سال 1396 آغاز نمود و در سایت خود پکیج هایی در زمینه موفقیت مانند قاتون جذب و موفقیت را ارائه می دهد. این وب سایت بیش از 300 پست به صورت آرشیو شده دارد و توانسته به عنوان یکی از بهترین سایت های موفقیت شناخته شود. این سایت بهترین محصولات خود در زمینه سبک زندگی و موفقیت را با بهترین قیمت ها به مخاطبانش ارائه می کند و توانسته در طول روز نظر کاربران بسیاری را به سایت خود جلب نماید.

موفقیت چیست,بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، موفقیت98، عباس منش، راز موفقیت، رویال مایند
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %42.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوین تروردو، جادوی باور، فیلم راز، آرزوی تو دستور توست، دانلود فیلم راز

امکانات سایت جادوی باور

 • دسته بندی قانون جذب تخصصی (کوین ترودو، استر هیکس، باب پراکتور و …)
 • دسته بندی تغییر باور ها (آنتونی رابینز، بروس لیپتون، وین دایر و …)
 • دسته بندی هوش مالی (ناپلئون هیل، دارن هاردی، دن لاک، گرنت کاردون، برایان تریسی و …)
 • دسته بندی خود شناسی (جول اوستین، جیمز آلن، جان کهو و …)
 • دسته بندی کلیپ انگیزشی
 • تب جدید ترین محتوای ویژه
 • تب آرشیو قانون جذب
 • تب آرشیو هوش مالی
 • تب آرشیو نظام باور ها
 • تب آرشیو خود شناسی
 • تب ویدیو کلیپ های انگیزشی
 • تب بیوگرافی اساتید و افراد موفق

بهترین سایت های آموزشی,بهترین سایت های موفقیت,سایت آموزش موفقیت,

سایت راز موفقیت یکی از بزرگترین سایت های موفقیت ایران است که کار خود را در سال 1378 با یک وبلاگ آغاز کرد. این وبلاگ با هدف ترویج این موضوع که خوشبختی و موفقیت بدون “سلامتی روان و سلامتی جسم” امکان پذیر نیست شروع به کار کرده و مقالات گوناگونی در این زمینه تولید کرده است. محمود جولایی صاحب سایت راز موفقیت به مرور متوجه پدیده ای با نام “سبک زندگی” شد و تصمیم گرفت با علم و تجربه حرفه ای خودش در این زمینه، این سبک را به مردم کشورش بیاموزد و تاکنون در این زمینه موفق بوده است.

وبلاگ راز موفقیت متاسفانه بعد از بازه ای هک شده و سایت اصلی ای راز موفقیت با همان هدف 20 سال قبلش در سال 1393 راه اندازی شد. شعار سازمانی سایت راز موفقیت “تغییرات کوچک، نتایج بسیار بزرگ! ” می باشد.

خدمات سایت راز موفقیت

 • برگزارکننده دوره “پیشرفته نخبگان قانون جذب”
 • برگزارکننده دوره “موفقیت مالی، تحصیلی و ازدواج”

سایت راز موفقیت دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

سایت موفقیت,سایت های موفقیت,موفقیت چیست,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جادوی باور، عباس منش، پرورش افکار، ویکی پدیا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %50.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:60
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کوین تروردو، قانون جذب، قانون جذب پیشرفته، قانون جذب پیست؟، بیل گیتس

امکانات سایت راز موفقیت

 • دسته بندی مقالات (اعتماد به نفس، قانون جذب، عزت نفس، موفقیت)
 • دسته بندی محصولات (دوره های استاد جولایی، آموزش قانون جذب، کتاب های استاد جولایی و …)
 • دسته بندی دانلود رایگان (پرسش و پاسخف فایل های صوتی رایگان، فایل های تصویری رایگان)
 • دسته بندی تجربیات کاربران
 • دسته بندی گالری
 • تب پیشنهاد رایگان
 • تب دانلود های رایگان
 • تب محصولات
 • تب مقالات سایت
 • تب دوره های آنلاین
 • تب مطالب اعضای ویژه
 • تب پادکست ها

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت آموزش موفقیت کدام است؟

مشاهده نتایج

بهترین سایت موفقیت,بهترین سایت موفقیت ایران,بهترین سایت های آموزشی, Loading ...

16 واکنش کاربران به این مقاله

 1. سلام ممنون از سایت خوب تون خیلی کامل و عالی بود و خیلی بهم کمک کرد 🙂

 2. سلام سایت سوخت جت رو هم معرفی کنید خیلی سایت قوی هستش سابقه بیشتری هم داره نسبت به بعضی از سایت هایی که معرفی کردید ممنون

  Sookhtejet.com

 3. سلام ممنون از مقاله خوبتون سایت پرورش افکار و عباسمنش خیلی عالیه سایت جادوی باور رو هم معرفی کنید به کاربران چون برترین اساتید موفقیت و قانون جذب جهان رو رایگان برای اعضا منتشر میکند

  1. درود بر شما دوست عزیز. بزرگواری کردید.
   در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان می توانید سایت مد نظرتان را معرفی کنید تا ما آن را در سایت به عنوان یکی از سایت های موفقیت به دیگران معرفی کنیم.
   https://bestfarsi.ir/reportage

 4. سایت سوخت جت رو معرفی نکردید که من رتبه‌ش رو نگاه کردم رتبه‌ی 700 ایرانه و از همه موفق تره. و مطالبش فوق العاده با بقیه فرق داره.

  1. درود بر شما جناب شاهی کاملا درست میفرمایید و در بروز رسانی جند روز آینده این سایت هم معرفی حواهد شد.سپاس از شما

 5. این سایت اولین سایت تضمینی موفقیت در کشور هست و بنده خیلی ازش نتیجه گرفتم تقدیم به دوستان گل
  aryal.ir

 6. سلام
  .
  من از گوگل اتفاقی اومدم اما جالبه برام ۳۰ دقیقست اینجا دارم
  .
  با اجازتون اینجا برای دوستم تو واتس اپ فرستادم
  .
  ممنون

 7. چند تا از این پادکست های انگیزشی رو هم بذارید، خیلی کمک میکنن
  ممنون میشم ازتون

 8. سلام ممنونم از پست خوبتون
  سایت های زیادی دارن فعالیت میکنن و هر روز هم تعدادشون زیاد میشه
  البته اینم بگم بعضی از محتوا ها صرفا خیلی تبلیغاتی هست و گرونه
  چند تا سایت دیگه که واقعا دارن عالی کار میکنن ذکر میکنم لطفا اضافه کنید

  سایت موفقیت 98 : success98.ir ( توی همه زمینه ها دارن کار میکنن )
  سایت ساشا صالحی : sashasalehi.ir ( زمینه eft و سایکو موزیک )
  سایت امیر همتی : amirhemmati.com ( بیشتر توی زمینه سلامت و شفا کار میکنن )
  سایت عالیجناب ذهن : alijenabzehn.ir ( بیشتر توی زمینه سپاسگذاری فعالیت میکنن و فعالیشون بیشتر توی تلگرام و واتسآپ هست )

  به ترتیب کیفیت اینا رو نوشتم تقریبا

 9. سلام فکر میکنم بهتر باشه ک سایت اقای شهاب اناری را هم اضافه کنید چون هم یک نویسنده مطرح هستند و هم دوره های فوق العاده ای را دارند.
  همچنین با تشکر از سایت خوبتون.

 10. سلام
  من جدیدا با یه سایتی به اسم نگرش نیک آشنا شدم از طریق گوگل که خیلی متفاوته با تمام سایت ها، دوست داشتم اینجا معرفی کنم تا دوستان دیگه هم استفاده کنن.

  آدرس سایت نگرش نیک:
  negareshenik.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا