بهترین هاسفر و گردشگری

10 تا از بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار در کشور

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

برترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار

در روزگاری نچندان دور برای خرید بلیط قطار، حتماً باید به مراکز فروش بلیط قطار رفته و بلیت تهیه می کردیم. همیشه با رسدین ایام تعطیلات باید با صف‌ های طول و دراز مردم برای تهیه بلیط قطار روبرو میشدیم، اما حالا باید خوشنود باشیم که با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه خرید اینترنتی بلیط قطار در ناوگان ریلی کشور و با راه‌ اندازی سامانه‌ های فروش اینترنتی بلیط قطار، این امکان به مسافران داده شده است تا بدون صرف زمان اضافی و سفرهای ‌شهری بی‌ مورد، از منزل یا محل کار خود، با دسترسی به سامانه اینترنتی و یا اپلیکیشن های فروش اینترنتی بلیط قطار، به راحتی با چند کلیک بلیط خود را تهیه نمایند.

اگر می خواهید سفر کنید و قصد خرید بلیط قطار را دارید اول باید چند دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه این مطلب کنید، چراکه دانستن نکات ساده در خرید اینترنتی بلیط قطار شما را کمک کرده تا در مدت زمان کوتاهی فرآیند رزرو بلیط قطار و خرید آن را انجام دهید.

 • روش‌ های خرید اینترنتی بلیط قطار
 • شیوه های خرید اینترنتی بلیط قطار
 • مزایای خرید بلیط اینترنتی قطار
 • نکات مهم در خرید اینترنتی بلیط قطار

روش های خرید اینترنتی بلیط قطار

در مجموع سه شرکت گسترده در حیطه حمل و نقل ریلی در ایران مشغول به کار هستند. این سه شرکت شامل رجا، فدک و سفیر می باشد. بعلاوه می توانید به وسیله سایت شرکت هایی که اجازه فروش بلیط قطار دارند اقدام کنید. در شرکت های مسافرتی گسترده ای می توانید از تجهیزات خرید اینترنتی بلیط قطار استفاده نمایید. فواید استفاده از این سیستم ها ارائه هم زمان بلیط قطار شرکت های متفاوت ریلی است و می توانید با مطالعه تجهیزات و هزینه هر قطار، بلیط خود را خریداری کرده و از اعتبار سیستم مطمئن شوید.
بلیط آنلاین قطار را می توان به وسیله استفاده از سامانه اینترنتی خصوصی شرکتهای ریلی و همچنین شرکتهای مسافرتی که اجازه فروش بلیط قطار را دارند خریداری نمایید.

فواید خرید بلیت اینترنتی قطار

• جهت تهیه بلیت اینترنتی قطار می توانید در هر ساعت و یا محلی اقدام کرده و محدودیت خود را در مورد زمان و مکان خرید از بین ببرید.
• یکی از کارایی های خرید اینترنتی بلیت قطار این است که شما می توانید قطار هایی که مربوط به تاریخ مورد نظر شما است از نظر قیمت و کارایی بررسی نمایید و بهترین گزینه را انتخاب کنید، همچنین می توانید خدمات عرضه شده را بسنجید و در نتیجه یک انتخاب خوب داشته باشید.
• می توانید به وسیله خرید بلیت آنلاین زمان حرکت قطار ها را مشاهده نمایید و با توجه به شرایط خود مناسب ترین ساعت را تعیین کنید.
• میان هیچ یک از مکان های فروش( چه به وسیله خرید آنلاین و چه به وسیله خرید فیزیکی) اختلافی وجود ندارد، این بدین معناست که اگر موفق به خرید بلیط در یک زمان مشخص نشدید دیگر نمی توانید از طریق خرید حضوری نیز آن را خریداری کنید.

نکات مهم در خرید اینترنتی بلیط قطار

در زمان رزرو بلیط قطار باید یکسری نکات را رعایت فرمایید. روند عملیات فروش بلیط قطار در سامانه‌ های اینترنتی روند آسانی دارد و با کمترین اطلاعات هم میتوان بلیط خود را تهیه نمود.

 • مجموعه معلوماتی که برای خرید بلیط اینترنتی نیاز دارید شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد می باشد. این اطلاعات را نمی توان ناقص وارد کرد و باید حتما بی عیب و نقص وارد شوند. شهرواندان خارجی برای تهیه بلیط قطار باید به جای کد ملی شماره گذرنامه را وارد کنند.
 • هنگام خرید بلیط قطار خانم ها و آقایانی که میخواهند تنها سفر کنند میتوانند کوپه مخصوص به خانم ها یا کوپه مخصوص به آقایان را انتخاب کنند. اما به این نکته توجه داشته باشید خانم هایی که فرزند پسر شش سال به بالا دارند نمی توانند از کوپه خانم ها استفاده کنند و باید بلیط عادی را خریداری کنند.
 • علاه بر خرید بلیط مسافر، می توان برای جا به جایی خودرو نیز بلیط حمل خودرو را رزرو کرد. در صورتی که تعداد مسافران کمتر از گنجایش یک کوپه 4 نفره باشد، مسافران و گردشگران می توانند برای راحتی بیشتر در طول مسیر گزینه کوپه دربست را انتخاب نمایند.
 • می‌ توان با انتخاب گزینه بلیط دو طرفه، بلیط برگشت را نیز هم ‌زمان خریداری کرد.
 • بر اساس قانون های راه آهن جمهری اسلامی ایران محدودیت سنی بیش از 17 سال جهت افراد مجرد برای ورود به قطار اعمال می شود.
 • بعد از ثبت اطلاعات در سامانه فروش بلیط می توانید بلیط خود را پرینت نموده و در صورت نیاز بلیط چاپ شده را به مامور قطار ارائه دهید.
 • هنگام آماده شدن برای سفر نیز حتما مدارک شناسایی با خود ببرید.

در این مقاله قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار کشور در سال 98 بپردازیم.

روش های خرید اینترنتی بلیط قطار,سایت رزرو بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار

علی بابا بدون شک بزرگترین و بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار در کشور است که نخستین بار در سال 93 فعالیت هایش را در این زمینه آغاز کرده است. سایت علی بابا حاصل همکاری نزدیک آژانس سفرهای علی بابا و شرکت فرانگر بوده است.

علی‌ بابا همسفر گردشگران است و با همراهی این سایت می توانید تجربه‌ ی خوشی را در همه مراحل سفر تجربه کنید. از وقتی که قصد سفر را در ذهن خود می پرورانید تا زمانیکه قصد خرید بلیط قطار را دارید، علی بابا با پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم 247 نفره مرکز پشتیبانی در کنار شما خواهد بود.

علی‌ بابا برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، سامانه‌ای که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت شما در سکوی اول گردشگری کشور ایستاده.

وب سایت علی‌ بابا اولین وب‌ سایت در کشور است که به طور همزمان، هم امکان مقایسه‌ ی قیمت‌ ها را برای کاربرانش فراهم کرده و هم خرید آنلاین را، پس با یک جستجو ساده مس توانید ظرف چند ثانیه تمام انتخاب‌ های موجود را مشاهده کرده و آنها را بر اساس قیمت، ساعت و… مرتب نمایید و همان‌ جا بلیط‌ مورد نطرتان را خریداری نمایید.

سفر باید راحت باشد، مطمئن و باصرفه (مالی و زمانی) و تمام این موارد در رزرو بلیط قطار علی بابا خلاصه میشود.

علی بابا دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، ورزش3، فلایتیو، جاباما.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %32.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.89.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:21.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط چارتر مشهد، علی بابا، بلیط هواپیما، بلیط چارتر، خرید بلیط هواپیما.

امکانات سایت علی بابا

 • دسته بندی هواپیما، قطار، اتوبوس.
 • دسته بندی تور (ترکیه، گرجستان، عمارات، مالزی، تایلند، آذرباییجان، اسپانیا، فرانسه و…).
 • دسته بندی هتل (خارجی).
 • تب پروازهای داخلی و خارجی.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی الی گشت یکی دیگر از برترین سایت های رزرو بلیط قطار در ایران است که در روز 23 آذر ماه 1379 زمانیکه روزنامه رسمی کشور به شماره 31170/32 در تهارن منتشر گردید توجه مخاطبان را به خودش جلب کرد. بعد از آن مخاطبان نام الی گشت را در روزنامه رسمی کشور، برشورها، مجله ها، تابلوهای سطح شهر، کتابچه های راهنما و سایت ها مشاهده کردند.

مدیریت شرکت بزرگ الی گشت با باور این شعار “کیفیت مسیر ماست نه مقصد” خط و مشی خود را با اطمینان از جلب رضایت کاربرانش از برآورده سازی خدمات مطلوب و مناسب پایه ریزی نموده و برای این منظور اهداف بزرگی را مد نظر قرار داده است.

شرکت الی گشت توانست با پیشرفت صنعت گردشگری به سمت حضور آنلاین، سایت فروش بلیط قطار، رزرو هتل و تور خارجی را با امکان رزرو آنلاین بیش از 200 هزار هتل و 900 ایرلاین معتبر بین المللی در 1200 شهر در سراسر جهان، برای کاربرانش به صورت ریالی فراهم نماید.

یکی از جذابیت های سایت الی گشت برای مخاطبان وجود مقاله های گردشگری فوق العاده از بهترین نقاط جهان می باشد.

الی گشت دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، آلمان، افغانستان.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، کجارو، علی بابا، ویکی پدیا، شهرخبر.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %55.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.25.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:01.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ال گشت، تور استانبول، تور تایلند، مجله گردشگری، بلیط هواپیما.

امکانات سایت الی گشت

 • دسته بندی مسیرهای پروازی.
 • دسته بندی رزرو آنلاین هتل.
 • دسته بندی ترکیبی (رزرو همزمان پرواز و هتل).
 • دسته بندی تور پکیج.
 • دسته بندی بیمه مسافرتی.
 • دسته بندی قطار (خرید بلیط قطار، رزرو بلیط قطار).
 • دسته بندی مجله گردشگری (اخبار، سفر، گردشگری، آموزشی).
 • دسته بندی مشاور سفر.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” سیزدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

سایت فروش بلیط قطار مِستر بلیط فعالیتش را نخستین بار از بهمن ماه سال 1394 شروع کرده است و در آغاز کارش فقط وب سایتی برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما ارزان قیمت بوده است. ولی بعد از مدتی با دیدن علاقه مندی، همچنین درخواست کاربرانش، خدماتی همچون رزرو بلیط قطار و اتوبوس را برای اولین بار در کشور به مجموعه خود اضافه نموده است.

در سایت مِستر بلیط خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس هر روز پیشرفته تر شده است تا کاربران مجموعه کاملی از رزرو آنلاین بلیط قطار های داخلی را در این سایت داشته باشند. مِستر بلیط به تجربه شما از خرید اینترنتی اهمیت داده و تمام تلاشش را برای داشتن خدماتی ساده، سریع و ارزان عرضه میکند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین شرکت های طراحی سایت ایران

مِستر بلیط دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا،.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، سامتیک، سفر724.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %21.50.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.38.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:14.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مستر بلیت، بلیت هواپیما، بلیت اتوبوس، بلیت قطار، خرید بلیت اتوبوس.

امکانات سایت مستر بلیت

 • دسته بندی هواپیما.
 • دسته بندی اتوبوس.
 • دسته بندی قطار.
 • دسته بندی مسیر.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

رجاء در ابتدا فعالیت هایش سهام صد درصد دولتی داشته و متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است. بعد از آن در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی، بر اساس مصوبه هیئت وزیران و به استناد ابلاغیه سازمان خصوصی سازی از تاریخ 1388/12/26 تمام حقوق مالکانه این شرکت، به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت واگذار شد. در حال حاضر شرکت رجا می‌ کوشد تا با بهره گیری از تخصص و تجربه بالغ بر 1100 نیروی ماهر در زمینه‌ های گوناگون مدیریتی، طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، پژوهشی، بهره‌ برداری، خدمات‌ رسانی و تعمیرات و با استفاده از امکانات موجود، شرایط بهتری را برای مسافرین و گردشگران فراهم نماید.

وب سایت شرکت رجا فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است و کاربران می توانند با سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی از امکانات حمل و نقل این سایت بهره مند شوند.

شرکت رجا از سال 1379 بیش از 30 دست آورد مهم در زمینه حمل و نقل کشور بدست آورده است.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به پاس قدردانی از کاربرانش، طرح‌ ها و کمپین‌ های متفاوتی را در ایام مختلف سال اجرا میکند. با آگاهی از این کمپین ها می‌ توانید با برنامه‌ ریزی دقیق سفر خود، ضمن بهره‌ مندی از مزایای سفر با قطار از تخفیفات و تسهیلات سفر با قطارهای شرکت رجا بهره مند گردید.

رجاء دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، سامتیک، سفیر.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.10.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.53.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:04.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط قطار، رجا، خرید بلیط قطار، بلیت قطار، اخبار چارتر نقطه رجا.

امکانات سایت رجا

 • دسته بندی بلیت و روشهای تهیه بلیت قطار.
 • دسته بندی اطلاعات سفر.
 • دسته بندی معرفی قطارها و خدمات (قطارهای چهار تخته، قطار صندلی/سالنی، حمل خودرو با قطار).
 • تب ترانسفر مسافر.
 • تب خرید بلیت گروهی.
 • تب حمل خودرو.
 • تب کمپین.
 • تب اخبار و رویدادهای حمل و نقل ریلی رجا.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

فلایتیو بهترین سایت خرید بلیط قطار است که فعالیت خود را به صورت تخصصی از بهمن ماه سال 1394 شروع کرده است. از خدمات سایت فلایتیو می توان به فروش اینترنتی بلیط قطارهای داخلی و خارجی، به صورت رفت و برگشت اشاره کرد.

فلایتیو در آینده ای نزدیک به بزرگترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و هتل در کشور و خاورمیانه تبدیل میشود، این شرکت دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته ماهر بوده و می توانند در هر ساعاتی از شبانه روز، سوالات کاربران و خریدارانش را پاسخ بدهد.

فلایتیو دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، آلمان، ترکیه.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، شاپرک، قاصدک24، سامتیک.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %23.50.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.87.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:37.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، flightio، بلیط قطار.

امکانات سایت فلایتیو

 • دسته بندی قطار.
 • دسته بندی پرواز داخلی.
 • دسته بندی پرواز خارجی.
 • دسته بندی هتل داخلی و خارجی.
 • تب برترین مقاصد گردشری.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

بهترین سایت برای خرید آنلاین بلیط قطار سایتی با نام قاصدک 24 می باشد که نخستین بار فعالیتش را از سال 95 به طور رسمی آغاز کرده است. در سایت قاصدک 24 کاربران و گردشگران می توانند بر اساس میزان قیمت، ظرفیت، نوع قطار، در بین انواع قطارها جستجو کنند و بهترین را انتخاب کنند.

قاصدک 24 دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل،.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %38.30.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 6.41.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:34.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط چارتر مشهد، بلیط چارتر، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار.

امکانات سایت قاصدک 24

 • دسته بندی بلیت قطار.
 • دسته بندی پرواز داخلی.
 • دسته بندی پرواز خارجی.
 • دسته بندی بیمه مسافرتی.
 • تب مهمترین پروازها.
 • تب مقالات.
 • تب جدیدترین اخبار.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی ساعی تهران فعالیت خود را از ۱۳۸۰ شروع نموده است و در زمینه خدمات مسافرتی دارای بیش از دو دهه تجربه می باشد. سامتیک سایت رزرو بلیط قطار در کشور می باشد که به صورت رسمی از پاییز سال 1394 به سامانه سایت رزرو اینترنتی بلیط قطار کشور اضافه شده و تا بحالا پیشرفت و خدمات بسزایی برای کاربرانش ارائه کرده است.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، شاپرک، قاصدک24، مستر بلیت.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %25.40.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.61.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:40.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط قطار، رجا، خرید بلیط قطار، خرید بلیط هواپیما، بلیط هواپیما.

امکانات سایت سامتیک

 • دسته بندی خرید بلیت قطار.
 • دسته بندی خرید بلیت هواپیما.
 • دسته بندی بلیت هواپیمای خارجی.
 • دسته بندی رزرو هتل.
 • دسته بندی پیگیری و استرداد.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

پایانه سریعترین راه خرید بلیط اتوبوس و قطار در کشور است که از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه بلیت اتوبوس آغاز کرده و پس از مدتی در زمینه خرید بلیط قطار هم فعالیت های چشمگیری داشته است.

در حال حاظر این سامانه با سه شرکت اصلی حمل و نقل ریلی کشور (سفیر، فدک و رجاء) در ارتباط می باشد.

پایانه دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، سفر724، همسفر، علی بابا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %22.70.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.89.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 5:09.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خرید بلیط اتوبوس، بلیط اتوبوس، پایانه، payaneh.ir، رزرو بلیط اتوبوس.

امکانات سایت پایانه

 • دسته بندی بلیت قطار.
 • دسته بندی بلیط اتوبوس داخلی و خارجی.
 • تب اخبار سایت.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” دهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

سفرمی بهترین سایت فروش بلیط قطار و یک موتور جستجوگر است که امکان خرید بلیط قطار را به سادگی برای مسافران و کاربرانش فراهم می آورد. شرکت طاها پرواز آسمان که هلدینگ سایت safarme.com را بر عهده دارد، در سال 1389 با هدف توسعه و گسترش صنعت گردشگری و توریسم فعالیتش را آغاز کرده است. شرکت طاها پرواز آسمان با بیشتر شدن مشتریان خود، تصمیم به خدمات آنلاین برای آنها گرفت و به همین منظور سایت سفرمی را در سال 1394 راه اندازی کرد.

سفرمی دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، علی بابا، مستربلیت، الی گشت.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %47.20.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.22.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:34.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط چارتر، بلیط چارتر مشهد، رزرو هتل.

امکانات سایت سفرمی

 • دسته بندی بلیط هواپیما (داخلی و خارجی).
 • دسته بندی رزرو هتل (داخلب و خارجی).
 • دسته بندی بلیط قطار.
 • دسته بندی رزرو تور.
 • دسته بندی پرواز+هتل.
 • دسته بندی بیمه مسافرتی.
 • تب ارزانترین بلیط هواپیما.
 • تب پیشنهادهای ویژه هتل.
 • تب هتل های پر مخاطب.
 • تب پرواز های داخلی پر تردد.
 • تب پرواز های خارجی پر تردد.
 • تب قطار های پر تردد.

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

تی چارت بهترین سایت های خرید بلیط قطار است که فعالیت های خود را در زمینه رزرو بلیط قطار، هواپیما و هتل از سال 1394 و به 3 زبان انگلیسی، عربی و ترکی آغاز کرده است.

بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,خرید اینترنتی بلیط قطار

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، عراق.
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، شاپرک، قاصدک24، رجا.
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %57.30.
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.53.
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:51.
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط چارتر مشهد، بلیط چارتر، تی چارتر، tcharter، تی چارتر نقطه.

امکانات سایت تی چارتر

 • دسته بندی بلیط هواپیما (با ضمانت).
 • دسته بندی بلیط قطار.
 • دسته بندی اجازه خودرو (خارج از ایران).

این سایت با کلمه کلیدی”رزرو بلیط قطار” نوزدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت خرید بلیط قطار در کشور کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای‌ها: 23 امتیاز: 4.8]
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن