سفر و گردشگری

10 تا از بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار ایران

خلاصه نوشته
 • بهترین سایت های فروش اینترنتی بلیط قطار با امکانات منحصر به فرد خود موجب شده اند که افراد به خرید اینترنتی بلیط قطار روی آورند و مانند گذشته به روش حضوری ساعت ها در صف خرید بلیط منتظر نمانند و به این طریق در وقت و انرژی صرفه جویی کنند.

بهترین سایت های فروش اینترنتی بلیط قطار

در روزگاری نچندان دور برای خرید بلیط قطار، حتماً باید به مراکز فروش بلیط قطار رفته و بلیط تهیه می کردیم. همیشه با رسیدن ایام تعطیلات باید با صف‌ های طول و دراز مردم برای تهیه بلیط قطار روبرو میشدیم، اما حالا باید خوشنود باشیم که با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه خرید اینترنتی بلیط قطار در ناوگان ریلی کشور و با راه‌ اندازی سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار، این امکان به مسافران داده شده است تا بدون صرف زمان اضافی و سفرهای ‌شهری بی‌ مورد، از منزل یا محل کار خود، با دسترسی به سامانه اینترنتی و یا اپلیکیشن های فروش اینترنتی بلیط قطار، به راحتی با چند کلیک بلیط خود را تهیه نمایند.

اگر می خواهید سفر کنید و قصد خرید بلیط قطار را دارید اول باید چند دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه این مطلب کنید، چراکه دانستن نکات ساده در خرید اینترنتی بلیط قطار شما را کمک کرده تا در مدت زمان کوتاهی فرآیند رزرو بلیط و خرید آن را انجام دهید.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

روش های خرید اینترنتی بلیط قطار

در مجموع سه شرکت گسترده در حیطه حمل و نقل ریلی در ایران مشغول به کار هستند. این سه شرکت بهترین سامانه خرید بلیط قطار هستند که شامل رجا، فدک و سفیر می باشند. بعلاوه می توانید به وسیله سایت شرکت هایی که اجازه فروش اینترنتی بلیط قطار دارند اقدام کنید که این شرکت های مسافرتی هم اکنون به صورت گسترده در ایران در حال افزایش است. فواید استفاده از این سیستم ها ارائه هم زمان بلیط قطار شرکت های متفاوت ریلی است و می توانید با مطالعه تجهیزات و هزینه هر قطار، بلیط خود را خریداری کرده و از اعتبار سیستم مطمئن شوید. بلیط آنلاین قطار را می توان به وسیله استفاده از سامانه اینترنتی خصوصی شرکت های ریلی و همچنین شرکت های مسافرتی که اجازه فروش بلیط قطار را دارند خریداری نمایید.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

فواید خرید بلیط اینترنتی قطار

 1. جهت تهیه بلیط از بهترین سایت خرید بلیط قطار می توانید در هر ساعت و یا محلی اقدام کرده و محدودیت خود را در مورد زمان و مکان خرید از بین ببرید.
 2. یکی از مزیت های خرید آنلاین بلیط قطار این است که شما می توانید قطار هایی که مربوط به تاریخ مورد نظر شما است از نظر قیمت و کارایی بررسی نمایید و بهترین گزینه را انتخاب کنید، همچنین می توانید خدمات عرضه شده را بسنجید و در نتیجه یک انتخاب خوب داشته باشید.
 3. می توانید به وسیله خرید بلیط آنلاین زمان حرکت قطار ها را مشاهده نمایید و با توجه به شرایط خود مناسب ترین ساعت را تعیین کنید.
 4. میان هیچ یک از مکان های فروش (چه به وسیله خرید آنلاین و چه به وسیله خرید فیزیکی) اختلافی وجود ندارد، این بدین معناست که اگر موفق به خرید بلیط در یک زمان مشخص نشدید دیگر نمی توانید از طریق خرید حضوری نیز آن را خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

نکات مهم در خرید اینترنتی بلیط قطار

در زمان رزرو بلیط قطار باید یکسری نکات را رعایت فرمایید. روند عملیات فروش بلیط قطار در سامانه‌ های اینترنتی روند آسانی دارد و با کمترین اطلاعات هم می توان بلیط خود را تهیه نمود.

 • مجموعه معلوماتی که برای خرید بلیط اینترنتی نیاز دارید شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد می باشد. این اطلاعات را نمی توان ناقص وارد کرد و باید حتما بی عیب و نقص وارد شوند. شهرواندان خارجی برای تهیه بلیط قطار باید به جای کد ملی شماره گذرنامه را وارد کنند.
 • هنگام خرید بلیط قطار خانم ها و آقایانی که می خواهند تنها سفر کنند می توانند کوپه مخصوص به خانم ها یا کوپه مخصوص به آقایان را انتخاب نمایند. اما به این نکته توجه داشته باشید خانم هایی که فرزند پسر شش سال به بالا دارند نمی توانند از کوپه خانم ها استفاده کنند و باید بلیط عادی را خریداری کنند.
 • علاه بر خرید بلیط مسافر، می توان برای جا به جایی خودرو نیز بلیط حمل خودرو را رزرو کرد. در صورتی که تعداد مسافران کمتر از گنجایش یک کوپه 4 نفره باشد، مسافران و گردشگران می توانند برای راحتی بیشتر در طول مسیر گزینه کوپه دربست را انتخاب نمایند.
 • می‌ توان با انتخاب گزینه بلیط دو طرفه، بلیط برگشت قطار خود را نیز هم ‌زمان خریداری کرد.
 • بر اساس قانون های راه آهن جمهری اسلامی ایران محدودیت سنی بیش از 17 سال جهت افراد مجرد برای ورود به قطار اعمال می شود.
 • بعد از ثبت اطلاعات در سامانه فروش بلیط می توانید بلیط خود را پرینت نموده و در صورت نیاز بلیط چاپ شده را به مامور قطار ارائه دهید.
 • هنگام آماده شدن برای سفر نیز حتما مدارک شناسایی با خود ببرید.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

تی چارت هم به مانند 10 سایت برتر خرید بلیط قطار، بهترین سایت برای خرید بلیط قطار است که فعالیت های خود را در زمینه رزرو بلیط قطار، هواپیما و هتل از سال 1394 آغاز کرده است. و در آینده نزدیک جایگاه خود را در میان سایت های برتر تثبیت خواهد کرد.

تی چارتر هم اکنون به 3 زبان انگلیسی، عربی و ترکی در دسترس می باشد.

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، شاپرک، سپهر360، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %46.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.01
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:47
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تی چارتر، tcharter، بلیط چارتر مشهد، بلیط چارتر، چارتر

امکانات سایت تی چارتر

 • دسته بندی بلیط هواپیما
 • دسته بندی بلیط قطار
 • دسته بندی هتل و اقامتگاه داخلی
 • دسته بندی هتل خارجی
 • دسته بندی اجاره خودرو خارجی

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” نوزدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

این بار در بست فارسی قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار ایران در سال 98 بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

علی‌ بابا برندی از هلدینگ پرآوازه توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) بوده و بدون شک بزرگترین و بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار در کشور است که نخستین بار در سال 93 فعالیت هایش را در این زمینه آغاز کرده است. سایت علی بابا حاصل همکاری نزدیک آژانس سفرهای علی بابا و شرکت فرانگر بوده است.
علی‌ بابا همسفر گردشگران است و با همراهی این سایت می توانید تجربه‌ ی خوشی را در همه مراحل سفر تجربه کنید. از وقتی که قصد سفر را در ذهن خود می پرورانید تا زمانیکه قصد خرید بلیط قطار را دارید، علی بابا با پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم حرفه ای مرکز پشتیبانی اش در کنار شما خواهد بود.

سایت خرید اینترنتی بلیط قطار علی بابا اولین وب‌ سایت در کشور است که به طور همزمان، هم امکان مقایسه‌ ی قیمت‌ ها را برای کاربرانش فراهم کرده و هم خرید آنلاین را، پس با یک جستجو ساده می توانید ظرف چند ثانیه تمام انتخاب‌ های موجود را مشاهده کرده و آنها را بر اساس قیمت، ساعت و… مرتب نمایید و همان‌ جا بلیط‌ مورد نطرتان را خریداری نمایید.
یکی از ویژگی های پرطرفدار علی بابا این است که مشتریان تا سقف 18 بلیط برای 18 نفر را در یک سفارش می توانند خریداری نمایند. همینطور اگر قصد رزرو بلیط قطار بیشتری داشته باشید و می‌ خواهید صندلی‌ هایتان کنار هم باشد، می توانید به راحتی با پشتیبان تماس بگیرید تا این امکان برای شما فراهم گردد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های رزرو هتل خارجی

علی بابا دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، مستر بلیط، الی گشت، رجا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %21.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.17
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:34
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: علی بابا، بلیط هواپیما، alibaba، تور استانبول، بلیط قطار

امکانات سایت علی بابا

 • دسته بندی هواپیما، قطار، اتوبوس
 • دسته بندی تور (ترکیه، گرجستان، عمارات، مالزی، تایلند، آذرباییجان، اسپانیا، فرانسه و…)
 • دسته بندی هتل (خارجی)
 • تب پروازهای داخلی و خارجی

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

مِستر بلیط بهترین سایت خرید بلیط قطار در ایران است که فعالیتش را نخستین بار از بهمن ماه 1394 شروع کرده است و در آغاز کارش فقط وب سایتی برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما ارزان قیمت بوده است. اما پس از مدتی با دیدن علاقه مندی، همچنین درخواست کاربرانش، خدماتی همچون رزرو بلیط قطار و اتوبوس را برای اولین بار در کشور به مجموعه خود اضافه نمود.

در سایت مِستر بلیط خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس هر روز پیشرفته تر شده است تا کاربران مجموعه کاملی از رزرو آنلاین بلیط قطار های داخلی و خارجی را در این سایت داشته باشند. مِستر بلیط به تجربه کاربرانش از خرید اینترنتی اهمیت زیادی قائل است و تمام تلاشش را برای داشتن خدماتی ساده، سریع و ارزان به بهترین نحو ممکن عرضه می کند.

مِستر بلیط دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، سفر724
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %17.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.48
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:45
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط اتوبوس، بلیط هواپیما، بلیط قطار، مستر بلیط، خرید بلیط اتوبوس

امکانات سایت مستر بلیط

 • دسته بندی هواپیما (پرواز داخلی، پرواز خارجی)
 • دسته بندی اتوبوس (اتوبوس داخلی، اتوبوس خارجی)
 • دسته بندی قطار (قطار داخلی، قطار خارجی)

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی الی گشت بهترین سایت فروش بلیط قطار در ایران است که در 23 آذر ماه 1379 زمانی که روزنامه رسمی کشور به شماره 31170/32 در تهران منتشر گردید توجه مخاطبان را به خودش جلب کرد. بعد از آن مخاطبان نام الی گشت را در روزنامه رسمی کشور، برشورها، مجله ها، تابلوهای سطح شهر، کتابچه های راهنما و سایت ها مشاهده کردند.

مدیریت شرکت بزرگ الی گشت با باور این شعار “کیفیت مسیر ماست نه مقصد” خط و مشی خود را با اطمینان از جلب رضایت کاربرانش از برآورده سازی خدمات مطلوب و مناسب پایه ریزی نموده و برای این منظور اهداف بزرگی را مد نظر قرار داده است.
شرکت الی گشت امروزه توانسته است تا با پیشرفت صنعت گردشگری امکان رزرو آنلاین بیش از 200 هزار هتل و 900 ایرلاین معتبر بین المللی در 1200 شهر در سراسر جهان را به صورت ریالی برای کاربرانش فراهم نماید. از ویژگی های این سایت می توان به بیمه مسافرتی با حداقل 15 روز و حداکثر یک سال اشاره کرد.

یکی از جذابیت های سایت الی گشت برای مخاطبان وجود مقاله های گردشگری فوق العاده از بهترین نقاط جهان است.

الی گشت دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، افغانستان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، لست سکند ویکی پدیا، کجارو
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %55.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.21
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:39
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: الی گشت، طبیعت گردی بومیسم، تور استانبول، تور آنتالیا، تور آنتالیا نوروز 99

امکانات سایت الی گشت

 • دسته بندی رزرو هتل
 • دسته بندی پرواز + هتل (رزرو همزمان پرواز و هتل)
 • دسته بندی پکیج مسافرتی
 • دسته بندی بیمه مسافرتی
 • دسته بندی قطار (خرید بلیط قطار، رزرو بلیط قطار)
 • مسیرهای پروازی
 • دسته بندی مجله گردشگری (اخبار، سفر، گردشگری، آموزشی)
 • دسته بندی مشاور سفر

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

بهترین سایت برای خرید آنلاین بلیط قطار سایتی با نام قاصدک 24 است که شرکت “فرش تا عرش قاصدک کارمانیا” صاحب امتیازش می باشد. سایت خرید بلیط قطار قاصدک 24 نخستین بار فعالیتش را از شهریور 94 به طور رسمی آغاز کرده است. در سایت قاصدک 24 کاربران و گردشگران می توانند بر اساس میزان قیمت، ظرفیت، نوع قطار، در بین انواع قطارها جستجو کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

قاصدک 24 دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، آلمان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، فلایتو، مستر بلیط، شاپرک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %33.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.20
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس، خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط لحظه آخری بغداد

امکانات سایت قاصدک 24

 • دسته بندی بلیط هواپیما (پرواز داخلی، پرواز خارجی)
 • دسته بندی بلیط قطار
 • دسته بندی بلیط اتوبوس
 • دسته بندی بیمه مسافرتی (از 5 روز تا یک سال)
 • تب مهمترین پروازها
 • تب مقالات
 • تب جدیدترین اخبار

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

فلایتیو هم از بهترین سایت های خرید بلیط قطار است که فعالیت خود را به صورت تخصصی از بهمن ماه 1394 آغاز کرده است. از خدمات سایت فلایتیو می توان به فروش اینترنتی بلیط قطارهای داخلی و خارجی، به صورت رفت و برگشت اشاره کرد.
هدف سامانه فلایتیو تبدیل شدن به به بزرگترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، قطار و هتل در کشور و خاورمیانه در آینده ای نزدیک می باشد، این شرکت دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته ماهر بوده و می توانند در هر ساعاتی از شبانه روز، سوالات کاربران و خریدارانش را پاسخ دهد.

فلایتیو دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، مدیااد، شاپرک، الی گشت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.61
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:47
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، flightio، فلایتیو، بلیط اتوبوس

امکانات سایت فلایتیو

 • دسته بندی قطار
 • دسته بندی پرواز داخلی
 • دسته بندی پرواز خارجی
 • دسته بندی هتل داخلی و خارجی
 • دسته بندی اتوبوس
 • تب برترین مقاصد گردشری

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

سایت خرید اینترنتی بلیط قطار رجا در ابتدا فعالیت هایش سهام صد درصد دولتی داشته و متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است. بعد از آن در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی، بر اساس مصوبه هیئت وزیران و به استناد ابلاغیه سازمان خصوصی سازی از تاریخ 1388/12/26 تمام حقوق مالکانه این شرکت، به سازمان تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت واگذار شد. در حال حاضر شرکت رجا می‌ کوشد تا با بهره گیری از تخصص و تجربه بالغ بر 1100 نیروی ماهر در زمینه‌ های گوناگون مدیریتی، طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، پژوهشی، بهره‌ برداری، خدمات‌ رسانی و تعمیرات و با استفاده از امکانات موجود، شرایط بهتری را برای مسافرین و گردشگران فراهم نماید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین تاکسی اینترنتی های ایران

وب سایت شرکت رجا از بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار ایران است که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است و کاربران می توانند با سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی از امکانات حمل و نقل این سایت بهره مند شوند. شرکت رجا از سال 1379 تا به امروز بیش از 30 دست آورد مهم در زمینه حمل و نقل کشور بدست آورده است.
شرکت حمل و نقل ریلی رجا به پاس قدردانی از کاربرانش، طرح‌ ها و کمپین‌ های متفاوتی را در ایام مختلف سال اجرا میکند. با آگاهی از این کمپین ها می‌ توانید با برنامه‌ ریزی دقیق سفر خود، ضمن بهره‌ مندی از مزایای سفر با قطار از تخفیفات و تسهیلات سفر با قطارهای شرکت رجا بهره مند گردید.

رجا دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، حج، مستر بلیط
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %28.1
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.53
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط قطار، رجا، خرید بلیط قطار، قطار رجا، raja

امکانات سایت رجا

 • دسته بندی بلیط و روش های تهیه بلیط قطار
 • دسته بندی اطلاعات سفر (برنامه حرکت قطارها)
 • دسته بندی معرفی قطارها و خدمات (قطارهای چهار تخته، قطار صندلی/سالنی، حمل خودرو با قطار)
 • تب ترانسفر مسافر
 • تب خرید بلیط گروهی
 • تب حمل خودرو
 • تب کمپین
 • تب اخبار و رویدادهای حمل و نقل ریلی رجا

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

پایانه سریعترین راه خرید بلیط قطار و اتوبوس در کشور است که از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه بلیط اتوبوس آغاز کرده و پس از مدتی در زمینه فروش بلیط قطار هم فعالیت های چشمگیری داشته است. در حال حاظر این سامانه با سه شرکت اصلی حمل و نقل ریلی کشور (سفیر، فدک و رجا) در ارتباط می باشد.

پایانه دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، سفر724، همسفر، علی بابا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %25.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.52
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:51
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط اتوبوس، پایانه، خرید بلیط اتوبوس، payaneh، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

امکانات سایت پایانه

 • دسته بندی بلیط قطار
 • دسته بندی بلیط اتوبوس داخلی و خارجی
 • تب اخبار سایت

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” یازدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی ساعی تهران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده و در زمینه خدمات مسافرتی دارای بیش از دو دهه تجربه می باشد. سامتیک بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار در کشور است که به صورت رسمی از پاییز 1394 به سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار کشور اضافه شده و تا بحالا پیشرفت و خدمات بسزایی برای کاربرانش ارائه کرده است.

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، علی بابا، شاپرک، الی گشت، مستر بلیط
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.40
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.75
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:06
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط قطار، خرید بلیط قطار، عوارض خروج از کشور، رجا، سامتیک

امکانات سایت سامتیک

 • دسته بندی خرید بلیط قطار
 • دسته بندی خرید بلیط هواپیما
 • دسته بندی بلیط هواپیمای خارجی
 • دسته بندی رزرو هتل

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” چهارمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار,

وب سایت رسپینا 24 تحت مدیریت شرکت “خدمات مسافرت هوایی سامان سیر رسپینا” فعالیت های خود را با 100 کارشناس خبره در این حوزه کاری و از سال 1389 آغاز کرده است. از جمله خدمات این سایت می توان به خرید آنلاین بلیط هوایپما، خرید اینترنتی بلیط قطار، اتوبوس، بلیط چارتر و رزرو هتل اشاره کرد.

بهترین سایت فروش بلیط قطار,بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت های خرید بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، علی بابا، رسام سفر
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %19.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 9.52
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 15:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط قطار، رسپینا، respina24، خرید بلیط قطار، بلیط اتوبوس

امکانات سایت رسپینا 24

 • دسته بندی خرید بلیط هواپیما (بلیط هواپیما داخلی، بلیط هواپیما خارجی)
 • دسته بندی بلیط قطار (بلیط قطار داخلی، بلیط قطار خارجی)
 • دسته بندی بلیط اتوبوس
 • دسته بندی رزرو هتل (رزرو هتل داخلی، رزرو هتل خارجی)
 • دسته بندی تور (تور داخلی، تور خارجی، تور یک روزه)
 • دسته بندی تور آنلاین
 • دسته بندی بیمه مسافرتی
 • دسته بندی وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار,خرید بلیط قطار,سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار,

سفرمی بهترین سایت فروش بلیط قطار و یک موتور جستجوگر حرفه ایست که امکان خرید بلیط قطار را به سادگی برای مسافران و کاربرانش فراهم می آورد. شرکت طاها پرواز آسمان که هلدینگ سایت safarme.com را بر عهده دارد، در سال 1389 با هدف توسعه و گسترش صنعت گردشگری و توریسم فعالیتش را آغاز کرده است. این شرکت با بیشتر شدن مشتریان خود، تصمیم به خدمات آنلاین برای آنها گرفت و به همین منظور سایت سفرمی را در سال 1394 راه اندازی کرد.

سفرمی دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

سایت خرید بلیط قطار,فروش اینترنتی بلیط قطار,فروش بلیط قطار,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، یکتانت، علی بابا، شاپرک، قاصدک 24
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %46.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.29
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:3
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بلیط هواپیما، بلیط قطار، خرید بلیط هواپیما، safarme، فم تریپ

امکانات سایت سفرمی

 • دسته بندی بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)
 • دسته بندی رزرو هتل (داخلب و خارجی)
 • دسته بندی بلیط قطار
 • دسته بندی رزرو تور
 • دسته بندی پرواز+هتل
 • دسته بندی بیمه مسافرتی
 • تب ارزانترین بلیط هواپیما
 • تب پیشنهادهای ویژه هتل
 • تب هتل های پر مخاطب
 • تب پرواز های داخلی پر تردد
 • تب پرواز های خارجی پر تردد
 • تب قطار های پر تردد

این سایت با کلمه کلیدی “خرید بلیط قطار” نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت خرید بلیط قطار در کشور کدام است؟

مشاهده نتایج

بهترین سایت برای خرید بلیط قطار,بهترین سایت خرید اینترنتی بلیط قطار,بهترین سایت خرید بلیط قطار, Loading ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا