رپورتاژ

راهنمای خرید فالوور 100درصد واقعی

خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی اینستاگرام در طی سال های اخیر بسیار گسترش یافته است. با توجه به اهمیت شبکه اجتماعی اینستاگرام در سبک زندگی و درآمدزایی مردم، کاربران این شبکه اجتماعی نیز به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود به روش های آسان و واقعی هستند. از آنجایی که افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرام کار زمانبر و دشواری است، مردم خرید فالوور ۱۰۰% واقعی اینستاگرام را به روش های افزایش فالوور مختلف ترجیح می دهند.

در این مقاله ما قصد داریم که راه ها و روش های تشخیص فالوور ۱۰۰ درصد واقعی را از فالوور های فیک بشناسیم. این نکات برای همه افرادی که به دنبال خرید فالوور واقعی و فعال اینستاگرام هستند بسیار ارزشمند است.

مشکل خرید فالوور واقعی از کجا شروع شد؟

طی سال‌های اخیر بازاریابی از طریق اینستاگرام یکی از پرسودترین روش‌های جذب مخاطب و فروش محصول بوده است. این اتفاق با اوج گرفتن دسترسی عموم مردم به اینترنت پرسرعت رخ داد و هم اکنون می‌توان گفت که بخش عظیمی از خرید و فروش‌ها از همین طریق شکل گرفته و به سرانجام می‌رسند. شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام با استفاده از برخی ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود سبب شده تا کسب‌ و‌کارها شکل تازه‌ای به خود بگیرند. در این میان داشتن فالوور واقعی و فعال یکی از مهم‌ترین نیازهای هر پیج اینستاگرام است.

اما مشکل اینجاست که هر کسی نمی‌تواند با استفاده از روش‌های طبیعی این نوع از دنبال‌کننده‌ها را برای پیج خود به دست آورد و آن‌ها را حفظ کند. چرا که انجام این کار نیاز به صبر زیاد و گذشته از آن بودجه‌ی کافی می‌خواهد. همین موضوع سبب خواهد شد که عموم مردم قادر به انجام آن نبوده و در نتیجه از ادامه دادن کار خود در اینستاگرام دلسرد شوند.

خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی امکان پذیر است؟

اگر قصد دارید که در اینستاگرام به جایگاه خاصی رسیده و درآمد آنلاین از اینستاگرام داشته باشید. در ابتدای امر لازم است که تعداد فالوور های واقعی و بدون ریزش پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که شما با خرید فالوور ۱۰۰% واقعی ، می توانید حتی لایک ، بازدید و فروش اینستاگرامی محصولات خود را نیز افزایش دهید.

فکر خرید فالوور فیک را به طور کلی از ذهن خود خارج کنید چرا که این روزها دیگر همه‌ی مردم می‌توانند پیجی را که دارای فالوورهای فیک است و پیج اینستاگرامی که دارای فالوور اصلی و واقعی است را از یکدیگر تشخیص دهند. تبلیغات هم یکی دیگر از راه‌های افزایش فالوور است که آن هم نیاز به علم تبیلغات و بودجه زیادی می باشد.

در این میان یکی از آسان ترین راه های افزایش فالوور واقعی و فعال پیج اینستاگرام ، خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی ایرانی یا خارجی می باشد. که در مدت زمان کوتاهی بدون نیاز به دانش خاصی و بدون نیاز به سرمایه خاصی این کار شدنی است.

چگونه فالوور واقعی و فعال را تشخیص بدیم؟

خرید فالوور باکیفیت همیشه یک چالش بوده و برای همیشه هم یک چالش باقی خواهد ماند. به این خاطر که شما تا پیش از اضافه شدن فالوورها به حساب خود نمی‌توانید به واقعی یا فیک بودن آن‌ها پی ببرید. همین موضوع سبب می‌شود که پیشنهاد کنیم در ابتدای کار مقدار بسیار کمی فالوور را از سایت مورد نظر خرید و سپس نسبت به کیفیت آن‌ها قضاوت کنید. اما این تصمیم گیری باید بر اساس چه موضوعاتی باشد؟ در اینجا به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

عکس پروفایل فالوور

برای این که مطمئن شوید فالووری که خریداری کرده‌اید، فالوور اصلی است یا نه کافی است نگاهی به عکس پروفایل آن بیاندازید. نمایه‌ی حساب‌های فیک عموما دارای عکس نیست یا یک عکس تصادفی با بی معنی برای آن‌ها انتخاب شده که هیچ ارتباطی به نوع فعالیت آن‌ها ندارد. بنابراین یکی از بهترین راه‌های تشخیص دادن فالوور واقعی و فعال این است که به عکس پروفایل آن‌ها دقت کنید. پروفایل‌های واقعی دارای عکس‌های مفهومی هستند. اگر حساب شخصی باشد به احتمال زیاد عکس خود فرد در آن قرار دارد و اگر تجاری باشد عکسی از لوگوی آن مجموعه در پروفایل قرار گرفته است.

نام حساب کاربری اینستاگرام

همانطور که می‌دانید حین ثبت نام در اینستاگرام نیاز است که برای حساب خود یک یوزرنیم و یک نام معمولی انتخاب کرد. برای این کار عموم مردم دقت کافی به خرج می‌دهند و درصد قابل توجهی از آن‌ها از اسامی معنادار استفاده می‌کنند. اما فالوورهای فیک عموما دارای نام‌های بی معنی ساخته شده از کاراکتر‌های تصادفی است. چرا که پیج‌های فیک عموما به وسیله برنامه‌های کامپیوتری ایجاد می‌شوند. به این دلیل که تعداد آن‎ها بسیار زیاد است و به همین دلیل از کامپیوترها برای نامگذاری آن‌ها استفاده می‌شود.

تعداد دنبال کنندگان و دنبال شده ها

یک نکته‌ی هوشمندانه در رابطه با تشخیص فالوور تقلبی با فالوور اصلی و واقعی تعداد فالوورها و فالوییگ‌های آن‌هاست. پیج‌های معمولی و شخصی عموما دارای تعداد فالوورها و فالویینگ‌های تقریبا برابر هستند و پیج‌های بیزنسی هم تعداد فالوورهایشان بسیار بیشتر از فالوئینگ‌هایشان است. اما پیج‌های تقلبی عموما تعداد زیادی از افراد را فالو کرده اند چرا که اصلا برای همان کار ساخته شده‌اند. در مقابل تعداد فالوورهای آن‌ها خیلی کم است. شما با توجه به این نکته می‌توانید تشخیص دهید که فالووری که خریداری کرده‌اید واقعی است یا نه.

تعداد پست‌های یک پیج

یک راه خوب دیگر برای تشخیص فالوور ایرانی یا فالوور ۱۰۰ درصد واقعی این است که به تعداد پست‌های آن پیج دقت کنید. توجه داشته باشید که فالوورهای فیک و غیر فعال توسط هیچ شخصی کنترل نشده و هیچ پستی در آن‌ها منتشر نخواهد شد. فقط در ابتدای ساخت یک یا دو پست به صورت تصادفی و بدون معنی خاصی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود و تمام. اما این در حالی است که فالوور واقعی و فعال حداقل در هر ماه یک پست از خود منتشر می‌کند. لذا توجه کردن به این موضوع در کنار سایر موضوعات هم می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

چگونه بهترین سایت‌های خرید فالوور بدون ریزش را پیدا کنیم؟

برای این که متوجه شوید چه تعداد سایت ارائه کننده‌ی خدمات اینستاگرامی در حال حاضر وجود دارد، کافی است که یک جست‌و‌جوی ساده در اینترنت انجام دهید. اگر در رابطه با انتخاب بهترین آن‌ها دچار سردرگمی شده‌اید به شما حق می‌دهیم. به این خاطر که انتخاب یک سایت خوب در میان تمام این‌ها که هر یک به نوعی ادعا می‌کنند که بهترین‌اند کار بسیار سختی است. اما در این میان راه‌هایی هم وجود دارد که می‌تواند شما را در تصمیم گیری بهتر یاری کند. به نکات زیر توجه کنید.

همچنین شما می توانید در مقاله ای که پیدا کردیم می توانید بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام را مشاهده کنید و از بین لیست سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شماره‌های تماس و پشتیبانی وبسایت از شما

هر محصولی که خریده می‎شود در هر کجایی از این جهان، چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی نیاز است که برای آن پشتیبانی در نظر گرفته شود. اولا در سایت مورد نظر چک کنید که برای محصولاتی مانند فالوور ایرانی یا فالوور واقعی و فعال پشتیبانی در نظر گرفته شده است یا خیر؟ همچنین به شماره‌های تماسی که در وبسایت قرار گرفته توجه کنید تا مطمئن شوید که شماره های تماس واقعی هستند. بهتر است پیش از خرید به این شماره‌ها زنگ بزنید تا از پاسخگویی آن‌ها مطمئن شوید. بعد از تماس از آن‌ها بپرسید که پشتیبانی آن‌ها تا چه حد و حدودی است و تا کجا شما را ساپورت خواهند کرد.

ضمانت محصول

پس از این که توانستید از پشتیبانی و اطلاعات تماس اطمینان حاصل کنید، نیاز است که به ضمانت محصول و ضمانت بازگشت وجه توجه کنید. بهتر است این موضوع را یادآوری کنیم که شما نیاز به فالوور ۱۰۰ درصد واقعی وفعال یا فالوور ایرانی بدون ریزش نیاز دارید. بنابراین هر چه غیر از این نمی‌تواند به پیشرفت شما در اینستاگرام کمکی کند. به همین خاطر ضروری است که از ضمانت بازگشت وجه مطمئن شده و بدانید که در صورت عدم رضایت شما از محصول، مبلغی که پرداخت کرده‌اید را به صورت کامل پس می‌گیرید.

توجه به نظرات خریداران پیشین

یک راه خوب برای این که از کیفیت فالوورهای یک سایت اطمینان حاصل کنید این است که به نظر مشتری‌های قبلی آن سایت فروشنده دقت کنید. سعی کنید تمام نظرات را بخوانید و بی طرفانه قضاوت کنید. البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که ممکن است مدیران سایت از انتشار نظر‌های منفی خودداری کرده‌ باشند. بنابراین بهتر است از دوستان و آشنایان خود در رابطه با این موضوع مشورت بگیرید.

نکته‌ی پایانی

در این نوشته یاد گرفتیم که چگونه می توانیم فالوور ۱۰۰ درصد واقعی بخریم؟ خرید فالوور هدفمند چگونه باعث رشد بازدهی فعالیت ما در اینستاگرام می شود. همچنین ویژگی‌ها و تفاوت‌های فالوور ایرانی و فالوور فیک و تقلبی را مورد بررسی قرار دادیم و در انتها مشخصه‌های یک سایت خوب برای خرید فالوور باکیفیت را مشخص کردیم. حال این شما هستید که باید با جمع بندی تمام این نکات تصمیم بگیرید که از کجا و از چه مجموعه‌ای فالوور خریداری کنید. یک بار دیگر لازم است اشاره کنیم که تنها و تنها فالوور واقعی و فعال هدفمند می‌تواند به پیشرفت شما در بستر اینستاگرام کمک کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا