رپورتاژ

خرید کتاب تست دکتری

قطعا برای هر داوطلب کنکور، دسترسی به بهترین منابع مطالعاتی یکی دغدغه های اوست که اگر به درستی انتخاب شود می تواند به راحتی مسیر موفقیت را طی کند. با اعتماد به بانک کتاب بیست تدریس (+) که یکی از معتبرترین سایت‌های فروش آنلاین کتاب است می توانید به تمام منابع مطالعاتی لازم خود دست پیدا کنید.

بهترین کتاب تست دکتری مدیریت آموزشی

مدیریت آموزشی یکی از پر طرفدارترین رشته های دانشگاهی است و جزو گروه علوم انسانی می باشد. افرادی که در این رشته تحصیل می کنند در نهایت می توانند به کارهایی که به آموزش ارتباط دارد، بپردازند. مانند: استاد دانشگاه، پژوهشگر، مدیر آموزشی و…

کتاب دکتری مدیریت آموزشی (+) یکی از اون کتاب های بسیار کاربردی و مفید برای کنکور دکتری است که در ۸۳۲ صفحه و در دوجلد تالیف شده است و شامل سرفصل های: سازمان مدیریت آموزشی (مبانی نظری، اصول، رفتار سازمانی)، آمار و روش تحقیق، فلسفه، مبانی و اصول تربیت، نظارت و راهنمایی آموزشی، سوالات شبیه سازی شده و همچنین سوالات ادوار گذشته می باشد.

بانک کتاب بیست تدریس,کتاب دکتری برنامه ریزی درسی,کتاب دکتری حقوق خصوصی

کتاب تست دکتری برنامه ریزی درسی

مدیریت برنامه ریزی درسی جزو گروه علوم انسانی است که هدف این رشته تربیت نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام پژوهش آموزش است.

کتاب دکتری برنامه ریزی درسی (+) یکی از اون کتاب های بسیار کاربردی و مفید برای کنکور دکتری است که در ۱۰۲۴ صفحه و در دوجلد تالیف شده است و شامل سرفصل های: اصول و مبانی برنامه ریزی درسی، آمار و روش تحقیق (کمی، کیفی)، الگوهای تدریس، فلسفه، مبانی و اصول تربیت، نظریه های یادگیری، سوالات شبیه سازی شده و سوالات ادوار گذشته می باشد.

کتاب تست دکتری حقوق خصوصی

حقوق خصوصی جزو گروه علوم انسانی است که به روابط اشخاص جامعه با یکدیگر مربوط شده و روند پرونده های حقوق در این باره را مورد بررسی قرار می دهد.

کتاب دکتری حقوق خصوصی (+) یکی از اون کتاب های بسیار کاربردی و مفید برای کنکور دکتری است که در ۹۱۲ صفحه و در دوجلد تالیف شده است و شامل سرفصل های: حقوق مدنی، حقوق تجارت، متون فقه، سوالات شبیه سازی شده، سوالات ادوار گذشته می باشد.

کتاب تست دکتری معماری

مهندسی معماری جزو گروه علوم ریاضی است و محبوب ترین رشته آن است و هدف این رشته طراحی معماری داخلی و خارجی ساختمان است.

کتاب دکتری معماری (+) یکی از اون کتاب های بسیار کاربردی و مفید برای کنکور دکتری است که در ۹۶۰ صفحه و در دوجلد تالیف شده است و شامل سرفصل های: مبانی نظری معماری، مبانی نظری معماری پیشرفته، مبانی تکنولوژی معماری، تکنولوژی معماری پیشرفته سوالات ادوار گذشته می باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا