رپورتاژ

بررسی ویژگی های قرص فیری پلاتینیوم پلاس

قرص فیری پلاتینیوم پلاس (قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس)، از بهترین قرص‌های ماشین ظرفشویی و از تولیدات ابتدایی کشور انگلستان می‌ باشد. اما به علت استقبال قابل توجه و بسیار از قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس، در سایر کشورهای جهان نیز دست به تولید آن زدند. این برند شناخته شده با نام انگلیسی fairy، معروف می‌باشد و در کشورهای اروپایی، به ویژه در کشور سازنده اصلی آن انگلیس، به عنوان یک محصول فاقد مواد شیمیایی معرفی شده است. عناصر اصلی آن بر اساس صابون تهیه و به کار گرفته شده می‌باشد.

خرید قرص فیری پلاتینیوم پلاس، در کشورهای آسیایی بیشتر از سمت تولیدات کشورهای اروپایی و ترکیه است. همچنین در ایران نیز اکثر محصولات برند fairy، متعلق به ترکیه می‌باشد. اما این برند در سه نوع مختلف و مشهور قرص ماشین ظرفشویی تولیدات مهمی دارد، که شامل تولید جار، پلاتینیوم پلاس و پلاتینیوم است که هر کدام در نوع خود پر قدرت و بی‌نظیر هستند.

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس، با بهترین فرمول‌های روز دنیا، جهت شستشوی انواع ظروف شما مناسب‌ترین گزینه خرید شما به حساب می‌آید. این مایع ظرفشویی، علیرغم اینکه ظروف شما را بسیار تمیز می‌کند، در هیچ موردی آسیب به آن‌ها نخواهد زد.

دلیل انتخاب قرص فیری پلاتینیوم پلاس

  • در ساخت قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس از به روزترین و پیشرفته‌ترین مواد شوینده غیر شیمیایی استفاده شده است.
  • در نهایت دقت و پاکیزگی ظروف شما را شستشو می‌دهد.
  • از بروز هرگونه آسیب در ظروف جلوگیری می‌کند.
  • در بردارنده نمک و براق کننده بوده و به همین دلیل شما را از خرید مواد متفرقه بی‌نیاز خواهد کرد.

فناوری ANTI-MAT، موجود در این قرص  ماشین ظرفشویی باعث شده است که چربی‌های زیاد بر روی سطح ظرف‌های شما، یا ماتی ظروف‌تان به راحتی و با کمک این قرص از بین برود و شما با ظرف‌های شسته شدهِ خوش ظاهر و شفافی روبرو خواهید شد. اکثر برندهای متفرقه‌ای که در بازار موجود هستند، هیچ کدام قدرت پاک‌ کنندگی و جلابخشی ظروف شما را به این صورت و با این حد توان را ندارند.

یکی از دلایل دیگری که موجب شده است خرید قرص فیری پلاتینیوم پلاس، با استقبال زیادی روبرو شود، محافظت از ماشین ظرفشویی شما است. بدین ترتیب که از ایجاد هر گونه رسوب در نواحی مختلف و ناپیدای آن ممانعت به عمل می‌آورد. به همین دلیل اگر شما به طور دائم از قرص فیری پلاتینیوم پلاس، برای ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید، باعث خواهید شد که آن به راحتی خراب نشود و در طول مدت زمان که باید این دستگاه به شما کارایی مفید و لازم را بدهد؛ همچنین شما را درگیر تعمیر و تعمیرکار نکند.

قرص فیری پلاتینیوم پلاس,قرص‌ های ماشین ظرفشویی,قرص فیری پلاتینیوم پلاس

مقایسه قرص فیری پلاتینیوم پلاس با سایر قرص‌های ماشین ظرفشویی

برای مقایسه قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس، با دیگر قرص‌های ماشین ظرفشویی باید گفت که این قرص توسط fairy، یک برند معروف و قدیمی تولید شده است. ضمن اینکه مزایای این قرص نسبت با دیگر قرص‌های دستگاه ظرفشویی بسیار پیشرفته‌تر و بیشتر می‌باشد.

در بسیاری از قرص‌های ظرفشویی متفرقه که معمولا افراد جذب قیمت پایین آنها می‌شوند، به مقدار زیاد مواد شیمیایی به کار رفته است. بنابراین درصد بالای این مواد شیمیایی در سایر قرص‌های ماشین ظرفشویی، در ظروف شما باقی می‌ماند و در این صورت در استفاده بعدی همراه با غذا وارد بدن‌تان خواهد شد که بسیار خطرناک و مضر است.

همچنین مواد غیر استانداردی که در دیگر قرص‌های ماشین ظرفشویی به کار رفته‌اند به اندازه‌ای مخرب و آسیب‌زننده هستند که در صورت استفاده مداوم در آن رسوب کرده و بعدها باعث ایجاد خرابی ماشین شما خواهند شد.

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس، نسبت به مرغوبیت و کیفیتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار بوده، همچنین از هر نظر برای شما به صرفه و استفاده از آن ایده‌آل است.

سخن پایانی

قرص فیری پلاتینیوم پلاس بهترین قرص موجود در بازار است. این قرص شناخته شده از تولیدات کشور انگلستان است .همچنین دارای پاک‌کنندگی قوی ظروف بوده و از خرابی ماشین ظرفشویی شما جلوگیری می‌کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا