رپورتاژکسب و کار

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

خلاصه نوشته
  • یکی از سرویس‌ های دوره‌ ای مهم خودرو تعویض به موقع روغن گیربکس است. در خودروهای با گیربکس اتومات اهمیت تعویض به موقع روغن گیربکس بیشتر از نوع دستی آن است. گیربکس اتوماتیک به خودی خود استهلاک بیشتری نسبت به گیربکس دنده‌ ای دارد به همین دلیل باید رسیدگی مداوم را جدی بگیرید.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه

باید توجه داشته باشید که روغن دنده دستی با روغن دنده اتوماتیک متفاوت است و هرگز جایگزین یکدیگر نیستند و در بین تمامی روغن‌ های مناسب برای گیربکس اتوماتیک نیز برخی خودروها باید تنها از برند خاصی استفاده کنند. پس تعویض روغن گیربکس اتوماتیک جزو خدمات تخصصی است که باید توسط فرد آگاه به گیربکس اتوماتیک صورت گیرد.

تعمیرگاه هادیلو,تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک,روغن دنده اتوماتیک,

ما به شما تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک هادیلو را پیشنهاد می‌ دهیم که یک تعمیرگاه کاملا مجهز است که در کنار خدمات تعمیر گیربکس، سرویس دوره‌ ای و تعویض روغن گیربکس اتومات را هم انجام می‌ دهند.

در این تعمیرگاه تعویض روغن با دستگاه تمام اتوماتیک انجام می‌شود و مزیت آن نسبت به تعویض دستی روغن این است که در حالت تعویض روغن به صورت دستی همیشه مقداری از روغن کهنه و سوخته داخل گیربکس باقی خواهد ماند و روغن تازه را نیز آلوده خواهد کرد ولی در حالت تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک، تمام روغن سوخته و کهنه‌ی قبلی خارج می‌شود و روغن سالم و تازه به آن تزریق می‌ شود و قطعا این روش برای تعویض روغن مناسب‌تر و اصولی‌تراست.

تعمیرگاه هادیلو,تعویض روغن گیربکس با دستگاه تمام اتوماتیک,روغن دنده اتوماتیک,

گیربکس اتوماتیک به حدود 6 الی 9 لیتر روغن گیربکس برای تعویض نیاز دارد که بسته به مدلی که خودرو دارد، برند مصرفی هم متفاوت است. اگر مایل هستید روغن گیربکس خودرویتان را در یک مرکز مجهز به دستگاه تمام اتوماتیک تعویض کنید به آدرس کرج، پایین‌ تر از پل فردیس، ابتدای پل سرحدآباد مراجعه کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت تعمیرگاه هادیلو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا