رپورتاژ

خرید سیم کارت جایگزینی مناسب به جای سرمایه گذاری بر روی سکه و دلار

با توجه به نوسانات زیاد و روند صعودی بازار سکه و دلار در ایران، و از دست رفتن ارزش ریال ایران، کم نیستند افرادی که در پی یافتن جایگزینی مناسب برای سکه یا دلار هستند.

در این مقاله به کمک آمار و ارقام سال های گذشته به بررسی سود آوری بازار سیم کارت همراه اول در مقایسه با سکه و دلار میپردازیم و با مقایسه افزایش قیمت سیم کارت، سکه و دلار در ۱۰ سال گذشته، مزایای خرید سیمکارت به کمک تعقیب قیمت سکه و دلار را مورد بررسی قرار میدهیم.

شاید همه ما این روز ها به این نتیجه رسیده باشیم که برای حفظ ارزش سرمایه بهترین کار تبدیل وجه نقد به کالاهای سرمایه ای است. کالاهایی مانند طلا، ارزهای خارجی و یا سرمایه گذاری روی کالا هایی مانند اتومبیل، مسکن، و یا هر کالایی که بتواند سرمایه ما را همراه با تورو ارتقا دهد.

در وضعیت نابسامانی که در سال های گذشته تجربه کرده ایم افراد باهوش و بسیاری از کسانی که به فکر نجات نقدینگی خود هستند با سرمایه گذاری بر روی اجناس و کالاهای پرفروش، سعی در فرار از عوارض تورم‌ و از دست رفتن سرمایه خود هستند، و جالب است بدانید که یکی روش های سرمایه گذاری که در بازار ایران بسیار پر سود و با ارزش است خرید سیم کارت میباشد.

خرید سیم کارت,خرید سیم کارت همراه اول,خرید سیم کارت ۹۱۲

همانطور که در نمودار بالا مشاهده میشود  میانگین قیمت سیم کارت کد ۱، سکه و دلار از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفته و با کمی دقت متوجه میشوید که روند صعودی برابری، بین قیمت سیمکارت، دلار و سکه  وجود دارد و کاملا مشخص است که خرید سیم کارت میتواند مانند سکه و دلار سودآور باشد.

البته باید به این نکته بسیار مهم اشاره کنیم که افزایش قیمت سیم کارت مانند بسیاری از کالاهای سرمایه ای کمی با تاخیر وارد کانال افزایش قیمت می شود و این تاخیر فرصت تحلیل و تصمیم گیری را به سرمایه گذاران می‌دهد تا با فراغ بال بیشتر و با تعقیب روند نوسانات قیمت سکه و دلار به تصمیم ‌گیری در مورد خرید و سرمایه گذاری  بر روی خرید سیمکارت بپردازند.

یک سرمایه گذاران هوشمند میتواند کمی بعد از افزایش قیمت دلار و طلا به سرمایه ‌گذاری مطمعن بر روی کالایی مانند سیم کارت بپردازد و از فرصت تعلل بازار در افزایش قیمت سیم کارت حداکثر بهره را برده و بسته به بودجه‌ ی خود نسبت به خرید سیم کارت اقدام کند.

یکی از مزایایی که خرید سیم کارت همراه اول به نسبت کالاهای دیگر این است که امکان خرید متعدد سیم کارت های رند گران قیمت و انواع سیم کارت های غیر رند ارزان قیمت وجود دارد که قابلیت نقد شوندگی بیشتری نسبت به مسکن و اتومبیل را دارد و به راحتی و به موقع لزوم تبدیل پول میشود و با توجه به نیاز هر میزان از آن را می‌ توان تبدیل به پول نقد کرد. این در صورتی است که امکان نقد کردن بخشی از کالاهای بزگ سرمایه ای مانند خانه و ماشین وجود ندارد.

اما چه سیم کارت هایی ارزش بالاتری برای سرمایه گذاری دارند. مسلما خرید سیم کارت‌ رند همراه اول ارزش سرمایه گذاری بالاتری دارد. از میان سیم کارت ‌های همراه اول، خرید سیم کارت با پیش شماره‌ ۰۹۱۲ در بازار از استقبال بالاتری برخوردار است و با قیمت‌های بسیار بالاتری نسبت به سیم کارت های شهرستان معامله می‌شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا