رپورتاژ

اگر قصد ثبت نام در کلاس زبان را دارید مطالعه کنید!

کلاس زبان رفتن امر پسندیده‌ای است؛ شما در یک دوره آموزشی انگلیسی شرکت می‌کنید و به میزان قابل توجهی، به شکل اصولی، مهارت‌های زبانی خود را پرورش می‌دهید تا بعد‌تر دردی از جامعه به دست این مهارت‌آموزی دوا شده و شما هم منزلت اجتماعی و درآمد بهتری را از این راه شرافتمندانه کسب ‌کنید.
اما آیا ثبت نام در کلاس زبان‌های متفرقه‌ای که مثل قارچ این روزها در سراسر شهرها پراکنده‌اند می‌تواند پاسخگوی نیازهای زبانی ما و یا نزدیکان ما باشد؟ قطعا باید به بسیاری از این کلاس زبان‌های نه‌چندان معتبر و موسسه زبان انگلیسی ریز و درشت به دیده‌ی شک نگریست؛ در غیر اینصورت، می‌تواند ما را متضرر کند و باعث شود تا وقت و پول قابل توجهی از کف بدهیم بی‌آنکه معادل آن به دست آورده باشیم.

پس اگر قصد ثبت نام کلاس زبان را دارید، تا پایان این مطلب را بخوانید تا به شما بگوییم قصه چیست و ثبت‌نام در کدام کلاس زبان می‌تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند.

ویژگی‌ های یک کلاس زبان تخصصی

آموزش زبان یک حرفه‌ی تخصصی است؛ هرکسی مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارد گزینه مناسبی برای تدریس این زبان نیست. با این وجود خیلی‌ها گمان می‌کنند کسی که زبانش عالی است می‌تواند مدرس انگلیسی خوبی هم باشد که ما به شما می‌گوییم این باوری است غلط اندر غلط. ثبت نام کلاس زبان شما وقتی موفقیت آمیز خواهد بود که بتوانید سرکلاس یک معلم کارکشته حاضر شوید.
آموزگاری یک حرفه و پیشه‌ی بسیار مهم و پر از ظرافت‌های اجتماعی و فرهنگی و روانشناختی است و می‌بایست آن را به اهلش سپرد. اینکه ما از هرکسی توقع داشته باشیم علاوه‌بر مهارت زبانی، قابلیت آموزگاری هم داشته باشد، توقع بیجایی است.
در بین این همه موسسه زبان انگلیسی هم شما باید سراغ آن آموزشگاهی بروید که آموزگاران و مربیان حرفه‌ای و به اصطلاح اینکاره را گرد هم آورده تا قابلیت زبانی شما را پرورش دهند. در این بخش از مطلب ما به ویژگی‌های چنین موسسه‌ای خواهیم پرداخت.

داشتن سطوح متنوع برای افراد مختلف با اهداف متفاوت

همه نمی‌خواهند لزوما به انگلیسی حرف بزنند. گاهی برخی می‌خواهند بتوانند توانایی شنیداری خودشان را تقویت کنند و به دلایل گوناگون این برایشان اولویت است. یک آموزشگاه حرفه‌ای باید ورکشاپ‌های تخصصی listening داشته باشد همانطور که برای سایر مهارت‌های صحبت‌کردن، نوشتن و خواندن. سوای این موضوع، بهترین آموزشگاه زبان در تهران، یا اصلا یک آموزشگاه تخصصی باید برای سطوح مختلف مثل مبتدی یا سطح میانی یا حرفه‌ای کلاس جداگانه داشته باشد تا افراد با توانایی‌های گوناگون بتوانند سر این کلاس‌ها حاضر شوند و مطابق با نیازهای خود بهره‌ ببرند. پس اگر قصد ثبت نام در کلاس زبان آنلاین یا حضوری دارید باید بتوانید در سطح مورد نظر خود این کار را انجام دهید؛ وگرنه، نشستن سر کلاسی که یا خیلی بالاتر از سطح ماست یا پایینتر هیچ دردی از ما دوا نخواهد کرد.

متد آموزشی حرفه‌ای در کلاس زبان

تجربه شخصی در این مورد به ما آموخته است که گاهی متد آموزشی از معلم زبان آموزشگاه هم مهم‌تر است؛ یک متد آموزشی درست و اصولی شما را حتی وقتی در منزل به تنهایی مشغول زبان‌آموزی هستید تنها نمی‌گذارد و گام‌به‌گام شما را هدایت می‌کند تا همسو با درس کلاسی، تکالیف منظم و تنظیم شده را هم پیش ببرید و این در پایان ترم نتیجه‌ای دست کم دوبرابر بهتر از زمانی است که به شکل دل‌بخواهی مطالعه می‌کنید. همه چیز زیاد مطالعه کردن نیست، گاهی درست و با برنامه خواندن زبان انگلیسی شما را خیلی جلو می‌اندازد مضاف براینکه گاهی ما کلی در زبان پیشرفت می‌کنیم اما کلی نکات ریز ولی ابتدایی را هنوز بلد نیستیم، نکاتی که به آن‌ها basic mistakes گفته می‌شود. پس دقت کنید آموزشگاه متد آزمون پس‌داده‌ای دارد یا خیر.نکته مهم دیگر استفاده از منابع آموزشی و کتاب های مطابق با متد روز است که آموزشگاه سفیر به تازگی از کتاب evolve برای آموزش رونمایی کرده است.

فرصت صحبت به زبان انگلیسی در کلاس زبان

یک موسسه زبان انگلیسی خوب، به شما فرصت می‌دهد و مجبورتان می‌کند انگلیسی حرف بزنید. غیر از این، چون سایر همکلاسی‌هایتان هم همین کار را می‌کنند، این همچون یک آینه اجتماعی روی شما اثر می‌گذارد و رفته‌رفته شما را هم راه می‌اندازد تا خجالت و ترس را کنار بگذارید و حرف بزنید. بله، نترسید، شما باید در کلاس زبان ثبت نام کنید تا انگلیسی حرف بزنید. یک تحقیق روشن کرده‌ است که ده دقیقه صحبت به یک زبان خارجی در طول روز، به میزان ۴۵ درصد روی پیشرفت زبان آموز تاثیر گذار است.

برگزاری آزمون‌های منظم

لازم به گفتن نیست که ثبت نام در کلاس زبان ما را به اهداف خودمان به تنهایی نمی‌رساند. بدون آزمون و تمرین برای پاسخگویی به سوالات چگونه می‌توانیم بفهمیم چقدر پیشرفت داشته‌ایم؟ پس برگرازی آزمون‌های منظم برای زبان‌آموزان خودش یک ویژگی‌ مهم برای موسسه زبان انگلیسی حرفه‌ای است. بهترین آموزشگاه‌‌های زبان در تهران هم امتحان میان‌ترم می‌گیرند و هم پایان ترم. آن‌ها در خصوص توانمندی شما در مهارت‌های گوناگون مثل صحبت‌ کردن و نوشتن بازخورد می‌دهند تا بدانید به اصطلاح کجای کارید.

آموزش زبان انگلیسی,ثبت نام کلاس زبان,ثبت نام کلاس زبان انگلیسی

پویایی اجتماعی درکلاس زبان

یک موسسه زبان انگلیسی خوب به شما این فرصت را می‌دهد تا با افرادی که بهتر از خودتان هستند ولی هنوز زبان‌آموز محسوب می‌شوند ارتباط برقرار کنید. درواقع، وقتی با افرادی بهتر از خودتان رقابت می‌کنید، مثل این است که یک مشوق درونی همیشه شما را برای بهتر شدن تشویق می‌کند. پس سراغ کلاس زبانی بروید که در آن رقابت وجود دارد، نه جایی که یک عده مایوس جمع می‌شوند و درباره نداشتن استعداد در زبان با هم مسابقه می‌دهند. پس شاید بدیهی باشد که ثبت نام در کلاس زبان پویا و سرزنده بهتر از ثبت نام در تیم شکست خورده‌هاست.

پاسخگویی

کلاس زبان رفتن مشکلاتی را به همراه می‌آورد. گاهی مجبور خواهید شد ساعت کلاستان را عوض کنید، گاهی ممکن است بخواهید از حضوری به آنلاین وضعیت کلاس را تغییر دهید. یک موسسه زبان انگلیسی خوب تمام شرایط را فراهم می‌آورد تا به بهترین شکل بتوانید از این فرصت استفاده کنید و بدون دغدغه در کلاس‌هایتان شرکت داشته باشید. رفتار خوب پرسنل آموزشگاه زبانتان مستقیما روی میزان حضور شما در کلاس موثر خواهد بود؛ جایی که به ما احترام می‌گذارند و متوجه شرایط امروز جامعه برای تمام افراد هستند می‌تواند کمک بزرگی باشد برای عبور از موانع بزرگی که سر راه زبان یاد گرفتن وجود دارد.

کلام آخر

حتما خیلی زود در یک کلاس زبان خوب ثبت نام کنید و شروع کنید اینبار بهتر از هربار زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید. دنیا با سرعت در حال تغییر است و مهارت‌های زبانی در فردای این جامعه حرف اول و آخر را خواهد زد. ما در این مطلب به شما آموختیم یک کلاس زبان خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا شما با اطمینان در آن ثبت نام کنید. اما اجازه دهید تا به شما سفیر را هم معرفی کنیم که یکی از بهترین‌هاست. یک تماس کوتاه با ۰۲۱۸۴۳۴۶  یا یک چرخ مختصر در وبسایت gosafir.com می‌تواند خیلی چیزها را روشن کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا