رپورتاژ

تور کیش؛ خاص ترین سفر به دیدنی ترین جزیره

تمام مشغله ها و دغدغه ها را کنار بگذارید. برای مدتی برنامه های کاری را نیز رها کنید. با تمام خستگی های روزانه خداحافظی کنید. چمدان ها را ببندید. سفری فوق العاده در پیش است. سفری فوق العاده به سرزمینی فوق العاده. کیش منتظر است تا پذیرای شما در سرزمینی رنگارنگ و پر جاذبه باشد و تور کیش آماده است تا سفری متفاوت و خاص را به شما هدیه کند. برای رزرو تورکیش با ما همراه باشد. هر آنچه لازم است بدانید گفته خواهد شد.

دنیایی رنگارنگ پیش چشم مسافران تور کیش

کیش دنیایی از رنگ و طرح را برای انتخاب پیش روی شما می گذارد. چه رنگی را دوست دارید وچه طرحی را می پسندید؟ انتخاب با شماست. چشمان خود را ببندید و فقط تصور کنید. رنگ آبی، رنگ سبز، رنگ نارنجی، طرح سنیت، طرح مدرن و هر چه که شما فکرش را بکنید در این جزیره پیش روی شماست. در پی تفریحی مهیج هستید یا دیدن بنای های تاریخی، موتور سواری دوست دارید یا عاشق قدم زدن در ساحل اید؟ می خواهید شام را سوار بر کشتی میل کنید یا در ساحلی رو به دریا؟ رزرو تور کیش فرصت تمام این کارها را برای شما فراهم می کند.

تور کیش از تهران,تور کیش از شیراز,تور کیش از مشهد

رنگ آبی؛ برای عاشقان تفریحات آبی

عاشقان رنگ آبی مهمان تفریحات آبی هستند. آب های زلال خلیج فارس شما را به خود می خوانند. دریایی که هم آرامش بخش است و هم پر هیجان. گاه آرام است و گاه دیوانه. گاه لبخند بر لبانتان می نشاند و گاه نیز چشمانتان را از وحشت و ترس می بندد. اگر آرامش می خواهید پارویی بردارید و بر قایقی سوار شوید و آب های جزیره را دور بزنید. اگر کمی هیجان می خواهید می توانید بر کشتی آکواریوم سوار شوید. این کشتی شما را به تماشای نمایش آبزیان در آب دعوت می کند. و اگر می خواهید اوج هیجان را تجربه کنید سراغ قایق دیوانه بروید. سرعت این قایق و پرش های آن روی آب ضربان قلب شما را به شدت بالا خواهد برد.

شاید دوست داشته باشید هیجان را با کمی ترس تجربه کنید. کیبل اسکی می تواند کاری کند که ضربان قلب خود را بشنوید. هنگامی که روی آب موج سواری می کنید چهره ی شما دیدنی است. اما چهره ی شما وقتی دیدنی تر می شود که مشغول غواصی در زیر آب هستید و ماهی های بزرگ و کوچک را تماشا می کنید. اگر شکار ماهی های کوچک توسط آبزیان بزرگ تر را دیدید تعجب نکنید. زندگی در آب قوانین خاص خودش را دارد!

از دنیای زیر آب می ترسید؟ جای نگرانی نیست. شما در آب غرق نمی شوید. در خوشی غرق می شوید. در تمامی این تفریحات یک مربی ماهر در کنار شماست و آموزش های لازم به شما داده خواهد شد. به هیچ چیز جز تجربه ی یک تفریح مهیج و مفرح فکر نکنید.

رنگ سبز برای دوستداران مناظر بکر طبیعی

چشمانتان را باز کنید. بهترین مناظر در کیش پیش روی شماست. می خواهیم شما را کنار درختی ۶۰۰ ساله رها کنیم. درخت سبز که شاخه هایش را چون گیسوانی پریشان به سمت زمین آویزان کرده است. این شاخه ها برای مردم ضریحی شده که به آن پارچه و نخ می بندند و حاجت می خواهند. مردم می گویند این درخت مقدس است. درست می گویند. درختی که زیبایی و سرسبزی را به چشمان شما هدیه می دهد قطعاً مقدس است. در کنار این درخت محوطه ای سرسبز با آلاچیق ها و نرده ها را خواهد دید که فضای بهتری را برای سیر و سیاحت در اختیار شما می گذارد. فقط عکس یادتان نرود. با رزرو تور کیش از شیراز مجموعه ای از این مناظر را می تواند مشاهده کنید.

رنگ نارنجی برای علاقه مندان به غروب های کیش

تمام ساعات کیش به کنار. غروبش را از دست ندهید. تور کیش شما را به تماشای غروبی متفاوت تر و دیدنی تر دعوت می کند. برای تماشای این غروب دیدنی راه کشتی یونانی را پیش بگیرید. یک کشتی که سال ها پیش در آب های جزیره به گل نشست و اکنون کیشوند شده است. هنگام غروب این کشتی خورشید را در پس خود پنهان می کند تا شما را به تماشای یکی از بهترین مناظر جزیره بنشاند.

و شاید بخواهید با تجربه ی تمام این جاذبه ها یک نقاشی رنگارنگ را از کیش یادگار ببرید. پس فرصت را از دست ندهید.  هم اکنون می توانید به رزرو تور کیش از مشهد اقدام کنید.

رزرو تور کیش از اصفهان,رزرو تور کیش هتل ترنج,تور کیش از تهران

طرح سنت، برای عاشقان دوران کهن

عاشقان طرح های سنتی را به عمق ۱۶ متری زمین خواهیم برد. به جایی که سقف های مرجانی داستانی ۲۵۰۰ ساله را تعریف می کنند و قنات های دیدنی از زندگی نیاکان مان سخن می گویند. شهر زیرزمینی کاریز کیش شما را در دورانی معاصر مهمان سال هایی دور می کند. کمی آن طرف تر شهر باستانی حریره را نیز در پیش دارید. شهری که معماری اصیل و کهن ایرانی را در جای جای خود به نمایش می گذارد. چه در حمام های قدیمی و چه در آب انبارهای سنتی! چه در خانه ی اعیانی و چه در مسجدی کهن! تور کیش از اصفهان را با بازدید از جاذبه های تاریخی کیش ماندگار تر کنید.

طرح مدرنیته در جزیره ای قدیمی

کیش جزیره ای قدیمی است اما دوستداران فضاهای مدرن را نیز  بی نصیب نخواهد گذاشت. در این کیش فضاهایی را خواهید دید که با مدرن ترین امکانات مجهز شده اند. شما این فضاهای را چه در هتل ها و چه در تفریحات و چه در بازارهای این جزیره خواهید دید. پر گردشگر بودن این شهر پر جاذبه سبب شده طراحی محیط های مدرن و نو در برنامه های اصلی مدیران این منطقه قرار گیرد. در تور کیش از تهران در مجموعه ای از فضاهای مدرن قدم خواهید گذاشت.

تقویم ویژه ی کیش گردی

برای کیش تقویمی خاص را باید باز کنید. تقویمی سخن گو که از شما می پرسد: چرا کیش را برای سفر انتخاب کردید؟ و سپس با توجه به پاسخ شما زمان مناسب را پیشنهاد می دهد. بگذارید این تقویم را فصل به فصل باز کنیم. پیش از همه بهار!

تعطیلات بهاری در کیش

بهار به خصوص هنگام تعطیلات نوروزی، جزیره را در شلوغ ترین زمان خود خواهید دید. این فصل هوایی مطبوع را برای کیش گردی نصیب شما می کند. بخصوص اگر سفر شما تا اواخر اردیبهشت باشد. یادتان باشد در هنگام شلوغی جزیره قیمت تور کیش و تفریحات کیش نیز سیری صعودی دارد.

عاشقان جنگ های شبانه صفحه ی تابستان را باز کنند

تابستان داغ کیش تحمل بالایی می خواهد. این فصل زمان گردش های شبانه است. تابستان برای کسانی که جشنواره ها و جنگ های شبانه ی کیش را دوست دارند بهترین فصل است. انواع برنامه های کمدی، نمایش، موسیقی، تقلید صدا و مسابقه ها را در این جنگ ها پیش رو دارید. در تور کیش از مشهد می توانید مهمان این جنگ های شبانه باشید.

پاییز، فصل عاشقان باران های ناگهانی است

پاییز کیش جورواجور است. اوایلش به تابستان شبیه است و از آذر به بعد تاریکی زود هنگام هوا و باران های ناگهانی را خواهید دید. مسافران این فصل کم هستند اما بیشترین تخفیفات را در همین فصل به دست خواهید آورد. بنابراین این فصل هم فرصت خوبی برای تور کیش از شیراز خواهد بود.

عاشقان آب و هوایی بهاری روی زمستان دست بگذارند

شما در کیش با پدیده ای به نام جابجایی فصلی آشنا خواهید شد. تقویم سال، زمستان را نشان می دهد اما شما در هوایی بهاری قدم می زنید. هوای معتدل، جزیره ی خلوت، بلیط های ارزان قیمت زمستان کیش را به بهاری دل انگیز بدل می کند. با این تفاسیر زمستان بهترین زمان برای رزرو تور کیش از اصفهان است.

دعوتنامه ی کیش در دستان تمام مردم ایران

دعوتنامه ی کیش برای هر کسی که بخواهد صادر می شود. ساکن هر نقطه از ایران عزیز که هستید رزرو تور کیش در دسترس شماست. شمال و جنوب و شرق و غرب فرقی ندارد. کیش مسافران خود را از جای جای ایران انتخاب می کند. شیراز، مشهد، اصفهان، تهران، تبریز، ساری و هر مبدا دیگری تور کیش مخصوص خود را دارد. رزرو تور کیش از تبریز شما را از شمال به جنوب خواهد کشاند و رزرو تور کیش از تهران شما از مرکز به سمت جنوب راهی می کند. شما می توانید با توجه به مبدا خود تور کیش را به صورت هوایی یا زمینی رزرو کنید.

قیمت تور کیش از گران تا ارزان

تور کیش با قیمت های مختلفی عرضه می شود. قیمت هایی که بسته به هتل انتخابی، خدمات تور، ایرلاین، هوایی یا زمینی بودن سفر و گزینه های دیگر متفاوت و متنوع خواهد بود. سفری ارزان می خواهید؟ هتلی ارزان قیمت، دو یا سه ستاره انتخاب کنید. سفر زمینی را انتخاب کنید، البته اگر مسیرتان چندان طولانی نیست. زمان شلوغی جزیره را نیز انتخاب نکنید. رزرو تور لحظه آخری و رزرو تور ارزان قیمت نیز برای شما سبب کاهش هزینه سفر می شود. قیمت برای شما مهم نیست؟ روی رزرو تور کیش هتل ترنج دست بگذارید. در این صورت باید برای راه رفتن روی آب آماده شوید. شاید هم هتل داریوش و تمامی هتل های لوکس کیش را بخواهید انتخاب کنید. باز هم انتخاب با شماست. در بهترین زمان سفر کنید بدون نگرانی از اینکه هزینه ی بیشتری برای بلیط و تور خواهید پرداخت و از راه هوایی سفر کنید تا آسوده تر باشید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا