رپورتاژ

عواقب منفی رزرو تور استانبول بدون توجه به ساعت پرواز

«زمان منتظر هیچ‌کس نمی‌ماند» این ضرب المثل انگلیسی‌ها ما را متوجه اهمیت زمان در زندگی می‌کند. با این حال اغلب مسافران شهر استانبول از تاثیرات مثبت و منفی زمان پرواز در سفرشان غافل هستند. در حالی که انتخاب ساعت پرواز مناسب برای سفر با تور استانبول می‌تواند کیفیت سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال یک پرواز در ساعات کم تردد می‌تواند مقدار زیادی پول برای شما ذخیره کند. پس بهتر است تاثیر ساعت‌های پروازی مختلف بر کیفیت سفرتان را یاد بگیرید.

تور 4 شب و 5 روز استانبول,تور استانبول,رزرو تور استانبول

خرید زمان با پرواز به استانبول در ساعت مناسب

برای بازدید از تمام جاذبه‌های گردشگری استانبول، سفر ۲ یا ۳ روزه کافی نیست. در نتیجه در سفر‌های کوتاه مدت باید بیشترین زمان را در سفر بخرید. یکی از عوامل تعیین کننده فرصت شما در سفر، ساعت پرواز رفت و برگشت استانبول است. در صورت سفر با پرواز‌هایی که صبح به استانبول می‌رود و شب بازمی‌گردد زمان کافی برای گشت و گذار را خواهید داشت. در حالی که در سفر با پرواز‌های شب رفت و صبح بازگشت، شما یک روز و نیم از اقامت‌ در ترکیه را از دست می‌دهید.

تاثیر پرواز صبح رفت و شب بازگشت روی کیفیت سفر

در صورت سفر با هواپیمایی که صبح به استانبول می‌رود، حدود ظهر یا بعد از ظهر‌ به استانبول می‌رسید. بعد از یک استراحت کوتاه در هتل، در روز اول سفرتان فرصتی به اندازه نیم روز برای گردش در استانبول را خواهید داشت. اگر هم در روز آخر سفر با پرواز‌های شب از استانبول به ایران بازگردید، می‌توانید قبل از بازگشت چمدان‌هایتان را به اتاق امانات هتل تحویل داده و تا زمان پرواز در شب، به گشت و گذار بپردازید. اما در صورت سفر با پرواز‌هایی که شب به استانبول می‌روند و صبح بازمیگردند ، یک روز و نیم کمتر برای گردش در شهر فرصت دارید.

اهمیت ذخیره پول در سفر بلند مدت به استانبول

در سفر‌های بلند مدت مانند سفر با تور ۴ شب و ۵ روز استانبول، به احتمال زیاد پول نسبت به زمان برای شما اهمیت بیشتری خواهد داشت. به این دلیل که بخاطر اقامت بلند مدت‌، مخارج عادی روزانه مانند اجاره اتاق هتل،‌ هزینه‌های غذا و کرایه تاکسی بیشتر از سفر‌های کوتاه مدت خواهد بود. در این حالت برای ذخیره بودجه سفرتان، سفر با پرواز‌هایی که شب به استانبول می‌روند و صبح باز می‌گردند،‌ مناسب‌تر است. بخاطر متغیر بودن قیمت پرواز‌ها نمی‌توان میزان بودجه‌ای که در سفر با پرواز‌های ارزان ذخیره می‌شود را اعلام کرد. در نتیجه برای اطلاع از اختلاف قیمت‌ پروازها با کارشناسان تور استانبول تماس بگیرید.

تور 4 شب و 5 روز استانبول,تور استانبول,رزرو تور استانبول

ضرر‌های سفر به ترکیه با پرواز‌ در ساعات کم تردد

در سفر با پرواز‌هایی که شب به استانبول می‌روند، شما در زمان عصر،‌ شب یا نیمه شب به استانبول می‌رسید. با رسیدن به استانبول در این زمان، خستگی مسیر سفر و کمبود زمان، دست شما را برای گشت و گذار در استانبول می‌بندد. از طرف دیگر شما اتاق هتل را از ساعت ۱۴ اولین روز سفرتان رزرو می‌کنید. در حالی که در زمان شب اتاق هتل را تحویل می‌گیرید. در نتیجه از پولی که برای اجاره اتاق هتل پرداخته‌اید بهره کامل را نمی‌برید.

تور 4 شب و 5 روز استانبول,تور استانبول,رزرو تور استانبول

با کدام ساعت پروازی به استانبول سفر کنیم؟

مسافرانی که بدون هیچ هدف تفریحی فقط برای انجام امور ویزا در سفارت کانادا یا آمریکا به استانبول می‌روند اغلب سفرشان یک روزه است. بهترین ساعت پرواز برای این مسافران، ساعات متناسب با زمان کاری سفارت‌خانه‌هاست. چنین ساعت‌های پروازی را می‌توانید از مشاوران تور استانبول بپرسید. در حالی که مسافران تور ۳ شب استانبول، برای بهره‌مندی از فرصت کافی در سفر، بهتر است با ساعت‌های پرواز صبح رفت و شب بازگشت سفر کنند. در آخر مسافران با اقامت بیش از ۴ شب در استانبول به دلیل آنکه از فرصت کافی برای گردش بهره‌مند هستند، می‌توانند برای ذخیره پول با ساعت‌های پرواز شب رفت و صبح بازگشت با قیمت‌ ارزان‌تر سفر کنند.

مشکلات سفر‌ شبانه به استانبول

بخاطر اذیت نشدن کودکان در رفت و آمد‌های فرودگاه، خانواده‌های دارای کودکان کم سن و سال، با پرواز‌های شب به استانبول نروند. همچنین سفر شبانه به استانبول برای افراد سالمند سخت است. در نتیجه افراد سالمند و خانواده‌های دارای فرزند یا مسافرانی که بیداری در شب اذیت‌شان می‌کند، بهتر است با پرواز‌های صبح سفر کنند.

محدودیت تعداد پرواز‌های استانبول از شهرستان‌

تعداد پرواز‌های استانبول از شهرستان‌ها نسبت به تهران، کم‌تر است. در بعضی از شهرستان‌ها در هفته دو یا سه پرواز به استانبول برگزار می‌شود. در نتیجه احتمال پر شدن پرواز‌ها و محدودیت انتخاب زمان پرواز برای شما زیاد است. به همین خاطر باید یک ماه قبل از تاریخ سفرتان از برنامه‌های پرواز شهرتان به استانبول اطلاع کسب کنید و در صورت امکان بلیط پرواز را قبل از تکمیل ظرفیت هواپیما بخرید. برای اطلاع از برنامه‌های پرواز شهرستان‌ها به ترکیه می‌توانید با کارشناسان تور استانبول تماس بگیرید.

مشاوره رایگان جهت رزرو پرواز با ساعت مناسب شما

احتمال دارد بخواهید در ساعت خاصی پرواز استانبول را رزرو کنید. همچنین شاید ندانید که کدام ساعت پرواز به استانبول کیفیت سفر شما را افزایش داده یا باعث ذخیره بودجه سفرتان می‌شود. در این صورت می‌توانید از آژانس‌های گردشگری ارائه دهنده خدمات مشاوره سفر، مشاوره بگیرید. یکی از خدمات اصلی آژانس گردشگری نهال گشت ارائه مشاوره تخصصی به مسافران است. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۸۱۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید قیمت تور‌ها و پکیج‌های استانبول را در سایت نهال گشت به آدرس nahalgasht.com مشاهده نمایید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا