تکنولوژی

10 تا از بهترین سایت های ساخت ایمیل موقت در سال 2020

خلاصه نوشته
  • ممکن است این موضوع برای شماهم پیش آمده باشد که بخواهید از خدمات یک وب سایت استفاده کنید اما در حین ثبت نام چندان به آن ها اطمینان نداشته باشید که تمام اطلاعات شخصی تان را ثبت نمایید. به همین دلیل سایت های ایمیل موقت بهترین گزینه برای ساخت ایمیل یک بار مصرف می باشد.

معرفی برترین سایت های ساخت ایمیل موقت

این روزها داشتن ایمیل مانند شناسنامه می ماند که همه باید آن را داشته باشند. کاربرد ایمیل بسیار فراوان است برای مثال اگر قصد دارید در یک وب سایت عضویت داشته باشید و یا برنامه‌ هایی مانند اینستاگرام را بر روی تلفن همراه تان نصب کنید بدون ایمیل نمی توانید هیچ کدام از این کارها را انجام دهید. بدون شک راه های ساخت ایمیل را هم به خوبی بلدید. می توانید این کار را از سایت های دائمی مانند ایمیل هاتمیل و یاهو بسازید. اگر برای تان سوال پیش آمده که ایمیل موقت چیست و چه کاربردی دارد و از آن برای چه کارهایی استفاده می شود؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به سوال های تان پاسخ دهیم.

ایمیل موقت چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟

در دنیای اینترنت مشکلات زیادی وجود دارد و یکی از آن ها که شاید شما هم آن را تجربه کرده باشید وجود پیام های تبلیغاتی بیش از حد و همان اسپم است! این پیام ها روزانه به بیشتر پست های الکترونیکی ارسال می شوند و قطعاً شما هم زمانی که از یک وب سایت و خدمات آن استفاده کرده اید و با این مشکل مواجه شده اید که سیل عظیمی از پیامک‌های تبلیغاتی شان را برای شما ارسال می کنند. مشکل اینجاست که بسیاری از این سایت ها آدرس پست الکترونیکی کاربران خود را به شرکت های تبلیغاتی می‌دهند و از این راه می ‌تواند هزینه‌های مالی شان را تامین کنند! به همین دلیل است که شاید دل تان نخواهد در هر سایت ایمیل خود را وارد کنید و از خدمات آن استفاده نمایید البته این تنها دلیلش نیست یکی دیگر از دلایل مهم و حائز اهمیت این که شما نمی توانید ایمیل خود را در هر سایتی وارد کنید مسائل امنیتی آن است. خوب اینجاست که استفاده از ایمیل های موقت به دردتان می خورد می توانید از شر ایمیل های تبلیغاتی خلاص شوید.

برای ساخت ایمیل موقت دیگر نیازی نیست که مثل وب‌ سایت‌های یاهو و جیمیل اطلاعات کاملاً شخصی خود را در آن وارد نمایید تا به شما یک آدرس پستی دهند. احتیاجی هم ندارید که یک رمز عبور برای خود تعریف کنید!

چگونه با ایمیل موقت کار کنیم؟

سایت های بسیاری از هستند که ایمیل موقت به شما ارائه می دهند و استفاده از آن ها اصلاً کار سختی نیست! معمولاً زمانی که سایت مورد نظرتان را باز می کنید بر روی صفحه یک آدرس ایمیل برای تان ساخته شده و به نمایش گذاشته شده است برخی از سایت ها و امکانات ویژه تری دارند و می توانید ایمیل را با توجه به میل شخصی خودتان تغییر دهید. اکثر های ایمیل های موقت بین 45 دقیقه تا دو ساعت زمان دارند که از آن ها استفاده کنید و پس از تمام شدن این تایم ایمیل توسط سایت حذف می شود.

آموزش ساخت ایمیل موقت,روش ساخت ایمیل موقت,ساخت ایمیل موقت,

مزایا و ویژگی های استفاده از ایمیل موقت

 سایت های ساخت ایمیل موقت این اجازه را به شما می دهند علاوه بر دریافت ایمیل ارسال ایمیل را هم داشته باشید. بهترین سایت های ساخت ایمیل موقت دارای ویژگی رمز گذاری نیز هستند پس اگر قصد دارید در همان زمان کوتاه بر روی صندوق ایمیل تان رمز بگذارید، سایت های را انتخاب کنید که قابلیت رمز گذاری را دارند.

  • یکی دیگر از ویژگی های وب سایت های ساخت ایمیل موقت این است که اکثرشان به شما این اجازه را می‌ دهند تا دامین مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • بسیاری از این سایت ها دارای صندوق ورودی می باشند و شما می توانید تمام فعالیت های خود از جمله ارسال و دریافت ایمیل ها را در آن مشاهده نمایید.
  • بسیاری از سایت های ایمیل موقت به شما این امکان را می دهند تا در صورت نیاز به ساخت یک ایمیل جدید، در همان صفحه قبلی این کار را انجام دهید اما این موضوع را بدانید که ایمیل قبلی تان کاملاً از بین خواهد رفت.
  • سایت ایمیل موقت این امکان را به شما می دهند تا بتوانید پیوسته یک پیام دریافتی را نیز مشاهده نمایید. اما همه سایت ها این قابلیت را ندارند! در بعضی از سایت ایمیل موقت نیز این امکان وجود دارد تا علاوه بر شما کاربران دیگر به ایمیل تان دسترسی داشته باشند اما در مقابل برخی دیگر از این سایت ها به دلایل امنیتی چنین قابلیتی را ندارند. بسیاری از این سایت ها به شما این امکان را می دهند تا با زمان های مختلف برای خودتان ایمیل بسازید.
  • برخی از سایت های ایمیل موقت یک ویژگی بسیار جالب دارند آن هم این است که شما می‌ توانید با توجه به نیازتان مدت زمانی که قرار است از آن ایمیل استفاده کنید در سایت تعیین وقت نمایید، با بیانی ساده تر یعنی این که خودتان برای ایمیل تاریخ انقضا مشخص کنید.
این مطلب را از دست ندهید
طریقه شارژ گوشی سامسونگ

حال که با مزایا و ویژگی های ایمیل ‌موقت آشنا شدید، می توانید در این مطلب با 10 سرویس برتر ایمیل ‌موقت آشنا شوید، که خدمات شان بسیار منحصر به فرد و متفاوت می باشد، در ادامه با Bestfarsi همراه باشید تا این سرویس ها را به شما معرفی کنیم.

سایت ساخت ایمیل موقت,سایت های ساخت ایمیل موقت,آموزش ساخت ایمیل موقت,

10. وب سایت YOPmail

وب سایت Yopmail یکی از کاربردی ترین سایت های ایمیل موقت می باشد. این وب سایت به کاربران حدود 8 روز مهلت می ‌دهند تا از ایمیل موقت خود استفاده نمایند. اگر کمتر از 8 روز کارتان با ایمیل تمام شود می ‌توانید آن را حذف کنید. یکی از ویژگی های مهم این وبسایت این است که از چندین زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. به طور کلی می ‌توان گفت خدمات وب سایت یاپ میل از لحاظ رابط کاربری بسیار تمیز و منظم طراحی شده.  اما یکی از معایب آن این است که شما نمی توانید ایمیل های تان را نوشته و به هر ارائه دهنده خدماتی بفرستید! زیرا بر اساس قوانین وب سایت کاربران حق دارند که ایمیل های ناشناس شان را تنها به دامنه هایی که استفاده می شود، ارسال نمایند. جدا از این ها این وب سایت یک افزونه جدا هم طراحی کردند که با استفاده از آن می توانید به یک ایمیل سریع و سیر یکبارمصرف دسترسی پیدا کنید.

روش ساخت ایمیل موقت,ساخت ایمیل موقت,سایت ساخت ایمیل موقت,

9. وب سایت EmailOnDeck

وب سایت ایمیل آن دسک هم یکی دیگر از وب سایت های ایمیل موقت است که به شما ایمیل های یک بار مصرف بسیار منحصر به فرد را ارائه می دهد. یکی از ویژگی‌های مثبت این سایت این است که شما می توانید پس از این که کارتان با یک ایمیل تمام شد و آن را حذف کردید در صورت نیاز آن را بازیابی نمایید. از طرف دیگر هیچ گونه محدودیت زمانی در این سایت وجود ندارد برای مثال شما می توانید ایمیل موقت تان را تا هر زمانی که  نیاز دارید داشته باشید. برای دریافت ایمیل از وب سایت ایمیل آن دسک باید حتماً در آن حق عضویت داشته باشید. این سایت های خود را به صورت دوره ای پاک می کند.

سایت های ساخت ایمیل موقت,آموزش ساخت ایمیل موقت,روش ساخت ایمیل موقت,

8. وب سایت ThrowAwayMail

برای استفاده از ایمیل موقت در وب سایت ThrowAwayMail تنها 48 ساعت زمان دارید و پس از اتمام آن ایمیل شما حذف خواهد شد مگر اینکه پیش از گذشت 48 ساعت سری به سایت بزنید و ایمیل تان را مشاهده نمایید. پیشنهاد می کنیم حتماً از فعال بودن کوکی ها در مرورگر تان اطمینان حاصل نمایید تا عملکرد این سرویس بهتر برای تان انجام شود.

ساخت ایمیل موقت,سایت ساخت ایمیل موقت,سایت های ساخت ایمیل موقت,

7. وب سایت MohMal

در وب سایت مهمل از چندین زبان زنده دنیا پشتیبانی می شود و برای اینکه بتوانید از خدمات آن استفاده کنید ابتدا باید وارد سایت شده سپس نام مورد نظر خود را برای آدرس ایمیل درج کرده و ثبت نمایید. در این سایت تنها 45 دقیقه مهلت استفاده از ایمیل های موقت وجود دارد و آن هم فقط به خاطر حفاظت از امنیت و اطلاعات کاربران می باشد.

آموزش ساخت ایمیل موقت,روش ساخت ایمیل موقت,ساخت ایمیل موقت,

6. وب سایت Guerrilla Mail

یکی دیگر از وبسایت های ایمیل موقت خارجی سایت Guerrilla Mail است که تنها یک ساعت به شما مهلت می‌دهد تا از ایمیل موقت خود استفاده نمایید. برای ساخت ایمیل موقت در این وب سایت نیازی نیست که حتماً عضویت داشته باشید کافیست یک نام مستعار برای خود درست کنید تا ایمیل را به شما تحویل دهد. یکی از ویژگی های وبسایت Guerrilla Mail این است که امکان داشتن یک صندوق ایمیل برای دریافت و ارسال پیام را برای تان فعال می ‌کند و شما می توانید ایمیل خود را به هر آدرسی ارسال کنید. آی پی آدرس ایمیل به صورت خودکار ازخود سیستم وب سایت تعیین می‌شود و این کار تنها برای جلوگیری از سوء استفاده است. همچنین یکی دیگر از برترین ویژگی های این وب سایت که آن را از تمامی سایت های ایمیل موقت دیگر متمایز ساخته، وجود یک اپلیکیشن اختصاصی است که کار را برای کاربران بسیار راحت‌ تر کرده.

این مطلب را از دست ندهید
10 کشور دارای کمترین سرعت اینترنت در دنیا

سایت ساخت ایمیل موقت,سایت های ساخت ایمیل موقت,آموزش ساخت ایمیل موقت,

5. وب سایت Nada

از دیگر سایت هایی که دارای ایمیل یکبار مصرف یا موقت هستند می توانیم به سایت خارجی نادا اشاره کنیم این وب سایت توسط تیم Arimail ساخته شده است. یکی از ویژگی های مهم و طلایی وب سایت نادا این است که شما می توانید تا هر زمانی که به ایمیل موقت تان را  نیاز دارید از آن استفاده کرده و سپس آن را حذف نمایید همچنین یک صندوق ورودی هم در اختیارتان قرار می دهد تا بتواند از طریق آن به ارسال و دریافت پیام های تان بپردازید. در این وب سایت یک صندوق پستی دائمی برای کاربران وجود دارد البته تا زمانی که دامن فعال باشد.

روش ساخت ایمیل موقت,ساخت ایمیل موقت,سایت ساخت ایمیل موقت,

4. وب سایت TempMail

به دنبال یک وب سایت ایمیل موقت می گردید که به شما چندین دامنه را ارائه دهد؟ پس پیشنهاد می کنیم از وب سایت تمپ ایمیل دیدن کنید، چراکه دقیقا همان ویژگی را دارد و خدمات جالبی را در خصوص ایمیل موقت در اختیارتان قرار می دهد. این وب سایت یک محیط کاربری بسیار ساده و معمولی دارد که کار با آن را برای کاربران راحت تر کرده است. شما می ‌توانید با دو نوع نام مستعار اما شبیه به هم ایمیل موقت دریافت کنید و اگر از نامی که برای آدرس ایمیل تان انتخاب کرده راضی نبودید آن را از طریق دکمه change تغییر دهید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این وب سایت این است که می توانید از ایمیل های موقت برای هر سرویس و سایتی استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی در آن وجود نخواهد داشت.

سایت های ساخت ایمیل موقت,آموزش ساخت ایمیل موقت,روش ساخت ایمیل موقت,

3. وب سایت Mailinator

در وب سایت Mailinator می‌توانید با هر نام مستعاری برای خودتان یک ایمیل درست کنید. در حین استفاده از این وب سایت باید کمی دقت کنید چراکه در این سرویس، ارائه ایمیل یکبار مصرف در حوزه عمومی می باشد و نامه های تان در دسترس عموم قرار می گیرد. یعنی این که اگر یک نام مستعار برای ایمیل تان انتخاب کنید ممکن است هر کسی دیگری از آن استفاده کرده و از ایمیل تان بهره برد. وقتی که ایمیل موقت یکبار مصرف که دریافت می کنید پس از یک یا چند ساعت حذف می شود. اما اگر نیاز دارید که ایمیل تان را به صورت طولانی ترین مورد استفاده قرار دهید باید ببخش مخصوص وب سایت رفت و در ازای هزینه ای که می پردازید مدت زمان استفاده از ایمیل را افزایش دهید و همچنین آن را از حالت عمومی به شخصی دربیاورید. محیط کاربری وب سایت Mailinator بسیار ساده و در عین حال کاربرپسند است.

ساخت ایمیل موقت,سایت ساخت ایمیل موقت,سایت های ساخت ایمیل موقت,

2. وب سایت 10minutemail

در وب سایت 10minutemail همانطور که از نامش پیداست یک ایمیل موقت به شما داده می شود و پس از 10 دقیقه حذف خواهد شد اما به این دلیل نیست که حتماً بعد از 10 دقیقه ایمیل تان از بین برود بنابراین اگر کارتان با ایمیل یکبار مصرف بیشتر طول می ‌کشد می ‌توانید آن را روی گزینه رفرش یا گسترش بگذارید تا باز هم به حالت 10 دقیقه برگردد. آدرس هایی که از طریق وب سایت 10minutemail به دست می آورید بسیار متنوع می باشند برای وقت هایی که نمی خواهید ایمیل واقعی خودتان را در یک وب سایت یک سرویس وارد کنید مناسب هستند. در واقع شما می توانید با استفاده از این ایمیل های یکبار مصرف در هر جایی محیط اینترنتی که نیاز دارید ثبت نام کنید. این سایت امکانات خوبی در زمینه ارائه ایمیل موقت دارد اهمیت بسیاری به شرایط و حریم خصوصی کاربران خود می دهد. شما می‌ توانید در این سایت حالت تاریک در جیمیل را فعال کنید.

آموزش ساخت ایمیل موقت,روش ساخت ایمیل موقت,ساخت ایمیل موقت,

1. وب سایت E4ward

شما می توانید در وبسایت E4ward چندین نام مستعار به عنوان ایمیل برای خود درست کنید اما برای استفاده و فعال سازی این بخش باید حتما هزینه پرداخت کنید. علاوه بر این می ‌توانید یک فضای ابری بیشتر برای ذخیره سازی ایمیل نیز داشته باشید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا