تکنولوژی

10 سایت دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم 2022

افزایش بازدید در گوگل

بهترین سایت دانلود از یوتیوب کدامند؟

پلتفرم یوتیوب به ‌عنوان یکی از پلتفرم‌ های جهانی معرفی می‌ شود که دانلود فیلم های آن به بزرگ ترین دغدغه کاربران ایرانی تبدیل شده، افراد خارج از کشور با توجه به این ‌که از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند نیازی به پیدا کردن سایت برای دانلود از یوتیوب ندارند،  بلکه هر زمانی که بخواهند به‌ راحتی  فیلم مورد نظر خود را در یوتیوب دانلود می کنند.

به صورت کلی هر فردی در صورت مشاهده فیلم های کاربردی به دانلود آن ها می پردازد، به‌ خصوص دانلود ویدیوهای یوتیوب از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. در گذشته از طریق گذاشتن SS به ابتدای لینک ویدیوها و اینتر زدن می ‌توانستیم به وب ‌سایت دانلود یوتیوب وارد شویم که در کمترین زمان ممکن فیلم مورد نظر دانلود می شد.

حال اگر بخواهیم از همین روش استفاده کنیم با وب سایت های مختلفی رو به رو می شویم که همگی از کار افتاده اند، در ادامه مطالب اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که با استفاده از آن ها می توانید به دانلود فیلم از یوتیوب بپردازید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

معرفی بهترین سایت های دانلود از یوتیوب

وب سایت‌ های زیادی در بستر اینترنت وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید به دانلود ویدیوهای یوتیوب با کیفیت بسیار بالا بپردازید. هنگام استفاده از این وب ‌سایت ها نیازی به نصب نرم ‌افزارهای مختلف نیست و بدون هیچ‌ گونه معطلی و اتلاف وقتی می ‌توانید به دانلود فیلم مورد نظر خود بپردازید.

البته قبل ‌از مراجعه به این وب سایت ‌ها باید نحوه استفاده از آن ‌ها را بلد باشید، به‌ عنوان مثال زمانی ‌که از یک وب ‌سایت برای دانلود کلیپ‌ های یوتیوب استفاده می ‌کنید باید آدرس ویدیوی  را کپی کنید، سپس وارد وب سایت‌ مورد نظر شده و آدرس کپی شده را انتقال دهید. حال اگر بر روی گزینه دانلود کلیک کنید ویدیو در سایت مورد نظر قرار می‌ گیرد و با لینک مستقیم و بدون دردسر فیلم‌ های شما دانلود خواهند شد.

سایت دانلود از یوتیوب,بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب

۱. دانلود فیلم ‌های یوتیوب از طریق وب ‌سایت x2download

این یکی از وب سایت ‌های مناسبی که می ‌توانید با استفاده از آن به دانلود فیلم ‌های یوتیوب بپردازید وب ‌سایت X2Download دانلود می ‌باشد که هیچ گونه دردسر و معطلی ندارد. زمانی‌ که برای دانلود از یوتیوب با سایت  از این وب سایت بهره می برید، می توانید فرمت های مختلفی هنگام دانلود انتخاب کنید که استفاده از خدمات آن کاملا رایگان است، این وب‌ سایت علاوه ‌بر فیلم ‌های یوتیوب به دانلود فیلم‌ های فیسبوک هم می ‌پردازد.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۲. وب ‌سایت y2mate.is برای دانلود فیلم یوتیوب

بسیاری از افراد به ‌دنبال راه‌ حل‌ هایی هستند که بتوانند بدون استفاده از نرم ‌افزار فیلم‌ های مدنظر خود را از یوتیوب دانلود کنند وب ‌سایت Y2mate.is بهترین وب‌ سایت برای دانلود فیلم‌ های یوتیوب به شمار می‌ رود که بدون فیلتر شکن می ‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

هنگام استفاده از وب‌ سایت نام‌ برده نیازی به ثبت ‌نام ندارید و با سرعت بسیار بالایی می ‌توان ویدیوهای یوتیوب را دانلود کرد، همچنین ویدیوهای دانلود شده را می توان‌ به فرمت صوتی تبدیل کرد.

وب‌ سایت Y2mate.is اپلیکیشن نسخه موبایلی را هم ارائه داده ‌که به‌ راحتی می ‌توانید با استفاده از آن به دانلود فیلم‌ از یوتیوب بپردازید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۳. دانلود ویدیو با وب ‌سایت یوتیوب vdyoutube

مزیتی که وب سایت‌ های دانلود فیلم یوتیوب دارند این است که با استفاده از هر سیستم عاملی می ‌توانید آن‌ ها را مورد استفاده قرار دهید. هنگام استفاده از وب‌ سایت vdyoutube با طی مراحلی ساده می ‌توانید به دانلود ویدیوی مورد علاقه خود بپردازید.

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که نحوه استفاده از وب سایت‌ های دانلود یوتیوب کار سختی است، اما باید بگوییم این تصوری کاملا اشتباه است، چرا که هنگام استفاده از این وب سایت ها تنها باید آدرس ویدیوهای یوتیوب را کپی و در کادر وسط این وب سایت ها وادر کنید تا لینک دانلود در اختیار شما قرار بگیرد.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۴. دانلود ویدیوهای یوتیوب از وب‌سایت ۱۰convert

یکی از جدیدترین سایت‌ هایی که برای دانلود از یوتیوب در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار می ‌گیرد وب ‌سایت ۱۰convert می ‌باشد که از نسخه فارسی‌ هم برخوردار است. رابط کاربری این وب ‌سایت بسیار ساده می باشد و زمانی ‌که از ان استفاده می کنید باید به ابتدای آدرسی که کپی کرده ‌اید عدد ۱۰۰ اضافه نمایید.

با انجام این کار به ‌راحتی وارد وب ‌سایت خواهید شد و لینک‌ های مستقیم برای دانلود ویدیو در اختیار شما قرار می ‌گیرد. این وب ‌سایت از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و به شما اجازه می ‌دهد که ویدیوها را در کامپیوتر یا موبایل خود ذخیره کنید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۵. وب‌ سایت GiveFast.Link برای دانلود رایگان ویدیو از یوتیوب

با توجه به بررسی‌ هایی که انجام ‌شده یکی از بهترین وب‌ سایت های که با استفاده از آن می ‌توانید به دانلود فیلم های یوتیوب بپردازید، سایت Givefast.link می‌ باشد که استفاده از آن رایگان است و نیازی به ایجاد اکانت ندارید. برای دانلود از طریق این وب ‌سایت باید لینک ویدیوی مورد نظر خود را کپی کنید و در قسمت جستجو وب ‌سایت آن را وارد نمایید.

با استفاده از وب ‌سایت نام ‌برده می ‌توانید کیفیت‌ های مختلفی از ویدیو را دانلود کنید، یکی از ویژگی‌ های وب ‌سایت Givefast.link دانلود مجزای صدای ویدیو می ‌باشد و بیش ‌از ۴۰ ابزار دانلود کننده را برای تمامی شبکه‌ های اجتماعی در اختیار شما قرار می ‌دهد که از هیچ‌ گونه محدودیتی برخوردار نیست.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۶. دانلود فیلم از یوتیوب با وب‌ سایت bitdownloader

دانلود از یوتیوب با سایت کار بسیار راحتی است که وب سایت هایی مختلفی هم برای دانلود در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته است. از میان وب سایت هایی که برای دانلود فیلم های یوتیوب وجود دارد می توان سایت bitdownloader نام دارد که با داشتن محیط کاربری ساده به دانلود فیلم های مورد نظر شما می پردازد.

روش کار این وب‌ سایت دقیقا مشابه با وب سایت ‌های دیگر است یعنی لینک ویدیویی که قصد دانلود آن را دارید کپی کرده و در کادر وسط صفحه این سایت قرار دهید، حال با کلیک بر روی گزینه دانلود صفحه دیگری به شما نشان داده می ‌شود که فرمت ها و حجم‌ های مختلفی را برای دانلود در اختیار شما قرار می ‌دهد.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۷. دانلود فیلم از یوتیوب با وب ‌سایت y2mate.tools

وب‌ سایت های زیادی برای دانلود فیلم ‌های یوتیوب وجود دارد که از میان آن ‌ها می ‌توان وب‌ سایت y2mate را نام برد. این وب سایت لینک‌ های مستقیمی را با کیفیت بالا برای دانلود در اختیار شما قرار می ‌دهد.

در واقع برای استفاده از وب ‌سایت نام برده باید لینک ویدیوها را به سایت مورد نظر انتقال دهید، برای انجام این کار هم آدرس ویدیوی مورد نظر خود را در قسمت Download Video and Audio from YouTube وارد کنید و بر روی استارت ضربه بزنید تا لینک دانلود در اختیار شما قرار بگیرد.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۸. وب‌ سایت savefrom برای دانلود ویدیوهای یوتیوب

یکی از وب ‌سایت هایی که تمامی کاربران ایرانی از گذشته تا به امروز از آن برای دانلود فیلم‌ های یوتیوب استفاده کرده‌ اند، وب ‌سایت savefrom.net می ‌باشد که نحوه استفاده از آن همانند وب ‌سایت های دیگر می ‌باشد.

هنگامی که از این وب سایت استفاده می کنید باید به ابتدای آدرس SS اضافه نماید تا به وب سایت انتقال داده شوید و ویدیو مورد نظر را با کیفیت دلخواه خود دانلود کنید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۹. دانلود فیلم‌ های یوتیوب از وب ‌سایت clipconverter

دانلود از یوتیوب با توجه به این ‌که وب ‌سایت های مختلفی در اختیار کاربران قرار دارد خیلی راحت می ‌باشد. وب ‌سایت clipconverter ازجمله ابزارهایی است که با استفاده از آن در مدت‌ زمان بسیار کوتاهی و با فرمت دلخواه خود می ‌توانید ویدیوهای یوتیوب را دانلود کنید. با کپی آدرس ویدیوهای مورد نظر در یوتیوب و قرار دادن آن‌ ها در کادر وسط صفحه وب‌ سایت نام ‌برده، می ‌توانید ویدیو را دانلود نمایید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

۱۰. دانلود از یوتیوب با وب ‌سایت سایت ytmp3

یکی از سایت ‌های خوب و سریع برای دانلود از یوتیوب وب‌ سایت ytmp3 نام دارد که از قابلیت‌ های بسیاری برخوردار است، به عنوان مثال شما با استفاده از این وب ‌سایت می ‌توانید فایل ‌های ویدیویی دانلود شده را به فرمت MP3 تغییر دهید.

استفاده از این وب ‌سایت دقیقا مانند وب‌ سایت های دیگر است، یعنی تنها باید لینک ویدیوی مورد نظر را از یوتیوب کپی کرده و در وب ‌سایت سایت ytmp3 قرار دهید.

بهترین سایت دانلود از یوتیوب,دانلود از یوتیوب,دانلود فیلم یوتیوب

استفاده از افزونه ‌ها برای دانلود فیلم از یوتیوب

استفاده از افزونه ‌ها دسترسی شما را برای دانلود فیلم از یوتیوب بسیار راحت ‌تر می ‌کند، بنابراین می ‌توان گفت یکی از سریع ‌ترین راه‌ های دانلود فیلم از یوتیوب افزونه ها می ‌باشد. در ادامه افزونه های موجود برای دانلود فیلم های یوتیوب را معرفی خواهیم کرد.

استفاده از افزونه FVD Video Downloader برای دانلود فیلم از یوتیوب

یکی از افزونه هایی که به ‌صورت اختصاصی برای دانلود فیلم از یوتیوب در اختیار استفاده‌ کنندگان قرار می ‌گیرد FVD Video Downloader نام دارد که می‌ توان به ‌صورت آنلاین از آن برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس استفاده کرد.

در واقع هنگام استفاده از این افزونه می توانید به دانلود فیلم تمامی وب سایت ها بپردازید و فرمت دلخواه خود را هم می توانید انتخاب نمایید.

استفاده از افزونه FastestTube به‌عنوان دانلود یوتیوب

افزونه‌ های دیگری که برای دانلود  از یوتیوب در اختیار شما قرار می‌ گیرد افزونه FastestTube نام دارد که می ‌توانید آن را برای مرورگر خود مورد استفاده قرار دهید، بعد از نصب این افزونه به هر وب سایتی که مراجعه کنید به لینک دانلود ویدیوهای آن سایت دسترسی خواهید داشت.

نرم‌افزارهای دانلود فیلم از یوتیوب برای کامپیوتر

علاوه بر افزونه و وب سایت هایی که برای دانلود ویدیوهای یوتیوب وجود دارد می توانید از نرم افزارهای کامپیوتری هم نهایت استفاده را ببرید. در این قسمت از مطالب سعی داریم شما را با بهترین نرم ‌افزارهای کامپیوتری دانلود فیلم از یوتیوب آشنا کنیم.

نرم‌ افزار نرم افزار Any Video Converter برای دانلود فیلم از یوتیوب

از گذشته تا به امروز نرم ‌افزارهای مختلفی طراحی شده اند که با استفاده از هر کدام از آن ‌ها می‌ توان به دانلود ویدیو از یوتیوب پرداخت. یکی از نرم ‌افزارها برای دانلود ویدیوهای یوتیوب  Any Video Converter نام دارد.

این نرم افزار با وجود قدیمی بودن هنوز هم مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد، برای استفاده از ان باید نسخه ویندوزی آن را دانلود کرده و بر روی کامپیوتر نصب کنید.

بعد از نصب باید نرم افزار را باز کرده و آدرس کپی شده را در قسمت input url وارد کنید تا لینک دانلود در اختیار شما قرار بگیرد.

نرم ‌افزار دانلود فیلم از یوتیوب Mp4 Downloader Pro

نرم‌ افزارهای تحت ویندوز مختلفی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب وجود دارد که از میان آن‌ ها می ‌توان نرم ‌افزار Mp4 Downloader Pro نام برد.

بعد از این ‌که نرم ‌افزار مورد نظر را نصب کردید باید آدرس ویدیوی یوتیوب را کپی کرده و در بخش Paste URL آن را قرار دهید، سپس در این مرحله گزینه استارت را انتخاب و مراحل دانلود فیلم را شروع کرده، بعد از این ‌که دانلود فیلم به اتمام رسید بر روی گزینه باز کردن فایل کلیک کنید تا ویدیوی مورد نظر به شما نشان داده شود.

نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب ویدیو پلیر VLC

یکی از نرم ‌افزارهای محبوب برای دانلود ویدیو از یوتیوب ویدیو پلیر VLC نام دارد که بسیاری از افراد به‌ صورت پیش ‌فرض آن را بر روی سیستم خود دارند، اما ممکن است از کاربرد آن هیچ ‌گونه اطلاعی نداشته باشند.

اگر قصد دارید که این نرم ‌افزار را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید باید آخرین نسخه‌ بروزرسانی شده‌ آن استفاده کنید. بعد از نصب زمان  باز کردن نرم ‌افزار به انتخاب گزینه Media بپردازید، حال از منو باز شده  بر روی گزینه Open Location from clipboard کلیک کنید و آدرس کپی شده را در این کادر قرار دهید و در نهایت به انتخاب فرمت مورد نظر خود بپردازید.

دانلود فیلم از یوتیوب با نرم افزار YouTube Downloader HD

علاوه ‌بر نرم ‌افزارهایی که گفته شد قصد داریم شما را با نرم‌ افزار قدرتمندی به اسم YouTube Downloader HD آشنا کنیم که می ‌توانید آن را بر روی سیستم‌ عامل ویندوز خود اجرا کنید. نرم افزار نام برده به عنوان تنها نرم افزاری معرفی می شود که به پشتیبانی از ویدیوهایی با حجم بالا می پردازد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا