یوتیوب

چگونه با یوتیوب پولدار شویم؟

امروزه کسب درآمد برای تمامی مردم جز دغدغه های مهم است، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی این روند آسان گشته و دیگر نیاز به کار کردن سخت در محیط بیرون از منزل نمی باشد، بلکه شما می توانید با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های مختلف درآمدی بالا کسب نمایید.

یوتیوب یکی از انواع برنامه های پر درآمد می باشد که شما می توانید با کمی انگیزه و هدف آن را راه اندازی نمایید. کسب درآمد از یوتیوب به صورت بالا و دلار می باشد بنابرین افراد زیادی به دنبال کسب درآمد از این طریق می باشند.

اما این اپلیکیشن همانند دیگر برنامه ها قاعده و قانون خاص خود را داشته که شما می بایست برای رونق کار خود از آن پیروی کنید. یکی از مزیت‌ های مهم این برنامه کارایی آن در کشور های تحریم شده است که این افراد می توانند در هر مکانی از طریق کسب درآمد نمایند.

شما می بایست برای انشار محتوای خود در پلتفرم یوتیوب از قوانین زیر پیروی کنید.

شرایط مناسب برای کسب درآمد از یوتیوب

به تمامی پیج هایی که قانون و قاعده یوتیوب را پیروی می کنند monetize  می گویند، برای این که پیج شما بتواند جز این دسته قرار بگیرد و کسب درآمد داشته باشید می بایست ویژگی های زیر را رعایت کنید.

 • شما می بایست در طول ۱۲ ماه گذشته حداقل ۴ هزار ساعت ویدئو انتشار داده باشید و این ویدئو ها جز پر بازدید ها قرار گرفته باشد.
 • داشتن حداقل ۴۰۰۰ سابسکرایب از قانون های یوتیوب می باشد، شما می توانید با خرید سابسکرایب میزان سابسکرایب کانال خود را بالا ببرید و به درامدی مناسب برسید.
 • همه ی قوانین اجرا شده در ساختن ویدئو و میزان و عملکرد شما در پیج محرز باشد.

شما می بایست برای تایید صلاحیت خود در این برنامه ویژگی های زیر را دارا باشید.

 • زمان تماشای ویدئو شما نسبت به ویدئو های دیگر بیشتر باشد.
 • ویدیو با درصد بالای مشاهده داشته باشید.
 • محتوای تولید شده در کانال یونیک بوده و میزان جذابیت بالایی برای مخاطب داشته باشند، اگر محتوایی که شما انتشار می دهید کپی داشته باشد خلاف قانون کپی بوده و شما نمی‌ توانید به درامد زایی از این طریق برسید.

<p style=”text-align: center;”> برای خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان کلیک کنید </p>

کانال یوتیوب شما به گوگل ادسنس اتصال داشته باشد

درامد هایی که شما از طریق یوتیوب کسب می کنید توسط حساب هایی همچون کردیت کارت، دبیت کارت امکان پذیر است. برای این کار کانال یوتیوب شما می بایست به گوگل ادسنس اتصال داشته باشد و شماره و آدرسی واقعی از خود در فرم نوشته باشید.

نوع تبلیغات در یوتیوب را مشخص کنید

درامد کسب کردن از یوتیوب از دو راه مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است که شما می بایست آن را در کانال خود مشخص نمایید، یکی از راه های کسب درآمد از این برنامه انتشار فیلم می باشد که در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد.

اما راه دیگر برای کسب درآمد بدون ساختن ویدئو می باشد که به شرح زیر می باشد:

شما برای تبلیغات بدون ساخت ویدئو می توانید تبلیغ مورد نظر خود را در میان ویدئو های انتشار یافته گزاشته و از این طریق کسب درآمد از یوتیوب داشته باشید.

برای اینکار کافی است مراحل زیر را اجرا نمایید.

 • در ابتدا لازم است وارد وب سایت اصلی یوتیوب شوید و سپس به دنبال گزینه my channel بگردید و بر روی آن کلیک نمایید.
 • گزینه customize channel را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
 • پس از انجام اقدامات فوق، صفحه ای برای تان نمایش داده می شود که می بایست گزینه video manager را در آن جستجو و سپس بر روی آن کلیک فرمایید.
 • در این قسمت کافی است تا گزینه channel را برگزینید و در منوی ایجاد شده status and features انتخاب کنید.
 • در این بخش گزینه monetization را می بایست enable کرده و سپس گزینه start را لمس کنید.

پولدار شدن با یوتیوب,کسب درآمد از یوتیوب,پولدار شدن با یوتیوب

تبلیغات در یوتیوب انواع مختلفی داشته که به شرح زیر می باشد:

تبلیغات در کنارویدئو

این نوع تبلیغات در کنار محتوای ویدئو گزاشته می شود که به میزان کلیکی که روی آن شود هزینه دریافت می کنید.

تبلیغات در پایین محتوای ویدئوی

این نوع تبلیغات در کادری پایین ویدئو قرار می گیرد و به میزان کلیکی که روی کادر انجام شود هزینه دریافت خواهید کرد.

تبلیغات در اول ویدئو

شما می توانید برای کسب درآمد از یوتیوب تبلیغات خود را در ثانیه های اول ویدئو منتشر کنید، اگر مخاطبان ۵ ثانیه از تبلیغات شما را مشاهده کنند درامدی برای شما خواهد داشت.

تبلیغات میدرول

این نوع تبلیغات طولانی بوده و در اواسط ویدئو گزاشته می شود مخاطبان شما اگر ۳۰ ثانیه از تبلیغات شما را مشاهده کنند درامد برای شما دارد.

پس از تعیین نوع تبلیغات خود شما وارد مرحله می شوید که می بایست حساب گوگل خود را تنظیم نمایید.

به این دقت کنید هزینه هر نوع تبلیغ متفاوت می باشد.

اگر در پایان سابسکرایب کانال شما کمتراز ۴۰۰۰ باشد درامدی نخواهید داشت و درخواست شما پس از رسیدن کانال به میزان مشخص شده انجام می گیرد.

آیا در ایران می توان کسب درآمد از یوتیوب داشته باشیم؟

این سوال ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید که آیا در ایران که کشوری تحریم شده است می توان از این پلتفرم استفاده کرد و درآمد کسب کرد؟

بله شما می توانید با قرار دادن تنظیمات و موقعیت خود به روی کشور های دیگر این امکان را برای خود ایجاد کنید تا از این برنامه نهایت استفاده را ببرید.

دریافت کسب درآمد از یوتیوب در ایران

اگر حساب هایی که شما در یوتیوب خود منتشر می کنید برای ایران باشد این برنامه نمی تواند پولی برایتان واریز نماید بنابرین برای دریافت درآمد از این برنامه یکی از راه های زیر را می بایست طی کرد.

 • بعضی از شرکت هایی موجود می باشند که با دریافت مقداری از درآمد شما هزینه را از یوتیوب دریافت کرده و به حساب صرافی شما واریز می نمایند. این روش می تواند مقداری از درآمد شما را کاسته و برایتان ناخوشایند نیز باشد.
 • در روش دوم می توانید از دوستان خارج از کشور خود کمک گرفته و درآمد خود را به حساب آن ها واریز نمایید و سپس از آن ها دریافت کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا