رپورتاژ

راه حل آسان برای ثبت شرکت و برند

طریقه ثبت شرکت یکی از سولات متداولیست که اینروزها در ذهن مدیران کسب و کارهاست وشاید خیلی از آنان هنوز برای ثبت شرکت خود دچار مشکل هستند و بطور مثال میخواهند بدانند که برای ثبت شرکت چه مدارکی مورد نیاز است ؟ و یا اینکه ثبت شرکت چقدر هزینه دارد؟ وسوالاتی از این دست.

بطور کلی باید بگویم ثبت شرکت با ۲ نفر صورت خواهد پذیرفت و نه مدرک تحصیلی میخواهد و نه سوء پیشینه و نه حتی پایان خدمت سربازی و فقط باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند وحتی باید گفت ثبت شرکت هزینه بالایی هم ندارد و با تمام هزینه ها با توجه به درخواست خودتان تغییر خواهد کرد .

لازم بذکر است که در ابتدا میتوانید با سرمایه کمتر و موضوع کوچکتر فعالیت خود را آغاز نمایید و سپس با توجه به رشد در کسب و کارتان با اضافه کردن تغییرات ثبتی ، شرکت خود را بزرگتر نمایید.

پس از ثبت شرکت چه باید کرد؟

پس از ثبت شرکت اولین کاری که باید انجام دهید باید کد اقتصادی دریافت نمایید تا بتوانید برای فعالیت و خرید و فروش روزانه شرکت به اشخاص یا شرکتهای معتبر ، فاکتور رسمی صادر نمایید.

توجه داشته باشید برای صدور فاکتور رسمی برای اشخاص حقیقی و حقوقی ، دارا بودن کد اقتصادی الزامیست و ما بشما توصیه مینماییم حتما پس از دریافت کد اقتصادی اقدام به دریافت گواهی ارزش افزوده نمایید تا تمام فعالیتهای مجموعه خود را پس از این قانونمند کنید.

ثبت برند,ثبت شرکت,کارت بازرگانی

در این مرحله برند خود را ثبت نمایید

ثبت برند یکی از مهمترین کارهاییست که باید در ابتدای فعالیت اقتصادی خود انجام دهید چرا که اگر شما برندی را انتخاب نمایید و بر روی آن فعالیت خود را آغاز کنید ممکن است بعدا بدلیل تشابه با برندهای دیگر برای ثبت برند دچار چالش شوید و نیز دقت نمایید که ثبت برند باید بصورت کامل یعنی ثبت برند فارسی، ثبت برند لاتین و ثبت لوگو انجام شود و در صورتیکه مشاور شما به هر دلیل به کار خود مسلط نباشد هم باید وقت بیشتر و هم هزینه بیشتری متحمل شوید.

دقت داشته باشید که ثبت برند یا ثبت لوگو یا نشان تجاری بسیار مهم است و نباید تشابه داشته باشد و همچنین برای ثبت برند لاتین ، دارا بودن کارت بازرگانی الزامی میباشد.

دریافت کارت بازرگانی چه مراحلی دارد و چه مدارکی لازم است؟

یکی از مهمترین مدارک برای دریافت کارت بازرگانی ، داشتن کارت پایان خدمت سربازی است و دیگری دارا بودن حد اقل ۱۸ سال و مدرک تحصیلی دیپلم است.

شما میتوانید در هر یک از موارد فوق با مشاوران مجرب خود در ثبت بزرگ کریمخان بصورت رایگان از طریق شماره تماس ۸۷۱۴۷۰۰۰ مشاوره نمایید .

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا