رپورتاژ

چگونه فالوور واقعی بگیریم

حتما تا به حال سوال چگونه فالوور واقعی بگیریم برای شما هم به وجود آمده است. لازم است بدانید که به دست آوردن مخاطب واقعی در اینستاگرام این روز ها غیر قابل دستیابی نیست؛ بلکه با در نظر گرفتن برخی از روش های خاص، می توانید شاهد مخاطبین واقعی در پیج خود باشید.

پیج ها بسیار طبیعی است که مدام با دنبال فالوور های واقعی باشند؛ چرا که این نوع فالوور مزایای زیادی دارد. اما به دست آوردن آمار واقعی در اینستاگرام، همیشه سختی های خاص خود را داشته است؛ به همین منظور در ادامه می خواهیم به شما مسیر جذب فالوور واقعی به طور کامل آموزش دهیم. همراه ما باشید.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور هم  استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید حتما از خدمات سایت هرمکس استفاده کنید. برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

معرفی انواع فالوور در اینستاگرام

خیلی از کاربران اینستاگرام می پرسند که چگونه فالوور واقعی بگیریم تا بتوانیم پیج را رشد و پیشرفت دهیم؛ اما لازم است بدانید که در فضای اینستاگرام، این روز ها انواع فالوور حضور دارند.

البته که شاید شما از این موضوع تا به الان مطلع نبوده اید. اینستاگرام زمانی که به وجود آمده بود تنها شاهد یک نوع فالوور در آن بودیم و آن هم فالوور های واقعی بودند.

اما رفته رفته فعالیت در اینستاگرام به قدری گسترده شد که شاهد انواع مخاطب در آن هستیم. در حال حاضر ۴ نوع فالوور مختلف در اینستاگرام و در پیج ها مختلف حضور دارند.

همه آن ها بر تعداد فالوور های پیج ها اضافه می کنند اما باید دانست که هر کدام آن ها، دارای ماهیتی متفاوت از هم هستند. لذا هر نوع فالووری، برای یک نوع پیج و یک نوع کاربری مناسب است. پس قبل از این که بدانیم چگونه فالوور واقعی بگیریم باید بدانیم انواع فالوور ها چه نوع هستند.

فالوور واقعی

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟ این سوالی است که برای اولین نوع فالوور یعنی فالوور های واقعی پرسیده می شود. فالوور های واقعی همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، اولین نوع فالوور موجود در اینستاگرام هستند.

همچنین فالوور های واقعی را می توان بهترین نوع فالوور از لحاظ کیفیت دانست. فالوور های واقعی کاربران و مخاطبانی کاملا فعال هستند که به مانند خود شما، دارای پیج می باشند.

آن ها پس از این که پیج شما را فالو می کنند، مزیت های فوق العاده ای را هم به همراه می آورند. در واقع با جذب این نوع فالوور، آن ها در پیج شما هر گونه فعالیتی را نظیر مشاهده محتوا، لایک، کامنت و حتی ارتباط برقرار کردن از طریق دایرکت را هم می توانند انجام دهند.

انواع فالوور در اینستاگرام,خرید فالوور واقعی,انواع فالوور در اینستاگرام

فالوور ایرانی و خارجی

نوع دیگر فالوور ها، کاربرانی هستند که ملیتی مثل شما و یا متفاوت دارند. معمولا به این دسته از فالوور ها، فالوور های ایرانی و خارجی گفته می شود. آیا تا به حال به ملیت فالوور های خود فکر کرده اید؟

به طور کلی شما می توانید هر نوع فالوور را با ملیت مورد نظر خود جذب کنید. برخی از پیج های اینستاگرام بسته به ماهیت فعالیتی که دارند، نیاز به جذب فالوور های خارجی نیز پیدا می کنند.

به طور مثال کسب و کاری را در اینستاگرام در نظر بگیرید که به کشور های دیگر نیز خدمات دهی می کند. این دسته از پیج ها نیاز دارند تا جذب فالوور خارجی اینستاگرام را انجام دهند.

اما معمولا پیج هایی که به مخاطبان ایرانی فقط خدمات دهی می کنند، صرفا با جذب فالوور واقعی فعالی ایرانی نیاز آن ها برطرف می شود. در پاسخ به کسی که می پرسد چگونه فالوور واقعی بگیریم می توان ملیت فالوور واقعی را هم از او پرسید.

فالوور غیرفعال

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟ کاربری که چنین سوالی را می پرسد، هم می توان فالوور غیر فعال را پیشنهاد داد و هم می توان این کار را انجام نداد. فالوور های غیر فعال در واقع همان فالوور های واقعی هستند اما باید یک تفاوت بسیار جدی که باید بدانید.

این دسته از فالوور ها همان طور که از نامشان پیدا است، فعال نیستند؛ به معنایی دیگر، آن ها هیچگونه فعالیتی را در پیج شما ندارند.

فالوور های غیر فعال، در واقع فالوور های واقعی هستند که به صورت غیر فعال شده به پیج شما هدایت می شوند. معمولا کسانی که این نوع فالوور را تهیه می کنند، صرفا هدف بر افزایش عدد فالوور های خود دارند.

فالوور های غیرفعال دارای عکس پروفایل و نام درستی هستند ولی آن ها، در پیج شما غیر فعال می باشند.

انواع فالوور در اینستاگرام,خرید فالوور واقعی,انواع فالوور در اینستاگرام

فالوور فیک

آخرین نوع فالوور که می خواهیم به شما معرفی کنیم، فالوور فیک است. در پاسخ این که چگونه فالوور واقعی بگیریم اصلا این نوع فالوور پیشنهاد نمی شود.

فالوور فیک به طور کلی هیچ ماهیتی را ندارد. در واقع بهتر است بدانید که فالوور های فیک، دارای هیچ ادمین و فعالیتی در اینستاگرام نیستند. این دسته از پیج اینستاگرام صرفا برای فروش به پیج های مختلف ایجاد شده اند.

لازم است بدانید که فالوور فیک فقط بر روی افزایش تعداد مخاطبین یک پیج تاثیرگذار است؛ لذا از فالوور های فیک، نمی توانید توقع افزایش و بهینه سازی آمار پست های خود را داشته باشید.

شما می توانید فالوور های فیک را در پیج خود تشخیص دهید. به این صورت که آن ها دارای هیچ عکس پروفایلی نیستند. همچنین نام کاربری آن ها بسیار عجیب و غریب می باشد. اگر به پیج آن ها مراجعه کنید، هیچ محتوا و بیو خاصی را نخواهید دید.

چگونه فالوور واقعی بگیریم؟

حال به انواع فالوور های اینستاگرام آشنا شدید، لازم است سراغ پاسخ سوال چگونه فالوور واقعی بگیریم برویم. از آن جایی که فالوور های واقعی با کیفیت ترین نوع فالوور اینستاگرام هستند، اینستاگرام نیز راه های مختلفی را پیش روی شما برای افزایش آن ها گذاشته است.

در واقع اینستاگرام به خودی خود تنها نوع فالووری را که قبول دارد، همین فالوور های واقعی هستند. در ادامه به آموزش افزایش فالوور واقعی می پردازیم.

خرید فالوور واقعی

این روز ها همه به دنبال راه حلی ساده و راحت می گردند؛ لذا شخصی که می پرسد چگونه فالوور واقعی بگیریم می تواند برای افزایش فالوور با سرعت هر چه بیشتر، سراغ خرید فالوور برود.

از زمانی که افزایش فالوور اینستاگرام با کیفیت امری بسیار مهم شده است، بستر های زیادی هم برای خرید فالوور به وجود آمده اند. به طور مثال یکی از آن ها که خدمات را به صورت واقعی و باکیفیت ارائه می دهد، مای ممبر است.

اگر شما هم می خواهید بدانید که چگونه فالوور واقعی بگیریم می توانید سراغ این سایت برای خرید بروید. خرید فالوور واقعی این گونه است که تعداد آن را مشخص و پس از پرداخت اندکی وجه، همان تعداد فالوور روانه پیج شما می شوند.

خرید فالوور برای پیج هایی که می خواهند هر جه سریع تر پیشرفت کنند، بسیار راه حلی عالی محسوب می شود. البته که انواع دیگر فالوور را هم می توان به صورت واقعی خرید.

انواع فالوور در اینستاگرام,خرید فالوور واقعی,انواع فالوور در اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرام

اگر نمی خواهید سراغ خرید فالوور اینستاگرام بروید و همچنین می خواهید بدانید که چگونه فالوور واقعی بگیریم می توانید، سراغ روش های طبیعی بروید. این محتوا است که مخاطب واقعی جذب می کند؛ لذا اولین و رایگان ترین راه جزو فالوور واقعی، تولید محتوا است. حتی اگر شما فالوور هم بخرید اما محتوای مناسب تولید نکنید، باز هم جواب نمی گیرید.

به طور مثال اگر شما اقدام به خرید ۱۰ هزار فالوور کنید ولی آن فالوور ها در پیج شما محتوای مناسبی را نبینند، طبیعتا شما را آنفالو می کنند. لذا تنها دانستن این که چگونه فالوور واقعی بگیریم فایده ای ندارد.

شما باید به ابزار های مهم و حرفه ای تولید محتوای تصویری مسلط باشید. حتی اگر چنین دانش و تخصصی را ندارید، می توانید برای تولید محتوای پیج خود یک ادمین استخدام کنید.

سعی کنید برای تولید محتوای هدفمند، ابتدا زمینه فعالیتی مشخص را داشته باشید. سپس در همان زمینه بهترین محتوا را تولید کنید. استفاده از هشتگ را در محتوا اصلا فراموش نکنید.

تبلیغات

اگر نمی دانید که چگونه فالوور واقعی بگیریم و برای این کار بودجه ای هم اختصاص داده اید، می توانید سراغ تبلیغات در اینستاگرام بروید.

این روز ها تبلیغات در اینستاگرام حتی برای اهداف بیرون این شبکه اجتماعی هم پیاده سازی می شود؛ حال چه برسد به جذب فالوور واقعی که هدف هر پیجی است. شما می توایند بسته به نوع فعالیت پیج خود و همچنین بودجه ای که دارید، از روش های تبلیغاتی مختلف استفاده کنید.

همچنین اگر هدف بر جذب فالوور واقعی است، سعی کنید که حتما در پیج های واقعی و فعال تبلیغات را انجام دهید. همچنین اگر پیج در زمینه شما فعالیت داشته باشید، فالوور های جدید و واقعی که جذب می کنید، هدفمند هم هستند.

مزایای افزایش فالوور واقعی

اگر چند دوست فعال در اینستاگرام داشته باشید، قطعا می پرسند که چگونه فالوور واقعی بگیریم؟ وجود حجم زیادی از این سوال بسیار طبیعی است؛ چرا که پشت افزایش فالوور های واقعی یک پیج اینستاگرام، مزیت های زیادی وجود دارد. برخی از این مزیت ها خود یک هدف فعالیت در اینستاگرام محسوب می شوند. در ادامه به آن ها می پردازیم.

  • یکی از اصلی ترین مزایایی که افزایش فالوور واقعی به همراه دارد، افزایش فروش محصولات کسب و کار های حاضر در اینستاگرام می باشد. طبیعتا زمانی که اقدام به جذب فالوور می کنید، مخاطبان کسب و کار هم افزایش پیدا می کنند؛ بنابراین این افزایش مخاطب با افزایش میزان فروش همراه است.
  • افزایش اعتبار دیگر مزیتی است که پیج ها با وجود فالوور های واقعی شامل می شوند؛ زمانی که فالوور های شما به طور واقعی افزایش پیدا کنند، اینستاگرام به پیج شما توجه بیشتری می کند و لذا اعتبار پیج هم افزایش می‌یابد.
  • حتی برند ها هم زیاد می پرسند که چگونه فالوور واقعی بگیریم تا دیده شویم؛ بسیار طبیعی است؛ برندهایی که اقدام به جذب فالوور می کنند، با سرعت بیشتری دیده و شناخته می‌شوند.
  • یکی از اهداف اصلی افزایش فالوور واقعی بهبود آمار پست‌های یک پیج می‌باشد؛ بسیاری از افراد با افزایش این نوع فالوور قصد دارند آمار پست‌های خود را بهبود بخشند؛ اما این دسته از کاربران با خرید فالوور می‌توانند، به نوعی با یک تیر دو نشان را هدف بگیرند.
  • افزایش تعداد فالوور های واقعی به پست‌های شما کمک می‌کند تا در صفحه اکسپلور نمایش داده شوند؛ چرا که فالوورهای واقعی همان‌طور که از نامشان پیداست، فالوورهای فعال می‌باشند.

انواع فالوور در اینستاگرام,خرید فالوور واقعی,انواع فالوور در اینستاگرام

فالوور واقعی برای چه پیج هایی مناسب است؟

حال که دانستیم چگونه فالوور واقعی بگیریم باید بدانیم که این نوع فالوور، برای هر نوع پیج و هر نوع فعالیتی در اینستاگرام عالی است.

اگر قصد شناخته شدن، درآمدزایی، محبوبیت، افزایش اعتبار، بازاریابی یا هر نوع هدف دیگری را دارید، باید سراغ افزایش فالوور های واقعی بروید. در غیر این صورت اگر هدفی در پیج خود ندارید، نوع فالوور هم فرقی نمی کند.

سخن نهایی درباره این که چگونه فالوور واقعی بگیریم

پس از این که دانستیم چگونه فالوور واقعی بگیریم باید به نکاتی دیگر نظیر تولید محتوا هم دقت زیادی داشته باشیم. هیچ مخاطب واقعی بیهوده در پیج های مختلف وقت نمی گذراند؛ لذا سعی کنید همیشه فعال باشید و بهترین نوع محتوا را تولید کنید؛ مخصوصا اگر فالوور واقعی را خریده باشید. امیدواریم که مطالب به کار رفته برای شما مفید بوده باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا