مد و زیبایی

10 روش عالی از انواع مدل بستن روسری پرطرفدار

چند مدل بستن روسری پرطرفدار

دستمال گردن اخیراً دوباره به سبک جدید بازگشته است زیرا اگر بخواهید به سرعت تصویر منحصر به فرد خود را تغییر دهید بسیار کاربردی است. ما در Bestfarsi می خواهیم ایده های جدیدی در مورد پوشیدن روسری و انواع بستن روسری را با شما در میان بگذاریم.

آموزش بستن روسری,بستن روسری,بستن روسری بزرگ, بستن روسری بلند,بستن روسری مجلسی,طرز بستن روسری,

10. سبک آفریقایی

قبل از شروع به بستن روسری یا دستمال سر به سبک آفریقایی، موهای خود را در وسط سر با یک گیره جمع کنید و سپس روسری را به دور سر خود بپیچید تا گره در قسمت جلو قرار گیرد. اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که انتهای شل روسری را در داخل بسته بندی قرار دهید.

مدل بستن روسری,آموزش بستن روسری,بستن روسری, بستن روسری بزرگ,بستن روسری بلند,بستن روسری مجلسی,

9. باند پهن

این یک گزینه همه منظوره است که مناسب بیشتر خانم ها است. دستمال را به یک نوار پهن تا کرده و پشت سر خود ببندید. اگر مدل موهای دهه 60 را با موهای بسته در بالای سر خود ببندید، حتی بهتر به نظر می رسد.

طرز بستن روسری,مدل بستن روسری,آموزش بستن روسری, بستن روسری,بستن روسری بزرگ,بستن روسری بلند,

8. گره فرونتال

مدل های مو در ترکیب با روسری بسیار ظریف به نظر می رسند، به ویژه هنگامی که لوازم جانبی در یک گره کوچک در جلو بسته شده است.

بستن روسری مجلسی,طرز بستن روسری,مدل بستن روسری, آموزش بستن روسری,بستن روسری,بستن روسری بزرگ,

7. کمان یا گل رمانتیک

گره زدن روسری خود را به این شیوه تزیین کنید که همه نگاه ها را به شما معطوف می کند. برای افزودن به جلوه بیشتر، یکی از رنگهای روشن را انتخاب کنید.

بستن روسری بلند,بستن روسری مجلسی,طرز بستن روسری,

6. سنتی

مدل بستن روسری,آموزش بستن روسری,بستن روسری,

5. سبک دزدان دریایی

یک راه آسان برای بستن هدبند “سبک دزدان دریایی” است ، مانند یک باند. در روزهای گرم شما را در برابر آفتاب محافظت کرده و با عینک آفتابی با شکوه همراه می شود.

بستن روسری بزرگ,بستن روسری بلند,بستن روسری مجلسی,

4. روسری دهه 70

بستن روسری خود به این شکل اصلاً سخت نیست. ابتدا آن را روی سر خود قرار دهید، سپس انتهای شل آن را زیر چانه صلیب بزنید و آنها را آزادانه پشت گردن ببندید.

طرز بستن روسری,مدل بستن روسری,آموزش بستن روسری,

3. عمامه

ساده ترین راه برای بستن روسری خود مانند این، بستن آن مانند حوله ای است که پس از شستن سر خود می بندید: به جلو خم شوید، یک بند محکم از انتهای دستمال بسته و آن را در زیر قسمت آزاد پشت سر ببندید.

بستن روسری,بستن روسری بزرگ,بستن روسری بلند,

2. دستمال کاغذی بافته شده در تار

این یک ترکیب جالب از لوازم جانبی و مدل موی شماست. از این رو می توان موهای زائد را به حالت موی بلند یا یک دسته مو درآورد.

بستن روسری مجلسی,طرز بستن روسری,مدل بستن روسری,آموزش بستن روسری,بستن روسری,بستن روسری بزرگ, بستن روسری بلند,بستن روسری مجلسی,طرز بستن روسری,

1. کرچیف به موها بافته شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا