تکنولوژی

10 تا از بهترین استارتاپ های دنیا که باید بشناسید!

افزایش بازدید در گوگل

بهترین استارتاپ های جهان کدامند؟

امروزه بهترین استارت آپ های جهان برای موفقیت به امکاناتی با توان تغییر پذیری بالا نیاز دارند، که دائما نوآور باشد و قدرت مقیاس پذیری عملیات خود را داشته باشد.

ایده استارت آپ موفق باید چشم انداز روشنی داشته باشد، شرکتی که دارای مدل کسب وکار مستحکم و ارزش پیشنهادی منحصر به فرد باشد.

تیمی در راه اندازه یک کسب وکار موفق است که دارای باور قوی و اراده مصمم در پیشبرد اهداف خویش باشند، تیمی متشکل از کارکنان پرشور و فداکار، که علم و توانایی اجرای برنامه های شان را داشته باشند.

رمز موفقیت بهترین استارت آپ های جهان

بهترین استارت آپ های جهان شرکت هایی هستند که دائما در حال تلاش هستند، آن ها روندها و فناوری های جدید را شناسایی کرده واز آن برای ایجاد خدمات و محصولات جدید که بتواند مشکلات دنیای واقعی را حل کند استفاده می کنند.

در دنیای متحول امروزی که فناوری به سرعت درحال پیشرفت است و صنایع نو ظهور روز به روز بیشتر می شود، استارت آپی موفق است و می تواند از رقبا پیشی بگیرد که دائما درحال نوآوری باشد.

یک استارت آپ موفق باید بتواند، عملیات خود را برای رشد و برآورده کردن درخواست مشتریان برابر کند. یکی از مهم ترین عوامل موفقیت استارت آپ ها داشتن یک تیم قوی وبا کیفیت است،  که رهبری شرکت را برعهده دارند. آن ها افرادی پر تلاش و فداکار هستند، که برای محصولات و خدمات خود چشم انداز روشنی داشته و برای پیشبرد اهداف خود از هیچ تلاشی دریغ ندارند.

بهترین استارت آپ ها علاوه بر یک  تیم قوی، باید دارای یک محصول یا خدمات قابل فروش باشند. به طوری که تقاضا برای محصول یا خدمات وجود داشته باشد و شرکت بتواند ،به طور موثر ارزش ارائه خود را به مشتریان بالقوه انتقال دهد. همچنین استارت آپ موفق باید دارای یک مدل کسب و کار مناسب باشد،  مدل کسب و کاری که برای ایجاد درآمد به آن ها برنامه ارائه دهد، تا بتوانند از نظر مالی خود را در دراز مدت حفظ کنند.

این ها برخی از نکات و اجزای کلیدی در عملکرد بهترین استارت آپ های جهان است، درحالی که هیچ گاه هیچ فرمول تضمینی برای موفقیت وجود ندارد.

بهترین استارتاپ های جهان چه امکاناتی دارند؟

استارتاپ موفق به شرکتی گفته می‌ شود که از ارزش پیشنهادی منحصر به فردی برخوردار است و دارای تیمی متشکل از کارکنان فداکار و پرقدرت است. برای راه اندازی  یک کسب‌ و کار باید باوری قوی به توانایی‌ های خود داشته باشید و بتوانید تیم گسترده ‌ای را رهبری کنید. برترین استارتاپ های جهان به امکانات زیادی مجهز هستند تا بتوانند سریعا خود را رشد دهند.

از طرفی ما در دنیایی هستیم که فناوری هر لحظه در حال پیشرفت می‌  باشد و هر روز می‌ توان شاهد نوآوری ‌های جدیدی بود، بنابراین استارتاپی موفق خواهد بود که بتواند نوآوری ‌های مناسبی را ارائه دهد و عملیات برنامه‌ ریزی‌ شده را برای رشد و ارتقا و برآورده کردن خواسته ‌های مشتریان داشته باشد. برای بالا رفتن اطلاعات شما در ادامه به معرفی ۱۰ مورد از بهترین استارتاپ های دنیا خواهیم پرداخت.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۱. استارتاپ  Airbnb

Airbnb  در سال ۲۰۰۸ توسط دو طرح سایت  تاسیس شد، آن ها سایتی برای به اشتراک گذاشتن مکان های برای اقامت مسافرین داشتند، در حالی که مشتری آن ها سه مسافری بودند که به دنبال محلی برای اقامت بودند.

اما امروز میلیون ها مهمان و میزبان در Airbnb  حساب رایگان ایجاد کرده اند تا از مسافرت جهانگردی خود لذت ببرند. میلیون ها مکان دیدنی و شگفت انگیز، از کلبه های چوبی گرفته تا پنت هاوس های بی نظیر برای یک تعطیلات طولانی مدت خانوادگی یا یک سفر کاری کوتاه در Airbnb وجود دارد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۲. استارتاپ SpaceX

SpaceX شرکت اسپیس ایکس در سال ۲۰۰۲ توسط ایلان ماسک با هدف چند سیاره ای کردن زندگی و ایجاد حمل و نقل فضایی تاسیس شد.

این شرکت پیشرفته ترین فضا پیماها و موشک ها دنیا را طراحی و تولید می‌ کند، اسپیس ایکس اولین شرکت تجاری در دنیا است که توانست درسال ۲۰۱۰ یک فضا پیما را به مدار بفرستد و آن را سالم به زمین برگرداند.

در می ۲۰۱۲ این شرکت دوباره شگفتی ساز شد، وبا پرتاب فضا پیمای د ارگون و اتصال موفقیت آمیز آن به ایستگاه بین المللی فضایی، به عنوان اولین وسیله نقلیه تجاری، توانست کاری را انجام دهد که فقط توسط دولت ها انجام می شد.

فضا پیمای د ارگون در اکتبر ۲۰۱۲ و مارس ۲۰۱۳ توانست  بارها را با موفقیت به ایستگاه فضایی و از ایستگاه فضایی در اولین ماموریت رسمی محموله خود را به ناسا تحویل دهد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۳. استارتاپ ByteDance

این شرکت در مارس ۲۰۱۲ توسط Zhang Yiming تاسیس شد، و بیشتر شهرت آن بخاطر برنامه های موبایلی با قابلیت سرگرمی است. غول های فناوری مثل علی بابا، تنسنت و بایدو از رقیبان اصلی این شرکت هستند.

این شرکت درسال ۲۰۲۱ با ۱.۹ میلیارد کاربر فعال ماهانه در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا و داشتن بیش از ۱۱۰هزار کارمند، توانست درآمد شگفت انگیز ۵۸ میلیارد دلار را به ثبت رساند، و تنها با ۱۰ سال سابقه رکوردهای رشد را بشکند.

تنها برنامه ویدیویی TikTok این شرکت بیش از سه میلیارد بار در سراسر دنیا دانلود شده است.  ByteDance برنامه های موفق زیادی را یکی پس از دیگری تولید می کند، اولین موفقیت آن  Toutiao اپلیکیشن خبری محبوب در چین است، که ۳۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

Douyin نیز یک برنامه ویدیویی کوتاه که قبل از TikTok بود که توانسته درصد قابل توجهی از درآمد تبلیغاتی این شرکت را به خود اختصاص دهد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۴. استارتاپ  EPIC GAMES

اپیک گیمز یک شرکت آمریکایی است، که توسط مدیر عامل تیم سوئینی در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد. اپیک یک شرکت سرگرمی تعاملی پیشرو است، که فناوری موتور های سه بعدی را ارائه می دهد. این شرکت  بیش از ۴۰ دفتر در سراسر دنیا دارد و دفتر مرکزی آن در کارلینای شمالی قرار دارد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۵. استارتاپ Stripe

یک ارائه دهنده خدمات پرداخت است، که بیشتر روش های پرداخت ازجمله کارت های اعتباری و کیف دیجیتال و سایر روش های پرداخت را می پذیرد. این شرکت این امکان را برای  فروشگاههای بزرگ مثل آمازون و تاجران  فراهم کرده که کارت های اعتباری و نقدی وسایر  روش های پرداخت را بپذیرند.

پرداخت خطی برای مشاغلی مناسب است که بیشتر کار خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. زیرا ویژگی های خاصی مثل رابط برنامه نویسی و قدرت پذیرش بیش از ۱۳۵ ارز مربوط به فروش آنلاین می باشد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۶‌. استارتاپ Funnel

معمولا شرکت های و تیم های بازاریابی از پلتفرم های مختلفی برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند، با توجه به اینکه هریک از این  پلتفرم ها ابزار تحلیلی خاص خود را دارند.

در کنار هم قراردادن نتیجه تحلیل پلتفرم های مختلف و ترسیم یک نگاه دقیق از این تحلیل ها سخت و گیج کننده است، که شرکت Funnel درصدد رفع این مشکل برآمده است. Funnel با جمع آوری داده های بازاریابی از پلتفرم های تحلیلی، به شما این امکان را می دهد که نگاه دقیقی درباره کمپین بازاریابی خود بدست آورید. این داده‌ها قابل انتقال به سایر ابزار تحلیلی می باشد، که می‌ توان موارد موفق را با متخصصان بازاریابی و تحلیلی گران مشاهده کرد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۷. استارتاپ Labster

پپیشروترین ارائه دهنده  آزمایشگاه های علوم مجازی در دنیا است، در دنیا است، که از آزمایشگاه های مختلف شبیه سازی های واقعیت مجازی فوق العاده واقعی و پیشرفته را نشان می‌

Labster به موسسات آموزشی و دانشجویان این فرصت را داده است که بدون نیاز به سرمایه گسترده که برای داشتن چنین امکاناتی لازم است به  تجهیزات علمی برتر دنیا  دسترسی داشته باشند.

در این پلتفرم مطالب تئوری به عنوان مکمل عالی برای هر برنامه درسی علمی ارائه می شود. این پلتفرم خدمات خود را به بیش از ۲هزار موسسه و۳میلیون دانشجو در سراسر دنیا ارائه می دهد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۸. استارتاپ Audioburst

به عنوان اولین پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی برای جستجو و تحویل صوتی در جهان شناخته می شود. افراد با این پلتفرم به صداهای ضبط شده از رادیو و تلویزیون و پادکست در قالب یک کتابخانه نمایه شده گسترده دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم برای شرکت ها یا افرادی که قصد دارند لایه ای از مکالمه را به محتوا خود اضافه کنند مفید است. این پلتفرم توسط شرکت های بزرگ مثل فلیپ بورد، سامسونگ  و هیوندای استفاده شده است.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۹. استارتاپ CANVA

CANVA یک ابزار طراحی و انتشار آنلاین است، که در سال ۲۰۱۳ راه اندازه شده است، این ابزار به همه افراد قدرت طراحی هر چیزی و انتشار آن در هر مکانی را می دهد. اکنون با ۲ هزار نفر کارمند، و پشتیبانی ۲۰۰ زبان دنیا  بیش از ۱۰۰میلیون مشتری دارد.

بهترین استارتاپ های 2023,بهترین استارتاپ های جهان,بهترین استارتاپ های 2023

۱۰. استارتاپ Klarna

کلارنا یک شرکت پرداخت و خرید آنلاین است، که درسال ۲۰۰۵ با هدف تسهیل خرید آنلاین در استکهلم سوئد تاسیس شد. گروه کلارنا در سال ۲۰۱۴ زمانی که این شرکت SOFORT  را خرید تشکیل شد. سرمایه گذارانی مثل Sequoia Capital، Visa، Dragoneer، Silver Lake، Ant Group،  Atomico   و Permiraاز کلارنا حمایت می‌ کنند.

در سال های گذشته پیشرفت تکنولوژی دنیا را متحول کرده است، کلارنا توانسته همیشه مرتبط باقی بماند، و پرداخت را تا حد امکان ساده، ایمن، و راحت کند و ماموریت خود را به خوبی انجام دهد.

Klarna توانسته تجربه خرید هوشمند و منعطف را به بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر فعال در ۴۵ کشور دنیا ارائه دهد. Klarna   با ارائه انواع گزینه های پرداخت، مستقیم یا پرداخت پس از تحول و طرح های اقساط  به مصرف کنندگان اجازه می دهد، که در زمان وبه نحوه دلخواهشان با یک کلیک پرداخت کنند‌.

کسب اقامت با استارت آپ ویزا

دراین مطلب بهترین استارت آپ های جهان را به شما معرفی کردیم، همچنین نحوه ساز کار و عوامل موفقیت شان و ارزش های هر کدام را برایتان شرح دادیم.

در چند سال گذشته کشورهایی مانند کانادا، فرانسه، دانمارک، انگلیس، مالزی، پرتغال با هدف پویا کردن اقتصاد خود و جذب سرمایه از طریق مهاجرت و کارآفرینی و همچنین برای ایجاد شغل های مختلف اقدام به راه اندازی استارت آپ ویزا کرده اند.

استارت آپ ویزا یکی از بهترین راه های اخذ ویزای کشورهای مختلف است، افراد بعلاوه راه اندازی بیزینس و کسب وکار در کشور مورد نظرشان، می توانند به راحتی اقامت آن کشور را برای خود و خانواده  وحتی شرکای تجارتی شان بگیرند.

با یک ایده خلاقانه و نوآورانه و تبدیل آن به یک طرح تجاری می توانید نظر کشورهایی که دارای  استارت آپ ویزا هستند به خود جلب کنید، تا از شما برای راه اندازی کسب و کارتان حمایت کنند و روی ایده شما برای ایجاد شغل در کشورشان حساب باز کنند.

بهترین کشور برای اخذ استارت آپ ویزا

یکی از موفق ترین کشورها که اقدام به اعطای استارت آپ ویزا کرده است کشور کانادا می باشد. این کشور از سال ۲۰۱۸ با هدف جذب سرمایه و راه اندازی کسب وکار اقدام به اعطای استارت آپ ویزا کرده است. با توجه به اینکه این کشور از امکانات و مزایای خوبی برای سرمایه گذاران و مهاجران برخوردار است، می تواند مقصد خوبی برای اقامت و راه اندازی بیزینس و یک کسب وکار جدید مثل استارت آپ باشد.

استارت آپ ها می توانند یک فرصت عالی و بی نظیر برای سرمایه گذاران باشد، جایی که درآن رقابت شدیدی وجود ندارد، جایی که افراد خلاق و دارای ایده با پشتیبانی و حمایت افراد با نفوذ و ثروتمند می توانند ایده های خود را به ثمر برسانند. هر روزه پیشرفت ها و محصولات جدیدی در جهان خلق می شود که موفق ترین آن در صنعت تجارت تجربه های خوبی دارند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا