تکنولوژی

10 استراتژی برای رشد سریع پیج اینستاگرام

خلاصه نوشته
  • این سال ها با پیشرفت تکنولوژی ارتباطات و پانهادن انواع اپلیکیشن ها به دنیای بشری برقراری روابط تصویری و صوتی بسیار آسان تر از قبل شده. فعالان و کاربران دنیای مجازی همواره به دنبال رشد سریع پیج اینستاگرام و جذب بالاترین فالوورها می باشند.

آشنایی با نحوه رشد پیج اینستاگرام

اینستاگرام این روزها به یکی از محبوب و پرکاربردترین اپلیکیشن های دنیا تبدیل شده و هر فردی بنا بر نوع فعالیت و تجارتش می تواند از آن به عنوان ابزاری جهت ارتقا و کسب درامد بیشتر بهره بگیرد.

فالوورهای میلیونی به همراه امکان تبلیغات گسترده حتی فراتر از مرزهایی که زندگی می کنید، شما را با حوزه های جدید و شگفت انگیزی برای شروع تجارت های کلان آشنا می سازد.

اگر به عنوان یک کاربر در اینستا فعالیت دارید، چه راهکارهایی برای رشد اینستاگرام می شناسید؟ چنانچه تا پایان این مطلب همراه Bestfarsi باشید، 10 استراتژی برتر رشد سریع پیج اینستاگرام این اپ مشهور را بررسی می نماییم.

شما می توانید برای افزایش فالوور به بهترین سایت های افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی هم مراجعه نمایید.

برای رشد پیج اینستاگرام,رشد در اینستاگرام,رشد سریع در اینستاگرام,

10. لایو اینستاگرام را امتحان کنید

لایو اینستاگرام بدون شک از بخش های پرطرفدار این اپ کاربردی به شمار می رود، که از سوی مخاطبان با سرعت بسیار بالایی مورد بازدید قرار می گیرد.

امکان ارسال پیام های تبلیغاتی و پوش نوتیفیکیشن ها برای تمام فالوورها و مطلع ساختن آن ها از اجرای لایو توسط شما از مجموعه ابزارهای فعال این اپ می باشند.

از ان جا که ربات های اینستاگرامی در یافتن فالوورها بیشتر به دنبال اکانت های تجاری هستند، با بررسی پروفایل ها به راحتی مخاطبانش را می یابد.

9. پول بدهید تا وارد بازی شوید

همه به خوبی می دانیم که در حوزه تجارت مهمترین بخش تبلیغات می باشد، که با صرف مبلغی می تواند نمودار کسب درآمدها را به سوی قله های موفقیت سوق دهد. شما با ساپورت کردن یک یا چند پست محدود قادرید نام و نشان پیج خود را بر سرزبان ها بیاندازید.

از تمام امکانات اینستاگرام همچون لایو، استوری، ارسال عکس، فیلم و اسلایدها بهره بگیرید و به راحتی موجبات رشد اینستاگرام خود را فراهم آورید.

رشد سریع پیج اینستاگرام,رشد پیج اینستاگرام,نحوه رشد پیج اینستاگرام,

8. به طور منظم استوری منتشر کنید

یکی دیگر از راه های رشد پیج اینستاگرام انتشار منظم و مکرر استوری می باشد. توجه کنید که استوری ها باید با هم تناسب و همخوانی داشته و با فواصل زمانی مشخص ارسال گردند.

مخاطبان ترجیح می دهند به جای خواندن یک پست یا مطلبی در پیج استوری ها را بررسی نموده و از محتوای آن ها اطلاع یابند. بهترین ابزار موجود در اینستاگرام برای ارائه کسب و کار، تجارت یا خدمات به طور قطع استوری ها هستند.

7. به طور مکرر و مداوم پست بگذارید

اگر به دنبال رشد اینستاگرام و ترقی پیج خود هستید باید صفحه ای کاملا فعال و پرکار داشته باشید. فالوورها باید به صورت مداوم با پست های ارسالی شما رو به رو شده و ذهنشان با مطالب و محتوای مورد نظرتان پر گردد.

در جریان ارسال پست ها شاید لازم است که مطالب تکراری هم بارگذاری گردد، و یا فالوورها با دیدن محتواهای یکسان از دنبال کردن تان صرف نظر نمایند، اما شما همچنان به فعالیت های منظم و مکرر خود ادامه دهید. آنچه اهمیت دارد نتیجه به دست آمده خواهد بود.

این مطلب را از دست ندهید
آشنایی با انواع تبلیغات کلیکی

برای رشد پیج اینستاگرام,رشد در اینستاگرام,رشد سریع در اینستاگرام,

6. از یک ابزار برنامه ریزی استفاده کنید

پیشتر اعلام کردیم که ارسال مطالب به صورت منظم و مکرر بسیار اهمیت دارد و شما به عنوان یک فعال اینستاگرامی باید این مقوله را همیشه مدنظر بگیرید.

چنانچه نمی توانید در طی ساعات مشخص بارگذاری مدوام پست ها را انجام دهید از برنامه های مختص به ارسال محتوا استفاده نمایید. این اپ ها مطابق با جدول زمانبندی که برایشان طراحی گردیده وظیفه ارسال منظم مطالب را به خوبی می پذیرد.

5. با برندهای دیگر پارتنر شوید

از دیگر راه های برای رشد پیج اینستاگرام این است که بتوانید با پیج های پرمخاطب و پر بازدید ارتباط و همکاری خوبی برقرار نمایید.

صفحات معروف به راحتی قادرند شما را به میلیون ها نفر شناسانده و فالوورهای فراوانی را به ارمغان بیاورند.

به طور مثال پیجی که به تبلیغ لوازم آرایشی، ابزار ورزشی و یا برندهای کودکان می پردازد، می تواند از طیف های گوناگونی مخاطب و هوادار داشته و باب آشنایی با آن ها را برایتان بگشاید.

رشد سریع پیج اینستاگرام,رشد پیج اینستاگرام,نحوه رشد پیج اینستاگرام,

4. مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید

برگزاری مسابقه از دیگر راه های رشد سریع پیج اینستاگرام می باشد، که تاثیر فراوانی در به دست اوردن فالوورها نیز خواهد داشت.

به عنوان مثال برای تبلیغ یک برند خاص موارد و گزینه هایی همچون تخفیف، جوایز نقدی، ارسال اشانتیون، امکان استفاده از پیج یا هر موردی که در زمره هدیه به شمار می رود، استفاده نمایید.

این جوایز را کمی گسترده تر کرده و در بین سایر پیج ها هم به فعالیت بپردازید. صفحاتی که عکس های شما را منتشر می کنند، شما را در پایین مطالب شان تگ و یا پست های تان را به اشتراک می گذارند، می توانید شامل جوایز خاص قرار دهید.

3. یک صفحه اینستاگرام منسجم داشته باشید

به عنوان یک کاربر فعال و حرفه ای باید یک صفحه منسجم و کاملا مشخص را راه بیاندازید. چنانچه در یک حوزه خاص به تبلیغ اشتغال دارید، تلاش کنید که مطالب ارسال شده همگی با هم در یک راستا و مضمون باشند.

عکس ها و فیلم ها حتما از زوایای مناسب گرفته شود تا مخاطب با اولین نگاه توجهش جلب شده و به دنبال بازدید از باقی محصولات برود. هارمونی محصولات با رنگ بندی و صفحاتی که در زمینه شان قرار می گیرد، اهمیت بالایی را به خود اختصاص داده.

شاید گمان کنید که صرفا انتشار عکس ها یا توضیح در مورد کالا و خدمات کافی است، درحالی که هنر در قلقلک دادن مخاطبان برای کندوکاو در صفحه و پیج نهفته می باشد.

برای رشد پیج اینستاگرام,رشد در اینستاگرام,رشد سریع در اینستاگرام,

2. از هشتگ استفاده کنید

استفاده از هشتگ این روزها به یکی از پرکابردترین ابزار برای نمایش و معرفی یک مطلب خاص و رشد پیج اینستاگرام به شمار می رود، که شور و حال خاصی به فضای اینستاگرام می بخشد.

هشتگ ها به تنهایی تا حدود 20 درصد امکان تماشا و جلب توجه فالوورها را بالا می برد. به کار بردن این گزینه در ایجاد انواع کمپین، گروه یا تشکل های مجازی توانسته گستردگی حوزه فعالیت ها را تا بیرون از مرزها نیز بکشاند.

این مطلب را از دست ندهید
10 حقیقت شگفت انگیز در مورد گوگل که تا به حا نشنیده اید!

خیلی از مخاطبان تنها با جستجو کردن هشتگ ها در اینستاگرام می چرخند و زمانی که شما در پست ها از آن استفاده نمایید با اولین سرچ پیج تان را برای شان باز کرده و به راحتی مورد بازدید قرار می گیرد.

1. کارهای عام المنفعه انجام دهید

از دیگر کارهایی که می تواند شما را به رشد سریع در اینستاگرام برساند، انجام کارهای عام المنفعه می باشد. این حوزه شاید به اندازه سایر گزینه ها کاربردی به نظر نرسد، اما بدون نتیجه نخواهد بود.

متناسب با شرایط اجتماعی، موضوعات روز سیاسی، حوزه های دینی و مذهبی و یا ایجاد گروه هایی که به خرید وسایل مورد نیاز قشر مستضعف می پردازند، به تبلیغ یا فعالیت نمایید.

خیلی از کاربران با مضامینی همچون تهیه ماسک برای کودکان، خرید غذا برای کارت خواب ها و یا پرداخت قبوض مصرفی خانواده هایی که از درآمد بسیار پایینی برخوردارند، به خوبی نام و آوازه ای نیک را به پیج های خود بخشیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا