تکنولوژی

سایت های آپلود فایل رایگان چه کاربردی دارند؟

کاربرد سایت های آپلود فایل رایگان در کشور

پیشتر به معرفی بهترین سایت های آپلود فایل رایگان در کشور پرداختیم و در این مقاله به معرفی کاربردهای سایت های آپلود فایل خواهیم پرداخت. البته موارد استفاده از آپلود سنتر ها کم نمی باشد و سعی بر آن داریم که مهم ترین ها را برای شما را معرفی کنیم.

سایت های آپلود فایل به عنوان هاست دانلود به کار گرفته شود

بیشتر کاربران به دلیل اینکه هزینه ای بابت حجم مازاد بر روی فضای میزبانی سایت خود پرداخت نکنند و حجم پولی آن ها باقی بماند، اقدام به بارگذاری فایل های سنگین خود مانند ویدئوها و فایل های حجیم در آپلود سنترها رایگان کردند. با این کار از به هدر رفتن حجم پولی خود جلوگیری می کنند.

سپس کاربران می توانند از لینک های دانلود برای ذخیره فایل های مورد نظر خود استفاده کنند. بسیاری از سایت های آپلود رایگان لینک را به صورت مستقیم برای کاربران نمایش می دهند و با این کار باعث می شنود دیگران متوجه آپلود فایل بر روی فضاهای دیگری به جز سایت اصلی نشوند.

استفاده از این روش بیشتر برای سایت های مناسب است که از ترافیک بالایی برخوردار هستند و یا فایل های موجود در سایتشان با حجم بالایی دانلود می شود. نتیجه استفاده از این روش مصرف پهنای باند کم تری می باشد.

بک آپ گیری

خیلی از کاربران همیشه اقدام به پشتیبان گیری از فایل های خود به وسیله سایت های آپلود فایل می کنند. این فایل ها می توانند شخصی و یا فایل های مهم درون وب سایتشان باشد و مهم نیست تهیه نسخه پشتیبان روی چه فایلی صورت می گیرد.

بسیاری از افراد به منظور آسودگی خیال به آپلود فایل های خود در جاهای مختلف اقدام می کنند.

ارسال فایل در ایمیل

همانگونه که اطلاع دارید فایل های ضمیمه ای دانلود شده در ایمیل 50 مگابایت است و نمی تواند بیشتر و یا کم تر از آن باشد. استفاده از آپلود سنترهای رایگان گزینه مناسبی است برای افرادی که می خواهند در ایمیل های ارسالی خود، حجم بالاتری از فایل را استفاده نمایند.

به اشتراک گذاری فایل در شبکه های اجتماعی و انجمن ها

گاهی اوقات فضاهایی که انجمن ها در اختیار ما قرار می دهند به دلیل محدودیتی که دارند بسیار کم است و یا در شبکه های اجتماعی چراکه آپلود فایل هایی با حجم بالا امکان پذیر نیست، در نتیجه نمی توان برای انجمن ها و شبکه های اجتماعی فایلی ارسال کرد.

همین امر زمینه استفاده از سایت های آپلود فایل رایگان را برای کاربرانی که می خواهند ویدئو، فیلم، آهنگ و فایل به اشتراک بگذارند فراهم می کند.

بهترین سایت آپلود فایل رایگان,سایت برای آپلود فایل رایگان,سایت های آپلود فایل رایگان,

سایت های آپلود فایل رایگان در آمد خود را از کجا به دست می آورند؟

اکثر سایت های دانلود فایل به صورت رایگان ارائه می شوند اما در میان آن ها نسخه پولی نیز وجود دارد که قادر به ارائه دادن ابزارهای پیچیده تر و حرفه ای تری به کاربران هستند. شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید که ممکن است فضاهایی که در اختیار کاربران قرار می گیرد با هزینه بالایی مواجه شود، با این وجود از این کار چه سودی می برند؟

این مطلب را از دست ندهید
چند روش درآمد با نرم افزار افتر افکت و پریمیر

بله به نکته جالبی اشاره شد، در جواب باید بگوییم که هزینه سایت های آپلود فایل رایگان از طریق تبلیغاتی که در صفحات گوناگون سایت مانند صفحه اصلی، صفحه دانلود فایل و ناحیه کاربری می گذارند به دست می آید و می توان گفت که درآمد کمی نیر ندارد.

بخشی دیگر از درآمد سایت های آپلود فایل رایگان ناشی از اشتراک های مخصوصی است که در آن به فروش می رسد. اما به نسبت تبلیغات از درآمد پایین تری برخوردار است.

با این تفاسیر می توان به این نتیجه رسید که بخش اعظمی از درآمد سایت های آپلود فایل رایگان به وسیله گذاشتن تبلیغات در بخش های مختلف سایت تامین می شود.

سایت های آپلود فایل دارای معایب نیز هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله همه نسخه های رایگان ممکن است دارای نقص و عیبی باشند که سایت های آپلود فایل رایگان نیز به دلیل رایگان بودن از این قائله مستثنا نیستند و در معرفی بهترین سایت های آپلود فایل رایگان به آن پرداخته ایم.

  • عدم ارائه لینک به صورت مستقیم: یکی از معایبی که سایت های آپلود فایل رایگان دارند این است که کاربران باید دو مرحله را برای دانلود فایل های بارگذاری شده بر روی این آپلود سنترها پشت سر بگذارند. که این امر سبب می شود تا توقف و ادامه در دانلود منیجر امکان پذیر نباشد.
  • محدودیت در آپلود فایل: فایل هایی که در این سایت آپلود می شود دارای محدودیت می باشند. به عنوان مثال سایت های آپلود فایل رایگان 20 گیگابایت فضا را برای آپلود فایل در اختیار شما قرار می دهد اما حجم فایل شما نمی تواند بیش تر از 700 مگابایت در هر بار (یک بار) آپلود باشد.
  • پایین آمدن سرعت دانلود در نسخه های رایگان: از دیگر معایت سایت های آپلود فایل رایگان می توان به کاهش سرعت دانلود و افزایش زمان ارائه لینک دانلود اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا