تکنولوژی

بهترین شرکت طراحی سایت کدام شرکت است؟

بهترین شرکت های طراحی سایت ایران را چگونه پیدا کنیم؟

این روزها اکثر کار فرمایان و مشتریانی که در زمینه خدمات سایت فعالیت دارند، به دنبال معتبرترین و بهترین شرکت های طراحی سایت ایران هستند، و انتظار دارند که خواسته های شان به بهترین شکل ممکن انجام شود. در حال حاضر طراحی سایت و داشتن یک سایت، کاری معمولی و پیش پا افتاده نیست بلکه یک مهارت بسیار مهم در زمینه معرفی کسب و کارهایی است که به دنبال گسترش کار و درآمد بیشتر هستند تا بتوانند محصولات خود را با این روش به مردم معرفی کنند.

کیفیت وب سایت شرکت طراحی سایت را بررسی کنید.

بیشتر شرکت های طراحی سایت تمام تلاش خود را در این زمینه می کنند. یادتان باشد شرکت طراحی سایتی که خود دارای وب سایتی نامنظم و آشفته باشد، پس در نتیجه با کیفیت کمتری، کار را به شما تحویل می دهد. پس اولین موردی که مشخص می کند که آیا این شرکت مناسب است یا نه، سایت مربوط به خود همان شرکت است.

بهترین شرکت طراحی سایت,بهترین شرکت طراحی سایت ایران,بهترین شرکت طراحی سایت در ایران,

بررسی کنید که وب سایت شرکت مدنظرتان دارای طراحی مدرن و گرافیکی خلاقانه باشد

اگر هدف شما از راه اندازی یک طراحی سایت در قالب یک فروشگاه آنلاین را است پس باید این مورد را به طور دقیقی مورد بررسی قرار دهید که آیا محتوا و چینش صحفه وب سایت شرکت مذکور به شما برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در حوزه فروشگاه آنلاین راهنمایی می کند؟

از شرکت طراحی سایت انتخابی خود نمونه کار بخواهید

شرکت طراحی سایت خوب شرکتی است که تجارب و مهارت های زیادی در زمینه مذکور کسب کرده باشد. البته منظور ما این نیست که شرکت حتما باید فعالیت هایی در زمینه وب سایتی که شما در نظر دارید، داشته باشد اما با این تفاسیر هم کار با آن شرکت برای شما یک ریسک به حساب می آید. شما می توانید پیش از اینکه سفارش مورد نظر خود را ثبت شرکت مذکور کنید از آنها نمونه کارهای شان را بخواهید تا از کیفیت کارشان مطلع شوید.

اصلی ترین نمونه کاری که می توانید با مشاهده آن متوجه شوید که آیا شرکتی که انتخاب کرده اید مناسب شماست یا نه، سایت اختصاصی شرکت آنهاست، دلیلش هم بسیار واضح است، مهمترین معیار برای سنجش شرکت طراحی سایت مناسب، سایت خودشان است.

شرکت های طراحی سایت زیادی وجود دارند که وب سایت اختصاصی خودشان بسیار ساده است و هیچ ویژگی خاصی ندارد! یک شرکت طراحی سایت خوب باید تمامی حرفه و توان خود را برای طراحی سایت خودش بگذارد. در غیر این صورت مطمئن باشید که از پس انتظارات شما بر نخواهند آمد و بازدهی کار دقیقا عکس چیزی می شود که شما خواسته اید!
نمونه کارهای شرکت طراحی سایت را مشاهده کنید شرکتی که دارای اعتبار و اطمینان است باید نمونه کارهای بسیار خوبی داشته باشد. برای مثال فرض کنید که قصد شما از راه اندازی یک فروشگاه انلاین است اگر نمونه کارهای مشابهی در زمینه خواسته شما داشته باشند مصلما شما اطمینان بیشتری به آنها خواهید کرد. به طور کلی بهتر است همیشه نمونه کارها را مشاهده کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

شرکت طراحی سایت,طراحی سایت چیست؟,هزینه طراحی سایت فروشگاه,

شرکت طراحی سایت باید بخش فروش منظمی داشته باشد

تصور کنید که با یک شرکت طراحی سایت تماس گرفته اید و سفارش خود را ارائه کرده اید. موضوع مهم این است که کارشناس های شرکت باید کاملا در زمینه وب سایتی که شما در نظر دارید آگاهی و مهارت لازم را داشته باشند. به طور کلی یک شرکت معتبر و پیشرفته باید بتواند به تمامی سوالات و نیازمندی های شما پاسخ دهد و از خدمات خوبی بهره مند باشد.
اگر به فکر توسعه وب سایت خود هستید باید بررسی کنید که شرکت مورد نظر توانایی توسعه وب سایت شما را داشته باشد. در همین خصوص چند مثال می زنیم:

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بزرگترین هکرهای جهان

فرض کنید شما قصد طراحی یک وب سایت تبلیغاتی را دارید که در آن به ارائه محصولات خود بپردازید، اما قصد دارید تا چند ماه آینده محصولات خود را برای فروش بگذارید. فروش محصولات فروشگاه شما شامل: یک مدیریت مالی قوی، اتصال به درگاه های بانکی، صدور پیش فاکتور، فاکتور، سبد خرید می باشد که تمامی این امکانات را باید به وب سایت خود بیفزایید. شما باید بدانید که آیا شرکتی که انتخاب کرده اید توانایی انجام این کار را دارد؟

بهترین شرکت طراحی سایت,بهترین شرکت طراحی سایت ایران,بهترین شرکت طراحی سایت در ایران,

برای شما یک وب سایت که شامل یک فرم تماس است طراحی می شود. چند ماه بعد تصمیم می گیرید امکانی به وبسات خود اضافه کنید که هنگام ثبت تماس توسط بازدیدکنندگان برای شما پیامک ارسال شود. بنابراین شما باید شرکت طراحی سایت مورد انتخاب تان را از نظر توانایی فنی مورد بررسی قرار دهید و بپرسید که آیا قابلیت افزودن چنین امکاناتی را به سایت شما دارد یا خیر و با چه هزینه ای این امکان را اضافه می کند؟

شرکت مذکور برای شما یک وب سایت فرم تماس طراحی کرده است که چند ماه بعد تصمیم می گیرید امکانات جدیدی به آن اضافه کنید. برای مثال هنگام ثبت تماس توسط بازدید کنندگان برای شما پیامک ارسال می شود. بنابراین شما باید از اینکه شرکت مورد نظرتان بتواند این موارد را به سایت شما اضافه کند و مهارت لازمه در این مورد را داشته باشد مطلع شوید.

شرکت طراحی سایت,طراحی سایت چیست؟,هزینه طراحی سایت فروشگاه,

هدف تان از طراحی سایت چیست؟

پیش از اینکه بخواهید شرکتی را برای طراحی سایت انتخاب کنید، ابتدا هدف خود را از ساختن یک سایت مشخص کنید تا با توجه به زمینه کاری تان، شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که بگوییم، هیچوقت نمی توان شرکتی را به عنوان بهترین شرکت در زمینه طراحی سایت معرفی کرد اما انتخاب هر کدام از آنها بستگی به خودتان دارد که بر اساس چه معیارها و هدف هایی شرکت خود را انتخاب می کنید.
درست است که انتخاب هدف از راه اندازی یک سایت در اواسط این متن بیان شده است اما باید بدانید که مشخص کردن هدف اولین و مهمترین اقدامی است که شما باید در خصوص راه اندازی یک سایت انجام دهید. چراکه به عنوان یک کسی که قصد دارد یک سایت را مدیریت کند باید بداند که وب سایتی که می خواهد دارای چه امکانات و چه ظاهری باشد. اینکه شما از شرکت طراحی سایت بخواهید که با سلیقه و معیارهای خودشان برای تان یک سایت طراحی کنند کاری بسیار غیر حرفه ای است.

بهترین شرکت طراحی سایت,بهترین شرکت طراحی سایت ایران,بهترین شرکت طراحی سایت در ایران,

بهترین شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

این روزها بازار شرکت های طراحی سایتی که با حاشیه سازی و شایعات معروف شده اند بسیار داغ است و همین حاشیه ها سود زیادی برای شان دارد. اما قسمت جالبش اینجاست که این شرکت ها از نظر خودشان همیشه بهترین هستند و اکثر نمونه کارهای شان مربوط به شرکت های معتبر و برندهای معروف است. اینکه شما با دیدن این قانع شوید که این شرکت ممکن است شرکت خوبی باشد بسیار غلط است! در واقع معیارهای بسیاری برای شرکت های طراحی سایت وجود دارد که در این قسمت به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

به نتایج جست و جو در گوگل با کلمه “طراحی سایت” توجه نکنید!

اکثر کسانی که به دنبال یک سایت و یا یک شرکت طراحی سایت می گردند در اولین اقدام عبارت ” طراحی سایت” را در گوگل سرچ می کنند. اما موضوع این است که نمی توان به نتایجی که گوگل ارائه می دهد اطمینان کرد! دلیلش هم بسیار واضح است، زیرا در این زمینه رقابت بسیار شدیدی وجود دارد و همین باعث شده تا اکثر سایت ها با ” سئوی کثیف” در صدر نتایج جستجو قرار بگیرند.

در حال حاضر شرکت های طراحی سایت قدیمی و معتبری هستند که در هنگام جستجو حتی در صفحات سوم هم نیستند! متاسفانه و یا خوشبختانه گوگل تنها سایت هایی را در رتبه های اول خود قرار می دهد که در زمینه تولید محتوا بسیار خبره هستند پس یادتان باشد که گاهی برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی گوگل چندان اطمینانی نیست.
کیفیت وب سایت شرکت طراحی سایت را بررسی کنید

این مطلب را از دست ندهید
هاست ابری چیست؟

شرکت طراحی سایت,طراحی سایت چیست؟,هزینه طراحی سایت فروشگاه,

با مشتریان شرکت طراحی سایت تماس بگیرید

شما باید برای شناخت بیشتر شرکت طراحی سایت با مشتریان شان در تماس باشید. متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت در بخش مشتریان، لوگوی برند های معرفو را در وب سایت خود قرار می دهند که بگویند مشتریان بزرگ و بنامی دارند که متاسفانه صحت ندارد. بنابراین بهتر است با مشتریان قبلی شان تماس بگیرید تا از کیفیت کار و رضایت شان اطمینان حاصل کنید.

شرکت طراحی سایت مدنظرتان را از لحاظ توانایی هایش مورد بررسی قرار دهید

مهم ترین فاکتور برای انتخاب شرکت طراحی سایت مورد این است که شما از توانایی های آن ها اطلاعات کاملی به دست آورید. برای مثال بررسی کنید که آیا آن ها می توانند یک وب سایت اختصاصی با طراحی مدرن برای شما راه اندازی کنند؟ آیا هر وقتی که نیاز داشتید می توانند وب سایت را باب سلیقه شما تغییر دهند؟ آیا می توانند امکانات بیشتری در اختیار شما قرار دهند؟

برای مثال شما دارای یک وب سایت آنلاین هستید که به صورت جزئی محصولاتی را برای فروش عرضه می کنید اما موضوع اینجاست که نمی دانید در آینده قرار است مشتریان شما بیشتر شوند یا نه! و سردرگم هستید که آیا امکانات سایت را ارتقا دهید یا اینکه یک پنل اس ام اس برای ارتباط بیشتر با مشتریان داشته باشید. شما باید تمام جوانب را در نظر بگیرید و بفهمید که آیا شرکت مورد نظر می تواند برای شما یک پنل اس ام اس طراحی کند یا نه؟

برخی از شرکت های طراحی سایت برای راه اندازی سایت مشتریان از قالب های آماده استفاده می کنند به همین خاطر ممکن است که اصلا صلاحیت و توانایی این را نداشته باشند که سایت های اختصاصی تری طراحی کرده و نیاز های شما را بر آورده کنند.

بر آورد هزینه های طراحی سایت

هزینه ای که برای طراحی سایت می پردازید باید ارزش سایت و امکاناتی که دریافت می کنید را داشته باشد. یادتان باشد که هیچوقت قیمت بالا نشانه کار باکیفیت و خوب نیست! یعنی نمی توان کارها را بر اساس قیمت آنها سنجید. شما باید به اندازه امکاناتی که شرکت در اختیارتان قرار می دهد هزینه کنید و برای اینکه اطلاعات بهتری در مورد هزینه ها داشته باشید بهتر است به چند شرکت طراحی سایت سر بزنید و هزینه ها را با یکدیگر مقایسه کنید. ناگفته نماند که هزینه طراحی سایت فروشگاه با هزینه طراحی سایت ساده کاملا متفاوت می باشد.

بهترین شرکت طراحی سایت,بهترین شرکت طراحی سایت ایران,بهترین شرکت طراحی سایت در ایران,

بهترین شرکت های طراحی سایت پشتیبانی خوب دارند

و در آخر باید بگوییم که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، باید تمامی مواردی که ذکر کردیم را لحاظ کنید. نکته بعدی پشتیانی شرکت مورد نظر است که حتی از خدمات طراحی سایت هم مهم تر است.
همانطور که گفتیم نمی توان یک یا چند شرکت را به عنوان شرکت های خوب در زمینه طراحی سایت معرفی کرد اما با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهایی که برایتان شرح دادیم می توان یک شرکت معتبر و حرفه را شناسایی و انتخاب کرد. وب سایت های خوب باید از محبوبیت خوبی در میان کاربران برخوردار باشند. در این مرحله پس از طراحی سایت، مهم ترین موضوع، پشتیبانی و نگهداری و از همه مهمتر مدیریت آن است. بخش مدیریت یک سایت باید به گونه ای باشد که یک فرد مبتدی هم بتواند با کمترین آشنایی آن را کنترل کند.

2 واکنش کاربران به این مقاله

 1. بسیار عالی بود
  واقعا لذت بردم و ساعاتی در سایت شما گشت زدم، تبریگ میگم به شما و براتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم

  1. سپاس از شما بزرگوار.
   شما هم میتوانید در قسمت رپورتاژ آگهی رایگان سایت ما به معرفی سایت خود بپردازید تا ما پست شما را منتشر کنیم.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا