رپورتاژ

بهترین ایده های سوپرایز تولد برای زن و مرد

انسان ها موجودات اجتماعی هستند و به ارتباط با دیگران نیاز دارند. سوپرایز و غافلگیری راهی عالی برای ایجاد ارتباط و ثبت خاطرات است. همچنین می تواند راهی عالی برای نشان دادن عشق، قدردانی و توجه باشد. وقتی کسی را غافلگیر می کنیم، به او نشان می دهیم که به آنها فکر می کنیم و می خواهیم آنها را خوشحال کنیم. غافلگیری می تواند خاطرات ماندگاری را برای ما ایجاد کند. این خاطرات چیزی است که می توانیم در طول سال ها به آن نگاه کنیم و لبخند بزنیم. وقتی کسی را غافلگیر می کنیم، به او نشان می دهیم که برای ما مهم است و راهی عالی برای نشان دادن عشق، قدردانی و توجه ما به عزیزانمان خواهد بود. در اینجا بهترین ایده های سوپرایز برای غافلگیری عزیزانتان در جشن تولد آنها را برایتان جمع آوری کرده ایم تا بتوانید از آنها الهام بگیرید و یک او را با ایده ای فوق العاده غافلگیر کنید.

۱- سوپرایز موزیکال

سری به وبسایت هایپرسوپرایز بزنید. هایپرسوپرایز مجموعه ای است که در زمینه ایده پردازی، برنامه ریزی و اجرای سناریوهای رمانتیک و هیجان انگیز تخصص دارد. زمانی که نمونه کارهای هایپرسوپرایز را ببینید، متوجه می شوید که بسیاری خانم ها و حتی آقایان به ایده های عاشقانه علاقه زیادی دارند. موزیک یکی از بهترین روش ها برای ایجاد این حس بی نظیر بین طرفین است. زمانی را تصور کنید که او تنها در خانه است و یا همراهش به یک رستوران رفته اید. ناگهان یک گروه موزیک سراغ او می رود و پیام تبریک تولد شما را به او می رساند و یک ترانه عاشقانه از طرف شما برایش اجرا می کند. این سورپرایز پرطرفدارترین سناریوی سوپرایز هایپرسوپرایز است که سال ها در این حوزه تجربه دارد. به همین دلیل این سناریو را در رأس بهترین ها ایده های سوپرایز تولد قرار داده ایم.

۲- مهمان های مخفی

با مهمان ها برای زمان خاص در مکان خاص قرار بگذارید. اما باید طوری باشد که در آنجا مخفی باشند. به عنوان مثال می توانید سالن VIP یک رستوران را رزرو کنید و یا آنها را به اتاق های خانه ببرید. زمانی که او وارد خانه یا رستوران شد، ناگهان همگی جلو بیایند طوری که یکی کیک تولد دارد، یکی فشفشه می زند و یکی موزیک را پلی می کند. برای مهمانی تان می توانید از یک تم تولد استفاده کنید، مانند تیم ورزشی، خواننده یا فیلم مورد علاقه او را انتخاب کنید و از المان های تزئیناتی مربوط به آن در مهمانی استفاده کنید. با این حرکت به او نیز نشان می دهید که به علایقش اهمیت می دهید و برای شما هم جالب است.

۳- جایی که هیچ وقت نرفته است

او نیز در زندگی جایی را دوست دارد ببیند که هیچ وقت فرصت رفتن به آنجا را نداشته است. یک رستوران خاص، یک مکان تفریحی یا شهری برای گشت و گذار، مکانی برای پیاده روی دونفره، یک تجربه خاص مانند اسپا یا ماساژ و یا کنسرت خواننده مورد علاقه اش، نمونه هایی از این مکان ها می باشد. بسیاری از ما عادت کرده ایم که یک کادو فیزیکی به عنوان هدیه تولد انتخاب کنید و هدیه بدهیم. اما هدیه دادن یک تجربه می تواند یک هدیه متفاوت در بین هدایایی باشد که تا به حال گرفته است و یا خواهد گرفت. اگر مایل بودید تا سفری خاص به او هدیه دهید، پیشنهاد می کنیم حتما بهترین سایت های تور لحظه آخری را ببینید.

ارسال هدیه به ایران,هایپرسوپرایز,ارسال هدیه به ایران

۴- هدیه دستسازی که شما می سازید

ساخت هدیه شخصی برای تولد همسرتان بسیار عاشقانه و رمانتیک است، زیرا نشان می دهد که به او فکر می کنید و زمان و تلاش خود را صرف ساختن چیزی کرده اید که می دانید  دوست خواهد داشت. هدیه دستساز نشان می دهد که شما توجه زیادی به او دارید و می دانید چه چیزی او را خوشحال می کند. وقتی هدیه ای را با دستان خود می سازید، در واقع زمان و تلاش خود را صرف ساختن چیزی می کنید که می دانید او دوست خواهد داشت. زمانی که سپری کرده اید و تلاشی که برای ساخت هدیه دستساز می کنید، ارزشمندتر از خود هدیه خواهد بود و نشان دهنده احساس عمیق شما به او است. از طرفی هدیه دستساز منحصر به فرد و خاص است. زیرا هیچ کس دیگری در جهان آن را ندارد و نشان می دهد که هدیه ای خاص و منحصر به فرد به همسرتان می دهید که یادآور عشق شما به او است.

۵- نامه عاشقانه بنویسید

نوشتن نامه عاشقانه کار بسیار کلاسیک و جذابی است. در خلوت خود تنها بنشینید و تمام احساس خود به او را روی کاغذ بیاورید. سعی کنید از جملات ادبی استفاده کنید. برای این کار می توانید در گوگل نیز جستجو کنید تا جمله های زیبایی که با احساس شما سازگار است و با لحن ادبی بیان شده است را پیدا کنید. اما مهم ترین چیز این است که آن را چگونه به او بدهید؟

قطعا لازم است طوری باشد که او سورپرایز شود. می توانید نامه را قبل از رفتن به سرکار در کیف او بگذارید تا زمانی که در محل کار کیفش را باز می کند آن را ببیند و در جایی که اصلا انتظارش را ندارد، شروع به خواندن احساسات شما کند. همچنین در پاکت نامه حتما از گلبرگ های سرخ بریزید تا عطر و زیبایی به خاصی هم به نامه تان بدهد.

۶- روز صددرصد دونفره

روز تولدش را مرخصی بگیرید و در خانه بمانید. البته از قبل برای یک روز صددرصد دونفره برنامه ریزی کنید و به هیچ وجه در خانه نمانید. هر یک از وعده های غذایی صبحانه، ناهار یا شام را کجا بخوریم؟! صبحانه را می توانید در یکی از سفره خانه های دربند در کنار رودخانه میل کنید. ناهار چطور؟ یک رستوران شیک در خیابان ولیعصر. و شام؟ خوب می توانید سری به گذرگردشگری باب همایون بزنید و از غذاهای خیابانی و رنگارنگ استفاده کنید. اما در طول روز چه کار کنیم؟ در برنامه ریزی های خود زمانی را برای قدم زدن دونفره، تفریحات خاص مانند تله کابین و یا تماشای تئاتر قرار دهید. یک برنامه یک روزنه دونفره می تواند خاطره خیلی خوب و ماندگاری در ذهن او ثبت کند.

۷- خلق اثر هنری با تصاویر او

برای هدیه تولد او چه چیزی درنظر گرفته اید که سوپرایز خیلی خوبی هم باشد. در یکی از نمونه سوپرایزهایی که در وبسایت هایپرسوپرایز است، مردی همسر خود را با این سناریو غافلگیر کرده بود. او تصویر همسر و خودش را به یک طراح داده بود تا تابلویی از آن دو بکشد. سپس آن را در ویترین مغازه هنرمند قرار داد. روزی با همسرش برای خرید قرار گذاشته بود. زمانی که همسرش در پاساژ قدم می زد، ناگهان چشمش به تابلو طراحی افتاد و به طور خیلی ویژه ای غافگیر شد. شما نیز می توانید این کار با رشته های هنری دیگر مانند مجسمه سازی و یا فرشبافی (تابلو فرش) نیز امتحان کنید. چنین هدیه ای نشان می دهد که شما چقدر از تماشای او لذت می برید و خوشحال می شوید.

شما می توانید کارهای خلاقانه بیشتری نیز انجام دهید. به عنوان مثال به یک ترانه سرا سفارش یک شعر عاشقانه بدهید که در آن از اسم شما دو نفر استفاده شده است. همچنین اگر صدای خوبی دارید می توانید از یک استودیو ضبط صدا وقت بگیرید تا برای ضبط و انتشار این اثر هنری نیز اقدام کنید.

ارسال هدیه به ایران,هایپرسوپرایز,ارسال هدیه به ایران

۸- سورپرایز تولد هیجان انگیز

برای گروه سنی نوجوان و جوان یک سوپرایز تولد هیجان انگیز خیلی مناسب به نظر می رسد. او را در شرایطی قرار دهید که ذهنش درگیر ترسیدن و یا هیجان شود. استفاده از برنامه های تفریحی مانند اتاق فرار، بانجی جامپینگ، بازی مافیا و … نمونه هایی از این دست است. زمانی که او کاملا درگیر هیجان بازی است وقت خیلی خوبی برای رو کردن مراسم تولد است. در شب مافیا یا در اتاق آخر بازی اتاق فرار وقت خوبی برای غافلگیری اوست.

۹- دکوراسیون و دیزاین خاص

شاید در اینستاگرام یا بعضی کلیپ هایی مخصوص ولنتاین دیده باشید، که طوری خانه توسط یک گروه حرفه ای دیزاین با گل، بادکنک و شمع دیزاین شده است که یک اتمسفر عاشقانه فوق العاده را رقم زده است. طراحی های خلاقانه زیادی وجود دارد که می توانید به عنوان یک دکوراسیون فوق العاده انتخاب کنید. با یک دیزاین عاشقانه خیلی خاص می توانید یک اتفاق فوق العاده رمانتیک را برای یک مرد رقم بزنید. فراموش نکنید که این فضا به یک موزیک رمانتیک هم نیاز دارد. پس به آن نیز فکر کنید و موزیک های مناسب را انتخاب کنید. برای این کار می توانید از بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک استفاده کنید.

۱۰- ارسال هدیه از راه دور

شاید شما و او از همدیگر فاصله زیادی داشته باشید. به همین دلیل آخرین مورد را به شما و افرادی مانند شما اختصاص دادیم. غافگیری مجازی با موزیک یکی از ایده های سوپرایز تولد است که هایپرسوپرایز این کار را برای شما انجام خواهد داد. در یک مکالمه آنلاین تصویری که شما دو نفر با همدیگر دارید، یک موزیسین وارد می شود و با انتقال پیام تبریک تولد شما به او، یک موزیک زیبا از طرف شما اجرا می کند و به تقدیم می کند.

اگر خارج از ایران ساکن هستید و قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، ولی شرایط طوری است که امکان چنین کاری را ندارید، باز هم هایپرسوپرایز یک سوپرایز ویژه برای شما دارد. کافی است طرح دوست من هایپرسوپرایز را مطالعه کنید. در این طرح شما صاحب یک دوست در ایران خواهید شد که از طرف شما کار برنامه ریزی و اجرای سورپرایز را انجام می دهد. البته لازم است شما هم در لذت سوپرایز شریک باشید، بنابراین فیلمی از سوپرایزی که انجام شده است را تهیه خواهند کرد و برای شما ارسال می کنند. در این طرح شما می توانید هر نوع سوپرایزی را انتخاب کنید و یا از ایده های هایپرسوپرایز استفاده کنید. خرید هدیه، ارسال گل، رزرو رستوران یا تهیه بلیط یک رویداد به عنوان هدیه نمونه هایی از چیزهایی است که شما می توانید بدون محدودیت انتخاب کنید و از دوست خود بخواهید تا انجام دهد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا