فیلم و موزیک

10 تا از بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک

خلاصه نوشته
  • سایت های دانلود آهنگ خارجی بسیاری در گوگل وجود دارد اما فقط تعدادی از آن ها موزیک را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. این سایت ها برای راحتی بیشتر کاربران، اپلیکیشن هم طراحی کرده اند.

بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی

همه ما مواقعی را در زندگی داشته ایم که هیچ چیز و کسی نمی توانست کنارمان باشد تا با اشک ریختن در کنارشان، سبک شویم! یا زمانی بوده که آنقدر راضی و خوشحال بوده ایم که باز هم دل مان می خواسته زیر آواز بزنیم، بخوانیم و البته، بشنویم. یک دوست واقعی که در همیشه برای حال ما چیزی در چنته دارد تا تنها نمانیم.  پژوهشگران نیز در سال های اخیر بیش از پیش نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و تمرکز کرده اند و حتی عبارت به نام موسیقی درمانی، به هیچ وجه عبارتی بی معنا نیست!

شما طرفدار چه نوع موسیقی هستید موسیقی بی کلام؟ پاپ یا سنتی؟ یا رپ! فرقی نمی‌ کند که سلیقه تان در چه نوعی باشد مهم این است که موسیقی های مورد علاقه تان را چگونه پیدا می کنید. آیا از روش دانلود استفاده می کنید؟ همانطور که می ‌دانید روش ‌های مختلفی برای پیدا کردن موسیقی وجود دارد اما رایج ترین روش آن دانلود کردن از طریق بهترین سایت های دانلود موزیک می باشد.

یکی از مسائل مهمی که در مورد دانلود موسیقی وجود دارد این است که بسیاری از خوانندگان راضی به دانلود آهنگ به صورت غیر قانونی نیستند و ممکن است مسائلی همچون حق کپی رایت در بسیاری از سایت های موسیقی رعایت نشود! اگر شما انسانی قانون‌ مدار هستید و به چنین مسائلی بسیار اهمیت می دهید باید بگوییم که جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که بسیاری از سایت ها اجازه دارند تا به صورت کاملا قانونی موسیقی های مورد نظرتان را برای دانلود ارائه دهند.  در این میان مشکلات و مسائل دیگری برای دانلود موسیقی وجود دارد برای مثال ممکن است شما به دنبال یک قطعه موسیقی از خواننده محبوب تان بگردید اما سایت را پیدا نکنید که آن موسیقی را به صورت با کیفیت برای دانلود ارائه داده باشند! خصوصا اگر موسیقی خارجی باشد! مشکل دیگر هم این است که به دنبال ترجمه یک آهنگ خارجی می گردید اما آن را پیدا نمی کنید! برای همین مسائل هم که شده بد نیست که بهترین سایت های دانلود آهنگ را به خوبی بشناسید! به همین منظور بست فارسی به معرفی بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی 2020 پرداخته است. تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک,بهترین سایت های دانلود آهنگ خارجی,بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی,

10. سایت خارجی موزیک Internet ARchive

یکی از وب سایت های دانلود موزیکی که می توانید تمام موسیقی های خارجی مورد علاقه تان را به صورت رایگان در آن پیدا کنید وب سایت اینترنت آرشیو است. در این وب سایت همانطور که از نامش پیداست یک آرشیو بسیار گسترده و بزرگ وجود دارد که می‌ توانید هر نوع موسیقی را از هر خواننده خارجی که دوست دارید پیدا کرده و دانلود نمایید.

در این سایت انواع اپلیکیشن های مخصوص موسیقی هم وجود دارد که کاملا رایگان هستند. یکی از نکات مثبت وب سایت اینترنت آرشیو این است که علاوه بر موسیقی می توانید انواع کتاب های صوتی که بسیار کمیاب هستند را به همراه اکثر پادکست های سرگرم کننده و جذاب را پیدا کنید. در آرشیو این سایت دانلود آهنگ که یکی از بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک می باشد بیش از 40 هزار موزیک از خوانندگان به نام و مشهور سراسر جهان وجود دارد.

بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,بهترین سایت های دانلود موسیقی خارجی,سایت خارجی موزیک,

9. سایت خارجی آهنگ FMA

وب سایت دانلود موزیک اف ام ای که مخفف کلمه UI of music Archive می باشد، از جمله بهترین سایت های دانلود آهنگ خارجی است که می توانید اکثر موسیقی های مورد علاقه تان را به صورت رایگان از آن دانلود کنید. سایت FMA دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و ios نیز می باشد و با این کار فعالیت و دانلود موسیقی ها را برای کاربرانش راحت تر کرده است. برای دانلود آهنگ از این وب سایت نیازی نیست که حتما در آن عضو شوید.

سایت های خارجی موزیک,معرفی بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک,

8. سایت خارجی موزیک SoundOwl

از بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی که می ‌توانیم به آن ها اشاره کنیم وب سایت sounf OWI است که در آن مجموعه آهنگ های بسیاری از تمامی هنرمندان خارجی ارائه داده شده. محیط این وب سایت بسیار ساده و کاربر پسند از ویژگی مثبت آن این است که به هنرمندان و کاربران معمولی و وبلاگ نویسان این امکان را می دهد تا موسیقی های مورد علاقه خود را با تمام دنیا به اشتراک بگذارند. شما می توانید از طریق این وب سایت هر نوع موزیکی که دوست دارید را به صورت آنلاین گوش کنید و آن را بر روی هر پلتفرمی که دارید دانلود نمایید. اگر وارد این سایت شدید پیشنهاد می کنیم گزینه shuffle را فعال نمایید تا این سایت به صورت خودکار تمامی موزیک های جدید را به شما پیشنهاد دادند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های دانلود موزیک ایران

بهترین سایت های دانلود آهنگ خارجی,بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی,بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,

7. سایت خارجی آهنگ Noise Trade

وب سایت Noise trade از جمله بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی رایگان است که در کل دنیا محبوبیت دارد و کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. در این وب سایت هزاران هزار آهنگ به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و جزء یکی از رسانه‌های اجتماعی بسیار قوی و گسترده برای عاشقان موسیقی و همچنین کتاب به شمار می رود. هنرمندان زیادی در این وب سایت آثار خود را بارگذاری می کنند تا هنرشان را به تمام مردم جهان نشان دهند پس اگر به دنبال صداهای خاص می گردید بد نیست سری به این وب سایت بزنید و موزیک مورد علاقه تان را به صورت آنلاین گوش کنید و یا آن را بر روی هر پلتفرمی که در نظر دارید دانلود نمایید آن هم بدون اینکه حتی یک دلار بپردازید!

یکی از ویژگی‌ های مثبت سایت  Noise trade این است که برای هنرمندان نوپا کمک های مالی جمع می کند آن هم به این صورت که ابتدا وارد سایت می شوید و موزیک هنرمند را گوش می کنید و اگر از صدای آن خوش تان آمد و لذت بردید چند دلاری به آن هنرمند کمک می کنید. برای دانلود آهنگ و فعالیت در وب سایت لازم است که حتما در آن عضویت داشته باشید تا تمامی خدمات آن به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد. علاوه بر این شما می توانید با اکثر و هنرمندانی که خودشان در سایت فعالیت می ‌کنند در ارتباط باشید و نظرات خود را در مورد صدا و موزیک های شان اعلام نمایید.

بهترین سایت های دانلود موسیقی خارجی,سایت خارجی موزیک,سایت های خارجی موزیک,

6. سایت خارجی موزیک Purevolume

وب سایت purevolume یک پسر مناسب برای عاشقان موسیقی است! برای دانلود آهنگ با استفاده از خدمات این وبسایت کافیست تنها در آن عضو شوید. در این سایت علاوه بر طراحی انواع موسیقی ها برای دانلود مشخصات هر آهنگ و همچنین مشخصات خواننده آن را هم ارائه می‌ دهند تا شنوندگان بهتر با خواننده آشنا شوند. این وب سایت دانلود آهنگ خارجی کاملا رایگان بوده و همچنین حق کپی رایت در آن رعایت شده است.

البته برخی از هنرمندانی که در این سایت موزیک های خود را اشتراک می گذارند حق کپی رایت را ممنوع کرده و فقط اجازه می دهند تا کاربران از شنیدن موسیقی شان به صورت آنلاین لذت ببرند و این یعنی اینکه شما فقط می توانید در همان لحظه موزیک‌ پلی کرده و آن را گوش کنید و اجازه دانلود آن را ندارید.  وب سایت purevolume هیچگونه اپلیکیشن و برنامه و نرم افزار مخصوص ندارد و تنها راه دسترسی به آن از طریق سایت می باشد.

معرفی بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک,بهترین سایت های دانلود آهنگ خارجی,

5. سایت خارجی آهنگ Amazon Mp3

بدون شک حتما چند باری نام سایت آمازون به گوش تان خورده است و یا حتی شاید از آن خرید هم کرده باشید. آمازون در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کند و از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد را می فروشد، درست همانند دیجی کالا! اما فعالیت های این وب سایت تنها به خرید و فروش اینترنتی آنلاین خط نمی ‌شود این سایت در چند سال اخیر یک قسمت ویژه برای علاقه مندان به موسیقی طراحی کرده است و نام آن را آمازون ام پی تری گذاشته.

آمازون  تمام آهنگ های خارجی را در اختیار کاربران قرار داده و شما می توانید به صورت کاملاً رایگان آن ها را دانلود کنید. در آرشیو آمازون ام پی تری بیش از 46 هزار آهنگ وجود دارد و می توان گفت جزء وب ‌سایت‌ های است که یکی از بزرگ ترین آرشیو های موسیقی را در خود قرار داده. شما می توانید برای دانلود آهنگ از سایت آمازون از طریق خود سایت و همچنین از طریق اپلیکیشن آن اقدام نمایید.

برای این کار هم کافیست در کادر مخصوص جستجو نام آهنگ مورد علاقه تان را تایپ کنید. از دیگر مهم‌ ترین ویژگی‌ های این وب سایت این است که تمامی آهنگ هایش را در سبک های مختلف دسته بندی کرده برای مثال اگر طرفدار سبک راک و یا پاپ باشید می توانید بر روی دسته بندی مورد علاقه تان کلیک کنید و موزیک مورد نظرتان راحت تر پیدا کنید. اپلیکیشن آمازون موزیک در دو نسخه اندروید و ios در اختیار کاربران قرار داده شده و می توانید آن را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خارجی دانلود فیلم

بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی,بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,بهترین سایت های دانلود موسیقی خارجی,

4. سایت موزیک خارجی Jamendo

اگر علاقه مند به سبک موسیقی ایندی راک هستید پیشنهاد می کنیم حتماً سری به وب سایت جامندو بزنید. در این وب سایت بیش از 46 هزار آهنگ وجود دارد و می‌ توان گفت که جزء یکی از بزرگ ترین کتابخانه های موسیقی می باشد. اگر نگران قانون حق کپی رایت هستید باید بگویم که هیچگونه مشکلی در سایت جامندو وجود ندارد، زیرا اکثر هنرمندان مطرح و درجه یک خودشان به صورت کاملا اختیاری موزیک های شان را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می دهند. یکی دیگر از ویژگی ‌های این سایت این است که قسمتی برای هنرمندان نوپا قرار داده و شما می توانید پس از دانلود موزیک ها و شنیدن صدای شان از آن ها حمایت کنید.

این سایت دانلود آهنگ که از بهترین سایت های دانلود موسیقی خارجی است دارای شش زبان ترجمه شده است که این زبان ها عبارتند از انگلیسی، اسپانیایی لهستانی، آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی.  از دیگر ویژگی‌ های جامندو می توانیم به اپلیکیشن آن برای راحتی کاربران اشاره کنیم شما می توانید اپلیکیشن این سایت را در نسخه ios یا اندروید از گوگل پلی و اپ استور دانلود نمایید تا با روش ‌های راحت تری به موسیقی ‌هایش دسترسی پیدا کنید.

سایت خارجی موزیک,سایت های خارجی موزیک,معرفی بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,

3. سایت آهنگ خارجی Sound Cloud

یکی دیگر از مرجع های بزرگ موسیقی که در جهان بسیار شهرت دارد و تمامی آهنگ هایش را به صورت دانلود رایگان ارائه می دهد وب سایت سوند کلود است. این وب سایت فضایی برای کاربران ایجاد کرده تا علاوه بر دانلود موسیقی موزیک های مورد علاقه شان را بارگذاری کرده و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. تمامی آهنگ های موجود در این وب سایت رایگان نیستند اما برخی از آن ها قابلیت پخش آنلاین را دارند و این یعنی اینکه اگر در زیر آهنگ ها گزینه دانلود وجود نداشته باشد قادر به دانلود آن نخواهید بود و فقط می توانید در همان لحظه آن را به صورت آنلاین گوش کنید.

جالب است بدانید با اینکه سایت سوند کلود یک مرجع خارجی است اما می توانید در آن موزیک های ایرانی هم پیدا کنید برای اطلاع از اینکه موزیک های ایرانی در این سایت از چه نوعی هستند و خواننده شان کیست کافیست نام خواننده را در کادر جستجو بزنید. این سایت دارای اپلیکیشن در نسخه ios و اندروید هم می باشد.

بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک,بهترین سایت های دانلود آهنگ خارجی,بهترین سایت های دانلود رایگان موزیک خارجی,

2. سایت خارجی موزیک Sound Click

در وب سایت سوند کلیک که از بهترین سایت های خارجی دانلود موزیک 2020 می باشد می توانید صدای هزاران خواننده مشهور خارجی را بشنوید. انواع سبک موسیقی در این سایت موجود است و همه خواننده ها از ترکیه گرفته تا اسپانیایی و ایرانی می ‌توانند آثار خود را برای طرفداران شان بارگذاری کنند. محیط و فضای سایت بسیار کاربر پسند و ساده بوده و شما می توانید تنها با جستجوی نام خواننده آهنگ مورد نظرتان را پیدا کنید. نکته ای که در مورد این سایت وجود دارد این است که همه آهنگ هایش رایگان نیست و اگر قصد دانلود و گوش کردن به آن ها را دارید باید بابتش هزینه بپردازید.

بهترین سایت های دانلود موزیک خارجی,بهترین سایت های دانلود موسیقی خارجی,سایت خارجی موزیک,

1. سایت موزیک خارجی Mp3 Music Download Hunter

سایت mp3 music download hunter دارای یک اپلیکیشن هم هست بر اساس آمار بیشتر کاربران ترجیح شان این است که از آپ آن استفاده کنند. این وب سایت تابع مقررات بوده و تمامی آهنگ های موجود در آن مجوز کریتیو کامنز را دارند و این یعنی اینکه هیچ از موزیک هایش به صورت غیر قانونی برای دانلود ارائه نخواهد شد. برای دانلود اپلیکیشن این سایت که در دو نسخه اندروید و ios موجود است می توانید به گوگل پلی استور مراجعه کنید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا