رپورتاژکسب و کار

کوین ترودو – چرا اینقدر استاد موفقیت و ثروت در ایران زیاد شده؟

در جامعه ی کنونی ما عده ی زیادی دم از استاد موفقیت و ثروت می زنند و این ادعا را دارند که با خریدن پکیج های آنها شما ثروتمند میشوید و می توانید به جایگاه کنونی من برسید.

جایگاه کنونی ثروتمندان؟

  • میدانستید هیچ ثروتمندی اسرار و رموز خود را به افراد عامه جامعه نمی گوید!
  • آیا فروش رویا و فروش حرف هایی که می توانید در کتاب های ساده آنها را پیدا کنید کار یک ثروتمند است؟
  • آیا این افراد که کارشان فروش اطلاعات است با فروش پکیج به ثروت رسیده اند؟

اکثر قریب به اتفاق آنها چنین است و از طریق فروش این حرف ها به ثروت رسیده اند.

یعنی قبل از اینکه به جایگاه ثروتمند شدن برسند به خودشان اجازه دادند تا بیایند در این باره صحبت کنند.
افرادی مثل عباس منش امیر شریفی، عرشیانفر، فرهنگ، آزمندیان،تیموری و خاندانشان، حلت، معظمی، بصیری، جولایی،پاکذات، و هزاران نفر دیگر همگی از راه فروش این حرف ها به ثروت رسیده اند، (از نام بردن بچه سال هایی که در این مسیر گام برداشتن دوری کردیم چون شمار نام ها بی شمار می شد) 😜😂خب بگذریم، این افراد و قبل از آن در زندگی شان چیزی نداشتند بعد از اینکه پکیج آماده کردند و در آن تکنیک های ثروتمند شدن را آموزش می دهند به نان و نوایی رسیدند.

واقعا جای سوال دارد پسری که تازه دوران دبیرستانش را تمام کرده پکیجی آماده کرده به نام آموزش کسب ثروت…🤣
دوست عزیز شما اول این اصول را به کار ببر ثروتمند شو و بعد از آنکه به این جایگاه رسیدی درباره این موضوع صحبت کن.

استاد موفقیت و ثروت,دوره های اصلی کوین ترودو,سایت کوین ترودو,

جای تاسف دارد برخی افراد سراغ این افراد می روند و آموزش های چند میلیونی آنها را می خرند😒
دوستان عزیز هرگز جایگاه آموزش دیدن نفی نمی شود. و این اساتید صد در صد حرف های اشتباهی نمی زنند بلکه بسیاری بودند نتیجه گرفتند اما سرچشمه کار جایی دیگر است بروید از آنجا آب بخورید.

باید بدانید شما به 1 درصد این هزینه می توانید کتاب هایی تهیه کنید و تمام حرف های آنها را خیلی درست تر و دست اول تر از کتاب ها بشنوید.

مثلا کتاب هایی که کوین تردو معرفی می کند نمونه ی عالی است از افراد مطمئن که می توانید به آنها گوش کنید.

این موضوع زمانی برای بنده مشخص شد که تقریبا تمام دوره های اساتید نام برده در بالاتر را گذراندم و بیش از 7 سال درگیر این دوره ها بودم تا اینکه روی آوردم به مطالعه و کتاب خوانی و آنجا بود که متوجه شدم چه کلاهی سرم رفته دقیقا حرف های همان کتاب ها به صورت ویدئو و صوت خریداری کردم و جالب بود برخی اساتید مثال های کتاب ها را هم تغییر نداده بودند… .

اینجا بود که متوجه شدم پایین بودن سرانه مطالعه باعث چنین موضوعی در ایران شده است.
در کشور های خارجی هم این موضوع مطرح است و کوین ترودو کلی به این اساتید خرده می گیرد که چرا چنین رفتار می کنند.

حرف از کوین ترودو شد
اجازه دهید او را معرفی کنم.

کوین ترودو کیست؟

بعد از اینکه از این اساتید نتیجه ای که می خواستم را نگرفتم روی آوردم به حرف های استادی کوین ترودو نام داشت او استاد موفقیت نیست در واقع هست اما قبل از آن یک مولتی میلیاردر است، و مشاور میلیاردر های بزرگ دنیا بوده.

این مطلب را از دست ندهید
حوله تبلیغاتی بهترین هدیه تبلیغاتی
کتاب کوین تردو,کوین ترودو کیست,استاد موفقیت و ثروت,
کوین ترودو یک میلیاردر است

او از 20 سالگی به کسب و کارهای مختلف روی می آورد و بیزنس های مختلفی از شرکت های کشتیرانی تا شبکه های تلویزیونی و رادیویی تاسیس می کند.
تعداد شرکت های او به 60 عدد می رسد و بعد از ثروتمند شدن تصمیم می گیرد این حرف ها را به مردم عادی بگوید.

از کجا معلوم کوین ترودو راست می گوید؟

کوین ترودو به خاطر فاش کردن اسرار ثروتمند ها و خاندان های سلطنتی و گروه های مخفی اکنون در زندان است حال چرا؟

گروه های مخفی که کوین ترودو از آن می گوید

جالب است بدانید کوین ترودو برای اینکه از اطلاعات واقعی مطلع شود به کتاب های زیادی روی می آورد و مطالعه بسیار می کند اما باز هم او قانع نمی شود و توسط یکی از دوستانش به گروه های مخفی وارد می شود.

حال گروه مخفی چیست؟

قبل از آن باید بدانید که این گروه ها شیطان پرستی نیستند و هیچ ربطی ندارند بلکه اصل پایه ای آنها توحید است.

کوین ترودو وارد این گروه ها می شود اصول آنها را به کار می بندد و یکی یکی بیزینس های خودش را تاسیس می کند و ثروت میلیارد دلاری در سال را برای خودش به وجود می آورد.

در این گروه ها رتبه شما بر اساس عمل به قوانین و ثروت داده می شود و ثروت شما نشان دهنده ی آن است.

کوین ترودو در این گروه ها به بالاترین سطح می رسد

هشدار گروه های مخفی

گروه هایی مانند اسکال اند بونز فراماسونری برادر هود جز گروه هایی هستند که هرگز کلمه ای از حرف های محافل آنها نباید به بیرون درز کند و اگر این اتفاق بیفتد فرد مواخذه شدید می شود و این اتفاق برای کوین ترودو هم افتاد او حرف های این محافل و جلسات را به بیرون منتقل کرد و اکنون به دلیل افشا رازهای ثروتمندان در زندان است.

چه کسانی در این گروه های مخفی هستند؟

افراد بزرگ و مشهوری در دنیا به صورت مخفی و علنی جزء این گروه ها هستند: جرج بوش، جان کری، دونالد ترامپ، بیل گیتس، وارن بافت، و بسیاری دیگر از افراد سطح بالا و ثروتمند در این گروه های مخفی هستند.

دوره های اصلی کوین ترودو,سایت کوین ترودو,کتاب کوین تردو,

در این گروه ها اسراری به آنها گفته می شود رموزی را یاد می گیرند که یادگیری آن برای یک درخت هم باعث می شود درخت ثروتمندی شود اینقدر که این اصول ثابت و قوی هستند و نحوه ی یاددهی و آموزش این گروه ها کاملا متفاوت است.

آیا قبل از کوین ترودو کسی دیگر هم این کار را کرده؟

بله
سالها قبل که ثروتمندترین مرد کره ی زمین بود یعنی اندرو کارنگی و صاحب شرکت بزرگ فولاد دست به چنین کاری زد.
او روزنامه نگاری به نام ناپلئون هیل را استخدام کرد تا به دقت رفتار ثروتمندان را زیر نظر بگیرد و شواهد را یادداشت کند.

ناپلئون هیل 20 سال از زندگی خودش را وقف این کار می کند و مدام در کنار اندرو کارنگی است و دوستان ثروتمند او را ملاقات می کند و آنها را تحت نظر می گیرد و مشاهده می کند.

کوین ترودو کیست,استاد موفقیت و ثروت,دوره های اصلی کوین ترودو,

بعد از 20 سال تصمیم می گیرد این مشاهدات را به صورت کتابی چاپ کند.

کتابی به قوانین موفقیت در 16 درس

به محض انتشار این کتاب و روانه شدنش به بازار هنری فورد مطلع می شود (جالب است بدانید اندرو کارنگی هم جز گروه های مخفی بود و هنری فورد صاحب کارخانه ماشین سازی فورد که او هم جز این گروه ها بوده)

این مطلب را از دست ندهید
رزرو هتل رشت با ارزان ترین قیمت، فلای تودی

هنری فورد به شدت عصبانی می شود و از اندرو کارنگی به خاطر این کارش خرده می گیرد.
او همراه دیگر افراد گروه های مخفی این کتاب را از بازار جمع می کنند.

چون هرگز نمی خواهند این اطلاعات به بیرون درز کند و افراد عادی جامعه از آن مطلع شوند.

بعدها ناپلئون هیل کتاب آبکی تری به نام بیندیشید و ثروتمند شوید روانه بازار می کند که آن هم بعد از سانسور های زیاد به بازار می آید و بعد از آن کسی دیگر اقدام به افشا این اسرار نکرده تا به امروز که کوین ترودو خودش را به دردسر انداخته.

کوین ترودو الان کجاست؟

کوین ترودو به دلیل افشا کردن اسرار گروه های مخفی خاندان های سلطنتی افراد رده بالا و افشا سازمان های دارویی و غذایی و درمان های طبیعی از سال 2013 به 10 سال زندان محکوم شد و این دسیسه ای از سمت گروه های مخفی بود.

سایت کوین ترودو,کتاب کوین تردو,کوین ترودو کیست,

البته رتبه و مقام او را در نظر گرفتند و گرنه گروه مخفی فراماسونری اگر کسی این اطلاعات را به بیرون منتقل کند و در رتبه پایین باشد گوش و زبان او را قطع می کنند .

جالب است بدانید دکتر سی دوست کوین ترودو به طرز مرموزی کشته شد و حتی دوست دیگر کوین ترودو که او هم در زندان است به طرز عجیبی بیانه ای اعلام شد که خودکشی کرده.

شبکه جهانی اطلاعات

کوین ترودو گروه مخفی احداث می کند به نام شبکه جهانی اطلاعات و در این شبکه جهانی اطلاعات مانند رده بندی گروه های مخفی آموزش هایی ارائه می کرد پایه ای ترین و مقدماتی ترین دوره او آرزوی تو دستور توست نام دارد.

دوره آرزوی تو دستور توست
کوین ترودو بعد از مدتی در تصمیم می گیرد شبکه جهانی اطلاعات را احداث کند و افراد بسیار خاص از سرتاسر دنیا فرا می خواند تا به این سمینار آرزوی تو دستور توست بیایند او به دلایل امنیتی از این دوره فیلم نمی گیرد در این دوره افراد رده بالایی که با او موافق هستند و در گروه های مخفی هستند به آنجا می آیند افرادی که صنعت های مختلف مثل غذا دارو و رسانه را در کنترل دارند.

کوین ترودو در دوره و سمینار آرزوی تو دستور توست اسراری که باعث زندانی شدنش شد را فاش می کند.

کوین ترودو کلاهبردار

بعد از اینکه او زندانی شد به او لقب کلاهبردار را دادند تا دیگر مردم عامه حرف های او را گوش نکنند و دوره هایی که از او منتشر شده بود جمع آوری کردند و تا جایی که امکان داشت سانسور کردند.

دوره های اصلی کوین ترودو

تنها سایتی که دوره های اصلی این استاد را به صورت کامل همراه با تمرینات دارد سایت کوین ترودو است این سایت با شاگردان اصلی کوین ترودو در ارتباط است و دوره های اصلی ایشان را پیدا کرده و با ترجمه و دوبله ای عالی آنها را ارائه کرده است.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا