فرهنگ و هنر

10 شخصیتی که هرگز حدس نمی زنید توسط یک بازیگر مشهور بازی شده باشد

بازیگران مشهور با گریم متفاوت

همه ما این جمله را شنیده ایم که “زیبایی فقط در پوست است” و این یک چیز خوب است، به خصوص وقتی که می توان بازیگران زیبا و بازیگران خوش تیپ را برای لباس شخصیت های خاصی که می خواهند به تصویر بکشند، مبدل کنند. دو نوع متفاوت از آرایش وجود دارد، آرایش مستقیم و آرایش شخصیت. آرایش مستقیم ظاهر بازیگر را تغییر نمی دهد بلکه ویژگی های صورت او را در زیر نورهای روشن افزایش می دهد. از طرف دیگر، گریم شخصیت کاملاً شکل بازیگر را دگرگون می کند ، به عنوان مثال باعث می شود پیرتر، جوان تر یا کاملاً غیرقابل تشخیص باشند. گاهی اوقات خط داستانی در یک فیلم مستلزم تغییر شکل ظاهری شخصیت است و اینجاست که ایده های خلاقانه آرایشگر ظاهر می شود.

از بازیگرانی که شخصیت های مرد را بازی کرده اند، گرفته تا بازیگران مرد متقاطع، این بازیگران لیست شده در زیر یک نبوغ واقعی برای حرفه خود هستند. هر یک از این افراد به دلیل توانایی های بالای بازیگری خود در بین هم بازیگران و مردم سراسر جهان قابل احترام هستند. آنها کلاه گیس، ماسک و … را به تن کرده اند و کلاه گیس را در نقش خود قرار داده اند تا ما به شخصیت آنها ایمان آوریم. به سختی قادر خواهید بود که با چشمان خود آنها را باور کنید وقتی ببینید این افراد زیبا و خوش تیپ بعد از تبدیل شدن به شخصیت هایشان چگونه به نظر می رسند.

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

10. هالی بری – کلاود اطلس | HALLE BERRY – Cloud Atlas

هالی بری برای فیلم Cloud Atlas در سال 2012 به شش شخصیت متفاوت تبدیل شد. این فیلم در شش دوره مختلف با چندین طرح اتفاق می افتد و هالی باید در همه آنها بازی کند. از یک زن یهودی آلمانی و یک کره ای گرفته تا یک قبیله برده. از نظر هالی، هدف اصلی فرآیند تحول این بود که قابل باور باشد. در واقع آنقدر باورپذیر که روزی وقتی دخترش او را با لباس دکتر اوید دید، بری گفت: “قسم می خورم که روح کوچک او را دیدم که بدنش را ترک کرد و به کلیولند رفت. شنیدن صدای من از آن مرد برای او بسیار وحشتناک بود. ”

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

9. آنجلینا – سالت | ANGELINA JOLIE – Salt

آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان جهان است، بنابراین جای تعجب نیست که حتی وقتی او را به عنوان یک مرد مبدل می کند، یک زن خوش تیپ نسازد. در فیلم Salt، او خود را به عنوان یک افسر نیروی دریایی به مرد مبدل کرد و تحول شگفت انگیز ایجاد نمود. به دلیل ایجاد یک بینی جعلی، گوش های جعلی و گردنی از لاتکس، آماده سازی تغییرات خیره کننده او ساعت ها طول کشید. خانواده اش از او روی صحنه رفتند و آنجلینا گفت: “برد برای مدتی با من در تماس بود تا اینکه من گفتم” دیوانه ” و وقتی فهمید که این من هستم که تازه داشت فرار می کرد”.

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

8. گوئینت پالترو – کم عمق | GWYNETH PALTROW – Shallow Hal

گوئینت پالترو فوق العاده لاغر به عنوان رزماری در فیلم Shallow Hal کاملاً قابل تشخیص نبود. گوینت با پوشیدن کت و شلوار چاق و آرایش سنگین ادعا می کند که او واقعاً چیزهای زیادی در مورد نحوه درک افراد از اضافه وزن یاد گرفته است. او احساس تحقیر می کرد و بسیار آشفته بود که مردم در حالی که “چاق” بود نسبت به او منفور بودند. کت و شلوار او 25 پوند وزن داشت و از نظر بصری وزن او را سه برابر می کرد تا به نظر برسد او یک زن 300 پوندی است. با کمال تعجب، این بازیگر جوان لاغر ادعا می کند که از لحاظ ظاهری ناامنی زیادی دارد و یک بار گفت: “من هرگز فکر نمی کنم که به اندازه کافی لاغر هستم یا مشاعره من به اندازه کافی بزرگ هستند یا هر چیز دیگری”

این مطلب را از دست ندهید
10 انیمیشن برتر از نگاه منتقدان

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

7.  تام کروز – تندر استوایی | TOM CRUISE – Tropic Thunder

همه ما می دانیم که تام کروز در طول دوره طولانی بازیگری خود چند نقش برجسته داشته است. کروز از جوئل گودسن در کسب و کار مخاطره آمیز گرفته تا اتان هانت در فیلم های Mission Impossible، همیشه در تمام فیلم هایش از ظاهر خوبش نهایت استفاده را کرده است. این تا زمانی است که وی در فیلم Tropic Thunder نقش Les Grossman، یک مدیر استودیو را به عهده گرفت. قرار بود کروز بازیگر نقش مکمل فیلم باشد، اما او واقعاً هر صحنه ای را که بازی می کند می دزد و یک بازی درجه یک را ارائه می دهد. با کمال تعجب، کروز به این ایده رسید که این شخصیت “یک مدیر استودیوی خوک حریص است که واقعاً نمایانگر بخش ناخالص هالیوود می باشد”.

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

6. برد پیت – بنجامین باتن | BRAD PITT – Benjamin Button

برد پیت در بازی در نقش شخصیتی بنام Benjamin Button که بعنوان “نوزادی” 80 ساله متولد شد و پس از آن شروع به عقب ماندگی در زندگی کرد،نامزد بهترین بازیگر شد. به اندازه کافی جالب توجه، سر برد پیت پیر در 52 دقیقه اول فیلم با استفاده از CGI است. چطور غیر از CGI، پیت خوش چهره و گاوچران 44 ساله آن زمان می تواند خودش را به یک مرد بسیار پیر و فرومایه تبدیل کند. به اندازه کافی شگفت آور است، برد گفت: “این داستان بسیار دوست داشتنی است که با آن مضامین جهانی خانواده است که با افرادی روبرو می شود که در این راه با آنها ملاقات می کنید.”

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

5. مایکل تشیکلس – سریال سپر | MICHAEL CHIKLIS – The Shield

مجموعه تلویزیونی The Shield’s Michael Chiklis به عنوان بن گریم، معروف به The Thing در چهار فیلم خارق العاده کاملاً قابل تشخیص نیست. او که با استفاده از آرایشهای سنگین مصنوعی کاملاً به هیولایی شبیه سنگ تبدیل شده بود، لباس را کاملاً تکان داد و صحنه صحنه های مبارزات کاملاً رقص آمیز را اجرا کرد. بن گریم به عنوان The Thing، آسیب ناپذیری و قدرت فوق العاده ای دارد و مایکل واقعاً گزینه عالی برای قسمت بود.

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

4. گلن کلوز – هوک | Hook – Glenn Close

همه ما گلن کلوز را از عملکرد خیره کننده اش به عنوان معشوقه روانشناختی / استالکر الکس فورست در فیلم Fatal Attraction به یاد داریم. او برای بازی های خود مجموعه ای از جوایز مانند دو گلدن گلوب، چهار جایزه امی و یک جایزه انجمن بازیگران صفحه دارد. من حدس می زنم با تمام جوایز، او هنگام بازی در فیلم هوک بدون اعتبار معتبر برای هیچ شناختی لازم نبود. او یکی از دزدان دریایی کاپیتان هوک بود که مجازات شد و در یک صندوق عقب پر از عقرب به نام “جعبه بو” قرار گرفت، زیرا اعتقاد نداشت کاپیتان هوک پیتر پن را می کشد. او لباس مردانه را بدون دردسر بیرون کشید و شما هرگز تصور نمی کنید این یک زن باشد که نقش را بازی می کند.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سوغاتی های انگلیس

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

3. رایان رینولدز – ددپول | RYAN REYNOLS – Deadpool

رایان رینولدز امید زیادی به شخصیت خود در فیلم X-Men Origins: Wolverine داشت، اما این انتظارات او نبود. رینولدز به دلیل اعتصاب نویسندگان که در جریان بود، دیالوگ را برای شخصیت خود، وید ویلسون نوشت. در ابتدای فیلم نسخه وی از یک عضو فریبکار خردمند تیم اعتصاب ویلیام استرایکر به تصویر کشیده شد اما به سرعت پایان یافت. شخصیت رینولدز به طور غیر رسمی با نام مستعار “باراکاپول” به جای “ددپول” بعداً در داستان بازگشت و تنها دهانش را دوختند و به سلاح XI تبدیل شدند. رینولدز که از این قسمت راضی نبود، گفت که به او گفته شده است: “اگر می خواهی در نقش ددپول بازی کنی، این فرصتی است که می توانی او را معرفی کنی. و اگر نمی خواهید او را به این شیوه معرفی کنید، شخص دیگری را بازی خواهیم داد. ”

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

2. نیک استال – سین سیتی | NICK STAHL – City Sin

گروه بازیگران فیلم آنتولوژی جنایی City Sin غنی از استعداد است. در ” آن حرامزاده زرد ” نیک استال در نقش روارک جونیور بازی می کند که یک متجاوز و قاتل زنجیره ای است. پدرش سناتوری است که برای سرپوش گذاشتن در جنایات خود به پلیس پول می دهد اما یک پلیس خریداری نمی شود. متأسفانه، استال واقعاً در شهر سین زندگی می کند و به اعتقاد خودش با مشروبات الکلی و مواد مخدر دست و پنجه نرم کرده است. در سال 2012، او همچنین در یک فروشگاه فیلم بزرگسالان به دلیل رفتار شرور دستگیر شد. امروز او در حال استراحت کوتاه از بازیگری است تا بر روی متانت و خانواده اش تمرکز کند. خوش به حال تو نیک

بازیگر مشهور,بازیگر مشهور جهان,بازیگر مشهور دنیا,

1. متیو فاکس – الکس کراس | MATTHEW FOX – Alex Cross

همه ما متیو فاکس را به عنوان ستاره برنامه تلویزیونی گمشده به یاد می آوریم، اما او مطمئناً هرگز وزن خود را برای بازی در فیلم Alex Cross کاهش نداد، وقتی که در تمام آن سالها در آن جزیره گیر کرده بود. فاکس برای بازی در نقش یک قاتل زنجیره ای خالکوبی، لاغر و پاره پاره در سریال کارآگاهی جیمز پترسون، 40 پوند از دست داد. هیکل ترسناک او پس از پنج ماه تمرینات طاقت فرسا بدست آمده بود. مربی ای که بدن و شکل دانیل کریگ را برای بازی در نقش جیمز باند، کریس ایوان به شکل ناخوشایند در کاپیتان آمریکا، و شکم و سینه جیک جیلنهال در شاهزاده ایرانی در آورده بود همان شخصی بود که متیو را به حد مجاز رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا