فرهنگ و هنر

10 بازیگر زن ثروتمند جهان در سال 2021 + عکس بازیگران

افزایش بازدید در گوگل

ثروتمندترین بازیگران زن جهان کدامند؟

حتما می دانید که سینما در هالیوود پر از زنان و مردان ثروتمند و مشهور است و حضور در این دنیای سرگرم کننده و پرزرق و برق باعث در آمد آنها شده است.

اگر چه اکثر ثروتمندان هالیوود را بازیگران مرد تشکیل داده است اما زنانی هم هستند که در میان ثروتمندترین شخصیت های هالیوود جایی برای خود دست و پا کرده و از اعتبار قابل توجهی برخوردارند. در ادامه بست فارسی شما را با ۱۰ تن از ثروتمندترین بازیگران زن جهان در سال ۲۰۲۱ آشنا می کند.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۱۰. درو بریمور | Drew Barrymore

درو بریمور، بازیگر، مدل، نویسنده و کارآفرین، یکی از ثروتمندترین بازیگران زن جهان است. او با بازی در فیلم تخیلی ET در سال ۱۹۸۲ به شهرت رسید و برای بازی در چندین فیلم موفق مانند ۵۰ روز اول، فرشتگان چارلی، هرگز بوسیده و جیغ بازی کرد.

در طول سال ها او چندین جایزه از جمله – اما محدود به – گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران سینما را از آن خود کرده است. دارایی خالص وی در سال ۲۰۲۱ به ۱۲۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.

عکس از ثروتمندترین زن جهان,بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان

۹. جنیفر لارنس | Jennifer Lawrence

فیلم های جنیفر لارنس در سن ۲۸ سالگی پیش از این بیش از ۵.۷ میلیارد دلار در گیشه فروش داشته اند. جنیفر لارنس در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ پردرآمدترین بازیگر زن جهان بود و با بازی در سه گانه بازی های گرسنگی قلب بسیاری از مخاطبانش را از آن خود کرد.

لارنس در ادامه در بسیاری از فیلم های بزرگ دیگر مانند شادی، مسافران، American Hustle و Silver Linings Playbook بازی کرد و برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن برای فیلم دوم شد. دارایی خالص وی تا سال ۲۰۲۱ به ۱۳۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۸. اسکارلت جوهانسون | Scarlett Johansson

اسکارلت جوهانسون در زندگی به افتخارات زیادی دست یافته است و امروز یکی از بازیگران زن ثروتمند جهان محسوب می شود. او یک ستاره در Walk of Fame Hollywood دارد، در حال حاضر پردرآمدترین بازیگر زن جهان محسوب می شود و بارها در لیست ۱۰۰ مشهور Forbes قرار گرفت.

او با فیلم هایی مانند Don Jon ، He’s Just Not That Into You و سریال Avengers که بیش از ۸ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است ، به شهرت رسیده است! دارایی خالص وی در سال ۲۰۲۱ ۱۴۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۷. آنجلینا جولی | Angelina Jolie

آنجلینا جولی برنده چندین جایزه انتخاب نوجوانان، گلدن گلوب، جوایز منتقدین و یک جایزه اسکار، یکی از برجسته ترین بازیگران زن در جهان امروز است. او با بازی در فیلم هایی مانند لارا کرافت: مقبره ریدر، سالت، آقا و خانم اسمیت و جهانگردان ، دنیای اکشن را تسخیر کرد و مخاطبان را خیره کرد.

جولی از ثروتمند ترین بازیگران زن جهان است که در کنار کارنامه درخشان سینمایی خود، تلاش زیادی نیز در راستای انسان دوستی می کند. دارایی خالص وی در سال ۲۰۲۱ ۱۶۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۶. مایلی سایرس | Miley Cyrus

مایلی سایرس پس از بازی در نقش های جزئی در دوران کودکی، با برنامه تلویزیونی موفق دیزنی، هانا مونتانا، راه ستاره شدن را به دوش گرفت. این نمایش به سرعت او را به عنوان یک بازیگر و خواننده با استعداد مبدل کرد و میلیون ها طرفدار را از سراسر جهان به خود جلب نمود.

حتی اگر سایرس بعد از پایان هانا مونتانا تصمیم می گرفت بیشتر به کار موسیقی خود روی فیلم بپردازد، او هنوز هم در تعدادی از فیلم ها مانند آخرین آهنگ، زیر پوشاننده و هانا مونتانا: فیلم بازی می کرد. دارایی خالص وی در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۶۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۵. جولیا رابرتز | Julia Roberts

جولیا رابرتز یکی دیگر از ثروتمندترین بازیگران زن جهان است که برای همیشه به عنوان زن زیبا در صنعت فیلم شناخته می شود، با تعدادی فیلم عالی در هالیوود جای خود را باز کرده است. وی پنج بار موفق به کسب رکورد “زیباترین زن جهان” از مجله People شده است و به عنوان شخصیت زیبایی شناخته می شود.

او در فیلم هایی مانند Eat Pray Love ،Notting Hill و Runaway Bride قلب بسیاری از افراد را به دست آورد. برای فیلم مونالیزا لبخند، رابرتز ۲۵ میلیون دلار دستمزد گرفت و او را به پردرآمدترین بازیگر زن در آن زمان جهان تبدیل کرد. دارایی خالص وی تا سال ۲۰۲۱ ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۴. ساندرا بولاک | Sandra Bullock

ساندرا بولاک بازیگری را به عنوان یک کودک پنج ساله آغاز کرد و اولین بازی خود را در هالیوود در سال ۱۹۹۴ انجام داد. اولین فیلم او با موفقیت خروشان روبرو شد و بولاک را به عنوان یک حضور برجسته در صنعت تثبیت کرد.

بولاک در ادامه به بازی در فیلم های تجاری و تحسین شده منتقدان مانند جاذبه، خانم همسایه، طرف کور و جعبه پرنده پرداخت و خود را به یکی از ثروتمند ترین بازیگران زن جهان مبدل کرد.

در طول دو دهه زندگی حرفه ای خود، او چندین جایزه منتقد، انجمن صنفی بازیگران و گلدن گلوب و همچنین جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در فیلم طرف کور را به دست آورده است. دارایی خالص وی تا سال ۲۰۲۱ ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۳. جولیا لوئیس دریفوس | Julia Louis-Dreyfus

جولیا لوئیس دریفوس، برنده ۹ جایزه امی، ۷ جایزه انجمن اسکرین و ۱ گلدن گلوب، با کسب جایزه امی بیش از هر کس دیگری تاریخ را ثبت کرد. او ملکه صفحه نقره ای است و از مهمترین نقش های او می توان به حضور در Seinfeld ، Veep و Saturday Night Live اشاره کرد.

دریفوس متولد شده در خانواده ای ثروتمند بوده است. فرزند خیرارد لویی دریفوس از گروه دریفوس، دارایی خالص این گروه چند سال پیش، بیش از ۳ میلیارد دلار تخمین زده شد. دارایی خالص دریفوس تا سال ۲۰۲۱ ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۲. جنیفر آنیستون | Jennifer Aniston

جنیفر آنیستون یکی از بازیگران زن ثروتمند جهان به خاطر بسیاری چیزها شناخته شده است، از جمله بازی در نقش راشل گرین در فیلم Friends، استعداد کمدی جنیفر آنیستون در فیلم We’re The Millers و رئیسان وحشتناک و همچنین تبحر در کمدی های عاشقانه در فیلم هایی مانند شکارچی فضل و او فقط این نیست. شما.

شخصیت جذاب و جذابیت روی صفحه او قلب بسیاری را به خود جلب کرد، در نهایت آنیستون در هر قسمت تقریباً یک میلیون دلار برای دوستان درآمد داشت.

در طول سال ها او چندین جایزه Emmy ،Golden Globes و Screen Actors Guild Awards را از آن خود کرده است. دارایی خالص وی تا سال ۲۰۲۱ ۳۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بازیگران زن ثروتمند جهان,ثروتمند ترین بازیگران زن جهان,ثروتمندترین بازیگران زن جهان

۱. جسیکا آلبا | Jessica Alba

جسیکا آلبا ثروتمندترین بازیگر زن دنیا کار بازیگری خود را از سن ۱۳ سالگی آغاز کرد و برای بازی در فیلم فرشته تاریکی در ۱۹ سالگی به شهرت رسید و آلبا یکی از زیباترین زنان جهان شناخته می شود، که در فیلم های برجسته ای مانند چهار خارق العاده و عاقبت آن ، روز ولنتاین و خوش شانس چاک خوش درخشید.

در سال ۲۰۱۲، آلبا با فروش محصولات خانگی و کودک، شرکت The Honest را تاسیس کرد. در سال ۲۰۲۱، دارایی خالص او حدود ۴۲۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا