فرهنگ و هنر

10 زن در سریال مردگان متحرک

افزایش بازدید در گوگل

شخصیت زن سریال مردگان متحرک

در سریال مردگان متحرک افرادی چون آلفا، بث، جادیس، میشون، آندریا و … می توانستند رابطه عاشقانه خوبی را با داریل داشته باشند.

سریال مردگان متحرک در مورد زنده ماندن در آخرالزمان بود و انسان‌ ها سعی می ‌کردند از دست زامبی ‌ها جان سالم به ‌در ببرند، اما در این سریال مباحث دیگری به غیر از بحث بقاء هم وجود داشت به‌ نحوی که ثابت کرده‌ اند آینده ارزش زنده ماندن را دارد و می‌ توان عشق خود را پیدا کرد و خانواده‌ ای را تشکیل داد. در ادامه مطلب ۱۰ شخصیت زن سریال مردگان متحرک که می توانستند عاشق داریل شوند را معرفی می کنیم.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۱۰. آلفا (سامانتا مورتون)

شاید بسیاری از افراد از ایجاد رابطه عاشقانه در سریال مردگان متحرک زیاد شگفت زده نشوند، اما باید بگوییم که در کنار حقایق ترسناک رابطه عاشقانه هم می ‌تواند وجود داشته باشد. به ‌عنوان مثال داریل از افرادی بود که یک رابطه کوتاه ‌مدت را با فردی به اسم نیگان دنبال کرد، البته باید بگوییم که این رابطه تاثیرات منفی برای آلفا داشت، چرا که نیگان در صورتی که گلویش را ببرد پیشنهاد او را پذیرفت  تا تهدیدهای ایجاد شده برای مردمان خود را به اتمام برساند.

داریل کسی نبود که پیشنهاد او را قبول کند در نتیجه مثل گربه‌ هایی که اهلی شده بودند دوباره به زندگی وحشی خود ادامه دادند و هیچ وقت از کثیف شدن و زمین خورد نمی ترسیدند در نتیجه اگر آلفا شخصیت شروری نداشت می توانستند با داریل زوج خوبی شوند.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۹. بث (امیلی کینی)

یکی از غم‌ انگیزترین روابطی که در سریال مردگان متحرک می‌ توان نام برد رابطه بین بث و داریل است، در واقع این ۲ تنها بازمانده‌ هایی بودند که برای زنده ماندن خود تلاش می ‌کردند و در مورد زندگی روزمره باهم بحث داشتند از طرفی در اولین قرار عاشقانه شبیه به زوج ‌های عاشق بودند، اما بسیاری رابطه آن‌ ها را به عنوان رابطه برادر و خواهری در نظر می ‌گرفتند.

یکی از نا امن ترین اتفاقاتی که در این سریال مشاهده می ‌شد زمانی بود که داریل و بث و به تنهایی تلاش می‌ کردند که از هم محافظت کنند و قبل ‌از این‌ که اتفاقی بین آن ‌ها بیفتد پیوند عاطفی آن ‌ها به پایان رسید، زیرا بعد از مدت زمانی بث و کارول را به بیمارستان بردند تا در ازای انجام شغل روزمره از آن‌ ها محافظت کنند و زمانی‌ که داریل برای نجات آن‌ ها به بیمارستان رفت بث به رباینده خود یعنی دارن حمله کرد و همان لحظه جان خود را از دست داد.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۸. جادیس (پولیانا مکینتاش)

جادیس همانند داریل از افرادی بود که برای بقا در شرایط سخت می‌ جنگید به ‌نحوی که تنها جملات پراکنده‌ ای را به‌ کار می‌ برد و دلیل آن‌ هم دور بودن از اجتماع بود که نشان می ‌داد زندگی وحشیانه‌ ای دارد، در واقع داریل هم بسیار کم‌ حرف بود که اگر هر دوی آن‌ ها در شرایطی متفاوت از این وضعیتشان با هم رو به ‌رو می‌ شدند می ‌توانستند رابطه‌ عاشقانه‌ خوبی داشته باشند.

در این فیلم به‌ نظر می ‌رسید که جادیس به گابریل علاقه دارد، اما داریل خود روح مهربانی داشت که تفاوت زیادی با مردهای دیگر در داستان مردگان متحرک داشت از طرفی جادیس رفتار داریل را دوست داشت و ترجیح می‌ داد فاصله‌ اش را با انسان ‌ها حفظ کند به‌ همین علت می‌ توان گفت این دو می‌ توانستند زوج خوبی برای هم باشند.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۷. ساشا (سنیکا مارتین گرین)

از دیگر افرادی که در سریال مردگان متحرک می‌ توانست رابطه عاشقانه ‌ای با داریل داشته باشد ساشا است، در واقع این فرد در ابتدای سریال با باب و ابراهیم رابطه عاشقانه ‌ای را برقرار کرد، اما با توجه به این ‌که ساشا جنگجوی حرفه ‌ای در مقابل انسان‌ ها و زامبی ‌ها بود از طرفی باب فردی بی ‌روح و با حوصله و متواضع بود باعث به خطر افتادن جان دیگران می شد، بنابراین نمی‌ توانست با ساشا رابطه خوبی داشته باشد، اما با داریل سازگاری خوبی داشت و هر دوی آن ‌ها از روحیه جنگجویی برخوردار بودند.

شاید بسیاری از افراد بپرسند چرا داریل و ساشا می‌ توانستند رابطه خوبی داشته باشند که یکی از دلایل آن زندگی خانوادگی داریل بود، چرا که خانواده وی همگی سرشار از نفرت بودند و برادر او نژادپرست بود، همچنین این دیدگاه هم در ذهن داریل نفوذ کرد، از طرفی دیدن این ‌که داریل به ساشا علاقه‌ مند شده بود می ‌توانست نشان دهد که داریل به شخصیت بهتری تبدیل شده است.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۶. لیا (لین کالینز)

یکی از نزدیک‌ ترین افرادی که تا اتمام سریال به داریل برای داشتن یک رابطه عاشقانه واقعی نزدیک شد لیا نام داشت. داریل و لیا همکاری رمانتیکی را با هم برقرار کردند به همین دلیل می توانستند در آینده یک زوج خوش ‌بخت شوند، اما با توجه به این ‌که داریل فردی وحشت‌ زده بود و نمی‌ توانست فردی را به زندگی خصوصی خود راه دهد تنها حواس خود را به زنده ماندن داده بود.

در این شرایط داریل دوست نزدیکش یعنی ریک را از دست داده بود سعی می ‌کرد که با کس دیگری هم زندگی کند، در این ‌حال باید بگوییم رابطه‌ ای کاملا واقعی بین داریل و لیا وجود داشت، اما هیچ ‌گونه سرانجامی نداشت و این رابطه بعد از تلاش زیاد لیا برای کشتن داریل و افراد دیگر کاملا به پایان رسید که علت این کار او هم خیانت داریل بود‌.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۵. کانی (لورن ریدلاف)

در طول داستان مردگان متحرک داریل تنها با کانی با عنوان زنی که به او علاقه داشت صحبت می‌ کرد و با توجه به این ‌که کانی فردی ناشنوا بود داریل می ‌توانست راه‌ های زیادی را برای ارتباط برقرار کردن با او پیدا کند که از طریق زبان اشاره و با کمک گرفتن از یادداشت ‌های عاشقانه کودکان حس خود را نشان می داد.

کانی و داریل هر دو چیزهای بسیار جذابی برای هم داشتند و اگر بین آن ‌ها رابطه ‌ای انجام می ‌شد تا اتمام سریال در کنار هم می ‌ماندند، اما آلفا نقشه‌ های پلیدی برای کشتن کانی کشیده بود و داریل هم تلاش زیادی کرد تا او را پیدا کند، در نتیجه کانی تا اتمام سریال جان سالم به‌ در برد، اما متاسفانه هیچ‌ گونه داستانی مبنی‌ بر این‌ که داریل و کانی عاشق هم شوند وجود نداشت.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۴. کارول (ملیسا مک براید)

از فصل دوم به بعد در سریال مردگان متحرک نشانه ‌های زیادی وجود داشت که نشان می‌ داد داریل و کارول بهم احساس دارند، آن ‌ها از همان ابتدا با موانع بسیاری رو به‌ رو بودند و به‌ عنوان دو تا دوست کنار هم رشد کردند.

از طرفی این ۲ می دانستند که باید چطور با هم صحبت کنند و پیوند ناگسستنی بین آن ‌ها به وجود آمد که شاید این رابطه‌ دوستی بسیار نزدیک بود، اما همیشه به ‌نظر می ‌رسید که این دو رابطه خواهر و برادری با هم دارند و هیچ ‌گونه ارتباط عاشقانه ای بین آن ‌ها وجود ندارد.

به طور کلی می‌ توان گفت هیچ ‌کس در زندگی داریل نبود که بیشتر از کارول به او اهمیت دهد، بنابراین بسیاری تصور می‌ کردند که ممکن است در پایان سریال رابطه ‌ای عاشقانه بین این ۲ به وجود بیاید.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۳. آندریا (لوری هولدن)

از اولین اعضای گروه بازماندگان می ‌توان آندریا و داریل را نام برد که در همان روزهای وقوع آخرالزمان وجود زامبی‌ ها در سریال وجود داشتند و با توجه به این‌ که داریل شخصیت خوبی نداشت و خشن رفتار می ‌کرد کم‌ تر پیش می‌ آمد که ناراحتی و اندوه از خود دور کند و به ‌دلیل از دست مریل به فردی بسیار ناراحت و اندوهگین تبدیل شد و در فصل دوم هم با توجه به این ‌که نتوانست سوفیا را پیدا کند با اوضاع روحی بدی رو به رو بود.

آندریا به‌ تازگی خواهر خود را از دست داده بود و به فکر خودکشی بود که داریل به او کمک کرد تا در فصل اول از فکر خودکشی بیرون بیاید، اما آندریا به‌ هیچ‌ وجه داریل را به ‌خاطر این کار نبخشید و در فصل‌ های بعدی داریل کم کم داشته شخصیت بهتری پیدا می‌ کرد، اما آندریا هم به کسی نیاز داشت که بتواند به او کمک کند که همه ‌چیز را درک کند.

در این شرایط آندریا با فرمانده رابطه‌ عاشقانه‌ ای شکل داد، اما متاسفانه فرمانده آندریا را به لبه پرتگاه برد و او را به سمت پایین هل داد به ‌همین علت آندریا طعمه زامبی‌ ها شد، اما اگر داریل و آندریا به‌ هم علاقمند می شدند به ‌راحتی می‌ توانستند به رشد همدیگر کمک کنند.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۲. میشون (دانای گوریرا)

میشون و ریک یکی از زوج‌ های قدرتمند سریال مردگان متحرک بودند که طرفداران زیادی هم داشتند، اما اگر داستان به ‌نحو دیگری بود و میشون و داریل به‌ هم علاقه پیدا می ‌کردند می ‌توانستند رشد بیشتری داشته باشند، چرا که هر دوی آن ‌ها از فداکاری برای زنده ماندن مردم نمی ‌ترسیدند.

سریال مردگان متحرک,شخصیت زن سریال مردگان متحرک,سریال مردگان متحرک

۱. لارا (لیندزلی رجیستر)

لارا یکی از شخصیت های وحشی در گروه نیگان بود، اما بعدها موضع خود را تغییر داد و با توجه به اینکه برای زنده ماندن تلاش می مرد نمی توان او را شخصیتی پلید معرفی کرد، در واقع قلل از شکل گرفتن گروه ناجی ها لارا شخصی قهرمان بود اما متاسفانه بتا لارا را کشت و هیچ گونه رابطه ای بین آن ها رخ نداد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا