گردشگری

10 تا از بهترین کشورها از نظر آب و هوا که حتما باید به آنجا سفر کنید

افزایش بازدید در گوگل

بهترین کشور از لحاظ اب و هوا کدامند؟

کشورهای دنیا هر کدام با آب و هوای خاص به خود از تنوع منحصر به فردی در زمینه اقلیمی برخوردار می باشند، در این میان برخی کشورها از باقی سرزمین ها شرایط جوی بسیار مناسب تری داشته و برای زندگی مکانی ایده آل به شمار می روند. هوایی پاک با آفتابی ملایم در کنار خنکای نسیمی که تمام سال در حال وزیدن است، روزهای رویایی را ایجاد خواهد نمود.

اینکه هر زمان بخواهید شرایط یک پیاده روی دل انگیز یا اوقاتی خوش برای پیک نیکی خانوادگی فراهم باشد، می تواند لحظاتی پر از نشاط را به ساکنان اقلیمش هدیه دهد. فردی که به قصد مهاجرت ترک وطن می کند، قبل از هر چیزی موقعیت آب و هوایی و اقتصادی کشور مقصد را در نظر می گیرد. در این مقاله قصد داریم ۱۰ کشوری که بهترین آب و هوای در جهان را دارند به حضورتان معرفی نماییم، از همراهی تان بسیار خوشنود می شویم.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۱۰. یونان | Greece

کشور یونان تا قبل از ایجاد اختلالات سیاسی و نا امنی های اخیرش یکی از بهترین کشورها از نظر آب و هوا بود، که طبق آمار جهانی ۷۶ درصد از مهاجرانی که یونان را برای اقامت برگزیده اند، از اقلیمش بسیار ابراز رضایت نموده اند.

دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی نیز امتیاز ۳۸ درصدی را از آن خود کرده، که بر اساس آمار استاندارد گزینه ای فوق العاده محسوب می گردد.

بهترین کشور اروپایی از لحاظ اب و هوا,بهترین کشور از لحاظ اب و هوا,بهترین کشور از نظر آب و هوا

۹. اوگاندا | Uganda

اوگاندا هم به مانند یونان از شرایط نا امن سیاسی کشورش رنج می برد ولی جدا از هر گونه قضاوتی آب و هوایی تمیز و دلنشین با مردمی که بسیار مهمان نواز و خونگرم هستند، آن را به یکی دیگر از برترین کشورهای دنیا برای مهاجرت یا اقامت تبدیل گرده است.

امنیت داخلی اوگاندا از سطح کیفی پایینی برخوردار بوده و تنها ۱۵ درصد مهاجران از شرایط موجود ابراز رضایت نموده اند. طبیعتی زیبا با جاذبه های گردشگری ناب نتوانسته خیلی در جامعه جهانی موفق ظاهر شود. کمبود امکانات بهداشتی و شرایط ضعیف اقتصادی مردم صنعت توریسم را تقریبا منفعل ساخته.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۸. اسپانیا | Spain

اسپانیا کشوری زیباست که در جنوب شرق اروپا قرار گرفته، و آب و هوایی بی نظیر به خاطر همجواری با دریای مدیترانه دارد و همین موضوع باعث شده تا بهترین کشور اروپایی از لحاظ اب و هوا باشد.

زیبا ترین سواحل در کنار جاذبه های گردشگری طبیعی فراوان موجب شده تا ۵۱ درصد مهاجران از شرایط سکونت خود ابراز رضایت کامل داشته باشند. اگر چه به خاطر شرایط اقتصادی سنگینی که بر اسپانیا حاکم است، شغل یابی به سختی انجام می پذیرد اما امکانات تفریحی بسیار پیشرفته در کنار جشنواره های باشکوه در تمام فصول سال اسپانیا را به کشور رویاها تبدیل کرده.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۷. مکزیک | Mexico

مکزیک کشوری زیبا در آمریکای جنوبی است، که به دلیل دارا بودن شرایط ایده آل اقتصادی، شغلی و سکونتی در کنار جاذبه های طبیعی بی نظیر، مردمی مهربان و مهمان نواز و آب و هوایی بسیار مطلوب رده دوم بهترین کشورهای دنیا را به لحاظ استانداردهای جهانی به دست آورده.

اگر به سفرهای خارجی علاقه مندید، حتما مکزیک را در لیست اولویت های خود قرار دهید و از مسافرتی به یاد ماندنی در بهترین کشور از لحاظ اب و هوا لذت ببرید.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۶. کنیا | Kenya

کنیا کشوری آفریقایی که علی رغم شرایط آب و هوایی منحصر به فرد، فرهنگی کهن و غنی، طبیعتی خاص و خیره کننده، متاسفانه به لحاظ اقتصادی، امنیت اجتماعی ، امور بهداشتی، و شرایط اقامتی ۳۲ در صد از حد استانداردهای جهانی پایین تر می باشد.

همین امر موجب شده کنیا به کشوری مهجور در امور توریستی تبدیل شود. هزینه های زندگی، خورد و خوراک، پوشاک و بهداشت بسیار بالا بوده و تقریبا تنها افرادی که از وضعیت مالی خیلی خوبی برخوردارند از سفر به کنیا ابراز رضایت نموده اند.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۵. مالت | Malta

مالت کشوری ایده آل برای استفاده از امکانات تفریحی و گردشگری به شمار می رود، و با آب و هوایی منحصر به فرد، توانسته رتبه خوبی در لیست برترین های کشور ها از لحاظ آب و هوا در جهان به دست آورد.

طبق آمار صندوق ارز جهان مالت رده اول را در مرفه ترین، شاد ترین، سالم ترین و ثروتمندترین کشور را از ان خود نموده است. امکان دست یابی به شغل های پر درآمد آمار مهاجرت را نیز در مالت با سیر صعودی ۷۰ درصدی رو به رو ساخته.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۴. قبرس | Cyprus

قبرس هم جزو بهترین کشورهای جهان به لحاظ آب و هوای می باشد، که توانسته آمار رضایتی ۶۹ درصدی در میان مهاجران را به دست آورد.

روابط بسیار صمیمی مردم، فرهنگی غنی و بسیار به روز، امنیت اجتماعی عالی، شرایط اقتصادی ایده آل از قبرس بهشتی رویایی ساخته است. سطح استاندارد کشورها حدود ۱۵ درصد بوده در حالی که قبرس این آمار را به ۲۱ درصد رسانده.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۳. پرتغال | Portugal

۲۰ درصد فراتر از انتظارات جهانی به لحاظ شرایط امنیتی، اقتصادی، شغلی، اقلیمی و گردشگری پرتغال را به مقصدی منحصر به فرد، تبدیل کرده است.

پرتغال عنوان سومین کشور توریستی دنیا را نیز به خاطر داشتن بهترین کشور اروپایی از نظر اب و هوا از آن خود نموده و محیطی آرام در کنار طبیعتی دلنشین آن را به قطعه ای از بهشت بر زمین ملقب ساخته.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۲. آفریقای جنوبی | South Africa

اگر چه کشور آفریقای جنوبی هم همچون سایر کشورهای همجوارش از امنیت، اقتصاد، بهداشت و امکانات شغلی فوق العاده پایینی برخوردار می باشد، اما نمی توان منکر شرایط آب و هوایی فوق العاده بی نظیرش شد.

جاذبه های طبیعی در کنار امکانات تفریحی فراوان و سواحل زیبا از آفریقا نمایی متفاوت به نمایش می گذارد. این کشور با اقلیمی خاص و گونه های منحصر به فرد جانوری و گیاهی توانسته تصویری خارق العاده را به جهانیان هدیه دهد.

بهترین آب هوای جهان,بهترین آب و هوا در جهان,بهترین آب و هوا در دنیا

۱. کاستاریکا | Costa Rica

رده دوازدهم جهان در میان ۶۴ کشور به لحاظ کسب بالاترین استانداردهای اجتماعی، امنیتی، اقتصادی، سیاسی و گردشگری ، کاستاریکا را به جمع یکی از بهترین کشورهای جهان با شرایط آب و هوایی بی نظیر ملحق ساخته.

این کشور علاوه بر اقلیمی ایده آل اوضاع اقامتی خوبی نیز داشته و سالانه مهاجران فراوانی را به سمت خود کشانده، تا بتوانند با آرامش کامل به زندگی و فعالیت اجتماعی بپردازند.

  به نظر شما بهترین کشور از نظر آب و هوا کدام کشور است؟

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا