گردشگری

رزرو تاکسی فرودگاه امام

تاکسی فرودگاه امام یکی از خدمات پارسه گشت می‌باشد که می توانید برای جابجایی از فرودگاه امام به کلیه نقاط کشور و بالعکس از آن استفاده کنید . کلیه فعالیت های پارسه گشت به صورت شبانه روزی و توسط رانندگان آموزش دیده و دارای صلاحیت و خودروهای در شأن و شخصیت مسافران انجام می شود . قیمت ها کاملا مشخص بوده و مورد تایید سازمان تاکسیرانی و سازمان راهداری می باشند . تاکسی های فرودگاه از به روزترین و مدرن‌ترین خودرو‌های موجود در ایران هستند و جهت آسایش و رفاه مسافران مورد استفاده قرار می گیرند . با استفاده از تاکسی‌های فرودگاه، به محض فرود، یک خودرو لوکس همراه با راننده‌ای مطمئن در انتظار شماست تا شما را بدون هیچ دغدغه و نگرانی به مقصد برساند .

تاکسی فرودگاه امام خمینی,رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام,پارسه گشت

همچنین می توانید جهت رفتن به فرودگاه، بدون هیچ نوع دغدغه و نگرانی درمورد جاماندن از پرواز، تاکسی خود را از طریق شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۵۹۹ رزرو کنید . همچنین شرکت ها و سازمان ها می توانند جهت جا به جایی میهمانان و مسافرین خود با ما تماس بگیرند  . استفاده از تاکسی فرودگاه مزایای زیادی دارد که برخی از آن ها شامل:

  1. استفاده از رانندگان مجرب و آموزش دیده
  2. فعالیت شبانه روزی در ۳۶۵ روز سال
  3. بیمه مسافر و سرنشینان
  4. استفاده از خودروهای استاندارد و ایمن
  5. نرخ مصوب و دولتی

تاکسی فرودگاه امام خمینی,رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام,پارسه گشت

تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام خمینی از فرودگاه به داخل شهر و یا از داخل شهر به فرودگاه انجام می شود . پارسه گشت سعی کرده با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی، سرویس های باکیفیت را به شما عزیزان ارائه کند . همه ی تلاش ما ارائه سرویس مناسب و تجربه ای متفاوت برای شما می باشد و در این مسیر در همه ی مراحل در کنار شما هستیم . رانندگان موجه و آراسته مجموعه پارسه گشت قبل و بعد از سفر همراه شما خواهند بود، تا با آسودگی و اطمینان شما و خانواده هایتان را به مقصد برسانند .  شما می توانید تاکسی فرودگاه امام خمینی را به صورت آنلاین از سایت پاسه گشت رزرو کنید .

تاکسی فرودگاه امام خمینی,رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام,پارسه گشت

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام  یکی دیگر از خدمات پارسه گشت می باشد . خودروهای به روز مانند تویوتا کمری، تویوتا Rav4 و ون ویژه فرودگاه با کادری مجرب به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز می باشند . جهت رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام کافیست وارد سایت پارسه گشت شوید و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید . یکی از مهم ترین ویژگی های پارسه گشت این است که رانندگان خودروها دارای کارت سلامت هستند و براساس شرایط سنی، هر شش ماه یا هر سال تمدید می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده‌ سفر کنید . تمام سر‌نشینان خودرو‌های VIP مشمول بیمه مسافری می‌شوند و در پایان سفر با ما، اگر لوازم شما داخل خودروهای ما جا‌مانده باشد، نگران نباشید. تمام خودرو‌های ما، قابل پیگیری و مورد اطمینان هستند و ما به صورت ۲۴ ساعته تا پایان سفر شما را همراهی می‌کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا