فرهنگ و هنر

10 تا از بهترین کارتون های سریالی که تابحال ساخته شده اند!

افزایش بازدید در گوگل

بهترین کارتون هایی که باید دید

از همان زمان های قدیم کارتون های متفاوتی ساخته و پخش شده اند که برخی از آن ها هدفی جز سرگرمی ندارند و برخی هم معنای عمیق تری برای درک شدن دارند اما تقریبا همه ما موافقیم که کارتون ها می توانند برای افراد بزرگ سال هم لذت بخش و هیجان انگیز باشند.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که کارتون تماشا می کنید و یا برنامه کودک مورد علاقه خاصی دارید، پس با Bestfarsi همراه باشید تا شما را با ۱۰ تا از بهترین کارتون هایی که تابحال ساخته شده اند آشنا کنیم تا بتوانید آن ها را هم به لیست تان اضافه کنید. پس از انتخاب شما می توانید این فیلم ها را از بهترین سایت دانلود فیلم ایران تهیه نمایید.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۱۰. باب اسفنجی شلوار مکعبی | SpongeBob SquarePants

کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی از آن دسته کارتون هایی است که نه تنها بچه ها دوستش دارند، بلکه بزرگ تر ها هم کلی با آن سرگرم می شوند و با صحنه های مختلفش حسابی می خندند.

این انیمیشن دیدنی و جذاب در واقع در مورد اسفنجی دریایی است که به همراه دوستانش در زیر آب زندگی می کند و در هر قسمت به همراه آن ها ماجراهای مختلفی را رقم می زند. این اسفنج با شلوار مکعبی و بامزه اش، در خانه ای عجیب به شکل آناناس زندگی می کند که سایر دوستانش هم در این مورد دست کمی از خودش ندارند!

بهترین انیمیشن های جهان,بهترین کارتون دنیا,بهترین کارتون های جهان

۹. میگ میگ یا رود رانر | Wile E. Coyote and the Road Runner

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های جهان مربوط به رود رانر می باشد که اکثر ما آن را با نام میگ میگ می شناسیم. داستان این کارتون در مورد گرگی است که تمام زندگی اش را صرف دنبال کردن و گیر انداختن رود رانر کرده است و در هر قسمت با شیوه های متفاوتی سعی دارد تا او را به دام بیندازد.

شاید ناکامی های پی در پی این گرگ کمی اذیت کننده باشد اما بدون شک میگ میگ یکی از سرگرم کننده ترین کارتون هایی است که تابحال ساخته شده است.

کارتون های دیدنی,کارتون های دیدنی و جالب,کارتون های سریالی

۸. فیلینستون ها | The Flintstones

اگر از دسته طرفداران کارتون های دهه شصت باشید، حتما کارتون فیلینستون ها را دیده اید و یا دست کم در موردش بارها شنیده اید. داستان این انیمیشن دیدنی و جالب در مورد غارنشین هایی است که برخلاف اسم شان دارای سبک زندگی جدیدی هستند و ماجراهای متفاوتی را رقم می زنند.

این کارتون تخیلی و فوق العاده در شهر بدارک روایت می شود که در واقع شهری سنگی است و محل زندگی افراد غارنشین است. جالب است بدانید که حیوان خانگی فیلینستون ها یک دایناسور است و همین کافی است که بتوانید خلاقیت نویسنده آن را ستایش کنید.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۷. والدین نسبتا عجیب و غریب | The Fairly OddParents

والدین نسبتا عجیب و غریب، یکی از کارتون های دیدنی و جالب آمریکایی به شمار می رود که حسابی محبوب است و از سراسر دنیا طرفداران خاص خودش را دارد. این کارتون داستان پسر نوجوانی را روایت می کند که والدینش به علت داشتن قدرت های عجیب قادرند تا آرزوهایش را برآورده کنند.

کارتون والدین نسبتا عجیب غریب از دسته برنامه هایی است که حسابی شما را سرگرم خواهد کرد و بدون شک می گوییم که خیلی زود عاشق نقش های مختلف و ماجراهای بامزه و عجیب شان خواهید شد!

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۶. پلنگ صورتی | The Pink Panther

بدون شک همه ما با پلنگ صورتی و کارتون محبوبش آشنا هستیم و آن را بارها دیده ایم. این کارتون از آن دسته برنامه هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد و جذابیتش را در طی این سال ها از دست نداده است.

علارغم اینکه در حین داستان هیچ دیالوگی رد و بدل نمی شود، اما پلنگ صورتی کارتون بسیار سرگرم کننده ای است که به راحتی می تواند شما را بدون آن که متوجه شوید ساعت ها پای تلویزیون نگه دارد.

این کارتون داستان پلنگی صورتی را تعریف می کند که هر روز ماجراهای عجیب و جالبی را تجربه می کند و بدون شک یکی از بهترین کارتون هایی به شمار می رود که تا کنون ساخته شده است.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۵. دختران قدرتمند | The Powerpuff Girls

پاور پاف گرلز از آن دسته بهترین کارتون های جهان به حساب می آید که توانسته در سراسر دنیا محبوبیت کسب کند و همچنان هم جذابیتش را حفظ کرده است.

کارتون دختران قدرتمند با توجه به اسمش، شاید باعث شود فکر کنید که فقط برای دختر بچه ها مناسب است، اما برعکس، این کارتون بسیار سرگرم کننده است و برای تمامی افراد دوست داشتنی خواهد بود.

در واقع مفهوم این کارتون چیزی فراتر از سرگرمی است و نشان می دهد که در جامعه ای که مرد سالاری حرف اول را می زند، دختران قدرتمند و قهرمانی وجود دارد که می توانند کارهای خارق العاده انجام دهند و نجات دهنده دنیا باشند.

بنابراین این کارتون را می توان یکی از بهترین و آموزنده ترین برنامه کودک هایی دانست که تماشایش حسابی برای تان لذت بخش خواهد بود.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۴. فمیلی گای | Family Guy

فمیلی گای یکی از بهترین انیمیشن های سریالی است که وجودش در این لیست کاملا به جاست و می توانیم بگوییم شاید از معروف ترین و محبوب ترین برنامه هایی است که شهرتی جهانی دارد و بین بزرگ سال ها هم حسابی شناخته شده است.

در تمام طول داستان هایی که در این کارتون روایت می شود، شخصیت های سرگرم کننده و جذابی را خواهید دید که بدون شک از آن ها خوش تان خواهد آمد و شما را ترغیب می کنند که قسمت های بیشتری از آن را دنبال کنید.

فمیلی گای در واقع داستان خانواده ای را روایت می کند که گاهی حسابی از دست هم خسته می شوند اما در نهایت باز هم یکدیگر را دوست دارند و تلاش می کنند که نشان دهند خانواده بسیار ارزشمند تر از چیزی است که فکرش را می کنید.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۳. تام و جری | Tom and Jerry

بدون شک می توانیم بگوییم که تام و جری یکی از معروف ترین و دوست داشتنی ترین کارتون های تاریخ به شمار می رود که هر جای دنیا و با هر زبانی که باشید می توانید به راحتی تماشایش کنید، زیرا دیالوگ و گفت و گویی ندارد اما بسیار سرگرم کننده و جذاب است.

بهترین کارتون دنیا به همان اندازه که بین کودکان طرفدار دارد، برای بزرگ ترها نیز محبوب است و داستان موش و گربه ای را نشان می دهد که مدام باهم دعوا می کنند اما در عین حال هوای یکدیگر را نیز دارند.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۲. لونی تونز | Looney Tunes

لونی تونز از آن سری کارتون هایی است که بیشتر ما بچگی های مان را با دیدن ماجراهای جذابش طی کرده ایم و باید بدانید که همچنان هم یکی از محبوب ترین کارتون های جهان باقی مانده است که طرفداران زیادی دارد.

باگز بانی و توییتی دوتا از معروف ترین شخصیت های این کارتون هستند که در کنار کاراکترهای بامزه دیگری مانند سیلوستر، داستان ها و ماجراهای جذابی روایت می کنند که بدون شک توجه شما را جلب خواهند کرد.

جالب است بدانید که سری های قدیمی تر لونی تونز محبوبیت بیشتری نسبت به قسمت های جدیدترش دارند، زیرا هرچه که باشد نوستالژی و حال و هوای قسمت های قدیمی اش برای همه ما دوست داشتنی است و همچنان سرگرم کننده است.

انیمیشن دیدنی و جالب,انیمیشن دیدنی و جذاب,انیمیشن های سریالی

۱. سیمپسون ها | The Simpsons

جایگاه اول بهترین کارتون های ساخته شده در تاریخ را به کارتون سیمپسون ها واگذار می کنیم، زیرا پس از گذشت سال ها از اولین قسمت های آن، هنوز هم محبوب است و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید در مورد آن چیزی نشنیده باشد.

کارتون سیمپسون از سال ۱۹۸۹ همچنان دوست داشتنی باقی مانده است و در واقع بیشتر از کودکان، مخاطبان و طرفداران بزرگسال را به خودش اختصاص داده است.

سیمپسون ها روایت کننده داستان هایی مختلف است که جنبه های سیاسی و فرهنگی و حتی اجتماعی را از پشت پرده طنز بررسی می کنند و احتمالا همین امر یکی از دلایلی است که این کارتون را به یکی از مشهور ترین و پر مخاطب ترین کارتون های دنیا تبدیل کرده است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

1 دیدگاه

  1. ممنون بابت پیشنهاد آثاری که برای نیل قدیم تر هم خاطره انگیزه ولی ایکاش می شد به جای بعضی از آثار لیست که همه میشناسن ، آثار جدیدتر و کمتر شناخته شده تر معرفی کنید مثل rick and morty , gravity falls , adventure time و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا