فرهنگ و هنر

10 تا از زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد

خلاصه نوشته
  • از گذشته تا به امروز اختلاف سنی در ازدواج جزء یکی از مسائل غیر عادی برای برخی از افراد در جوامع مختلف بوده است. از این رو زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد وجود دارند که با ازدواج پایدارشان تصورات بسیاری از مردم را زیر و رو کرده اند و تبدیل به یک الگوی موفق در زندگی زناشویی شده اند.

زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد

فاصله ی سنی بین زوج ها از جمله موضوعاتی است که هنوز مورد توافق خاص و یکسانی در بین جوامع مختلف قرار نگرفته است بسیاری از روان شناسان معتقدند که هرچه فاصله سنی یک زوج ها کمتر باشد آن ها باهم سازگارتر و خوشبخت تراند و این به خاطر نزدیک بودن سن فکری و عقلی شان نسبت به هم می باشد.

اما در برخی از جوامع هنوز بر این باورند که هرچه سن مرد از زن بیشتر باشد زندگی آن ها به دلیل پختگی فکری دو طرف دوام بیشتری خواهد داشت و خیلی ها هم معتقدند که فاصله سنی زیاد احتمال بروز طلاق را افزیش می دهد و داشتن فاصله سنی زیاد بین زوجین مانع از سازگاری آن ها و یا تفاهم فکری بین شان می شود. این همان چیزی است که برخی از زوج های مشهور دنیا به آن اعتقادی نداشته اند و بسیاری از آن ها با همان فاصله ی سنی زیادشان در کنار هم ازدواج های پایداری را داشته اند. در ادامه با ما همراه باشید تا زوج های معروفی که اختلاف سنی زیاد شان مانع ازدواج و دوام رابطه شان نشده است را به شما معرفی کنیم.

اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,زوج های معروف با اختلاف سنی,
Beyoncé & Jay Z

10.  بیانسه و جی زی

بیانسه خواننده مشهور آمریکایی زمانی که تنها 21 سال داشت با جی زی تهیه کننده 31 ساله موسیقی آشنا و پس از همکاری در ساخت چند موزیک ویدیو ارتباط شان عمیق تر شد و در نهایت در سال 2008 باهم ازدواج کردند. اگر چه زندگی پر فراز و نشیبی داشتند و خبر خیانت جی زی به این آشفتگی دامن زد اما در نهایت آن ها تصمیم گرفتند با دادن فرصت دوباره به یکدیگر پایه ای زندگی شان را برقرار نگه دارند!

زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,
Pierce Brosnan & Keely Shaye Smith

9. پیرس برازنان و کیل شی اسمیت

پیرس برازنان هنر پیشه معروفی که با بازی در نقش جیمز باند در جهان شناخته شد، متولد 1953 در کشور ایرلند می باشد و همسرش کیلی شی اسمیت روزنامه نگار و متولد 1963 است. کیلی همسر دوم پیرس است و آن ها در سال 2001 باهم ازدواج و به یکی از زوج های معروف با اختلاف سنی تبدیل شدند. پیرس در طی مصاحبه ایی اعلام کرده در کنار کیلی زندگی سراسر عشق را تجربه می کند و 10 سال اختلاف سنی که دارند هرگز دلهای شان را از هم دور نکرده است.

زوج های معروف با اختلاف سنی,زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,اختلاف سنی در ازدواج,
Hugh Jackman & Deborra-Lee Furness

8. هیو جکمن و دبورا لی فرنس

از زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد می توان به هیو جکمن و دبورا لی فرنس اشاره کرد. هیو جکمن متولد 1968 استرالیاست و همسرش دبورا متولد 1955 است. هیو خواننده، هنرپیشه و تهیه کننده استرالیایی است که با فیلم های مردان ایکس و ولورین به شهرت رسید. این دو در سال 2002 با نقش آفرینی در یک سریال به نام “کورلی” با هم آشنا شدند. در این سریال هیو نقش زندانی را بازی می کرد و کالیستا هم نقش یک روانشناس را داشت. این دو با وجود اختلاف سنی 13 ساله و پس از یک سال رابطه سر انجام در سال 1996 ازدواج کردند و اکنون به عنوان شادترین زوج های معروف جهان شناخته می شوند. هیو و دبی دارای دو فرزند هستند که فرزند اول یعنی اسکار فرزند خودشان است و فرزند دوم به نام ایوا، را در سال 2000 به فرزند خواندگی قبول کردند.

این مطلب را از دست ندهید
10 موضوع داستانی ارواح برتر جهان
زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,زوج های معروف با اختلاف سنی,زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,
Kevin Costner and Christine Baumgartner

7. کوین کاستنر و کریستین بامگارتنر

کوین کاستنر هنرپیشه و کارگردان آمریکایی متولد 1955 کالیفرنیاست و همسرش کریستین متولد 1974 که در سال 2004 با وجود اختلاف سنی 19 ساله ازدواج کردند هنوز هم زندگی پایداری دارند. هنگامی که کوین با کریستین ازدواج کرد، از زندگی قبلی خود دارای 3 فرزند بود و از طرف دیگر کریستین تنها 39 سال داشت. آن ها طی یک مراسم با شکوه ازدواج خود را یک عمارت بزرگ به نام کاستنر جشن گرفتند و اکنون دارای 3 فرزند با نام های هیز، کیدن و گریس می باشند.

اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,زوج های معروف با اختلاف سنی,
Warren Beatty & Annette Bening

6. وارن بیتی و آنت بنینگ

هنری وارن بیتی هنرپیشه متولد 1937 ویرجینیا و همسرش آنت فرانسیس متولد 1985 می باشد. این دو در زمینه هنرپیشگی فعالیت می کنند و در سال 1992 ازدواج کردند وارن تا قبل از ازدواج در گیر روابط متعددی بود و زندگی سراسر آشفته ایی داشت و طی مصاحبه ایی اعلام کرد پس از آشنایی با آنت تازه مفهوم عشق را دریافتم آن ها نیز با وجود تفاوت سنی 21 ساله هنوز زندگی پا برجایی دارند.

زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,
Sylvester Stallone and Jennifer Flavin

5. سیلوستر استالونه و جنیفر فلیون

سیلوستر بازیگر، نویسنده و کارگردان مشهور آمریکایی است که متولد 1946 می باشد و همسرش جنیفر فلیون یک طراح لباس و مد معروف می باشد که متولد 1968 است. این دو در سال 1997 با هم ازدواج کردند و در حال حاضر از زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد هستند. آنها زمانی که سیلوستر فیلم راکی 5 را بازی می کرد باهم آشنا شدند و جنیفر آن زمان طراح صحنه و لباس در فیلم راکی 5 بود که دلباخته سیلوستر شد. اگر چه رابطه آنها چندین بار به هم خورد اما در نهایت با هم ازدواج کردند و هنوز هم در کنار هم هستند. زمانی که این دو با هم ازدواج کردند جنیفر تنها 29 سال داشت در حالی که سیلوستر 51 یک ساله بود و این یعنی 22 سال اختلاف سنی که با این وجود هیچ مشکلی برای رابطه شان پیش نیامده است.

زوج های معروف با اختلاف سنی,زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,اختلاف سنی در ازدواج,
Harrison Ford & Calista Flockhart

4. هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت

هریسون فورد متولد 1942 در شیکاگو و همسرش کالیستا متولد 1964 در سال 2002 در جشنواره گلدن گلوب با هم آشنا شدند و پس از هشت سال در سال 2010 ازدواج کردند و اختلاف سنی 22 ساله ی آن ها نیز مانع زندگی پایدارشان نشد.

زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,زوج های معروف با اختلاف سنی,زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,
Melania Trump & Donald Trump

3. دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ

رییس جمهور معروف این روزهای آمریکا زمانی که 52 ساله بود در یک میهمانی با ملانیا که آن زمان از مدل های جذاب و معروف صنعت مد بود و تنها 28 سال داشت آشنا شد. دونالد در شب میهمانی از ملانیا خوشش آمد و خواست که با او صحبت کند اما ملانیا به این دلیل که دونالد با یک زن همراه بود نپذیرفت اما ترامپ ناامید نشد و شماره تماس خود را از طریق یکی از دوستان مشترک شان به او رساند و پس از تماس ملانیا با او روابط شان شکل صمیمانه ای گرفت که در نهایت آن دو در سال 2005 با هم ازدواج کردند.

این مطلب را از دست ندهید
10 زوج ستاره و عجیب که فکر نمی کردیم با هم باشند
اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,زوج های معروف با اختلاف سنی,
Michael Douglas & Catherine Zeta-Jones

2. مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز

مایکل داگلاس متولد 1944 در نیوجرسی آمریکاست او فرزند هنرپیشه نامدار آمریکایی کرک داگلاس است و همسرش کاترین زتاجونز متولد 1969 بریتانیاست. آن ها با وجود اختلاف سنی 25 ساله در سال 2000 میلادی با هم ازدواج کردند. آن زمان کاترین زتاجونز جزء هنرپیشگان تازه وارد به سینمای هالیوود بود و با انتشار خبر ازدواجش با مایکل، هر دوی آن ها با موجی از انتقادات از سوی مردم و رسانه ها روبرو شدند. همه معتقد بودند که کاترین جوان و جذاب تنها بخاطر شهرت مایکل با او ازدواج کرده تا راهی باشد برای موفقیت و شناخته شدنش در عرصه ی بازیگری! این زوج از زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد و خوشبخت هستند که اکنون صاحب دو فرزند هستند و با وجود فراز و نشیب های بسیاری همچون بیماری مایکل همچنان در کنار هم زندگی پایداری دارند.

زوج های معروف با اختلاف سنی زیاد,اختلاف سنی در ازدواج,زوج های مشهور با اختلاف سنی زیاد,
Celine Dion & René Angélil

1. سلین دیون و رنه آنجلیل

سلین ماری کلودت دیون خواننده مشهور کانادایی متولد سال 1968 می باشد و همسرش رنه آنجلیل متولد 1942 در کبک کانادا است. رنه که در ابتدا به عنوان مدیر برنامه های سلین فعالیت می کرد و موجب موفقیت و شهرت او شد آن ها با وجود اختلاف سنی 26 ساله در سال 1994 با هم ازدواج کردند و تا سال 2016 که رنه بر اثر بیماری سرطان حنجره فوت شد در کنار هم بودند.

با برسی این 10 مورد می بینیم که اختلاف سنی زیاد نمی تواند در پایداری و یا عدم پایداری یک ازدواج خیلی موثر باشد همانطور که اختلاف سنی کم نمی تواند ضامن ماندگاری یک رابطه باشد

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا