فرهنگ و هنر

پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020

فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020

Netflix شرکتی بود که به تقویت درآمد برای همه از راک گرفته تا آدام سندلر کمک کرد. آسد سندلر استودیویی نیست که مدیران استودیوی فیلم وقتی به دنبال بازیگری هستند که بتواند نتایج جعبه بوفو را ارائه دهد، با آنها تماس بگیرند. خندوانه سابق Saturday Night Live در سال 1998 به اوج خود رسید، هنگامی که بلیط فروشی به ارزش 240 میلیون دلار در گیشه داخلی فروخت. از آن زمان به بعد روند نزولی خود را نشان داد: سال گذشته تنها فیلم Sandler که در سینماها به سر برد، جواهرات Uncut Gems بود، عزیز منتقدی که فقط 41 میلیون دلار درآمد داشت.

نفوذ شرکت های جریان دهنده در حال افزایش است. نتفلیکس بیش از هر استودیوی جداگانه برای مردان پیشرو هالیوود هزینه کرده است، انتظار می رود امسال بیش از 17 میلیارد دلار برای محتوای سینمایی سرمایه گذاری کند. طبق گزارش ها، اپل تی وی + قصد دارد بیش از 30 میلیون دلار برای رینولدز (شماره 2 ، 71.5 میلیون دلار) برای یک کریسمس کارول بکشد، و آمازون برای نقش خود در یک Akshay Kumar بالیوود (شماره 6. ، 48.5 میلیون دلار) 10 میلیون دلار هزینه کند.

در ادامه این مقاله بست فارسی به معرفی فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020 می پردازد. با ما همراه باشید.

فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترين بازيگران جهان,پردرآمدترین بازیگر جهان,

10. جکی چان | Jackie Chan

جکی چان 66 ساله شش دهه از دوران فعالیتش می گذرد، ستاره هنرهای رزمی همانند همیشه فعال است و در سال گذشته پنج فیلم ساخته است. او یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020 است که درآمد فیلم خود را با میلیونها دلار از معاملات تأیید و صدور مجوز تحویل می دهد.

پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,

9. آدام سندلر | Adam Sandler

آدام سندلر  53 ساله این کمدین محبوب، خانه خود را در نتفلیکس پیدا کرده است. در ژانویه، او قرارداد دیگری را امضا کرد تا چهار فیلم دیگر برای این سیستم عامل ایجاد شود پس از آنکه فیلمش Murder Mystery به یکی از محبوب ترین فیلم های جریان ساز در تمام دوران تبدیل شد.

پردرآمدترين بازيگران جهان,پردرآمدترین بازیگر جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان,

8. ویل اسمیت | Will Smith

شاهزاده تازه هنوز می تواند برای بخشهای اصلی مانند نقش آینده وی در پادشاه ریچارد، چک های بزرگی کسب کند، که در آن وی ریچارد ویلیامز، پدر بزرگان تنیس، سرنا و زهره را به تصویر می کشد. ویل اسمیت 51 ساله بیشترین درآمدهایش را با بازدیدهای تلفن همراه از جمله سری Snapchat و حساب محبوب اینستاگرام خود پر می کند.

پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترين بازيگران جهان,

7. لین منوئل میرندا |Lin-Manuel Miranda

دیزنی امسال حقوق فیلم های جهانی را در تولید اصلی برادوی هامیلتون با 75 میلیون دلار بدست آورد و میراندا 40 ساله را برای اولین بار در این فهرست قرار داد. حتی با بسته شدن برادوی برای باقی مانده از سال 2020، می تواند سال آینده انتظار داشته باشد که نسخه فیلم The Heights از بازار بیرون بیاید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سوغاتی های ژاپن

پردرآمدترین بازیگر جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,

6. آکشای کومار | Akshay Kumar

تنها ستاره بالیوود در لیست پردرآمدترین بازیگران جهان، آکشای کومار 52 ساله است، Kumar مشغول ساخت اولین سریال تلویزیونی خود  The End  for Amazon Prime می باشد. اگرچه بیشتر پول وی از معاملات تأیید تأمین می شود، اما او در تبلیغاتش همه چیز را از چند مولتی ویتامین گرفته تا پاک کننده توالت تکان می دهد.

فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترين بازيگران جهان,پردرآمدترین بازیگر جهان,

5. وین دیزل | Vin Diesel

وین دیزل 52 ساله این ستاره هالیودی امسال پس از اینکه نسخه تلویزیونی به آوریل 2021 هل داده شد، شانس جمع آوری مبلغ برگشتی گسترده را از دست نداد. او امسال حق رای دادن را با بازی به عنوان تهیه کننده در سری انیمیشن Netflix  Fast & Furious Spy Races نگه داشت.

پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,

4. بن افلک | Ben Affleck

پس از وقفه ای کوتاه، بن افلک 47 ساله امسال به پرده بزرگ بازگشت و با بازی در  فیلم The Way Back و The Last Thing Wanted به یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020 تبدیل شد.

پردرآمدترين بازيگران جهان,پردرآمدترین بازیگر جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان,

3. مارک والبرگ | Mark Wahlberg

کمدی اکشن Wahlberg Spenser Confidential با بازیگری مارک والبرگ 49 ساله پس از اولین حضور در مارس، به سومین فیلم اصلی تماشای نتفلیکس تبدیل شد.

پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترين بازيگران جهان,

2. رایان رینولدز | Ryan Reynolds

راینولدز 43 ساله دومین نفر از لیست پردرآمدترین بازیگران جهان می باشد، پسر طلایی فعلی Netflix، بیش از 20 میلیون دلار قطعه ای در  Six Underground  و  Red Notice ساخت. در ماه ژوئیه، استریمر اعلام کرد که برای یک سومین فیلم رینولدز توپ می زند، که بدون شک به معنای پرداخت هشت رقمی دیگر خواهد بود.

پردرآمدترین بازیگر جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان,پردرآمدترین بازیگران جهان در سال 2020,

1. دواین جانسون | Dwayne Johnson

راک 48 ساله به لطف یک چک 23.5 میلیون دلاری از Netflix برای فیلم آینده Red Notice و موفقیت در خط Under Armor ،Project Rock، برای دومین سال پیاپی در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان قرار گرفت.

2 واکنش کاربران به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا