فرهنگ و هنر

10 زوج ستاره و عجیب که فکر نمی کردیم با هم باشند

عجیب ترین زوج های دنیا

عشق را نمی توان منطقی توضیح داد. این احساسی است که هیچ مرز و کلیشه ای ندارد. سن، موقعیت اجتماعی، فرهنگ های مختلف – هیچ یک از اینها نمی تواند مانع از تمایل 2 نفر به هم شود.

Bestfarsi خانواده های مشهور را انتخاب کرده است که به کلیشه های اجتماعی و آنچه دیگران می گویند اهمیتی نمی دهند.

عجیب ترین زوج جهان,عجیب ترین زوج دنیا,عجیب ترین زوج های دنیا,
Vincent Cassel and Tina Kunakey

10. ونسان کسل و تینا کوناکی

ونسان کسل هنوز به دلیل قطع رابطه با مونیکا بلوچی (که به عنوان جذاب ترین زوج تاکنون شناخته شده بودند) مورد نفرت بسیاری قرار دارد. تینا اغلب به این دلیل مورد انتقاد قرار می گیرد که می خواهد با قرار ملاقات با کسل جلب توجه کند. تعداد کمی از افراد معتقدند که آنها صادقانه عاشق هستند اما به نظر نمی رسد اهمیتی به آنها بدهند. اختلاف سنی 31 ساله مانعی در راه ازدواج آنها نبود. این زوج که از عجیب ترین زوج های دنیا هستند اخیراً قصد بچه دار شدن دارند.

عجیب ترین زوج های هالیوودی,عجیب ترین زوجهای جهان,عجیبترین زوج دنیا,
Hafþór Björnsson and Kelsey Henson

9. هافثور یولیوس بیورنسون و کلسی هنسون

کلسی به قدری بلند نیست که بتواند به شانه شوهرش برسد اما آنها اهمیتی نمی دهند و زوج خوشبختی هستند.

عجیب ترین زوج جهان,عجیب ترین زوج دنیا,عجیب ترین زوج های دنیا,
Mark Zuckerberg and Priscilla Chan

8. مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

بسیاری از مردم تصور می کنند که مردان قدرتمند فقط مدل های زیبا را برای همسری خود انتخاب می کنند. اما یکی از ثروتمندترین افراد جهان، مارک زاکربرگ، به کلیشه ها اهمیتی نمی دهد و در نهایت با بهترین دوست خود ازدواج کرد که عجیب ترین زوج دنیا لقب گرفتند.

این زوج با هم از پس بسیاری از چالش ها برآمدند: پریسیلا وقتی کسی به ایده او اعتقاد نداشت از مارک حمایت کرد و مارک همیشه در کنار همسرش بود که 3 بار سقط داشت و نمی توانست بچه دار شود. اما آنها موفق شدند که پدر و مادر خوشبختی باشند.

عجیب ترین زوج های هالیوودی,عجیب ترین زوجهای جهان,عجیبترین زوج دنیا,
Hugh Jackman and Deborra-lee Furness

7. هیو جکمن و دبورا لی فورنس

میلیون ها زن مورد علاقه هیو جکمن هستند اما او فقط یکی را انتخاب کرده است. این بازیگر 13 سال از همسرش کوچکتر است که کاملاً به چشم می خورد. برخی از روزنامه های خبری می گویند که دبورا لی می تواند مادر هیو باشد و اغلب می نویسند که آنها قصد طلاق دارند. اما با همه این اوصاف، هیو و دبوررا لی از عجیب ترین زوج های هالیوودی هستند که هنوز در کنار هم می باشند و بسیار خوشحال به نظر می رسند.

عجیب ترین زوج جهان,عجیب ترین زوج دنیا,عجیب ترین زوج های دنیا,
Aaron and Sam Taylor Johnson

6. آرون تیلور و سام تیلور جانسون

سم 50 ساله و آرون 27 ساله است. آنها 6 سال است که با خوشبختی ازدواج کرده اند و 2 دختر دارند. دختران جوانی که عاشق هارون هستند نمی توانند درک کنند که چرا او زنی را انتخاب کرده است که تقریباً 2 برابر بزرگتر از او باشد. اما آنها فقط شانه های خود را بالا می اندازند و می گویند که با هم بسیار خوشحال هستند.

این مطلب را از دست ندهید
10 نمونه شخصیت های کارتونی

و اخیراً این بازیگر جوان و موفق گفت که می تواند به راحتی کار خود را ترک کند و گفت که پدر بودن بزرگترین لذت زندگی او است. او حتی نام همسرش را نزدیک قلبش خال کوبی کرد.

عجیب ترین زوج های هالیوودی,عجیب ترین زوجهای جهان,عجیبترین زوج دنیا,
Peter Dinklage and Erica Schmidt

5. پیتر دینکلیج و اریکا اشمیت

پیتر دینکلیج، ستاره دیگر بازی تاج و تخت، بیش از 12 سال است که با خوشبختی ازدواج کرده است. این بازیگر در سال 1995 با اریکا، کارگردان جوان تئاتر آشنا شد و دوستی نزدیک آنها به یک رابطه تبدیل شد. امروز این زوج عجیب و غریب دارای 2 فرزند می باشند.

عجیب ترین زوج جهان,عجیب ترین زوج دنیا,عجیب ترین زوج های دنیا,
Liv Tyler and Dave Gardner

4. لیو تایلر و دیوید گاردنر

لایو تایلر زیبا از همسرش بلندتر است اما اهمیتی نمی دهد : بازیگر زن کفش های پاشنه بلند می پوشد و سعی نمی کند کوتاه قد به نظر برسد. این زوج دارای 2 فرزند با هم و 2 فرزند دیگر از سایر ازدواج ها هستند. اخیراً جک وایتهال گزارش داد که لیو و دیو ازدواج کردند.

عجیب ترین زوج های هالیوودی,عجیب ترین زوجهای جهان,عجیبترین زوج دنیا,
Sacha Baron Cohen and Isla Fisher

3. ساشا بارون کوهن و ایسلا فیشر

او یک نمایشگر است که بارها با استعدادهای خود مردم را شوکه کرده و زنش، بازیگر و نویسنده متواضع، ریز است. آنها قبلاً در دنیاهای مختلف زندگی می کردند اما برای اینکه در کنار هم باشند تصمیم گرفتند تغییراتی ایجاد کنند.

به عنوان مثال ایسلا دین خود را تغییر داد و به یهودیت گروید. و ساشا علاقه Isla را در امور خیریه مشترک دارد و این زوج اخیراً یک میلیون دلار به سوریه کمک کرده اند. اما هنوز هم درک این مسئله دشوار است که ایسلا چگونه می تواند کارهای دیوانه وار شوهرش را تحمل کند و از آنها پشتیبانی کند و اینکه چگونه ساشا می تواند یک خانواده معمولی و پدر 3 فرزند باشد.

عجیب ترین زوج جهان,عجیب ترین زوج دنیا,عجیب ترین زوج های دنیا,
Jessica Alba and Cash Warren

2. جسیکا آلبا و کش وارن

داستان عشق آنها ما را به یاد یک فیلم عاشقانه هالیوودی می اندازد : یک پسر معمولی به نام کش به عنوان دستیار کارگردان کار می کرد و کارهای کوچک مانند سفارش پیتزا و خرید قهوه را انجام می داد. او هرگز آرزو نداشت که با بازیگر محبوبش دیدار کند و شوهرش شود. آنها اکنون بیش از 10 سال با هم هستند و 3 فرزند دارند.

عجیب ترین زوج های هالیوودی,عجیب ترین زوجهای جهان,عجیبترین زوج دنیا,
Prince Harry and Meghan Markle

1. شاهزاده هری و مگان مارکل

این دو از عجیب ترین زوج های دنیا هستند. یک بازیگر 37 ساله آمریکایی طلاق گرفته با ریشه افغانی از یک خانواده عادی، عضوی از خانواده سلطنتی انگلیس شد! فکر می کردیم چنین چیزهایی فقط در افسانه ها امکان پذیر است، اما اشتباه کردیم. عروسی پرنس هری و مگان مارکل مورد بحث ترین اخبار سال قرار گرفت که باعث شد بسیاری از مردم باور کنند عشق واقعی بدون مرزها و کلیشه ها وجود دارد.

کدام یک از این زوج ها بیشتر شما را متعجب کرده اند؟ در قسمت نظرات زیر به ما بگویید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا