بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی کوین ترودو

کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو، کارآفرین و نویسنده مشهور آمریکایی است که یکی از بحث برانگیزترین کتاب ها را در بخش غیر داستانی نوشته و اکنون مدیر اجرایی بازاریابی چند سطحی و سخنگوی اطلاعات تجاری و تلویزیونی می باشد.

اخبار تجاری به سبک خبری وی که اغلب در تلویزیون های شبانه در آمریکای شمالی پخش می شود، طیف وسیعی از محصولات، از جمله کمک های بهداشتی، مکمل های غذایی، استراتژی های سرمایه گذاری در املاک و دوره های تقویت حافظه را تبلیغ کرده است.

آخرین سری اطلاعات تجارتی او شامل کتاب طبیعی وی با عنوان “درمان‌های طبیعی – آنها نمی ‌خواهند شما بدانید” می باشد. ترودو در آن ادعاهای مختلفی در مورد ایمنی و سلامت منابع غذایی ما ارائه می دهد و معتقد است که بیماری هایی مانند سرطان با داروهای طبیعی قابل درمان هستند.

او همچنین ادعا می کند که صنعت داروسازی این داروهای معجزه آسا را ​​سرکوب کرده تا بتوانند از درمان های ثبت شده خود سود ببرند. این کارآفرین میلیاردر، مالک شرکت های زیادی را در سراسر جهان بوده و سالانه گردش مالی بسیار بالا و قابل توجه ای دارد.

اقدامات تبلیغاتی او در زمینه سلامت و بهداشت باعث شد شرکت‌ های داروسازی علیه او شکایت کنند و او را به زندان بیندازند. ما در این مقاله می خواهیم به 10 حقیقت درباره زندگینامه کوین ترودو این کارآفرین ثروتمند و پرحاشیه بپردازیم.

حقایق زندگی کوین ترودو,حقیقت زندگی کوین ترودو,زندگینامه کوین ترودو,

10 حقیقت شگفت انگیز از زندگی کوین ترودو

  • کوین ترودو تحصیلات آکادمیک ندارد و پس از پایان دبیرستان، ترک تحصیل کرد.
  • او از طرفداران پروپاقرص دو ورزش بیلیارد و گلف است. تا جایی که شبکه تلویزیونی گلف را در انگلس را برپا کرد.
  • ترودو صاحب بالغ بر 60 شرکت در گوشه گوشه جهان است و طبق ارزیابی های صورت گرفته، گردش مالی سالانه او بیش از ۳ میلیارد دلار تخمین زده می شود.
  • این کارآفرین، مالک سه شبکه ماهواره ای در انگلس بوده و یکی از بنیانگذاران شبکه جهانی اطلاعات GIN (Global Information Network) می باشد.
  • در نوامبر 2013، ترودو به 10 سال زندان فدرال محکوم شد. او واجد شرایط آزادی در سال 2022 خواهد بود.
  • کتاب “درمان‌های طبیعی – آنها نمی ‌خواهند شما بدانید” یکی از پر فروش‌ ترین کتب آمریکا بوده و تا کنون ۵ میلیون نسخه از آن در جهان به فروش رسیده است.
  • کوین سه بار ازدواج کرده و الکساندرا پولژنتسوا، کریستین دورو و ناتالیا بابنکو نام سه شریک زندگی او هستند.
  • او مجبور شد با ممنوعیت مادام العمر تبلیغ محصولات خود از طریق تبلیغات غیر تجاری موافقت کند.
  • این سخنران انگیزشی یکی از اعضای فعال گروه مخفی برادر هود بود.
  • پس از برگذاری دوره “آرزوی تو دستور توست” در کوه آلپ با حضور بزرگان عرصه تجارت و سیاست، از سوی دولت به 8 میلیون جریمه محکوم شد؛ که هرگز دلیل قانع کننده ای برای آن بیان نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا