بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی سالار کمانگر

افزایش بازدید در گوگل

سالار کمانگر کیست؟

سالار کمانگر در یک خانواده ایرانی-آمریکانی به دنیا آمد که بعد از مدتی به کالیفرنیا مهاجرت کردند. سالار در مدرسه ای در شهر کالیفرنیا مشغول به آموختن علم شد و در آن جا به عنوان موفق ترین دانش آموز مدرسه معرفی گردید.

وی توانست مدرک لیسانس خود را در رشته بیولوژیکی اتخاذ کند. سالار کمانگر در سن ۲۲ سالگی به عنوان یکی از کارمندان گوگل مشغول به کار شد، که یکی از مهم ترین دست آوردها وی گوگل ادوردز بود. طبق آماری که وجود دارد بیشترین درآمد گوگل امروزه از طریق این دستاورد می باشد.

کمانگر علارقم اینکه در مدرسه رشته پزشکی را می خواند به دنیای تکنولوژی و اطلاعات هم علاقه زیادی پیدا کرد، همین امر باعث شد که به کارآفرینان علاقه مند شود به صورت پاره وقت در شرکت گوگل به فعالیت بپردازد.

کمانگر امروزه به عنوان یکی از ۹ نفر برتر گوگل شناخته می شود که در قسمت های مختلفی مثل مدیریت مالی و … فعالیت داشته، همچنین در بخش های جیمیل و بلاگر به عنوان معاون ایفای نقش کرده است. ما در این مطلب می خواهیم به ۱۰ حقیقت از زندگینامه سالار کمانگر بپردازیم.

حقیقت زندگی سالارکمانگر,حقیقت سالار کمانگر,زندگینامه سالار کمانگر

۱۰ حقیقت شگفت انگیز درباره سالار کمانگر

  • سالار کمانگر یکی از افرادی بود که توانست بعد از چاد هورلی مدیر عامل یوتیوب شود که گوگل در سال ۲۰۰۶ آن را خریداری کرد.
  • سالار کمانگر در مدت زندگی کاری خود در بخش هایی مثل پیکاسا، اورکات، تقویم گوگل، جیمیل و … به عنوان معاون فعالیت داشته است.
  • کمانگر توانست الگوی طرح تجاری شرکت گوگل را طراحی نماید و مسئولیت فعالیت های مالی و قانونی این هولدینگ را بر عهده دارد.
  • در حال حاضر کمانگر به عنوان یکی از معاونان ارشد آلفا بت که صاحب گوگل می باشد فعالیت هایی را انجام می دهد.
  • علاقه کمانگر به دنیای فناوری باعث شد که در زمان تحصیل فعالیت هایی را انجام دهد که به عنوان موفق ترین دانش آموز شناخته شود که این دستاورد جز اولین موفقیت های وی به شمار می رود.
  • تحصیلات سالار کمانگر ارتباطی با زندگی کاری وی ندارد، چرا که مدرک خود را در رشته بیولوژیکی اخذ کرده و بعد از آن به دنیای فناوری وارد شد.
  • سالار کمانگر در سن ۳۰ سالگی توانست به عنوان یکی از مهم ترین کارمندان جوان گوگل شغل خود را ادامه دهد.
  • سالار کمانگر با ارائه سرویسی که برای کسب و کار ها مورد نیاز بود، راه های پیشرفت گوگل را باز کرد.
  • پدر کمانگر فردی ایرانی و مادر وی ملیتی آمریکایی دارد.
  • کمانگر به عنوان مدیر Google Tv فعالیت هایی را انجام داده است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا