بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی مایکل جکسون

مایکل جکسون کیست؟

مایکل جکسون یکی از مشهورترین خوانندگان تاریخ جهان است. از زمانی که او برای اولین بار در اواسط دهه 1960 به عنوان یک هنرمند وارد صحنه شد، هیچ زمانی نبوده که شهرت جهانی نداشته باشد. سه برادر بزرگتر او (جکی، تیتو و جرمین) گروهی به نام برادران جکسون تشکیل دادند.

مایکل و برادرش مارلون در سال 1964 به گروه پیوستند. به زودی، خانواده متوجه شدند که مایکل یک خواننده و رقاص با استعداد است. آنها نام گروه را به جکسون 5 تغییر دادند و شروع به نواختن در سراسر شهر کردند.

در سال 1978 مایکل هنگام کار بر روی مجموعه فیلم The Wiz با کوینسی جونز، تهیه کننده موسیقی آشنا شد و از آن پس از گروه خانوادگی جدا شد و روی اولین آلبوم خود کار کرد. این پادشاه پاپ، دارای تخصص موسیقی بود و چهره موسیقی پاپ و فرهنگ عامه را تغییر داد.

او در زمان  حیات و حتی بعد از مرگ، اتفاقات عجیبی را پشت سر گذاشت؛ از هنرمندی پرفروش در تمام دوران تا اتهامات کودک آزاری و اعتیاد وحشتناک به جراحی پلاستیک.

ما در این مقاله می خواهیم به 10 حقیقت درباره زندگینامه مایکل جکسون، یکی از محبوب ترین و بحث برانگیزترین موسیقی دانانی که تا به حال زندگی کرده بپردازیم.

حقایق زندگی مایکل جکسون,حقیقت زندگی مایکل جکسون,زندگینامه مایکل جکسون,

10 حقیقت شگفت انگیز از زندگی مایکل جکسون

  • جو جکسون، پدر مایکل، او را در کنار خواهر و برادرهایش مجبور به تمرین موسیقی می کرد و در صورت اشتباه اغلب آنها را شلاق می زد.
  • مایکل جکسون مزرعه خود را به یک شهربازی نیمه خانه تبدیل کرد. این شهربازی دارای یک باغ وحش، رولر، خطوط راه آهن، خودروهای کوچک و چرخ و فلک بود. ارزش این مزرعه اکنون 100 میلیون دلار است.
  • در سال 1988 جکسون در اولین آگهی تبلیغاتی غربی در اتحاد جماهیر شوروی ظاهر شد. این تبلیغ مربوط به شرکت پپسی بود.
  • الیزابت تیلور بازیگر زن بعد از اینکه جکسون به او اجازه داد عروسی خود را در مزرعه اش برگزار کند، یک فیل 5000 پوندی با او هدیه داد.
  • بعد از سوختگی در حین فیلمبرداری تبلیغات پپسی و دریافت جریمه خارج از دادگاه، مایکل 1.5 میلیون دلار به مرکز پزشکی در کالیفرنیا اهدا کرد. به عنوان تشکر، مرکز پزشکی براتمن بخش سوختگی را “مرکز سوختگی مایکل جکسون” نامید.
  • رنگ پوست او به دلیل بیماری پیسی تغییر کرد.
  • در سال 1992 جکسون مورد استقبال گرم مردم سواحل غربی آفریقا قرار گرفت تا جایی که او را به عنوان پادشاه سانی تاجگذاری کردند و توسط رئیس قبیله نام مایکل جکسون آمالامان آنو به وی داده شد.
  • Mj کفش های ضد جاذبه را اختراع کرد.
  • مایکل جکسون موفق ترین سلبریتی مرده جهان است.
  • پس از مرگ جکسون، بسیاری از حیوانات باغ وحش او ناپدید شدند، مخصوصا آنهایی که خودش علاقه زیادی به آنها داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا