سرگرمی

۱۰ حقیقت جالب در مورد مرسدس‌ بنز

افزایش بازدید در گوگل

حقایق جالب در مورد کمپانی مرسدس‌ بنز

یکی از مهم‌ ترین شرکت‌ های خودرو سازی در دنیا مرسدس بنز می‌ باشد که حقایق بسیاری راجب آن وجود دارد. از حقایق کمپانی مرسدس بنز به‌ عنوان مثال این خودرو سازی سه مدل دوچرخه را هم به بازار ارائه داده است.

مرسدس بنز به عنوان معروف ترین شرکت خودرو سازی  معمولا به تولید خودروهای لوکس می ‌پردازد. ویلهلم میباخ، گوتلیب دایملر و کارل بنز شرکت خود را باهم ادغام کردند و برند خودرو سازی مرسدس بنز را تاسیس کردند.

دقت داشته باشید اختراعات و نوآوری‌ هایی را که در صنعت خودرو مشاهده می‌ کنید از ابداعات شرکت مرسدس بنز می ‌باشند. در ادامه مطالب ۱۰ حقیقت کمپانی مرسدس بنز را برای شما بیان می ‌کنیم.

حقایق مرسدس‌ بنز,کمپانی مرسدس‌ بنز,حقایق مرسدس‌ بنز

  1. اولین خودروی بنزینی دنیا در سال ۱۸۸۵ در کارخانه مرسدس بنز تولید شد.
  2. ابتدایی ترین ماشین ‌های هیبرید و برقی در سال ۱۹۰۶ توسط کارل بنز تولید شدند.
  3. شعار شرکت مرسدس بنز یا بهترین یا هیچی می ‌باشد.
  4. اولین خودروهایی که در آمریکا مجهز به کیسه هوا شده‌ اند خودروهای شرکت مرسدس بنز تولید سال ۱۹۸۸ می‌ باشند.
  5. خودروی D۲۶۰ به‌ عنوان اولین خودروی تولید انبوه سازی دیزل دنیا معرفی می ‌شود که در سال ۱۹۳۶ توسط شرکت مرسدس بنز ابداع شد.
  6. خودروهای E۵۰۰ که به‌ صورت دست ساز ارائه شده‌ اند توسط پورشه تولید شدند و ساخت هر کدام از آن ‌ها به حدود ۱۸ روز زمان نیاز داشت.
  7. نشان تجاری مرسدس  ستاره ‌ای می ‌باشد که به عنوان نماد خشکی آب‌ و هوا  نشان داده می شود و آن را گوتلیب دایمبلر به صورت اختصاصی انتخاب کرده است.
  8. خودروی مخصوص پاپ، رهبر کاتولیک ‌های جهان را براساس مرسدس بنز ساخته ‌اند که بکی از حقایق جالب مرسدس بنز می باشد. در واقع زمانی ‌که پاپ بر روی صندلی قرار می ‌گیرد جک ‌های هیدرولیکی که به صندلی وصل شده اند به صورت خودکار بالا می ‌روند و رهبر پاپ در اتاق شیشه ‌ای قرار می ‌گیرد.
  9. هر خط تولید از ۱۱ کارگر برخوردار است که یک بازرس به تمامی مراحل تولید و قطعات نظارت دارد و هر وسیله ‌ای که برای خودرو استفاده می‌ شود را چک می کنند. حضور این بازرسان باعث می‌ شود که خودروی تولیدی کاملا بی نقص به دست مشتریان برسد.
  10. در سال ۲۰۰۵ دوچرخه های کربنی مرسدس بنز، پیشگام و سلامتی توسط شرکت مرسدس بنز تولید شدند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا