سرگرمی

۱۰ حقیقت جالب در مورد جشن شب سال نو میلادی

افزایش بازدید در گوگل

حقایق جشن سال نو میلادی

نکات جالبی در مورد جشن شب سال نو میلادی وجود دارد که بیشتر مردم با آن‌ها آشنایی ندارند بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم ۱۰ حقیقت جالب جشن سال نو میلادی را برای شما بیان کنیم.

حقایق جشن سال نو میلادی,حقیقت جشن سال نو میلادی,حقایق جشن سال نو میلادی

۱۰. همان ‌طور که گفته شد جشن شب سال نو میلادی با توجه به این‌ که به‌ عنوان بزرگ ‌ترین جشن در دنیا شناخته می ‌شود، شهرهای اروپا در برلین جشن بی‌ نظیری را در شب سال نو برگزار خواهند کرد که ۱ میلیون نفر بیشتر در این جشن شرکت می کنند.

۹. شورهایی چون افغانستان، اتیوپی و ایران از تقویم میلادی استفاده نمی ‌کنند، بنابراین در ۳۱ دسامبر این کشورها سال نو میلادی را جشن نخواهند گرفت البته ناگفته نماند که کشورهایی مثل ژاپن، چین، هند و غیره علاوه ‌بر تقویم میلادی از تقویم رسمی خود استفاده می ‌کند.

حقایق جشن سال نو میلادی,حقیقت جشن سال نو میلادی,حقایق جشن سال نو میلادی

۸. یکی از بزرگ ‌ترین جشن ‌های شب سال نو میلادی در کشور استرالیا اتفاق می افتد که به ۲ میلیون نفر در شهر سیدنی استرالیا گرد هم می‌ آیند و آتش‌ بازی ‌های مخصوص را مشاهده خواهند کرد.

۷. شهربازی دیزنی، شهر نیویورک و لاس ‌و گاس بزرگ ‌ترین مقصدها برای مردمان آمریکایی به شمار می ‌رود که در سال نوی میلادی را در ان جا سپری می کنند.

حقایق جشن سال نو میلادی,حقیقت جشن سال نو میلادی,حقایق جشن سال نو میلادی

۶. یکی از حقایق جالب جشن سال نو میلادی این است که حدود ۳۰ درصد از مردم آمریکا هنگام جشن سال نو در هواب به سر می برند.

۵. طبق بررسی ‌ها و آماری که وجود دارد می ‌توان گفت ۴۸ درصد از مردم آمریکا در جشن شب سال نو میلادی در خانه ‌های خود به سر می ‌برند و ۲۰ درصد آن ‌ها به‌ عنوان مهمان در خانه دوستان خود پذیرایی خواهند شد، ۹ درصد دیگر هم به مراکز تفریحی رجوع خواهند کرد؛ از طرفی ۲۳ درصد از مردم هیچ ‌گونه برنامه ‌ای برای جشن شب سال نو میلادی ندارند.

حقایق جشن سال نو میلادی,حقیقت جشن سال نو میلادی,حقایق جشن سال نو میلادی

۴. شب سال نو میلادی در کشور آمریکا بیشترین میزان سرقت ماشین انجام خواهد گرفت، به ‌همین ‌علت مردم در این شب تدابیر امنیتی را برای ماشین های خود لحاظ خواهند کرد.

۳. اولین ماه ژانویه در تقویم میلادی و با توجه به نام ژانوس خدای رومی انتخاب کرده‌ اند که رومیان ژانوس را آغاز و پایان معرفی می ‌کنند.

حقایق جشن سال نو میلادی,حقیقت جشن سال نو میلادی,حقایق جشن سال نو میلادی

۲. بسیاری از افراد ممکن است در آمریکا به‌ دنبال ارزان‌ ترین جاهایی باشند که جشن سال نو میلادی را برگزار می ‌کند که  در این خصوص می‌ توان شهر واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا را نام برد.

۱. از حقایق جالب جشن سال نو میلادی می توان این را نام برد که هر سال در جشن شب سال نو میلادی در میدان تایمز نیویورک حدود ۱ میلیون نفر گرد هم می آیند، در واقع می ‌توان گفت بیش‌ از ۱ میلیارد از مردم دنیا به ‌صورت زنده جشن شب سال نو میلادی در تایمز نیویورک مشاهده خواهند کرد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا