سرگرمی

آشنایی با انواع فال و طالع بینی و پیشگویی

در مقاله های قبلی بهترین سایت انواع فال و طالع بینی ایرانی را به شما معرفی کردیم و در این مقاله قصد داریم انواع فال و طالع بینی و پیشگویی را برای شما به مختصر توضیح دهیم.

در دنیای امروز فال و فالگیری جز یکی ازسرگرمی های لذت بخش مردم به شمار می آید خصوصا در میان مردم ایران که امری بسیار رواج یافته است. از طرفی این موضوع به شکل باوری قوی در میان اکثر مردم و حتی رسانه ها و شبکه های اجتماعی ابراز شده و روز به روز در قالب های متفاوت در حال گسترش است.
اگر از هر کسی سوال کنید که آیا به فال اعتقادی دارد یا نه؟ بدون شک در پاسخ به شما خواهد گفت: فال را برای سرگرمی و اوقات فراقت دوست دارد.
در هر حال جذابیت شنیدن یک آینده نامعلوم می تواند در نوع خودش یک سرگرمی جذاب و البته اعتیاد آور باشد. برای دیدن طالع تان لازم نیست حتما به سراغ فالگیر ها و پیشگو ها بروید خوشبختانه ماهیت اینترنت از مزایای زیادی برخوردار بوده و برای شما این امکان را فراهم کرده تا با چند کلیک ساده بتوانید از رمز و راز های ماه ها، سال ها، هفته ها، و حتی روزهای خود با خبر شوید.

انواع فال و طالع بینی,طالع بینی سال,فال انبیا,

انواع فال و طالع بینی در سایت های ایرانی

فال و طالع بینی به چندین دسته متفاوت و گسترده تقسیم می شوند که برخی از آنها وابسته به علم روانشناسی بوده و برخی دیگر وابسته به پیشگویی های عجیب و غریب که می توانید بخشی از همین ها را در سایت های مختلف بازی و سرگرمی جستجو کرده و ساعتها با خواندن شان سرگرم شوید.

فال روزانه

این نوع فال ها همانطور که از اسم شان پیداست بر اساس ماه تولد هر شخص اطلاعات جالبی را به متولدین ماه خود می دهند به این صورت که متولد هر ماه می تواند هر روز فال مربوط به همان روز را بر اساس ماه تولدش پیدا از سایت پیدا کرده و بخواند.

فال میوه

همانطور که پیش تر گفتیم برخی از فال ها جنبه روانشناسی داشته و سبب می شود تا علاوه بر سرگرمی شناخت بهتری از خودتان پیدا کنید که فال میوه هم جز همین دسته از طالع بینی های روانشناختی است به این صورت که شما از لیستی که تهیه شده میوه مورد علاقه تان را پیدا کرده و ویژگی های کسانی که به آن میوه علاقه دارند را می خوانید تا بفهمید چه چیزی را در مورد شخصیت و درون شما نشان می دهد.

فال حافظ

قطع به یقین یکی از محبوب ترین فال هایی که اکثر ایرانیان به آن علاقه و اعتقاد خاصی دارند فال حافظ و یا به اصطلاح تفال به خواجه حافظ شیرازی است، که در بیشتر مواقع در مناسب های خاص مانند جشنها، شادیها، اعیاد و…به دیوان خواجه تفالی می زنند. خوشبختانه این امر امروز راحت تر شده و با شما فقط باکلیک بر روی یک گزینه می توانید تفالی به حافظ زده و نه تنها از فال خود بلکه از اشعار زیبایش هم لذت ببرید و با معانی اشعار هم آشنا شوید.

فال ازدواج با روش حروف ابجد

طالع بینی با استفاده از روش حروف ابجد یکی دیگر از فال های جالبی است که با استفاده از یک سری اعداد، حروف خاص و محاسبات تقریبا پیچیده انجام می شود.

فال و شخصیت شناسی با حروف اول اسم

در این نوع فال ها می توان از روی حروف اول اسم هر شخص به شخصیت و درون آنها پی برد.

فال حیوان ماه تولد

فال ماه تولد حیوان با توجه به روز تولد شما تعیین می کند حیوان ماه تولد شما چیست و بسیاری از خلقیات و رازهای درونی تان را برملا می کند.

فال نخود

برای گرفتن این فال به چند عدد نخود احتیاج دارید. فال نخود یکی از رایج ترین فال ها در میان بختیاری هاست و اکثرشان هم بر این باورند که در راست بودن این فال هیچ شکی نیست و ردخور ندارد.

فال جالب و متفاوت ایتالیایی

در این فال شما با توجه به تاریخ روز تولد خودتان و یا پارتنرتان می توانید به بسیاری از خلقیات و رفتارهای طرف مقابل تان پی ببرید. در این فال به استفاده از یک سری محاسبات عددی به یک نتیجه مشخص رسیده و سپس جواب فال را از بین فهرست ارائه شده پیدا می کنید.

فال گل

در فال گل می توانید با شخصیت خودتان و اطرافیان تان آشنا شوید کافیست در فهرست ارائه شده ماه تولدتان را پیدا کنید برای مثال گل ماه متولدین فروردین، گل رز است و رز برای این ماه نشانگر رک گویی و اشتیاق فراوان برای زندگی است.

فال گروه خونی

هر فردی که می شناسید و هر انسانی که بر روی این کره خاکی زندگی می کند دارای خصوصیات اخلاقی متفاوتی است برای مثال برخی از افراد با خودرن بعضی از غذاها حال بهتری دارند و برخی دیگر ممکن است با خوردن بعضی از غذاها دچار ناراحتی های گوارشی شوند که تمامی این ها ریشه در علم پزشکی دارند و ارتباط گروه های خونی با یکدیگر هم یکی دیگر علوم پزشکی است که می توان با مشخص کردن نوع آن به خصوصیات و اخلاق های هر فرد پی برد.

فال چای

این فال قدمتی 3000 ساله دارد و از همان زمان تا به امروز مورد توجه مردم قرار گرفته و یکی از فال های محبوب برای پیش بینی آینده است. فال چای یک فال سرگرم کننده در دورهمی های دوستانه است.

فال پرنده

برای این فال باید از فهرست ارائه شده توسط سایت پرنده مورد علاقه تان را پیدا کنید و ویژگی و خصوصیات خودتان را بنابر آن بخوانید. برای مثال کسانی که به قو علاقه دارند افرادی مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارند.

فال ابرو

همانطور که از نامش پیداست در این فال بر اساس شکل و ظاهر ابروی هر فرد می توان برخی از ویژگی های درونی او را فهمید برای مثال کسی که ابروهای صاف دارد فردی با شخصیت محکم و لجباز است و ابروهای کمانی نشانه نیرو و نشاط و گرمی است.

فال رنگ چشم

از دیگر ویژگی های فال و طالع بینی، این است که می توانیم شخصیت افراد را پیش از رابطه داشتن با آنها بشناسیم و یا در مورد برخی از رفتارهای شان حدس هایی بزنیم شاید این شناخت کوچک بتواند تاثیرات مثبتی روی روابط مان بگذارد. شناخت افراد از روی رنگ چشم هایشان گزینه جالب و جذابی است که می توانید باچند کلیک ساده همه چیز را در موردش بفهمید.

فال مد و لباس

همانطور که می دانید هر فرد سلیقه متفاوتی برای پوشیدن لباس و دنبال کردن مد دارد که این ویژگی ها در اکثر افرادی یکسان است. برای مثال متولدین ماه بهمن به سبک خودشان از مُد پیروی می کنند. گنجه لباسهایشان پر از لباسهای رنگی و جورواجور است. بین این لباسهای مختلط و مختلف، به ندرت لباس واقعاً خوش دوخت و باشکوهی پیدا می شود.

فال رنگ

فال رنگ، ریشه در علم روانشناسی داشته و جز یکی از فال های محبوب در میان مردم است. در این فال کافیست تا رنگ مورد علاقه تان را از روی فهرست رنگهای ارائه شده پیدا کرده و به همه ی خصوصیات خود پی ببرید.

فال ژاپنی

این فال با روایت یک داستان کوتاه از شما می خواهد تا اولین ری اکشنی که از آن به شما دست می دهد را توصیف کنید و با توجه به وصف حال تان پاسخ های جالب و جذابی را به شما می دهد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از مشهورترین عروسک های دنیا - عروسک آنابل تا باربی

فال تارورت کبیر

فال تاروت فالی است که حتما برای گرفتنش باید نزد یک فالگیر حرفه ای بروید، اما با پیشرفت تکنولوژی و ماهیت اینترنت امروزه می توانید این فال را به صورت آنلاین از طریق سایت های مختلف امتحان کنید.

فال تاروت کائنات

برای انجام این فال به صورت آنلاین ابتدا نیت می کنید و شش ورق را با استفاده از چند کلیک ساده بر می گردانید نتیجه فال تان کاملا مربوط به نیتی که کرده اید است.

فال تاروت عشق

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید و می خواهید تا حدودی به رمز و راز های پنهانی طرف مقابل تان و یا اینکه رابطه تان تا کجاها دوام می آورد، می توانید فال تاروت عشق را امتحان کنید در این فال ممکن است حقایق زیادی در مورد پارتنر تان متوجه شوید که شاید خیلی خوشایند نباشد!

فال قهوه آنلاین

فال قهوه در اکثر نقاط جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است خصوصا خانم ها که علاقه خاصی به گرفتن فال قهوه پس نوشیدن قهوه خود دارند. گرفتن فال قهوه آداب و رسوم خاصی داشته و بهتر است نزد فردی بروید که در گرفتن فال قهوه مهارت دارد. اما امروزه با وجود اینترنت می توانید در خانه و یا محافل دوستانه برای خودتان و دوستان تان با یک کلیک ساده فال قهوه بگیرید. برای این کار کافیست ابتدا چشمان تان را ببندید و با تمرکز نیت قلبی خود را آهسته زمزمه کنید سپس روی یکی از فنجان ها کلیک کرده و نتیجه فال خود را مشاهده نمایید.

فال چای آنلاین

در فال چای آنلاین هم مانند فال قهوه ابتدا چند صلوات فرستاده و سپس نیت کرده و روی یکی از فنجان های چای کلیک می کنید و سپس نتایج فال تان را می خوانید.

فال شمع

برای گرفتن این فال ابتدا نیت می کنید و سپس روی یکی از گزینه ها کلیک کرده و نتیجه فال تان مشخص خواهد شد فال شمع تا حدودی شبیه به استخاره است.

فال ارمنی

برای گرفتن این فال ابتدا نیت کرده و سپس روی گزینه مود نظر کلیک می کنید و نتایج فال تان مشخص خواهد شد.

فال ماهچونگ

فال ماهچونگ ریشه در کشور چین دارد و بیشتر جنبه بازی و سرگرمی داشته است. در این فال هر کارت نشانه یک نماد و معنای خاص است. برای گرفتن فال ماهچونگ ابتدا نیت کرده و سپس روی یکی از کارت ها کلیک می کنید تا نتایج آن را ببینید.

فال گوی بلورین

فال گوی لورین هم، جنبه فان و سرگرمی دارد و بسیار مناسب برای محافل دوستانه است پیشنهاد می کنیم حتما امتحانش کنید.

فال مکعب

این فال بر اساس مجموع شماره های چند مکعب انجام می شود. جواب مکعب اول و دوم، هردو مربوط به موضوع مورد پرسش شماست، اما اگر جواب ها با هم مغایر بودند، جواب مکعب اول، پاسخ فال شما خواهد بود.

فال اوراکل

برای این فال ابتدا باید یکی از پرسش های ارائه شده در فهرست را انتخاب کنید پرسشها بسیار زیاد و از پیش طراحی شده هستند که البته ممکن است یکی از سوالات شما هم در میان همین فهرست باشد.

فال ای چینگ

فال ای چینگ در کشور چین قدمتی چهار هزار ساله داشته و به پیشگویی آینده شما در مورد هر مسائلی راهنمایی تان می کند.

فال انبیاء الهی

در این فال ابتدا نیت کرده سپس به یکی از انبیائ الهی متوسل می شوید و در نتیجه فال شما با توجه به نام یکی از انبیاء الهی مشخص می شود. این فال جز یکی از محبوب ترین فال ها در میان ایرانیان است.

فال درخت

فال درخت یکی دیگر از فال های جذاب و جالب است و بر این اساس ساخته شده که هر ماه درخت مخصوص به خودش را دارد و شما می توانید بر اساس لیست ارائه شده فال مورد نظرتان را بخوانید.

فال چوب

فال چوب از قدیمی ترین نوع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق نسبت می دهند. در این فال ابتدا تمام تمرکز تان را روی نیت قلبی خود گذاشته و سپس بر روی گزینه مورد نظر کلیک می کنید تا نتایج فال تان مشخص شود.

فال رمل

واژه‌ ی رمل از زبان عربی و به معنای ریگ یا ماسه است. حضرت دانیال نبی این معجزه را از اثر پر جبرئیل بر روی ریگ آموخت، بدین سبب به علم رمل مشهور گشته است.

فال عطسه

در فال عطسه یک فهرست بر اساس ساعت، روز و ماه تهیه شده و هر زمانی که عطسه بزنید می توانید فال خود را مشاهده کنید.

فال فصل

فال فصل متعلق به کشور ایتالیا است. مردم این کشور معتقد هستند که هر ماه فصل مخصوص خود را دارد. برای مثال فصل مخصوص متولدین ماه بهمن، فصل پاییز است در حالی که بهمن ماهی ها در فصل زمستان به دنیا آمده اند.

فال شکلات

این فال هم جنبه سرگرمی داشته و به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در محافل دوستانه آن را امتحان کنید. فال شکلات بر اساس ماه تولد هر فرد طراحی شده است.

فال و طالع بینی جالب طعم ماه تولد

در این فال می توانید با پیدا کردن ماه تولد خودتان از میان فهرست ارائه شده، به طعم ماه تولدتان پی ببرید. برای مثال متولدین بهمن را با طعم ذرت مکزیکی می شناسند که نشانگر باهوش بودن فرد بهمن ماهی است و ماه متولدین اسفند ماه را با طعم لواشک و ترشیجات که نشانگر دلسوز و گیرا بودن فرد اسفند ماهی است.

فال و طالع بینی با شناخت شغل آینده

در طالع بینی شغل آینده می توانید با بفهمید که متولدین هر ماه برای چه شغلی مناسب هستند به این صورت که ماه تولد خودتان و یا دوستان تان را از میان فهرست ارائه شده پیدا می کنید برای مثال متولدین ماه بهمن افرادی ترقی خواه، پیشرو و آینده نگر هستند و بسیار برای شغل های مدیریتی و سرپرستی مناسب اند.

فال طالع بینی اعداد بر اساس سال تولد

یکی از ویژگی هایی که فال و طالع بینی را به یک سرگرمی بسیار جالب و جذاب تبدیل کرده این است که لازم نیست حتما برای گرفتن فال در به در به دنبال فالگیرها باشیم. فال های زیادی وجود دارند که به اصطلاح شما می توانید فالگیر خودتان باشید. مانند همین فال اعداد که البته نیاز به کمی دقت و تمرکز دارد، چراکه باید برای نتایج فال تان کمی حساب و کتاب و محاسبات اعدادی انجام دهید، که همه آنها بر اساس سال و ماه تولدتان است و در نتیجه مشخص می کند که شما در زمینه های مختلف از جمله اعتماد، تمامیت عقلی، همکاری، خلاقیت و ویژگی های درونی مثبت و منفی تان تا چه اندازه هشیار هستید.

فال و طالع بینی بر اساس ورزش مورد علاقه

اگر از جنبه های شوخی و سرگرمی طالع بینی ها بگذریم می توان گفت که این فال ها گاهی اوقات می توانند کمی در مشخص کردن راه پیش رو به ما امید داده و یا سبب شوند تا راه درست را انتخاب کنیم. برای مثال فال ورزش مورد علاقه می تواند به ما کمک کند تا خودمان را با ورزش های مختلف مهک زده و ببینیم تا چه حد استعداد داریم در این فال می توانید بر اساس ماه تولدتان بفهمید که چه رشته های ورزشی به دردتان می خورد. برای مثال و با توجه به فهرست ارائه شده در این فال ورزش مناسب متولدین فروردین ماه دو سرعت، ایروبیک و تایبو است.

این مطلب را از دست ندهید
10 راه ساده برای افزایش عمر و ماندگاری گل طبیعی

طالع بینی ماه ازدواج عروس و داماد

این فال یکی از جذاب ترین فال ها در میان زوج هایی است که تازه ازدواج کرده اند. برای خواندن این فال کافیست تا ماه تولد فرد مورد نظرتان را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از آینده خود با آن فرد مطلع شوید.

طالع بینی دختران مجرد

این فال کاملا جنبه فان داشته و یه شوخی با مزه با دختران مجرد است که شما را به خنده می اندازد.

طالع بینی پیشگویی ازدواج

در فال می توانید تا حدودی حدس بزنید که ستاره های شما با فرد مورد نظرتان تا چه اندازه جور در می آید و آیا برای ازدواج و زندگی به درد هم می خورید یا نه! در این فال با استفاده از یک نوع محاسبات خاص و حروف اسم خود و شخص مورد نظرتان به این موضوع پی می برید.

طالع بینی پنیری

همانطور که پیش تر گفتیم گاهی اوقات طالع بینی ها ریشه در علم رواشناسی دارند. برای مثال می توان از روی ذائقه غذایی هر فرد به برخی از ویژگی های شخصیتی او پی برد که در این طالع بینی بر اساس پنیر مورد علاقه تان می توانید بفهمید که چه نوع شخصیت و ویژگی هایی دارید.

طالع بینی یونانی

مردم یونانی معتقد هستند که هر انسان در زندگی اش یک عدد مخصوص به خود داشته و تا پایان زندگی اش آن عدد را خواهد داشت، چراکه به اعتقاد یونانیان حروف الفبا برای عدد نویسی نیز میتوان استفاده کرد ، برای مثال : حرف لاتین A برای نمایش عدد 1 و B برای نمایش عدد 2 و…. برای این فال ابتدا حروف کامل اسم تان را نوشته و از روی لیست ارائه شده اعداد مخصوص اسم تان را پیدا کنید.

طالع بینی خوردن غذاها

برخی از مردم معتقد هستند که خوردن غذاها هم می توانند در طالع روزانه و اتفاقات روزمره مان تاثیر گذار باشند، به این منظور طالع بینی طراحی شده که می توانید بفهمید که در هر روز چه نوع مواد غذایی را مصرف کرده و تاثیراتش را در زندگی تان ببینید.

طالع بینی هندی زن و مرد

گاهی اوقات پیش گویی ها می توانند تاثیرات مثبتی بر روی زندگی هر فرد بگذارند این نوع طالع بینی مخصوص کشور هند است با توجه به جنسیت و ماه تولدتان می توانید طالع بینی مخصوص خود را مطالعه کنید.

طالع بینی دانشجویان

بدون شک همانطور که از اسمش پیداست این فال مخصوص دانشجویان بوده و یک سرگرمی جالب و جذاب است تا با توجه به ماه تولد خود بفهمید که در چه رشته ای موفق تر هستید.

طالع بینی تصاویر

این فال تا حدودی جنبه روانشناسی داشته و با توجه به یک سری اشکال هندسی و رنگ های مختلف می توانید به بخشی از شخصیت های درونی خود و افراد نزدیک زندگی تان پی ببرید.

طالع بینی جالب پیدا کردن جنسیت نوزاد

این فال ریشه در کشور چین و کره دارد و با محاسبات یک سری اعداد خاص مانند سن مادر و ماهی که نوزاد به دنیا می آید می توانید بفهمید که جنسیت نوزادتان چیست.

طالع بینی مصری

در این طالع بینی که بر اساس ماه های تولد ساخته شده به شما در مورد وضعیت مالی، احساسی، خانوادگی و … اطلاعات زیادی می دهد.

طالع بینی ماه ها بر اساس وسایل آشپزخانه

گاهی اوقات فال ها از جنبه جدی خارج شده و صرفا فقط جنبه شوخی و سرگرمی را دارند، فال وسایل آشپزخانه هم جز همین فال هاست. برای مثال متولدین بهمن ماه شبیه به دستمال سفره هستند که نشانگر تمیز و مرتب بودن شان است.

طالع بینی شخصیت با مدل ناخن

در این فال می توانید با مشاهده مدل ناخن های تان اطلاعات زیادی ار شخصیت خود به دست آورید. برای مثال کسانی که نخن های بلند و مستطیلی شکل دارند افرادی کاملاً اجتماعی بوده و می‌ تواند با دیگران روابط خوبی را برقرار کنند.

طالع بینی ورزشی برای ماه تولد

همانطور که گفتیم فال ها گاهی راهنمای خوبی برای انجام کارها هستند اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به امتحان کردن انواع ورزش های مختلف عادت و یا اعتیاد دارند اما هنوز هم نمی دانند که چه ورزشی برایشان مناسب تر است، شاید این فال ورزشی که بر اساس ماه تولد هر فرد است، کمی شما را در این زمینه راهنمایی کند. شیوه انجام فال ورزشی به این گونه است که ماه تولدتان را از میان فهرست ارائه شده پیدا می کنید و می توانید ورزشهایی که مناسب ماه تولد شما هستند را بخوانید.

فال و طالع بینی جدید موفقیت متولدین ماه های مختلف

در این فال شما می توانید خصوصیات پنهانی شخصیت تان را که تاکنون به آن فکر نکرده اید را پیدا کرده و آن را جایگزین خصوصیات ضعیف و بدی کنید که مانع پیشرفت و موفقیت شما در هر زمینه ای شده است.

طالع بینی شخصیت افراد با مغز

مغز انسان از دو نیم کره چپ و راست تشکیل شده و هر فرد معمولاً از یک نیم کره بیشتر استفاده می کند و همین باعث شده که شخصیت هر فرد وابسته به عملکرد یکی از نیم کره های مغزش باشد و این عمل در هر انسانی متفاوت است چراکه برای هر بدن نیم کره ها عملکرد مختلفی از خود نشان می دهند. بعضی نیمکره چپ مغزشان بهتر کار می کند و بعضی دیگر نیمکره راستشان و با توجه به همین برتری توانایی های مختلفی شکل می گیرد. در این طالع بینی جالب می توانید بر اساس فعالیت های دو نیم کره مغز تان بر توانایی ها و استعداد های پنهان تان پی ببرید.

طالع بینی ادویه ماه تولد

همانطور که می دانید این روزها با هر شئ می توان فال گرفت و به طور کلی از هر طریقی می توان به رمز و رازهای پنهانی که از آنها بی خبریم آگاه شویم که یکی دیگر از این راه ها طالع بینی با استفاده از ادویه ماه تولد است. برای مثال ادویه متولدین ماه دی، زیره است که نشانگر زیرکی و باهوش بالای متولدین این ماه است.

طالع بینی استانبولی با فرم دست

در این روش هم مانند برخی دیگر از روشها نیازی به فالگیر نیست و شما می توانید با یک نگاه به طرز فرم دست های تان به شخصیت درونی خود پی ببرید. فقط کافیست تا فرم دست تان را از روی عکسهای ارائه شده در فال پیدا کنید.

طالع بینی سمبل ماه تولد

می توان گفت یکی از رایج ترین فال ها در میان مردم همین فال سمبل ماه تولد است که در موردش کتابهای بسیاری هم نوشته شده در این فال برای هر ماه تولد یک سمبل مشخص شده که آن هم نشانگر یک خصلت و یا رفتار درونی هر فرد متولد آن ماه است. برای مثال سمبل متولدین بهمن ماه (مرد و دلو) است و از این رو می توان موارد دیگری همچون گل، عدد شانس، روزهای خوش یمن، رنگ محبوب، فلز وجود، شخصیت و ستاره حاکم متولد هر ماه پی برد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا