فرهنگ و هنر

10 هنرپیشه که شبیه بدلکاران خود هستند

افزایش بازدید در گوگل

بازیگرانی که با بدلکرانشان شباهت زیادی دارند

همه ما تا کنون فیلم های اکشن زیادی دیده ایم و به خوبی از اهمیت نقش بدلکاری آگاهیم زیرا این افراد جان شان را به خطر می اندازند تا بتوانند به بهترین شکل جای بازیگر اصلی در صحنه های مربوطه ظاهر شوند.

از طرفی دیگر واضح است که یک بازیگر نمی تواند صحنه های خطرناک را به تنهایی بازی کند بنابراین در این زمان است که انتخاب بدلکاران به یکی از مهم ترین بخش های پیشرفت یک فیلم تبدیل می شود.

بدون شک یک فیلم موفق باید به گونه ای عمل کند که شما نتوانید متوجه تفاوت بازیگر اصلی با بدلکار بشوید، برای رسیدن به این هدف، انتخاب بدلکارانی که به بازیگران شباهت دارند بهترین کاری است که می توان کرد.

اگر شما هم دوست دارید که بدلکاران معروف در این زمینه را بشناسید پس با ما همراه باشید تا با ۱۰ بازیگری که بسیار شبیه به بدلکاران خود هستند آشنا شوید. پس از انتخاب شما می توانید این فیلم ها را از بهترین سایت دانلود فیلم ایران تهیه نمایید.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۱۰. اندرو گارفیلد و ویلیام اسپنسر در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز

Andrew Garfield and William Spencer

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که در مورد شهرت فیلم های مرد عنکبوتی چیزی نشنیده باشد یا دوستشان نداشته باشد، اما حقیقتی که باید در مورد این فیلم و اندرو گارفیلد بدانید این است که در بسیاری از صحنه ها اندرو به کمک بدلکار دیگری به نام ویلیام اسپنسر نقش آفرینی کرده است.

ویلیام در زندگی واقعی اش یکی از با استعداد ترین اسکیت بورد سوارهایی است که علاقه اش به حرکات نمایشی و پیچیده او را به سمت بدلکاری سوق داده است.

آغاز داستان اسکیت سواری های او به تگزاس بر می گردد که بعد از آن تصمیم گرفت تا برای پیشرفت به کشورهای مختلفی در دنیا سفر کند و راهش را ادامه دهد. جالب است بدانید که اسپنسر نه تنها بدلکار قهاری است، بلکه گاهی اوقات ایده خلق صحنه های متفاوت نیز به ذهنش خطور می کند.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۹. مارک رافلو و آنتونی مولیناری در فیلم اکنون مرا می بینید

Mark Ruffalo and Anthony Molinari

مارک یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوودی است که در فیلم های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است و بدلکارش در فیلم ” اکنون مرا می بینید” شباهت ویژه ای با وی دارد که باعث شده تا تشخیص دادن این دو در صحنه کار سختی شود!

این بدلکار حرفه ای که آنتونی مولیناری نام دارد، در واقع با الهام گرفتن از یک دانش آموز تصمیم گرفت تا به دنبال تحقق رویاهایش برود و در هالیوود حرفه بدلکاری را در پیش بگیرد.

آنتونی تا به امروز در بیش از ۱۰۰ فیلم و نمایش تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته و جالب است بدانید که وجود جوایزی مانند Emmy Award، Screen Actors،

و Taurus World 2 در کارنامه اش، تنها بخشی از موفقیت های او در این حرفه محسوب می شود.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۸. کیانو ریوز و چاد استهلسکی در فیلم ماتریکس

Keanu Reeves and Chad Stahelski

قطعا تمامی ما کیانو ریوز و بازی های فوق العاده اش را می شناسیم و ماتریکس هم یکی دیگر از فیلم های موفق او به شمار می رود که شباهت بدلکارش در این فیلم، تاثیر مهمی در نقش آفرینی اش داشته است.

چاد استهلسکی در واقع کیک بوکسری بود که تنها یک جمله باعث شد تا زندگی اش عوض شود و حرفه بدلکاری را در پیش بگیرد.

اینطور که خود چاد بیان کرده است، رئیسش در هنگام یکی از نمایش هایش به نام The Pretender، متوجه شباهت چاد به کیانو می شود و به او می گوید که این شباهت در کنار مهارت های فوق العاده اش در حرکات رزمی و نمایشی، می تواند جرقه خوبی برای موفقیت اش باشد.

و اینطور شد که چاد توانست به یکی از بهترین بدلکاران هالییودی تبدیل شود و در فیلم ماتریکس، در کنار کیانو ریوز به نقش آفرینی بپردازد.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۷. گل گدوت و کتلین دچل در فیلم زن شگفت انگیز

Gal Gadot and Cathleen Dechel

گل گدوت یکی از بازیگران حرفه ای و مشهور دنیای سینماست که در کنار شباهت به  بدلکار حرفه ای اش با نام کتلین، تیم فوق العاده ای را تشکیل داده اند که در هر نقشی به خوبی با یکدیگر هماهنگ می شوند.

زن شگفت انگیز هم یکی از نقش های خاصی بود که گل به کمک کتلین از پس آن بر آمد و توانست در صحنه های مختلفش به خوبی نقش آفرینی کند.

کتلین از زنان قدرتمند و بدلکاران حرفه ای در این عرصه به شمار می رود که به خوبی مکمل گل می باشد. دچل هنر و مهارتش را مدیون ۲۰ سال تمرین مداوم در انواع ورزش های سخت و پیشرفته می باشد، علاوه بر آن او در هنرهای رزمی هم حسابی حرفه ای است و ۳ کمربند سیاه در این زمینه به دست آورده است.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۶. اسکارلت جوهانسون و هیدی مانیمیکر در فیلم بیوه سیاه

Scarlett Johansson and Heidi Moneymaker

بدون شک اگر بخواهیم یکی از بهترین بدلکاران عرصه سینما را به شما معرفی کنیم، هیدی یکی از حرفه ای ترین آن هاست که شباهت نزدیکش به اسکارلت باعث شده تا در فیلم بیوه سیاه به خوبی نقش آفرینی کرده و صحنه های فوق العاده ای را خلق کند.

هیدی یکی از ماهرترین بدلکارانی است که در ورزش های مختلفی مانند ژیمناستیک، هنرهای رزمی و همینطور تمرینات یوگا مهارت دارد، و علاوه بر آن رانندگی و موتور سواری اش نیز دست کمی از آن ها ندارد و حسابی در این زمینه حرفه ای است.

هیدی به کمک مهارت های فوق العاده اش توانسته مکمل بسیار فوق العاده ای برای اسکارلت به شمار رود و به او کمک کند تا صحنه های پیش رویش را به بهترین شکل ممکن بازی کند.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۵. مایکل داگلاس و مارک رونیارد در فیلم مرد مورچه ای

Michael Douglas and Mark Ronyard

یکی از طولانی ترین همکاری های بین دو بازیگر و بدلکار، به مایکل داگلاس و بدلکارش، مارک تعلق دارد و این دو به مدت ۲۶ سال است که پا به پای هم در عرصه سینما پیش رفته و به نقش آفرینی های متعددی پرداخته اند.

شباهت بالای مایک به بدلکارش باعث شده است تا این دو یکی از بهترین تیم های ممکن برای نقش آفرینی باشند و علاوه بر آن مهارت های فوق العاده مارک هم از دیگر دلایلی است که این همکاری را طولانی کرده است.

جالب است بدانید که جدا از بحث سینما، مایکل و مارک دوستان و شرکای بسیار خوبی نیز هستند که گلف یکی از بهترین تفریحات مشترک آن ها به شمار می رود.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۴. تام هاردی و جیکوب تومورای در فیلم مد مکس

Tom Hardy and Jacob Tomuri

تام هاردی یکی دیگر از بازیگرهای فوق العاده هالییودی است که در فیلم ها و صحنه های اکشن بسیار زیادی به ایفای نقش پرداخته است. بدلکار تام شخصی حرفه ای به نام جیکوب می باشد که شباهت بی نظیر این دو به هم  باعث شده است تا در فیلم های زیادی با یکدیگر همکاری کنند.

از معروف ترین همکاری های این دو می توانیم به مد مکس، رِوَننت و افسانه اشاره کنیم که همگی آن ها از فوق العاده ترین آثار سینمایی هستند.

خود تام نیز از این شباهت عجیب و بامزه استقبال کرده است و با پست کردن عکس های متفاوتی به همراه جیکوب، حسابی سر و صدای طرفدارانش را در می آورد!

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۳. دواین جانسون و تانوآی رید در فیلم سریعتر

Dwayne Johnson and Tanoai Reed

شاید برای تان جالب باشد که بدانید حتی دواین هم درفیلم هایش به بدلکار نیاز دارد و تانوآی رید بدلکاری است که به او در نقش های مختلف کمک می کند.

شباهت بالای این دو و هماهنگی فوق العاده شان باعث شده است تا دواین و تانوآی به مدت ۱۶ سال همکاری شان را ادامه دهند و البته نکته جالب آنجاست که تانوآی پسر خاله دواین است و احتمالا دلیل شباهت عجیب شان نیز همین مورد است.

دواین و بدلکارش در بیش از ۲۰ فیلم با کمک یکدیگر به نقش آفرینی پرداخته اند و تانوآی یکی از حرفه ای ترین افراد در عرصه بدلکاری به شمار می رود که ۱۰ بار نامزدی برای جایزه جهانی بدلکاران، و ۳ مرتبه پیروزی اش به خوبی گویای حرفه ای بودنش می باشد.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۲. کریس همسورث و بابی هالند هانتون در فیلم ثور

Chris Hemsworth and Bobby Holland Hanton

کریس همسورث از بازیگران حرفه ای و خوش قیافه در عرصه سینمایی به شمار می رود که به راحتی نمی توانید مثلش را پیدا کنید اما بابی هالند که یکی از بهترین بدلکاران هالییودی است، به خوبی توانسته تا به جای کریس نقش آفرینی کند و در اجرای صحنه های هیجان انگیز همراه او باشد.

بابی در مورد تفاوت هایی که بین شان وجود دارد گفته است که: کریس به طور طبیعی بدن قوی تر و عظیم تری نسبت به من دارد و برای شبیه به نظر رسیدن به او باید روزی دوبار به تمرینات بدنسازی بپردازم!

هانتون علاوه بر فیلم فوق العاده ثور، در سری اونجرز هم همراه کریس بوده و به نقش آفرینی پرداخته است.

بازیگران شبیه به بدلکاران,هنرپیشه شبیه به بدل,بازیگران شبیه به بدلکاران

۱. مارگو رابی و اینگرید کلینیک در فیلم جوخه انتحار

Margot Robbie and Ingrid Clinic

مارگو رابی از دسته بازیگرانی به شمار می رود که معمولا با نقش های دیوانه وار و هیجان انگیزش شناخته می شود و پیدا کردن بدلکاری که با او هماهنگ باشد یکی از سخت ترین کارهاست.

اما بدلکار فوق العاده او، اینگرید کلینیک توانسته تا به خوبی مکمل مارگو باشد و در نقش های مختلف به خوبی همراهی اش کند. نکته جالب این همکاری آن است که اینگرید شباهت خوبی به مارگو دارد و همین باعث می شود که این تیم فوق العاده بتوانند به بهترین شکل ممکن و پا به پای هم پیش بروند.

علاوه بر جوخه انتحار، بدلکار مارگو در فیلم های دیگری مانند افسانه تارزان، مرد مورچه ای و زنبورک، سری داستان های ترسناک آمریکایی، کونگ: جزیره جمجمه و هابیت نیز با او همکاری کرده است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا