فرهنگ و هنر

10 ستاره از شاهزاده خانم های والت دیزنی

معرفی شاهزاده خانم های والت دیزنی

ما با تماشای فیلم های انیمیشن دیزنی بزرگ شدیم: قصه های پر از جادوگر، پرنسس ها و شاهزاده ها و موجودات افسون شده در دوران کودکی یک چیز عادی بود. البته این بدان معناست که وقتی نسخه جدیدی از این داستان ها در صفحه سینما منتشر می شود، همه ما در حال رفتن به سینما و تماشای آن هستیم. چه رسد به اینکه اگر در فیلم جدید چند ستاره مشهور جهان حضور داشته باشد! در طول این سال ها، ما توانسته ایم از اقتباس های مختلف در زمینه اجرای زنده با حضور برخی از بازیگران مورد علاقه خود لذت ببریم.

و در Bestfarsi، فکر کردیم که ایده خوبی است که یک مجموعه کوچک با بهترین بازی ها در فیلم های زنده جدید دیزنی تهیه کنیم. امیدوارم به همان اندازه که ما از ساخت آن لذت برده ایم از آن لذت ببرید!

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

10. اما واتسون | Emma Watson

اما واتسون یکی از شاهزاده خانم های والت دیزنی است که در نسخه لایو اکشن Beauty and the Beast ظاهر می شود که اولین بار در سال 2017 به نمایش درآمد. واتسون اجرای شگفت انگیزی را ارائه داد. او نقش دختری را بازی می کند که با بقیه مردم شهر متفاوت است و به دلیل زیبایی درونی و نه از نظر ظاهری، عاشق یک جانور می شود.

واقعیت جالب: اما واتسون اندکی قبل از انتخاب سیندرلا برای بازی در فیلم Beauty and the Beast، نقش سیندرلا را رد کرد، زیرا نمی خواست در نقش یک شاهزاده خانم درمانده بازی کند. برعکس، او نقش بل را قبول کرد زیرا او یک زن مستقل، با ذهنی کاملاً باز است و فکر می کند که او الگوی خوبی است.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

9. لیلی جیمز | Lily James

بازیگر انگلیسی که در سریال تحسین شده Downton Abbey ظاهر شد، توسط دیزنی در سال 2015 برای بازی در نقش سیندرلا انتخاب شد. جیمز به دلیل شیرینی و ظرافت زیادی که به او منتقل می کند برای این قسمت عالی بود. او همچنین شخصیت و خلق و خوی خاصی را برای یک شاهزاده خانم که اغلب شکننده به تصویر کشیده می شود، به ارمغان می آورد.

واقعیت سرگرم کننده: همانطور که قبلاً اشاره کردیم، این نقش در ابتدا به اما واتسون پیشنهاد شد که وی برای بازی در نقش Belle آن را رد کرد. سرانجام، لیلی جیمز نقش اصلی را به طور تصادفی بدست آورد: او برای بازی در یکی از خوانندگان ناپسند شیطانی آزمایش داده بود و تهیه کنندگان فکر می کردند که او یک سیندرلا بزرگ خواهد ساخت.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

8. لیلی کالینز | Lily Collins

سفید برفی، یک داستان کلاسیک دیگر از برادران گریم ، با یک سبک کاملاً اصلاح شده و چندین پیچ و تاب در صفحه اصلی، بازگشت. کالینز نقش شاهزاده خانم را بازی می کند که مجبور به تبعید می شود. او توسط مادرخوانده شیطانی اش جولیا رابرتز، که نقشه مخفی اش تصاحب پادشاهی است، که به طور کامل همراه با تمام ثروت دختر جوان است، به جنگل فرستاده شده است . در جنگل، سفید برفی با 7 جنگجو کوتوله ملاقات می کند که به او کمک می کنند آنچه را که متعلق به خود اوست، بدست آورد.

این مطلب را از دست ندهید
10 فیلم شگفت انگیز مبتنی بر روانکاوی

واقعیت جالب: در طی صحنه دعوا بین ملکه شیطانی، نامادری و سفید برفی، جولیا رابرتز به طور تصادفی تکه ای از موهای کالین را کشید. این برداشت واقعی است که مدیر حفظ کرد …

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

7. لیو ییفئی | Liu Yifei

این خواننده و بازیگر 33 ساله توسط تولیدکنندگان دیزنی برای بازی در نقش جنگجوی مولان از میان هزاران متقاضی انتخاب شد. نه تنها این، بلکه استخدام بدلکاران را فراموش کنید: لیو ییفئی در واقع 90٪ صحنه های اکشن فیلم را اجرا کرده است. این زن جوان از اسب سواری، جنگ شمشیر، جنگهای رزمی، این همه کار را می تواند انجام دهد!

واقعیت جالب: برخی از نام شخصیت ها باید تغییر کنند تا واقعی تر شوند. به عنوان مثال، فا مولان هوآ مولان شد، شان یو بوری خان شد، لی شانگ چن هونگویی شد، چی پو پو به سادگی پو شد و فا ژو (پدر مولان) هوآ ژو شد.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

6. اِل فانینگ | Elle Fanning

Maleficent یک گیشه در سراسر جهان بود، هم به دلیل داستان منحصر به فرد خود و هم برای داشتن چنین بازیگران عالی. در این حالت، بازیگری که مسئول زندگی بخشیدن به پرنسس آرورا در هر دو فیلم اول و دنباله آن بود، اِل فانینگ، اعجوبه کودک بود. او استعداد خود را با ارائه بسیار دقیق جلوه ای از شاهزاده خانم که توسط چرخ چرخش خراشیده شده بود ثابت کرد و علی رغم اشتراک در صحنه با بازیگر بزرگی مانند آنجلینا جولی، هنوز هم توانست انتظارات همه را برآورده کند.

واقعیت جالب: بازیگری که در دوران کودکی نقش پرنسس آرورا را بازی می کرد، ویوین جولی پیت 5 ساله بود که حدس می زنیم دختر آنجلینا جولی و برد پیت است.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

5. نائومی اسکات | Naomi Scott

اقتباس لایو اکشن 2019 از علاالدین یکی از مورد انتظارترین بازسازی های دیزنی بود. در این نسخه، می توانیم نبوغ خارق العاده و به همان اندازه خنده داری را فکر  کنیم که توسط ویل اسمیت بازی می شود. که با تعدادی از آهنگ های عالی و بسیار جذاب همراه است. نائومی اسکات وظیفه زنده کردن پرنسس یاس را بر عهده داشت که با کمک علاlلدین مردم و پدرش را از دست جعفر شیطانی نجات می دهد.

واقعیت جالب: در یکی از صحنه های فیلم، می توان فرش جادویی علاالدین را در حال ساخت قلعه ای در شن مشاهده کرد. این قلعه یک نمونه دقیق از قلعه است که در تمام تیتراژ افتتاحیه منتشر شده اخیر دیزنی دیده می شود.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

4. میا واشیکوفسکا | Mia Wasikowska

کارگردان جیمز بوبین تصمیم گرفت با فیلم Alice Through The Looking Glass با بازیگری میا واشیکوفسکا بازیگر آن زمان استرالیایی که کمتر شناخته شده بود ادامه دهد. در واقع میا واشیکوفسکا با اولین قسمت از فیلم، اولین بازی خود را در صنعت سینما انجام داد. او همچنین اولین نقش اصلی در کارنامه این بازیگر زن بود که بدون شک بازی فوق العاده ای را ارائه داد.

این مطلب را از دست ندهید
10 فیلم بر اساس یک داستان واقعی که می تواند زندگی شما باشد

واقعیت سرگرم کننده: شاید متوجه نشده باشید که 6 بازیگر حماسه هری پاتر در این فیلم واقعاً حضور دارند: هلنا بونهام کارتر، فرانسس دو لا تور، آلن ریکمن، تیموتی اسپال، ریس اووین ایوانز و پل وایت هاوس.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

3. کریستن استوارت | Kristen Stewart

در سال 2012، سفید برفی و شکارچی انواع کلیشه ها را شکستند. در آنجا کریستن استوارت را می بینیم که در نقش یک شاهزاده خانم جنگ طلب، مصمم و مستقل تر، از شاهزاده ای که از داستان های کودکی مان می شناختیم، بازی می کند. این فیلم همچنین جرات ارائه نسخه اصلاح شده ای را داشت که از طرح اصلی فاصله داشت.

واقعیت جالب: استوارت برای فیلمبرداری برخی از صحنه های اکشن مجبور شد بر ترس از اسب غلبه کند. او از ترس هراسی رنج می برد زیرا هنگامی که هنوز کودک بود از روی اسب افتاد و آرنج خود را شکست.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

2. لئا سیدو | Léa Seydoux

در سال 2014، سینمای فرانسه اقتباسی از Beauty and the Beast ،La Belle et la Bête را نیز ساخت. در آنجا، لئا سیدو نقش بل را بازی می کند و نشان می دهد که یک بازیگر چقدر همه کاره است. او به لطف آزادی خلاقانه باورنکردنی خود، اجرایی را ارائه داد که سرشار از ظرافت بود.

واقعیت جالب: تا زمان اکران فیلم لایو اکشن فرانسوی ، داستان Beauty and the Beast بیش از دوازده بار با صفحه نمایش بزرگ سازگار شده بود.

شاهزاده خانم های زیبا,شاهزاده خانم های والت دیزنی,فیلم های شاهزاده خانم,

1. آنا کندریک | Anna Kendrick

آنا کندریک در حال حاضر چهره ای منظم در نمایش های موزیکال است و او با بازی در سیندرلا معروف برای اجرای زنده دیزنی در جنگل ها بسیار ناامید کننده نیست. این بازیگر با بازیگران مشهوری مانند مریل استریپ و جانی دپ اعتبارات مشترکی دارد.

واقعیت جالب: دکوراسیون مجموعه به قدری خوب انجام شده بود که وقتی ستاره های آنا کندریک و کریس پاین برای اولین بار وارد صحنه شدند، آنها واقعاً از از دست دادن یکدیگر یا سایر اعضای خدمه ترسیده بودند ، بنابراین آنها به دنبال یکدیگر بودند و کنار هم ماندند.

آیا همه این فیلم ها را دیده اید؟ کدام مورد علاقه ات است؟ با ما در میان بگذارید که کدام شاهزاده خانم های دیزنی را می خواهیم در اقتباس های لایو اکشن ببینید. این مجموعه فیلم ها را می توانید در بهترین سایت دانلود فیلم ایران دانلود کرده و تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا