بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ کیست؟

دونالد ترامپ در سال 1946 در آمریکا به دنیا آمد و در زمینه های مختلفی در آمریکا سرمایه گذاری هایی را انجام داده است. ترامپ بعد از اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد و یکی از نمایندگان حزب جمهوری خواه به شمار می رود.

وی مدرک اقتصاد خود را در مدرسه وارتون به دست آورد. ترامپ در سن 25 سالگی به حرفه پدر خود وارد شد و توانست فعالیت های شرکت را گسترده تر کند و هتل ها، برج ها و کازینوهای زیادی را به شرکت اضافه نماید. ترامپ در دانشگاه Fordham تحصیلات خود را گذرانده است و بعد از آن برای اخذ مدرک در رشته املاک به مدرسه وارتون راهی شد.

ترامپ در سال 1978 توانست کسب و کار جدیدی را با خرید املاک شروع نماید و 50 درصد از سهام هتل کومودور را خرید. بعد از آن توانست هتل پلازای منتهن را از صاحب قبلی آن خریداری کند.

پس از انتخاباتی که در سال 2016 انجام شد، ترامپ به عنوان نماینده حزب جمهوری خواه به میدان آمد و توانست از بین دیگر رقبا برنده انتخابات شود. ما در این مطلب می خواهیم به 10 حقیقت از زندگینامه دونالد ترامپ بپردازیم.

حقایق دونالد ترامپ,حقیقت زندگی دونالد ترامپ,زندگینامه دونالد ترامپ,

10 حقیقت شگفت انگیز از زندگی دونالد ترامپ

  • دونالد ترامپ به نویسندگی علاقه زیادی داشت و کتابی به نام هنر معامله را منتشر کرد.
  • وی در سال 2014 در برنامه تلویزیونی به نام کارآموز شرکت داشت، که یکی از مسابقات تلویزیونی برای برنده شدن جایگاه مدیریتی در سازمان ترامپ بود.
  • ترامپ با توجه به معافیت تحصیلی و پزشکی که داشت توانست در قرعه کشی برای رفتن به جنگ با ویتنام خودداری کند.
  • دونالد ترامپ با وجود اینکه خانواده ای مهاجر پذیر داشته و مادر وی از کشور اسکاتلند مهاجرت کرده و پدرش هم از مهاجران آلمانی می باشد، از مهاجرت بسیاری از مسلمانان به آمریکا خود داری به عمل آورد.
  • ترامپ سه ازدواج داشته است که از ازدواج اول با ایوانا سه فرزند را دارا می باشد و از ازدواج سوم خود که با مد معروف ملانیا بود، دارای فرزند دیگری شد.
  • برادر ترامپ به الکل اعتیاد داشت و جان خود را از دست داد به همین علت ترامپ هیچگاه از مشروب استفاده نکرده، اما برند ودکا و شراب را راه اندازی کرده است.
  • در سال 1980 ترامپ توانست برجی را به نام خود بسازد که دارای 58 طبقه و 202 متر ارتفاع می باشد.
  • در حال حاضر ترامپ در شهرهایی مثل دبی، استانبول، مانیل و بمبئی ساختمان های تجاری زیادی دارد.
  • ترامپ در مدرسه شاگرد شیطانی بود و پدر وی او را در 13 سالگی به مدرسه نظام فرستاد.
  • از سال 1996 تا سال 2015 تمام مسابقات ملکه زیبایی که در آمریکا برگزار شد، حق برگزاری آن را ترامپ بر عهده داشت.
این مطلب را از دست ندهید
10 حقیقت جالب از زندگی رهی معیری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا