بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی فرهاد محیط

افزایش بازدید در گوگل

فرهاد محیط کیست؟

فرهاد محیط یک فرد ایرانی تبار می باشد که در عرصه کارآفرینی به شهرت جهانی دست پیدا کرده است. وی با زندگی در آمریکا به طراحی و اجری ایده های جالبی پرداخته است که باعث شده به یک کارآفرین ثروتمند تبدیل شود.

محیط در سال ۱۳۴۷ در تهران به دنیا آمد و بعد از انقلاب ۱۳۵۷ از ایران مهاجرت کرد. تحصیلات وی برای مدت کوتاهی در فرانسه و انگلیس به انجام رسید و بعد از آن به همراه خانواده خود به آمریکا راهی شد.

فرهاد محیط در هنگام تحصیل توانست در دانشگاه وارتون ایده ای را طراحی نماید که برای عملکرد فروشگاه ها استفاده می شد و پایان نامه خود را در این زمینه نوشت که سرانجام در سال ۱۹۹۶ میلادی BizRate را راه اندازی کردد.

فعالیت های فرهاد محیط در زمینه طراحی و ساخت وبسایت ها وشبکه های اینترنتی می باشد. فرهاد محیط مدیریت وب سایت Gripe  را بر عهده دارد.

فیلیپ گرام یکی از برنامه های پر مخاطبی است که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و در زمینه موسیقی کارکرد دارد، این برنامه با گروه های موسیقی قراردادهایی را امضا کرده است. ما در این مطلب می خواهیم به ۱۰ حقیقت از زندگینامه فرهاد محیط بپردازیم.

حقیقت زندگی فرهاد محیط,حقیقت فرهاد محیط,زندگی فرهاد محیط

۱۰ حقیقت شگفت انگیز از زندگی فرهاد محیط

  • فرهاد محیط توانست سه مدرک لیسانس را رشته ریاضی، کامپیوتر و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا اخذ نماید و بعد از آن یک مدرک لیسانس مدیریت را در زمینه کارآفرینی از دانشگاه وارتون به دست آورد.
  • محیط یکی از اعضای بنیاد بورسیه ایران و بنیاد فرهنگی می باشد.
  • زندگی فرهاد محیط به سبک مردمان عادی است و از لباس های عادی و ارزان قیمت استفاده می کند.
  • فرهاد محیط توانسته است در زمینه هایی مثل مدیریت بهینه سازی سایت، توسعه نرم افزارهای مختلف و … فعالیت داشته باشد.
  • از دستاوردهای این کارآفرین می توان Shop zilla را نام برد  که مدیریت آن را بر عهده دارد. این فرد برای اینکه  دسترسی دفاتر روزنامه ها را به متن های ویرایش شده ایجاد کند وبسایتی را به نام Dotspots راه اندازی کرد.
  • مجسمه آزادی توسط فرهاد محیط به شهر لس آنجلس اهدا شد.
  • فرهاد محیط با فردی به اسم نوشین ازدواج کرده و دارای سه فرزند به نام های سما، نور و آلان می باشد.
  • این کارآفرین نامور در زندگی تجاری خود هیچ الگویی نداشته است.
  • فرهاد محیط به مولانا و شعرهای وی علاقه خاصی دارد.
  • فرهاد محیط تنها در زمینه فناوری فعالیت هایی را انجام می دهد، چرا که به عقیده وی برای موفق شدن تنها باید بر روی یک حوزه کاری تمرکز داشت.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا