بیوگرافی

10 حقیقت جالب از زندگی جول اوستین

افزایش بازدید در گوگل

جول اوستین کیست؟

جول اوستین سخنران و نویسنده آمریکایی بوده که با خطبه های ساده و مثبت خود میلیون ها پیرو جذب کرده است. والدین اوستین کلیسای لیک وود در هوستون را در سال ۱۹۵۹ تاسیس کردند. پدرش، جان اوستین، کشیش بود و در طول سال ها پیروان منطقه ای زیادی به دست آورد.

در سال ۱۹۸۱ اوستین پس از کمتر از یک سال تحصیل در دانشگاه اورال روبرتز را ترک کرد تا به پدرش در توسعه وزارت تلویزیون ملی لیک وود کمک کند و پشت دوربین ها به عنوان تهیه کننده برنامه های کلیسا کار می کرد.

ظرف چند سال پخش تلویزیونی هفتگی او به بیش از ۱۰۰ کشور رسید و به عنوان برترین برنامه الهام بخش روی آنتن تبدیل شد. این واقعیت که جول موفق شد یک میدان ۱۶۰۰۰ نفری را در مرکز Compaq سابق را پر کند، گویای همه چیز است.

او به عنوان واعظ در کلیسای لیک وود در تگزاس روزانه هزاران نفر را جذب می کند. این سخنران نه تنها از طریق موعظه ها و کتاب هایش، بلکه از طریق تلویزیون و سایر رسانه ها قلب میلیون ها نفر را لمس می کند.

وی به همراه همسرش، بیش از ۱۳۰ رویداد زنده “شب امید” را در سراسر جهان برگزار و انجیل و امید مسیح را موعظه کرد. ما در این مقاله می خواهیم به ۱۰ حقیقت درباره زندگینامه جول اوستین این سخنران انگیزشی بپردازیم.

حقایق زندگی جول اوستین,حقیقت زندگی جول اوستین,زندگینامه جول اوستین

۱۰ حقیقت شگفت انگیز از زندگی جول اوستین

  • جوئل اوستین اولین خطبه خود را در ۱۷ ژانویه ۱۹۹۹، چند روز قبل از فوت پدرش جان اوستین، موعظه کرد.
  • اوستین تعداد افراد حاضر در کلیسای لیک وود را از ۵۰۰۰ نفر به ۴۳۰۰۰ نفر افزایش داد.
  • او نویسنده ۵ کتاب پرفروش نیویورک تایمز است. برخی از شناخته شده ترین آثار او عبارتند از: “هر روز در روز جمعه”، “بهترین زندگی شما در حال حاضر”، ” نسخه بهتر خودت” و “”Break Out.
  • کتاب “بهترین زندگی شما در حال حاضر” بیش از ۲۰۰ هفته در صدر فهرست پرفروش ترین روزنامه های نیویورک تایمز قرار داشت. این کتاب بیش از چهار میلیون نسخه فروخته شد.
  • قبل از سال ۲۰۰۵، جول سالانه ۲۰۰ هزار دلار حقوق کشیش دریافت می کرد، اما پس از تبدیل شدن به یک نویسنده پرفروش دستمزد خود را کنار گذاشت.
  • I-Tunes گزارش داد پادکست هفتگی صوتی و تصویری این سخنران در هفته حدود ۱۰.۵ میلیون بارگیری دارد.
  • بر اساس گزارش Nielsen Media، برنامه او در چند سال گذشته به ۱۰ میلیون بیننده آمریکایی رسیده است.
  • در حال حاضر، جول اوستین تقریبا ۵۵ میلیون دلار در سال درآمد دارد.
  • وی در عمارتی به ارزش ۱۰.۵ میلیون دلار زندگی می کند.
  • بودجه سالانه کلیسای لیک وود ۷۰ میلیون دلار است و سالانه ۳۲ میلیون دلار کمک مالی دریافت می کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا