کسب و کار

10 اشتباه تنظیم فضای کاری در خانه

افزایش بازدید در گوگل

شاید یکی از آرزوهای تعداد زیادی از کارمندان در حوزه های کاری مختلف این بوده که بتواند بدون تحمل دشواری های رفت و امد به محل کار و سایر مسائل مرتبط با محل کار، وظایف و کار خود را از خانه انجام دهند.

پاندمی کرونا و شرایط به وجود آمده در سه سال اخیر باعث شد تا امکان کار از منزل برای بسیاری از افراد فراهم شود و بسیاری از کارمندان بتوانند این نوع کار را هم تجربه کنند.

با این همه تجربه واقعی انتقال دفتر کار به منزل باعث شد تا این کارمندان متوجه شوند که آرزوی کار از منزل، آرزوی سهل و ساده ای نیست و این روش از کار کردن هم دشواری های خاص خود را دارد.

فضای کار در منزل و نحوه تنظیم آن

افرادی که تجربه کار از منزل را داشته اند می دانند که در زمان فعالیت از داخل خانه این امکان وجود دارد که فضای داخلی خانه که تا پیش از این فضایی سرشار از آرامش و راحتی بود، ناگهان به فضایی ناراحت و خسته کننده تبدیل شود.

در حقیقت از نظر بسیاری از افراد دورکار، محیط آرام و فضای دنج خانه ناگهان به یکی از عوامل مهمی تبدیل می شود که باعث حواث پرتی و از دست رفتن تمرکز کاری می گردد.

در این مقاله قصد داریم تا با معرفی ده مورد از اشتباهات رایج در طراحی دکوراسیون داخلی منازل که تاثیرگذاری منفی در فضا و محیط کار از منزل دارند، به خوانندگان در زمینه رفع این مشکلات و در نتیجه ایجاد فضای کاری مناسب در منزل، کمک کنیم.

فضای کار در منزل,چیدمان محیط کاری خانه,فضای کار در منزل

۱۰ اشتباه اساسی در چیدمان محیط کاری خانه های مسکونی

در این بخش به معرفی ۱۰ اشتباه اساسی رایج در نحوه چیدمان فضاهای کاری در منازل می پردازیم. به یاد داشته باشید که با اصلاح این اشتباهات، غضای کاری مناسبتری در اختیار خواهید داشت.

۱۰. صندلی کار: یکی از اشتباهات رایج و بسیار تاثیرگذاری که می توان به آن اشاره کرد عدم استفاده از صندلی های کاری مناسب و درمقابل استفاده از صندلی های بسیار راحت یا بسیار ناراحت است.

۹. میز کار: کوچک بودن میزکار و در نتیجه نبودن فضای کافی، یکی دیگر از اشتباهات رایجی است که در اینجا می توان به آن اشاره کرد.

۸. نزدیکی به اتاق خواب: مورد منفی دیگری که می توان به آن اشاره کرد، نزدیکی بیش از حد فضای کار به فضای خواب و استراحت است.

۷. سرو صدا: سرو صدای بیش از حد و آزار دهنده هم یکی دیگر از عواملی است که فضای کاری در منزل را به یه فضای نامناسب تبدیل می کند.

۶. تهویه نامناسب: یکی دیگر از اشتباهات و نقص های اساسی که می توان به آن اشاره کرد، نبود تهویه هوای مناسب در فضای کاری منازل است.

۵. پنجره نامناسب: وجود پنجره هایی در فضای کاری که امکان مشاهده اتفاقات خارج از منزل را برای افراد مهیا می کنند هم از دیگر اشتباهات رایج در طراحی فضاهای کاری در منازل است.

۴. نبود زمان مشخص: بسیاری از افراد تصور می کنند که کار کردن از منزل نیازمند تخصیص زمان مشخص به کار نیست. این طرز تفکر، یکی از اشتباهات بسیار صدمه زننده برای افرادی است که کار خود را از منزل انجام می دهند.

۳. ارتفاع نامناسب میز: ارتفاع درست میز از سطح زمین هم یکی دیگر از عوامل مهم در چیدمان فضای کاری منازل است که اغلب به آن بی توجهی می شود.

۲. دکوراسیون شلوغ: قرار دادن اشیاء و وسایل دکوری زیاد و شلوغ کننده بر روی میز کار و به صورت کلی درفضای کار، هم یکی دیگر از اشتباهات با تاثیر منفی بر روی فضای کاری داخل خانه ها است.

۱. نبود نور کافی: آخرین عامل اشتباهی که می توان در اینجا به آن اشاره کرد، عدم استفاده از نور کافی در محیط کاری داخل منازل است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا