رپورتاژطراحی و ساختمان

وب سایت تخصصی میز ناهار خوری برای اولین بار در ایران

فروشگاه اینترنتی و تخصصی میز ناهار خوری

خیلی وقتها پیش هر موقع که آخر سال می شد و با خانواده می خواستم برای نوروز و سال آینده خرید کنیم، می رفتیم داخل بازار و به فروشگاها سر می زدیم. و خوب یادمه که برای خرید میز ناهار خوری و مبل به خیلی از فروشگاه ها مراجعه کردیم و متاسفانه نمی تونستیم نهار خوری خوب تهیه کنیم .مونده بودیم که آیا مشکل از ماست یا مشکل نبود میز ناهار خوری خوب و یا واقعا مشکل از فروشنده است؟

خسته و کوفته وبدون نتیجه برمی گشتیم خونه.اون موقعها یه طوری بود که باید عجله ای هرچه که لازم داشتیم تهیه می کردم چون هر زور به نوروز نزدیک تر می شدیم.هم حال خوبی بود و هم بد.

خلاصه سرتون درد نیارم هر جوری که شد برای اون سال میز ناهار خوری و مبل تهیه کردیم.

اما 100 درصد ازش راضی نبودیم. چه کنیم همین بود دیگه… چون اخر سال بود فروشنده ها اصلا جوابمون نمی دادند.

با همه اینها بنده تصمیم گرفت که برای حل این مشکل یک کاری انجام بدم که افرادی هم که ماننده بنده می خواهند خرید کنند، چه برای نوروز و یا هر مناسبت و هر روز دیگری،  این مشکل را نداشته باشند و اطلاعات رایگان و مفید قبل از خرید داشته باشند.

استاندرد طراحی میز ناهار خوری,فروش میز ناهار خوری,لذت استفاده از میز ناهار خوری,

در واقع وب سایت تخصصی میز ناهار خوری برای اولین بار در ایران بر همین اساس ایجاد شد که راه گشای برای مشکل هموطنان عزیز باشد.

فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری یک فروشگاه بزرگ دارای تولیدی عالی و عرضه به کل کشور با قیمت عالی و گارنتی اصالت کالا ،گارانتی 100% محصول و عودت مبلغ درصورت نارضایتی مشتری تا یک هفته،ارسال سریع و رایگان به کل کشور و بسته بندی عالی می باشد.

و از موارد مهم آن می توان به مشاوره رایگان در مورد دکوراسیون منزل و مشاوره رایگان و دادن اطلاعات تخصصی برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری و کمک به ست نمودن آن در منزل اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی مجنون دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا