طراحی و ساختمان

۱۰ ایده نو برای طراحی دکوراسیون داخلی مد سال ۲۰۲۳

افزایش بازدید در گوگل

فضای دکوراسیون داخلی خانه باید منعکس کننده زیباشناسی خاصی باشد، به‌ روز بودن با مدهای جدید و ایده‌ ها حال ‌و هوای تازه‌ ای را به محیط زندگی شما خواهد بخشید.

در واقع ایده‌ های مختلفی برای طراحی داخلی منازل وجود دارد که شما می‌ توانید  آن‌ ها را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مطلب قصد داریم ۱۰ ایده طراحی دکوراسیون داخلی  در سال ۲۰۲۳ را برای شما معرفی کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی,طراحی دکوراسیون داخلی منزل,طراحی دکوراسیون داخلی

۱۰. استفاده از بافت و پارچه

آنا استیل و مارگریت جانسون گروه دو نفره ای هستند که دوست دارند پارچه ‌های نرم و  بوکی ها را به پروژه‌ های خود وارد کنند و اعتقاد دارند  در سال ۲۰۲۳ هر چیزی که دنج و گرم باشد مورد توجه قرار می ‌گیرد.

۹. استفاده از رنگ‌ های خاکی

بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند از رنگ‌ های شفاف و شاداب دوری کنند و به‌ جای آن رنگ های کثیف و خاکی را در نظر می‌ گیرند و با این کار احساس تازگی را به وجود می‌ آورند.

۸. دور زدن رنگ‌ های روشن

خاویر بورکل یکی از طراحان داخلی شهر دالاس است که در مورد جدید ترین طراحی دکوراسیون داخلی و مد در سال جدید می ‌گوید: استفاده از رنگ ‌های تیره مثل قهوه ‌ای، چوب‌ های تیره و قرمز در سال جدید مورد توجه قرار می‌ گیرد.

در واقع بورکل عاشق شخصیت ‌هایی می‌ شود که این رنگ ‌ها را ترجیح می ‌دهند، همچنین کاملا از رنگ ‌های شاد و خنثی فاصله می‌ گیرد، بنابراین می‌ توان گفت تم ‌های خاکی برای طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۳ مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

۷. طراحی جدید فضاهای کوچک

لیزا هندرسون از دیگر طراحان داخلی می‌ گوید: احساس می ‌کنم استقبال زیادی از طراحی‌ های جسورانه و خلاقانه خواهد شد و تا سال ۲۰۲۳ هم ادامه پیدا خواهد کرد، بنابراین اعتماد به ‌نفس مردم هم بالاتر می‌ رود، همچنین بازنگری در رنگ دیوار سقف و کف و استفاده از فضاهای پرت مثل زیر راه پله و … مورد توجه بیشتری قرار می ‌گیرد.

۶. تازه کردن وسایل قدیمی

تازه کردن وسایل قدیمی یک ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی است که می ‌تواند تغییرات بی‌ نظیری را به محیط خانه ببخشد. در واقع مگی دیلون که یکی از طراحان معروف کارولینای  شمالی می ‌باشد در این‌ باره می‌ گوید: ما باید همچنان شاهد استفاده مجدد از وسایل قدیمی باشیم و راه‌ حل‌ هایی را برای جان بخشیدن به اطراف خود و وسایل قدیمی پیدا کنیم.

۵. استفاده از روشنایی جدید

لوستر های  سفید رنگ در سال ۲۰۲۳ مورد استقبال زیادی قرار می ‌گیرد، از طرفی طراح دکوراسیون داخلی رشیدا بنکس می ‌گوید: دیوارهایی که به رنگ قهوه ‌ای شکلاتی  نقاشی می شوند،  مورد  توجه بیشتری قرار خواهند گرفت و روشنایی تازه‌ ای را با استفاده از لوسترهای سفید ایجاد خواهند کرد.

۴. استفاده از دیوار پوش

بسیاری از افراد ممکن است از رنگ های متنوع دوری کنند و برای دیوارها تنها رنگ سفید را بکار ببرند، اما ترکیب بافت‌ های مختلف می‌ تواند فضایی را ایجاد کند که نظر هر فردی را به خود جلب می‌ کند.

برای داشتن ایده مناسب طراحی دکوراسیون سال۲۰۲۳ می توانید به استفاده از ترکیب رنگ های مختلف بپردازید. افرادی که هیچ هراسی در استفاده از رنگ ندارند به‌ راحتی می‌ توانند از دیوار پوش های مختلفی برای بهره بردن از رنگ و طرح‌ های متفاوت استفاده کنند.

۳. بهره بردن از سنت‌ های قدیمی

استفاده از کابینت‌ های چوبی و وسایل قدیمی می‌ تواند در سال جدید مورد استقبال بیشتری قرار ‌گیرد، به‌ نحوی که لورا حاجز طراح انگلیسی می ‌گوید: من فکر می‌ کنم استفاده از کابینت های چوبی که به سبک انگلیسی هستند در سال ۲۰۲۳ مورد توجه بیشتری قرار می‌ گیرند و شیشه ‌های مشبک، دیوارهای قاب ‌بندی شده و … مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

۲. تزیین آشپزخانه

أشپزخانه یکی از فضاهای بسیار مهم هر خانه‌ ای است که اگر بتوانید آن ‌جا را به درستی تزیین کنید، روح تازه‌ ای به خانه شما می‌ بخشد؛ بنابراین در سال ۲۰۲۳ پیش‌ بینی می ‌شود که توجه زیادتری به فضای آشپزخانه خواهد شد و  مانند دیگر اتاق‌ ها باید آن ‌جا را هم تزئین کنند.

استفاده از کاغذ دیواری، رنگ‌ های روشن و … می ‌تواند به شما کمک کند تا آشپزخانه سرگرم‌ کننده‌ ای داشته باشید، بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایده ای مناسب برای تغییر فضای خانه به شمار می رود.

۱. استفاده از وسایل با کیفیت و ماندگار

بیشتر افراد ترجیح می دهند با وسایل بی کیفیت تمامی فضای خانه خود را پر کنند، اما تیلور هیل طراح کارولینای جنوبی در این مورد می گوید: من ترجیح می دهم مشتریان از وسایل با کیفیت استفاده کنند، حتی اگر چند اتاق آن ها خالی بماند، بنابراین می توان گفت ایده جدید طراحی دکوراسیون استفاده از وسایل ماندگار می باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا